Nikto nemôže poprieť skutočnosť, že doplnok Covenant Kodi je jedným z najpopulárnejších doplnkov Kodi na svete. Dôvodom popularity je úžasná moderná knižnica obsahu a jej vlastnosti, ktoré sú podobné vlastnostiam Exodusu. Táto podobnosť v týchto dvoch doplnkoch je spôsobená tým, že tí istí vývojári používajúci ten istý kód vyvinuli zmluvu.

V poslednej dobe som si však všimol, že používatelia sa sťažujú na nefunkčnosť Dohovoru Kodi, čo je dosť alarmujúce. Po nejakom výskume som si uvedomil, že vývojári tento doplnok už neaktualizujú, ale knižnica doplnku zobrazuje inak. Bol som schopný pristupovať k najnovším filmom a televíznym programom, a to aj napriek prerušeniam klebiet v priemysle.

Pozrel som sa na rôzne chyby hlásené používateľmi na rôznych platformách a fórach a diskutoval som o nich s ich príslušnými opravami v tejto príručke.

Chyba protokolu Covenant Kodi No Streams

Jednou z najčastejších chýb hlásených používateľmi je K dispozícii nie sú žiadne toky údajov. Táto chyba sa objaví, keď sa pokúsite získať prístup k určitej televíznej relácii alebo k filmu z knižnice doplnkov. Je to aj prípad zmluvy Covenant, keď sa pokúsite prehrať názov obsahu, objaví sa chyba. S úložiskom doplnkov to nemá nič spoločné a je to len preto, že doplnok nedokáže nájsť poskytovateľov.

fix

 1. Otvorené kodi a choď na pridaťons Ponuka
 2. Ísť do Doplnky videa a kliknite na zmluva
 3. Uvidíte náradie kliknite na ňu
 4. Teraz kliknite na Nastavenia: Všeobecné
 5. Uvidíte možnosť: Časový limit poskytovateľa > Nastavte ju na 30
 6. Ak sa nezmení na “30”
 7. Teraz kliknite na ikonu prehrávanie z ľavého stĺpca.
 8. Prejdite zoznamom dole a povoľte „Hostitelia s captchas
 9. Zobrazí sa možnosť s názvom „Maximálna kvalita“, Choďte na to a nastavte na„1080p“. Normálne je predvolene nastavená hodnota 4 kB, ktorú je potrebné znížiť.
 10. Teraz kliknite na ok uložte tieto nastavenia
 11. Prejdite zoznamom a kliknite na „Zmazaná vyrovnávacia pamäť dohody“ > cvaknutie Áno
 12. Teraz vyberte možnosť Pakt: Jasní poskytovatelia > cvaknutie Áno

Reštartujte doplnok a skúste streamovať požadovaný názov obsahu; tento problém už nebudete čeliť.

Chyba streamovania Kodi podľa paktu

Problém s doplnkami s chybami streamovania je hlavne preto, že toky vyradené z doplnkov od poskytovateľa sú geograficky obmedzené alebo zastarané. Ak nedokážete streamovať jeden z najnovších názvov obsahu, je zrejmé, že ide o stream s obmedzeným geografickým rozsahom, nie o zastaraný. Používatelia občas narazia na takéto toky a nie je to nič nové.

fix

Tieto Geo-obmedzenia môžete ľahko obísť a streamovať svoj obľúbený názov obsahu pomocou VPN.

Áno!

VPN bude maskovať vašu IP a DNS, ako aj šifrovať vaše údaje, čo vám poskytne neobmedzený prístup k obsahu dostupnému v knižnici. Vyberte najlepšiu sieť VPN pre spoločnosť Kodi a prihláste sa na odber balíka, ktorý vám najviac vyhovuje. Potom si stiahnite svoju aplikáciu alebo klienta, pripojte sa k príslušnému serveru a získajte prístup k akémukoľvek obmedzenému toku, bude to určite fungovať.

Sieť VPN vás navyše ochráni pred špionážnymi činnosťami hackerov a úradov. Mnoho ľudí si neuvedomuje riziká, ktoré podstupujú pri streamovaní online, pričom je naďalej vystavený kybernetickým útokom.

Chyba inštalácie Kodi Covenant

Chyba inštalácie Kodi Covenant sa týka chyby, ktorá sa objaví pri pokuse o inštaláciu doplnku. Zobrazí sa upozornenie s textom „Inštalácia zlyhala“. Covenant Kodi je populárny doplnok Kodi, ktorý je k dispozícii prostredníctvom viacerých úložísk Kodi. Musíte pochopiť, že nie každé úložisko má aktualizovanú verziu doplnku, preto sa môže vyskytnúť chyba pri inštalácii Kodi Covenant.

fix

Najlepším spôsobom, ako túto chybu napraviť, je výber úložiska, ktoré má aktuálnu doplnkovú verziu. Podľa doplnku Covenant Kodi nájdete jeho aktualizovanú a funkčnú verziu v úložisku Kodi Israel. V tomto úžasnom úložisku nájdete obrovskú škálu aktualizovaných a populárnych doplnkov Kodi.

Chyba sťahovania Kodi Covenant

Mnoho používateľov Kodi sa nedávno sťažovalo na chybu Kodi Covenant Download, ktorá bola spôsobená zastaraným archívom. Mnoho používateľov sa pokúšalo nainštalovať doplnok Covenant Kodi z neaktuálnych súborov zip archívu.

fix

Užívatelia si môžu ľahko stiahnuť a nainštalovať doplnok Kodi Covenant z úložiska Kodi Israel. Je to aktualizovaný archív a má funkčnú verziu Covenant Kodi k dispozícii vo svojom priečinku Video add-ons.

V prípade, že nemôžete stiahnuť doplnok z tohto úložiska, vymažte vyrovnávaciu pamäť Kodi a potom to skúste znova. Tento problém by sa mal vyriešiť, pretože niekedy je vyrovnávacia pamäť nahromadená a doplnok sa nepodarí stiahnuť alebo nainštalovať.

Výmena paktu Kodi

Existuje mnoho ďalších najlepších doplnkov Kodi ako Covenant Kodi, ktoré možno použiť na sledovanie filmov a televíznych relácií v Kodi. Tu je niekoľko najlepších tipov práve pre vás:

 1. Exodus 8.0
 2. Yoda
 3. Gurzil
 4. placenta
 5. Gaia

záver

Nie je veľa doplnkov, ktoré boli schopné zanechať takú ochrannú známku, akú Covenant Kodi urobila v priebehu rokov. Potom, čo doplnok Exodus Kodi prestal fungovať, Covenant prevzal jeho miesto a stal sa doplnkom všetkých sledovateľov binge. Taký spoľahlivý doplnok, ktorý uspokojí všetky najnovšie relácie a filmy, je dnes ťažké prísť.

Dúfam, že chyby a opravy uvedené v tejto príručke vám pomôžu pri riešení problémov. Napriek tomu si cením spätnú väzbu od používateľov a ak existuje niečo, o čom si myslíte, že v tejto príručke chýba, potom láskavo komentujte a dajte mi vedieť.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me