Disney + -on-Kodi

Zaujíma vás, ako pozerať Disney Plus na Kodi? Nerobte si starosti, pretože táto príručka sa bude venovať všetkým dôležitým aspektom sledovania Disney Plus na Kodi bez platenia jediného centu.

Disney + je momentálne najviac medializovaná online streamingová platforma na svete. Pred jeho spustením guru streamingu predpokladal, že bude buď tvrdým konkurentom Netflixu. Disney Plus sa však skutočne stal veľkým konkurentom Netflixu, ktorý ponúka najvyššiu kvalitu obsahu a špičkové funkcie..

Disney Plus dokázal počas prvého mesiaca po uvedení na trh zachytiť ohromujúci počet viac ako 20 miliónov používateľov na celom svete. Toto jasne ukazuje popularitu Disney + na celom svete.

Rovnako ako Netflix, Disney Plus má vlastnú produkciu obsahu, ako aj obsah od Marvel, Pixar, Star Wars a National Geographic. V súčasnosti jedna z Disneyho vlastnej originálnej show; Mandalorian, trendy vo svete.

Disney Plus môžete na Kodi sledovať bez akýchkoľvek problémov, ale musíte mať na pamäti, že ide o službu s obmedzeným geografickým umiestnením. To je dôvod, prečo budete potrebovať VPN pre Kodi, ktorá bude schopná obísť geografické obmedzenia, čo vám umožní streamovať bez problémov.

Ako sledovať Disney Plus na Kodi Leia verzie 18 alebo vyššej

Disney Plus môžete sledovať na serveri Kodi Leia verzie 18 alebo vyššej prostredníctvom doplnku Tempest Kodi Addon, ktorý obsahuje všetky najnovšie a populárne filmy a televízne programy. Podľa týchto pokynov nainštalujte doplnok Tempest Kodi do streamu Disney + do 5 minút:

 1. Stiahnuť ▼ Najkrajší súbor ZIP doplnku Kodi Addon na vašom zariadení.
 2. Otvorené kodi > Kliknite na ikonu Add-ons pútko
 3. Teraz kliknite na ikonu balíček inštalačné (truhlík ikona)
 4. Vyberte možnosť Inštalovať z PSČ súbor voľba > Prejdite si zariadenie a otvorte stiahnuté PSČ súbor, a počkajte na oznámenie
 5. Teraz kliknite na Inštalácia z Úložisko > Rolujte zoznamom dole a zvoľte búrka repo > Ísť do video addony zložka
 6. vybrať búrka zo zoznamu > cvaknutie Inštalácia > Počkajte na oznámenie
 7. Po nainštalovaní doplnku nájdete Disney televízia ukazuje, ísť do väčšina populárne kategória v televízia relácie

Ako sledovať Disney Plus na Kodi Krypton verzie 17.6 alebo nižšej

Môžete použiť rovnaký doplnok, aký je opísaný vyššie pre verziu Kodi Leia, alebo môžete vyskúšať tieto doplnky Kodi:

 1. exodus: Exodus Kodi Addon Inštalačná príručka
 2. Watch5s: Inštalačná príručka doplnku Kodi Addon Watch5s
 3. cCloud : cCloud Kodi Addon Inštalačná príručka

Ako pozerať Disney Plus na Kodi FireStick

 1. Nainštalujte Kodi na FireStick
 2. Pri inštalácii doplnku Tempest Kodi postupujte podľa vyššie uvedeného postupu a sledujte bezplatne vysielanie relácií Disney v HD.

Disney Plus o chybách / opravách Kodi

Pri streamovaní na serveri Kodi sa používatelia stretávajú s mnohými chybami, ale pri streamovaní softvéru Disney + na serveroch Kodi by to nemal byť rovnaký prípad. Jedinou chybou, ktorej by ste mohli čeliť, je chyba „Nie sú dostupné žiadne toky“.

Ako pozerať Disney + na Kodi – Video tutoriál

Disney Plus nie sú k dispozícii žiadne prúdy

Žiadna chyba, ktorá nie je k dispozícii pre toky, je bežnou chybou mnohých používateľov používajúcich doplnky Kodi od tretích strán. Dôvody a riešenia tejto chyby sú podrobne opísané v našej príručke „Ako opraviť príručku Kodi No Streams Available“. Musíte však mať na pamäti jednu vec. Disney Plus je služba streamovania geograficky obmedzená, ku ktorej nie je možné globálne pristupovať.

fix

Na prístup k jeho obsahu budete potrebovať sieť VPN, ktorá na Kodi funguje dobre. Navyše nie každý poskytovateľ VPN má prístup k Disney Plus, pretože má inteligentný blokátor DNS a VPN, preto veľa VPN nedokáže obísť svoje obmedzenie..

Po testovaní a výskume sme zistili, že nasledujúci poskytovatelia VPN spolupracujú s Disney Plus:

 1. PureVPN (Servery: USA, Kanada a Nový Zéland)
 2. SurfShark (Servery: Východné servery)
 3. NordVPN (Servery: Chicago a Atlanta)
 4. CyberGhost (Servery: USA)
 5. ExpressVPN (Servery: Severné a východné USA a Austrália)

Zabaliť všetko

Disney Plus je úžasná online streamingová platforma s veľkým množstvom názvov obsahu. Obsah dostupný na tejto platforme je úžasný, ale opäť nič neplatí zadarmo. Disney Plus za svoje služby účtuje poplatok 7 dolárov za mesiac.

Nie je úžasné, že prostredníctvom bezplatných doplnkov Kodi máte prístup k mnohým titulom obsahu a vychutnávate si streamovanie všetkého obsahu bez výdavkov na čokoľvek.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me