Hľadáte spôsob, ako nainštalovať sieť LibreELEC VPN alebo informácie, ktoré sa jej týkajú, alebo sa pýtate, prečo potrebujete sieť VPN pre spoločnosť Kodi?

Prišli ste na správne miesto! Prejdite si nášho sprievodcu a naučte sa všetky dôležité veci, ktoré potrebujete vedieť o najlepšej VPN pre Kodi, ktorú môžete používať v LibreELECu..

Ako vidlica spoločnosti Kodi sa produkt LibreELEC používa pre všetky zariadenia vrátane Raspberry Pi a Amazon Fire TV Stick, kde môžete ľahko nainštalovať sieť LibreELEC VPN na zabezpečenie svojho zariadenia pred externými hrozbami. LibreELEC OpenVPN tiež skryje vašu IP adresu a umožní vám slobodne surfovať po internete.

Najlepší poskytovatelia VPN LibreELEC z roku 2020

Po rozsiahlom výskume sme vybrali najlepšie VPN pre LibreELEC. Naša analýza bola založená na protokolovej politike, dvojitom šifrovaní údajov, počte serverov a ďalších faktoroch. A predovšetkým jednoduchosť, s akou sa každá z týchto najlepších sietí VPN na streamovanie mohla pripojiť k sieti LibreELEC.

Poskytovatelia VPNCenaOfferWebsite
PureVPN 10,95 $ 2,91 $ Mesiac

Špeciálna ponuka: zľava 73%

Navštívte stránku
Prečítajte si recenziu
Surfshark 11,91 $ 1,99 $ Mesiac

Špeciálna ponuka: zľava 83%

Navštívte stránku
Prečítajte si recenziu
CyberGhost 12,99 $ 2,75 Mesiac

83% zľava

Navštívte stránku
Prečítajte si recenziu
ExpressVPN 12,95 $ 8,32 $ Mesiac

35% zľava

Navštívte stránku
Prečítajte si recenziu

Ako nastaviť LibreELEC VPN na Raspberry Pi v 5 krokoch

 1. Pripojte sa k zariadeniu LibreELEC cez SSH

V prvom kroku musíme do vášho zariadenia LibreELEC nakonfigurovať súbor pre sieť VPN a preto musíme stiahnuť konfiguračné súbory. Existujú dva spôsoby, ako to urobiť. Buď ste si mohli stiahnuť súbory a potom pomocou zariadenia USB skopírovať súbory do zariadenia, pričom je tiež jednoduchý krok, kde si súbor môžete priamo stiahnuť do svojho zariadenia pomocou Secure Shell. (SSH). 

Ak chcete súbor stiahnuť priamo do svojho zariadenia prostredníctvom SSH, možno budete musieť otvoriť kodi > Ísť do nastavenie > vybrať Systémové informácie > a kliknite na sieť

Zapíšte si svoju IP adresu zariadenia LibreELEC niekde a SSH do zariadenia pomocou klienta SSH. Odporúčame PuTTY.

Libreelec openvpn

Nainštalujte PuTTY do svojho zariadenia a do poľa, kde sa hovorí „Názov hostiteľa“, zadajte IP adresu a potom kliknite na Otvoriť.

Teraz sa zobrazí výzva na zadanie prihlasovacieho mena a hesla. Poverenia môžete použiť nasledovne:

Užívateľské meno: koreň

heslo: libreelec

 1. Sťahovanie súborov

Teraz stiahnite dva súbory do svojho adresára kliknutím na nasledujúce odkazy:

Pre doplnok Service VPN Manager kliknite sem

Pre konfiguračný súbor OpenVPN MPN kliknite sem

 1. Úprava konfiguračných súborov LibreELEC OpenVPN

Dostali sa do úložiska / MPNVPN.ovpn

Teraz by ste mali vidieť obsah konfiguračného súboru, ako je uvedené nižšie:

1zákazník
2vzdialený SERVERNAME
3remote-cert-eku „Overenie webového servera TLS“
4dev tun
5proto udp
6port 1194
7resolv-retry nekonečný
8nobind
9oneskorenie trasy 2
10mute-Replay-upozornenia

Teraz musíte nahradiť slovo „SERVERNAME“ názvom servera, ktorý sa snažíte pripojiť, t. J. GBR.mypn.co

Úplný zoznam názvov serverov nájdete tu.

 1. Inštalácia doplnku VPN Manager

Teraz otvorte Kodi > Kliknite na položku Doplnky > Ikona Inštalátora balíkov > Inštalácia zo súboru zip > Teraz vyhľadajte súbor VPN-Manager-2.4.0.zip, ktorý ste stiahli v druhom kroku.

 1. Pripája sa k sieti LibreELEC VPN

Po nainštalovaní doplnku sa zobrazí rámček, ktorý bude čítať Nastavenia – VPN Manager pre OpenVPN.

libreelec openvpn setup

Vyberte poskytovateľa siete Libreelec VPN zo zoznamu a zadajte používateľské meno a heslo a pokračujte kliknutím na ÁNO.

Teraz je k dispozícii možnosť Inštalácia zo súboru zip > Prejdite v konfiguračnom súbore zo svojho zariadenia, t. J. MPNVPN.ovpn

Ak sa zobrazí výzva na aktualizáciu súboru .ovpn, kliknite na tlačidlo Áno a pokračujte. Ak sa však zobrazí výzva na premenovanie súboru, kliknite na tlačidlo NIE.

Teraz kliknite na kartu Pripojenia VPN > Prvé pripojenie VPN > Vyberte profil MPNVPN. Keď sa nabudúce pripojíte k zariadeniu, pripojenie sa automaticky spustí.

Po dokončení overenia pripojenia sa zobrazí nasledujúca obrazovka. Vyberte OK a vráťte sa na hlavnú obrazovku. Teraz budete mať prístup k mediálnemu obsahu zo svojho zariadenia.

libreelec vpn raspberry pi

Ako nainštalovať LibreELEC VPN v Amazon Fire TV v 7 krokoch

Na inštaláciu siete LibreELEC VPN na Amazon Fire TV musíte mať smerovač. Bez smerovača by ste nemohli nainštalovať na zariadenie FireTV. Postupujte podľa nasledujúcich krokov:

 1. Otvorte webový prehľadávač > Zadajte adresu brány smerovača (napr. 192.168.XX.XX)..
 2. Teraz prejdite na Nastavenia alebo Rozšírené nastavenia > Kliknite na WAN.Librelec VPN na Amazon Fire TV
 3. V časti Typ pripojenia WAN vyberte PPTP.
 4. V nižšie uvedených nastaveniach WAN DNS požiadajte svojho poskytovateľa o nastavenia SmartDNS.libreelec vpn pokročilé nastavenia
 5. Zadajte svoje používateľské meno a heslo od svojho poskytovateľa.nastaviť libreelec vpn amazon fire tv
 6. Teraz prejdite nadol na možnosť „Osobitné požiadavky od poskytovateľa internetových služieb“ a spolu s menom zadajte adresu servera pre ktorúkoľvek krajinu.libreelec amazon fire tv settings
 7. Po dokončení kliknite na tlačidlo Použiť a užívajte si!

Ako nainštalovať VPN na serveri LibreELEC

VPN môžete nainštalovať na server Kodi na serveri LibreELEC pomocou týchto jednoduchých krokov:

 1. Otvorené kodi > Kliknite na nastavenie (ikona ozubeného kolieska) > vybrať Systémové nastavenia
 2. Klikni na Add-ons možnosť a zapnúť Neznáme zdroje > Návrat do ponuky nastavení
 3. Otvorené Správca súborov > Dvakrát kliknite na ikonu Pridať zdroj voľba > Kliknite na miesto, kde sa hovorí <nikto> a napíšte to URL https://github.com/Zomboided/repository.zomboided.plugins/releases/tag/1.0.0 > cvaknutie OK > Pomenujte tento zdroj médií ako Zomboided a kliknite na tlačidlo OK OK > cvaknutie OK znovu zatvorte dialógové okno.
 4. Vráťte sa do hlavnej ponuky a kliknite na ikonu Add-ons pútko
 5. Klikni na ikona poľa z ľavého horného rohu > cvaknutie Inštalácia zo súboru zip voľba > Prejdite zoznamom a vyberte položku Zomboided > Vyberte zomboided.plugins.zip > Počkajte na oznámenie.
 6. Teraz kliknite na ikonu Inštalácia z úložiska > Otvorené Úložisko doplnkov Zomboided > Prejdite do priečinka Služby > vybrať VPN Manager pre OpenVPN > cvaknutie Inštalácia > Počkajte na oznámenie.
 7. Zobrazí sa správa so žiadosťou o nastavenie poskytovateľa VPN > Kliknite na tlačidlo OK a vyberte požadovaného poskytovateľa VPN > Prihláste sa do služby pomocou poverení, v ktorých ste zaregistrovaní.

Nastavenie VPN siete LibreELEC nie je také ťažké, ako sa zdá. Používanie operačného systému Linux je zložité, ale nie také, ako vidíte. Teraz si môžete vybrať ktorýkoľvek z vašich najlepších doplnkov Kodi a streamovať bez akýchkoľvek obmedzení.

Zabaliť veci

LibreELEC používa slogan „Len dosť OS pre Kodi“ a je vidličkou spoločnosti Kodi, pomocou ktorej môžete pomocou služby OpenVPN pripojiť sa k internetu odkiaľkoľvek z celého sveta. LibreELEC môže byť zložitý alebo obmedzený operačný systém, pretože mu chýbajú špičkové funkcie, ale je ideálny pre používateľov Kodi.

Operačný systém, ktorý bol navrhnutý výhradne na spúšťanie prehrávačov médií, ako je Kodi. Jednou z najlepších vecí, ktoré sa mi osobne na LibreELEC páčia, je to, že na spustenie nevyžadujú špičkové špecifikácie. Môžete mať jednoduché zariadenie, ako je Raspberry Pi, a stále si môžete vychutnať Kodi bez akýchkoľvek problémov.

Jednou z veľkých nevýhod, ktorú som si všimol, bolo to, že na serveri LibreELEC by ste nemohli nainštalovať sieť VPN bez toho, aby ste mali produkt Kodi. Okrem toho by som osobne odporučil všetkým nožom na káble, aby vyskúšali Kodi s technológiou LibreELEC VPN, pretože je úžasné mať.

V tejto príručke som uviedol podrobný postup, ako nastaviť sieť LibreELEC VPN na serveroch Raspberry Pi, Amazon FireTV a Kodi. Postupujte podľa vyššie uvedených krokov a užívajte si.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me