Ako pozerať HotStar mimo Indiu v USA, Veľkej Británii, Kanade a ďalších krajinách

Ste milovníkom streamovania a zaujíma vás, kde môžete streamovať všetky nové filmy Bollywood a Hollywood spolu s indickými televíznymi programami, obsahom Netflix a živými športy? Môžete mať všetko na jednej platforme, t. J. HotStar. Postupujte podľa tohto sprievodcu, aby ste zistili, ako sa pozerať na HotStar a ako si vychutnať ten najlepší streamovací zážitok. Nezabudnite si prečítať naše konečné kodi addony a sprievodky kodi vpn.


Čo je HotStar?

CTA

HotStar je najobľúbenejšia a najväčšia indická platforma pre online streamovanie VOD. Zahŕňa populárne filmy, televízne programy a športy z celého sveta. Veľký počet online streamerov v Indii používa HotStar na streamovanie IPL hier, pozeranie filmov a iných indických televíznych relácií. V súčasnosti sú k dispozícii veľmi obmedzené spoľahlivé a vysokokvalitné mobilné zábavné platformy. Je to už 3 roky od spustenia služby HotStar a do dnešného dňa sa jej darilo priťahovať publikovanie online streamingu.

Určitý obsah je možné stiahnuť z lokality HotStar. Pod určitým obsahom máme na mysli časť starého obsahu, ktorý už nemusí byť v tomto trende. Ďalšou vecou, ​​ktorej je potrebné porozumieť, je to, že videá z HotStar je možné sťahovať iba na mobilných a tabletových zariadeniach, nie na akomkoľvek notebooku alebo PC.

Svoje obľúbené filmy môžete sledovať na požiadanie na HotStar v Indii, USA a Kanade. Nedávno bol k dispozícii vo všetkých regiónoch, ale teraz je geograficky obmedzený.

V ktorých krajinách je služba HotStar k dispozícii ?

Ako už bolo uvedené, HotStar je k dispozícii v Indii, Kanade a USA. Ak však používate službu VPN, môžete k nej získať prístup odkiaľkoľvek na svete, ale iba pripojením k serveru vyššie uvedených krajín..

ako sa pozerať na hotstar

Ako odblokovať / pozerať HotStar mimo Indiu pomocou VPN

HotStar je lokalita s obmedzeným geografickým umiestnením a obsah dostupný na tejto webovej stránke nie je prístupný z iných krajín ako India, USA a Kanada. Preto, ak sa pokúšate získať prístup k službe Hotstar z ktoréhokoľvek iného regiónu, na obídenie obmedzení bude potrebná služba VPN.

Služba VPN vám umožní pripojiť sa k serverom v neobmedzených oblastiach, a preto skryje vašu adresu IP a vyrobí ju pomocou adresy IP uvedenej krajiny. Používanie siete VPN je veľmi jednoduché, pretože stačí pripojiť k vzdialenému serveru a potom surfovať po webe pre prístup k všetkému, čo bolo obmedzené..

Poskytovatelia VPNCenaOfferWebsite
PureVPN 10,95 $ 2,91 $ Mesiac

Špeciálna ponuka: zľava 73%

Navštívte stránku
Prečítajte si recenziu
Surfshark 11,91 $ 1,99 $ Mesiac

Špeciálna ponuka: zľava 83%

Navštívte stránku
Prečítajte si recenziu
CyberGhost 12,99 $ 2,75 Mesiac

83% zľava

Navštívte stránku
Prečítajte si recenziu
ExpressVPN 12,95 $ 8,32 $ Mesiac

35% zľava

Navštívte stránku
Prečítajte si recenziu

Ako sa pozerať na HotStar v USA bez VPN

HotStar predtým nebol k dispozícii v žiadnom inom regióne ako v Indii, ale nedávno rozšíril svoje regióny, ako napríklad USA a Kanada. Používatelia, ktorí chcú mať prístup k službe HotStar v USA, môžu tak ľahko urobiť bez použitia VPN. Prístup k službe HotStar je jednoduchý v USA bez pripojenia VPN jednoduchým prechodom na webovú adresu „us.HotStar.com“. Toto je oficiálne rozšírenie domény poskytované HotStar pre región USA.

Ako sa pozerať na HotStar mimo Indie na PC

Ak chcete sledovať počítač HotStar mimo Indie na počítači, postupujte takto:

 1. Otvor VPN aplikácia > Prihlásiť sa k vašej VPN službe.
 2. teraz connect na server v Indii.
 3. Otvorené prehliadač > Napíšte toto URL: https://www.HotStar.com/.
 4. Prihlásiť sa na svoj účet HotStar a začnite sledovať svoje obľúbené filmy a televízne programy v kvalite HD.

Ako streamovať HotStar na iPad a iPod

Najlepšie na HotStare je, že má špeciálnu aplikáciu pre iOS. Preto môžu používatelia ľahko pozerať HotStar na iPad a iPod.

 1. Otvor Aplikácia iTunes sklad > Vyhľadávanie pre HotStar > Klikni na Aplikácia HotStar > Stiahnuť to.
 2. Po dokončení inštalácie, otvorené aplikácia.
 3. Prihlásiť sa aplikácie používajúcej vaše poverenia HotStar > Teraz streamujte, čo chcete sledovať na vašom iPade a iPod.

Sledujte HotStar v Kanade

Služba HotStar bola nedávno sprístupnená v Kanade a pre používateľov služby HotStar v Kanade bola uvedená špecializovaná doména. Doména, ktorá bola uvedená na trh v Kanade HotStar, je „https://ca.HotStar.com/“. Na prístup na stránku a aplikáciu HotStar v Kanade nie sú potrebné žiadne servery VPN ani proxy. Stačí otvoriť uvedený swebsite vo vašom prehliadači a zaregistrovať sa na služby HotStar.

Ako pozerať HotStar vo Veľkej Británii

Hoci HotStar je k dispozícii v USA a Kanade okrem Indie, stále nie je oficiálne k dispozícii vo Veľkej Británii. Napriek tomu, že vo Veľkej Británii sú dostupné niektoré skvelé online streamingové služby porovnateľné s HotStar, ako sú Netflix a Hulu, tento je v tomto regióne obmedzený na streamovanie. Jedným z najúžasnejších faktov, ktoré si treba všimnúť, je, že existuje veľké množstvo Indov, ktorí bývajú vo Veľkej Británii. Na základe tejto skutočnosti si teda môžete položiť otázku, do akej miery by radi streamovali svoj pôvodný obsah, a nielen to, že mnohí Angličania radi sledujú obsah Bollywood rovnako ako Indovia milujú Hollywood..

Máte prístup iba HotStar vo Veľkej Británii, pomocou VPN. Ak chcete sledovať svoj obľúbený obsah na webe HotStar vo Veľkej Británii, jednoducho zmeňte svoju súčasnú IP adresu z Veľkej Británie na indickú oblasť a získajte jednoduchý prístup k službe HotStar.

cta 3

Preto na prístup do služby HotStar vo Veľkej Británii budete musieť používať službu VPN, pretože obsah, ktorý sa pokúsite streamovať bez tejto adresy z adresy IP v Spojenom kráľovstve, sa nebude prehrávať, ale skôr dôjde k chybe prehrávania. Ak však máte aktívnu službu VPN a ste pripojení k indickému serveru, budete môcť sledovať svoj obľúbený obsah na serveri HotStar. Vybraná služba VPN by mala byť dostatočne spoľahlivá a rýchla, aby vám pomohla hladko prenášať obsah.

Ako sledovať aplikáciu HotStar v arabských krajinách

HotStar je skvelá platforma na streamovanie médií, ktorá má množstvo nového a trendového obsahu. Bohužiaľ, nie je k dispozícii v arabských krajinách. Krajiny ako Spojené arabské emiráty, Dubaj, Saudsko, Omán a Katar dávajú prednosť streamovaniu indického obsahu veľa, ale kvôli geografickým obmedzeniam tejto stránky to nedokážu. Fanúšikovia HotStar v týchto krajinách môžu ľahko sledovať televízne programy HotStar pomocou proxy servera HotStar alebo služby VPN.

Používajúc Proxy alebo VPN, budú si môcť vychutnať živé vysielanie HotStar a televízne programy HotStar (ktoré sa tak premýšľajú po celom svete).

Ako pozerať HotStar v Pakistane

Fanúšikovia televíznych relácií HotStar sú vo veľkom počte v susednej Indii, t. J. V Pakistane. Obyvatelia Pakistanu radi sledujú filmy Bollywood a indické televízne programy. Bohužiaľ, HotStar je v Pakistane obmedzený a jediný spôsob, ako sledovať živé vysielanie HotStar alebo filmy a televízne programy, je obísť geo-obmedzenia prostredníctvom VPN alebo HotStar Proxy..

Stiahnutie HotStar

Aplikácie HotStar sú k dispozícii pre viacero mobilných platforiem, ako sú zariadenia so systémom Android a zariadenia so systémom iOS, napr. iPhone. V prípade zariadení s Androidom alebo mobilných telefónov si ich môžete ľahko stiahnuť prostredníctvom obchodu Google Play a tiež si môžete stiahnuť apk súbory HotStar dostupné online. Zatiaľ čo pre zariadenia so systémom iOS, ako sú iPhone a iPad, si ich môžete stiahnuť z obchodu iTubes App Store.

Registrácia v službe HotStar

Obsah dostupný na HotStar je vysoko kvalitný a bez toku vyrovnávacej pamäte bez oneskorenia. Avšak všetko skvelé má cenu, a preto sa používatelia musia najprv prihlásiť na odber výberom platobného plánu. HotStar je iba konkurentom spoločností Netflix a Hulu, a preto obsah, ktorý vysiela, nie je bezplatný.

V ktorých krajinách je služba HotStar k dispozícii?

HotStar ponúka 3 rôzne platobné plány, z ktorých si môžete vybrať a najlepšia vec, o ktorej sú tieto platobné plány, je, že všetky sú za primeranú cenu. Ak sa chcete zaregistrovať v službe HotStar, postupujte takto:

 1. Prejdite na stránku „https://www.HotStar.com/subscribe/payment“.
 2. Vyberte požadovaný platobný plán.
 3. Zadajte svoje údaje, tj meno, e-mailovú adresu a heslo.
 4. Zadajte podrobnosti o svojej kreditnej karte.
 5. Potvrďte podrobnosti.
 6. Užite si pozeranie svojich obľúbených relácií na HotStar.

Stream Hot Star s titulkami

HotStar neponúka titulky pre každé video, ktoré je dostupné na jeho platforme, ale niektoré videá už pre ne majú titulky. Stále však môžete skontrolovať titulky tak, že prejdete na možnosti videa a začiarknete možnosť CC, povolením tejto možnosti môžete povoliť titulky.

Ako sa pozerať na HotStar pomocou Jio TV Live App

Používatelia aplikácií Jio sim a Jio TV Live môžu ľahko používať funkcie live streamingu a filmov HotStar, ale toto je obmedzené iba na indický obsah. Ešte jedna vec, používatelia Jio budú musieť predplatiť službu HotStar India, aby mohli začať streamovať na serveri HotStar.

Zadarmo VPN pre HotStar

Existuje veľa bezplatných sietí VPN a proxy serverov HotStar, ktoré sú k dispozícii online, ale zvyčajne používateľom neodporúčame vyskúšať tieto bezplatné siete VPN z dôvodu ich zraniteľnosti. Bezplatná sieť VPN ovplyvní vaše streamovanie, pretože bezplatné servery VPN používajú milióny ľudí na celom svete. Z tohto dôvodu je kratšia doba odozvy pre streamovanie, čo vedie k veľkému ukladaniu do vyrovnávacej pamäte. Tu je však niekoľko návrhov:

 1. ZenMate
 2. Browsec
 3. Ahoj
 4. Hidemyass
 5. Spyoff
 6. Tunel Bear
 7. Bezpečnostný bozk
 8. ProtonVPN
 9. Speedify
 10. X-VPN

Ako sťahovať filmy a televízne relácie z HotStaru

Služba HotStar India neumožňuje používateľom sťahovať filmy a televízne programy zo svojej platformy. Určitý obsah, ktorý je starý alebo už nie je trendom, si však môžete stiahnuť z HotStar. Pri otvorení alebo vyhľadávaní videa sa nad ním zobrazí ikona šachty. Kliknite na ňu a budete mať možnosť sťahovania pred vami.

Jedna vec, ktorú tu treba pochopiť, je, že z počítača HotStar nemôžete stiahnuť žiadne video; môžete to urobiť iba na svojom mobilnom zariadení alebo tabletoch.

Pozrite si najnovšie televízne programy / seriály a filmy HotStar

pozerať hotstar mimo Indiu

HotStar India ponúka všetky najnovšie televízne programy, filmy a športové akcie na jednej platforme za veľmi prijateľnú cenu a vo vysokej kvalite. Stačí sa prihlásiť na odber služby HotStar a môžete sledovať, čo hľadáte, a čo je nové a trendy. Má indický a západný obsah, ako aj filmy z Bollywoodu a Hollywoodu.

Ako pozerať HotStar v televízii

Službu HotStar môžete sledovať na televízore pomocou metódy s názvom sideloading, ktorá však funguje iba v zariadeniach Android TV. Ak chcete začať, postupujte takto:

 1. Prejdite do prieskumníka súborov ES (najskôr nainštalujte prieskumník súborov ES, ak ho ešte nemáte nainštalovaný).
 2. Otvorené Hračkárstvo vo vašom televízore > Vyhľadajte „Sideload Launcher for Android TV“ a nainštalujte ho.
 3. Prejdite na plochu > Otvorte aplikáciu > Otvorte aplikáciu Launcher Sideload.
 4. Kliknite na ES File Explorer.
 5. Prejdite na Sieť > Kliknite na Remote Manager > Zapnite prijímanie adresy FTP.
 6. Teraz z počítača alebo notebooku zadajte FTP adresu vo webovom prehliadači > Váš televízor a počítač budú teraz prepojené.
 7. Teraz preneste súbor APK z počítača do televízora.
 8. Potom, VYPNITE Zdieľanie siete > Otvorte Stiahnuté súbory.
 9. Kliknite na HotStar zo zoznamu > cvaknutie Inštalácia > Teší sa z používania služby HotStar.

Sledujte televíziu HotStar Vijay

Ak chcete sledovať seriály Vijay na HotStar, jednoducho prejdite do sekcie kanály a vyberte Vijay TV. Tam uvidíte všetky relácie vysielané vo Vijay TV a môžete si z nich jednoducho vybrať a streamovať. Používanie služby HotStar je také ľahké!

HotStar na Roku

Roku je najmodernejšie streamingové zariadenie vyvinuté a vyrobené spoločnosťou Roku Inc. Je to skutočne jedno z najvýhodnejších streamingových zariadení na využívanie služieb ako Netflix a Hulu, pretože streamingový zážitok, ktorý ponúka, je nezmieriteľný. Pre všetkých fanúšikov HotStar zaujímajúcich sa, či je HotStar k dispozícii v Roku, by ste mali byť radi, že je k dispozícii v obchode kanálov Roku. Jednoducho choďte do obchodu kanálov Roku, nainštalujte kanál HotStar do svojho zariadenia Roku a vychutnajte si streamovanie.

Záverečné poznámky

Streamovacie služby ako Netflix, Hulu, Amazon a HotStar sú tým, čo má každá zábava a streamovanie geekov radi. HotStar je úžasná streamingová služba, určite zaistila nielen konkurenciu Netflixu a Hulu, ale išla o krok ďalej propagáciou indického obsahu. Odroda, ktorú poskytuje, je určite väčšia ako iné streamingové služby. Ponúka dokonca živé športové prenosy, čo je skvelá vec.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map