Legendárny Manny Pacquiao sa vracia do ringu túto nedeľu, aby čelil argentínskemu „boogeymanovi“; Lucas Matthysse za titul šampionátu vo Welterweight a vy si nemôžete nechať ujsť tento zápas naživo. Postupujte podľa nášho sprievodcu a zistite, ako sledovať online stránku Matthysse vs Pacquiao pomocou Kodi VPN a online streamov.

Prečo existuje tak veľa Hype pre Matthysse vs Pacquiao?

Už je to skoro rok, keď Manny Pacquiao vstúpil do ringu a celý čas bol zaneprázdnený politickou kariérou. Jediný majster sveta na svete, ktorý má iba osem divízií, sa teraz plánuje vrátiť do ringu za získanie deviateho titulu. Manažér Manny Pacquiao oznámil, že bol kvôli všetkým tréningom na nadchádzajúci zápas o titul ďalej.

Na druhej strane Lucas Matthysse; súčasný majster welterweight je pripravený bojovať proti Mannymu Pacquiaovi a niet pochýb o tom, že je nebezpečným bojovníkom. Rozdiel medzi vekmi týchto bojovníkov nie je taký významný, pretože Pacquiao má iba 39 rokov, Matthysse je 35. Najväčší rozdiel, o ktorom by ste sa mali zamyslieť, je schopnosť prstencov týchto dvoch stíhačov.

ako sa pozerať na zápas Matthysse vs Pacquiao naživo na internete

Fanúšikovia športu z boxu a boja z celého sveta sa na tento boj zameriavajú, pretože legenda sa vracia a nikto si ju nechce nechať ujsť. Ďalším dôvodom pre jeho humbuk je to, že minuloročná kontroverzná porážka Pacquiao v rukách Jeffa Horna. Nakoniec stratil titul. Bude skvelé vidieť ho späť v ringu, pretože uvidíme, či sa z tejto porážky zotavil.

Pacquiao, ktorý sa po roku vracia, jasne naznačuje, že nebude v najlepšom stave, ako bol v jeho najlepšom postavení. Zatiaľ čo Lucas Matthysse je majstrom, je v klesajúcej fáze, pretože jeho reflexy sú slabšie. V tomto boji proti Pacquiaovi by však mal stále navrch, a to kvôli jeho pravidelným súťažiam v kruhu.

Kde môžem sledovať Matthysse vs Pacquiao online?

Oficiálne vysielacie práva Pacquiao vs Matthysse získava spoločnosť ESPN Plus a zápas bude vysielať naživo na svojej online platforme. ESPN plus je skvelá služba online streamingu od ESPN pre všetkých športových fanúšikov. Problémom tejto služby je však dostupnosť, pretože je dostupná iba v USA a je geograficky obmedzená.

espn plus blokované

Napriek tomu máte stále prístup k sieti ESPN plus pomocou služby VPN a pripojenia k americkému serveru. Ďalšiu vec, ktorú môžete urobiť, je sledovať zápas naživo zadarmo jednoduchým absolvovaním 7-dňovej bezplatnej skúšobnej verzie. Dokonca aj potom je cena predplatného tak nízka ako 4,99 USD mesačne.

Poskytovatelia VPNCenaOfferWebsite
PureVPN 10,95 $ 2,91 $ Mesiac

Špeciálna ponuka: zľava 73%

Navštívte stránku
Prečítajte si recenziu
Surfshark 11,91 $ 1,99 $ Mesiac

Špeciálna ponuka: zľava 83%

Navštívte stránku
Prečítajte si recenziu
CyberGhost 12,99 $ 2,75 Mesiac

83% zľava

Navštívte stránku
Prečítajte si recenziu
ExpressVPN 12,95 $ 8,32 $ Mesiac

35% zľava

Navštívte stránku
Prečítajte si recenziu

Ďalšou skvelou službou, ktorú môžete použiť na sledovanie boja Pacquiao vs Matthysse, je SKY Sports PPV service. Umožní vám streamovať celý zápas naživo bez akýchkoľvek reklám, oneskorení alebo prerušení. Všetko, čo musíte urobiť, je prihlásiť sa na jeho plán a začať streamovať.

Ako sa pozerať na Matthysse vs Pacquiao Live online zadarmo

Pacquiao vs Matthysse bude jedným z pekiel show, ktorú budete sledovať! Pretože obidvaja bojovníci majú útočný štýl boja a obaja sú silnými búšikmi. Tento zápas môžete sledovať online zadarmo prístupom na tieto stránky / odkazy:

 1. Glory667
 2. Frankie Ballard
 3. VIP League

espn plus bezplatná skúšobná verzia

Ak však vyššie uvedené prúdy nefungujú, existuje spôsob, ako sledovať tento boj naživo online na ESPN +. ESPN ponúka bezplatnú skúšobnú verziu 7 dní, na ktorú sa môžete zaregistrovať, ak ste v Spojených štátoch. Svoju adresu IP môžete maskovať pomocou siete VPN a zmeniť svoju aktuálnu polohu na USA a začať svoju 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, aby ste mohli sledovať online boj zadarmo.

Získajte CTA VPN

Ako sa pozerať na Matthysse vs Pacquiao v Argentíne naživo?

Argentínsky boxer; Lucas Matthysse bude obhajovať svoj titul proti filipínskemu boxerovi Pacquiaovi a očividne je to hra národnej hrdosti. Fanúšikovia boxu na celom svete môžu sledovať túto hru naživo online z vyššie uvedených stránok s priamym vysielaním, ale jednou z najlepších možností pre fanúšikov boxu v Argentíne je digitálne miesto, ktoré bude mať živé prenosy v kvalite HD vo vysokom rozlíšení..

Ako sa pozerať na Matthysse vs Pacquiao v televízii Sling

Sledujte Matthysse vs Pacquiao Live online zadarmo

Sling TV je jednou z najlepších online televíznych služieb dostupných online, ale bohužiaľ je obmedzená len na USA. V dôsledku geografického obmedzenia sú fanúšikom online streamingu odopierané také skvelé online televízne služby, ktoré dokážu splniť všetky streamingové potreby Binge watchera a streaming geekov. Ak však máte VPN, môžete k nej pristupovať odkiaľkoľvek na svete jednoduchým pripojením k americkému serveru.

Ak však bývate v USA, môžete ľahko pristupovať k službe Sling TV a jej obsahu, ale nie bez poplatkov za predplatné. Najlepšia vec, ktorú môžete urobiť so službou Sling TV (ak ju vyberiete iba pre streamovanie boja), je, že si môžete vyskúšať 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu a streamovať hru naživo v kvalite HD bez prerušenia..

Matthysse vs Pacquiao Fight Location and Date

Kde môžem sledovať Matthysse vs Pacquiao online?

Tento veľmi medializovaný zápas sa uskutoční túto nedeľu; 15. júl (14. júl pre používateľov z USA) v aréne Axiata v Kuala Lumpur, Malajzia. Bude to boj, ktorý musíte sledovať, pretože obidvaja boxeri sú úžasní a majú skvelý štýl boxu.

Vstupenky na Matthysse vs Pacquiao

Matthysse vs Pacquiao je zápas, na ktorý sa každý fanúšik boxu teší a prečo by ho nemal. Vyzývateľom, ktorý súťaží o titul, je legenda v boxerskom svete, zatiaľ čo majster je senzačný boxer, ktorý v poslednej dobe zaznamenáva titulky. Všetci fanúšikovia, ktorí chcú sledovať zápas naživo v aréne, si môžu kúpiť vstupenky na Pacquiao vs Matthysse bojovať online z týchto portálov:

 1. Tickbis
 2. StubHub
 3. SMTickets

Najlepšie doplnky pre box Kodi pre bežný pás Welterweight WBA

Existuje veľa najlepších doplnkov Kodi dostupných online, ale zo všetkých sme zoradili 5 najlepších doplnkov pre box. Určite ich vyskúšajte:

 1. Športový diabol
 2. Joker Sports
 3. UltimateIPTV
 4. Zoznamy skladieb UKTurk
 5. Hráč Eurosportu

Ako sledovať Matthysse vs Pacquiao Live online na Kodi Krypton v17.6

 1. Otvorené kodi > Klikni na ikona ozubeného kolieska > Otvorené Správca súborov
 2. Dvakrát kliknite na Pridajte zdroj > Kliknite tam, kde sa hovorí ‘žiadne ‘ > Zadajte túto adresu URL: http://mavericktv.net/mavrepo/ > Kliknite na tlačidlo OK > Pomenujte túto webovú adresu ako „ MavRepo” > cvaknutie ok > Kliknutím na tlačidlo Ok zatvorte dialógové okno.
 3. Návrat do Domovská obrazovka > Kliknite na Add-ons > Klikni na Box-icon.
 4. vybrať Inštalácia zo súboru ZIP voľba > Kliknite na MavRepo > vybrať repository.maverickrepo-3.4.zip > Počkajte na oznámenie.
 5. Teraz kliknite na Inštalácia z úložiska voľba > vybrať MaverickTV Repo > Otvorené Doplnky videa zložka.
 6. vybrať Joker Sports > cvaknutie Inštalácia > Počkajte na oznámenie s povoleným doplnkom.

Teraz si užite sledovanie zápasu na Kodi pomocou plynulých prúdov.

Záverečné poznámky

Boj bude úžasný, pretože obaja bojovníci majú jedinečný štýl boja. Pacquiao rád používa svoju rýchlosť úderov a práce na nohách, ale otázkou bude, či v ňom stále zostáva tá bývalá iskra a dotyk. Na druhej strane, Matthysse rád hodí svoju váhu svojimi údidlami, vďaka ktorým je veľkým agresívnym boxerom. Tento konflikt sa musí stať svedkom a vieme, že vy, ľudia, na ktoré sa tiež tešíte. Preto sme pokryli všetky potrebné aspekty, aby ste mohli hru sledovať naživo.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me