Ako sa pozerať na bezplatné online vysielanie IPL 2018 v Indii, Austrálii, Veľkej Británii a USA

Slová ako kultový, očarujúci, zábavný nestačí na vysvetlenie tejto extravagantnej kriketovej ligy; IPL (Indian Premier League). 11. vydanie najobľúbenejšej kriketovej ligy, ktoré sa začalo pred dvoma dňami na celom svete, je práve teraz na vrchole tohto turnaja. Fanúšikovia IPL na celom svete hľadajú spôsoby, ako sledovať IPL vo svojich domovoch a kanceláriách pomocou doplnkov kodi.


Vieme však, čo je najlepšie pre fanúšikov Kodi VPN, a preto sme zostavili sprievodcu, ktorý vám pomôže Ako sledovať IPL na serveri Kodi.

Výstraha!! Zhodné zápasy IPL môžete vysielať na kanáloch IPL z celého sveta. Na prístup k IPL vysielateľom s obmedzeným geografickým umiestnením budete potrebovať odblokovať kanály IPL s VPN.
CTA

Zoznam kanálov / vysielateľov IPL 2018

Krajina / regiónvysielatelia
IndiaStar Sports

HotStar

AfrikaSuper športy
Spojené štátyESPN
Spojene kralovstvoSky Sports
KanadaSportsNet
AustráliaKriketová brána
Nový ZélandSky Sports

Ako sledovať IPL na kodi kryptón verzie 17.6 alebo nižšej

Existuje mnoho doplnkov pre živé športové prenosy, ale vybrali sme pre vás doplnok ZEM TV Kodi, pretože poskytuje odkaz na streamovanie HD pre živé vysielanie IPL. Pri inštalácii ZEM TV na sledovanie IPL naživo v Kodi postupujte podľa týchto krokov.

 1. Otvorte aplikáciu Kodi > Prejdite do hlavnej ponuky Kodi > Kliknite na ikonu Nastavenia > Otvorené Správca súborov > Teraz dvakrát kliknite na Pridať zdroj.ako sa pozerať na ipl
 2. Kliknite na miesto, kde sa hovorí , Žiadne ‘ > Zadajte toto URL v paneli s adresou http://kdil.co/repo/ > Teraz kliknite na OK > Pomenujte to ‘kodili repo ‘  a potom kliknite na tlačidlo OK OK > Skontrolujte obe URL a názov a kliknite na tlačidlo OK ok znovu zatvorte dialógové okno.ako sa pozerať na ipl na kodi kryptón verzia 17.6 alebo nižšia
 3. Návrat na stránku Kodi Hlavné menu > Otvorené pridaťons z ľavého stĺpca > Klikni na Ikona poľa.ako sledovať ipl na kodi jarvis verzie 16 alebo vyššej
 4. Teraz kliknite na Inštalácia z PSČ súbor > Posuňte zobrazenie nadol a kliknite na ikonu kodili repo > Otvorené kodili.PSČ > Počkajte na oznámenie.ako sa pozerať na ipl na firi kodi
 5. Po zobrazení oznámenia kliknite na Inštalácia z úložiska > Otvorené Úložisko Kodil > Ísť do Doplnky videa.IPL 2018 Kodi Stiahnutie
 6. Prejdite nadol a otvorte Zem TV > cvaknutie Inštalácia > Počkajte na oznámenie s povoleným doplnkom.

Ako pozerať IPL 2018 na Hotstar v USA

Tam to máte, teraz je doplnok nainštalovaný a teraz môžete ľahko sledovať svoje obľúbené hry IPL naživo v Kodi.

Ako sledovať IPL na serveri Kodi Jarvis verzie 16 alebo vyššej

 1. odpálenie Kodi Jarvis V16 > Kliknite na systém.
 2. Ísť do Správca súborov > Teraz dvakrát kliknite na Pridať zdroj.
 3. Kliknite na miesto, kde sa hovorí <nikto> > Napíšte toto URL http://kdil.co/repo/ > cvaknutie hotový.
 4. Dajte tomu meno URL ako ‘Kodil Repo “ > cvaknutie hotový > cvaknutie OK.
 5. Vráťte sa do Domovská obrazovka > cvaknutie systém.
 6. Otvorené Add-ons > Kliknite na Inštalácia zo súboru ZIP > Otvorené Kodil Repo> Kliknite na Kodil.zip.
 7. Zamierte späť na Domovská obrazovka.
 8. Ísť do Inštalátor doplnku > Otvorené Kodil Repo > Sa dostal do Doplnky videa a vyberte Zem TV.
 9. cvaknutie Inštalácia.

Ako sledovať IPL na Kodi Firestick

 1. Otvorené kodi na oheň Stick. Ak nemáte nainštalovaný Kodi, nainštalujte Kodi na Fire Stick.
 2. Ísť do Možnosti vývojára > Zapnite ladenie ADB a aplikácie z neznámych zdrojov.
 3. Potom postupujte podľa vyššie uvedených krokov na inštaláciu doplnku na Kodi Krypton V17.6.

IPL 2018 Kodi Stiahnutie

 1. Stiahnite si súbor ZIP > Otvorené kodi na vašom zariadení > Otvorené Add-ons Ponuka > Klikni na Ikona Inštalátora balíkov.
 2. Kliknite na Inštalácia zo súboru ZIP > Prehliadať a Otvorené stiahnutý súbor ZIP.
 3. Kliknite na Inštalácia z úložiska > Otvorené Úložisko Kodil > Otvorené Doplnky videa > Kliknite na zem > hit Inštalácia.

Ako pozerať IPL 2018 na Hotstar v USA

Ako pozerať IPL 2018 na Hotstar v USA

HotStar je indická aplikácia, ktorá umožňuje používateľom sledovať svoje obľúbené zápasy IPL, ale iróniou je, že je dostupná iba v Indii. Používatelia s bydliskom v zahraničí budú preto musieť pristupovať k tejto aplikácii na svojich zariadeniach s Androidom a zariadeniach Apple pomocou služby Kodi VPN.

Prostredníctvom služby VPN musia používatelia najskôr vybrať server v indickej oblasti a potom pristupovať k aplikácii. Po stiahnutí aplikácie prostredníctvom obchodov Play Store a iTunes môžete IPL live sledovať.

Ako sa pozerať na bezplatné online prenosy IPL

Pre používateľov s bydliskom v Afrike a na Strednom východe, ktorí chcú prostredníctvom bezplatnej služby sledovať neobmedzenú akciu IPL, si môžu zvoliť tieto päťky:

 1. Cricingif (celosvetovo)
 2. Cricketgateway (po celom svete)
 3. IPL Live 2018
 4. SuperSport (Pre používateľov v Južnej Afrike)
 5. OSN Play (Pre používateľov na Strednom východe)
 6. Smartcric app
 7. Willow TV
 8. JIO TV
 9. Vivo IPL
 10. Cricbytes
 11. CricHD
 12. DD Sports
 13. Suvarna Plus

Cric In Gif

Ako sa pozerať na bezplatné online prenosy IPL

Cricingif je stránka so športovými správami, ktorá poskytuje najnovšie aktualizácie prebiehajúcich kriketových zápasov po celom svete. Návštevníci môžu sledovať najdôležitejšie body každej hry a kontrolovať najnovšie správy z celého kriketového slova. Ďalšou skvelou vlastnosťou aplikácie Cricingif je, že má vyhradenú časť pre používateľov, ktorí chcú sledovať IPL T20 naživo.

Kriketová brána

kriketová brána pre ipl

Mobilná aplikácia Kriketová brána umožňuje používateľom zostať v kontakte s najnovšou akciou v krikete. Užívateľ môže sledovať všetky vrcholy zápasov a zobraziť si scorecard, keď chce. Skvelá vlastnosť, ktorú má táto stránka, je jej sekcia Archív, ktorá umožňuje použiť na prechádzky nedávnymi udalosťami v krikete z celého sveta. Používatelia tiež môžu prostredníctvom tejto aplikácie vidieť najnovšie a trendové novinky o svojich obľúbených tímoch.

IPL Live 2018

ipl live 2018

IPL Live 2018 je vyhradená stránka, ktorá poskytuje online streamingovú službu iba pre IPL. Kvalita tokov, ktoré táto stránka poskytuje, je vysoká kvalita a servery, ktoré táto stránka má, sú bezproblémové. Ponúka tri rôzne servery na streamovanie zápasov a poskytuje podrobnosti o ďalších streamovacích službách.

Super športy

podpora pre ipl

SuperSport je nepochybne jednou z najznámejších služieb športového vysielania na svete. SuperSport sa pomenoval vysielaním živých športov v televízii a teraz sa začal zameriavať na online streamingovú službu živého kriketu a iných športových udalostí. Užívatelia si môžu zobraziť všetky najnovšie výsledky a plány zápasov IPL pri ich streamovaní. SuperSport bude streamovať IPL pre Juhoafrický región ale ich videá sú prístupné z celého sveta.

OSN Play

OSN Hrať pre ipl

OSN Play poskytuje divákom na Blízkom východe športové prúdy v arabskom jazyku. Ide o službu s obmedzeným geografickým umiestnením, ktorú je možné odblokovať z iných krajín pomocou kvalitnej služby VPN. Najlepšie na OSN Play je to, že jej aplikácia pre Android a iOS je k dispozícii aj na príslušných platformových obchodoch. Používatelia, ktorí majú predplatné služieb OSN, majú prístup k svojmu obľúbenému športovému obsahu bez platenia akýchkoľvek ďalších poplatkov.

Smartcric app

Smartcric aplikácia pre ipl

SmartCric je skvelá aplikácia na streamovanie živých kriketových zápasov z celého sveta na smartfónoch. Jednou z najhorších vecí na tejto inteligentnej aplikácii pre chytré telefóny je však to, že nie je k dispozícii v obchode Google Play. Používatelia, ktorí chcú nainštalovať túto aplikáciu, si musia stiahnuť svoj súbor APK z webu tretej strany a potom ho nainštalovať. Iné ako toto aplikácia je skvelá aplikácia, ktorá má skvelé priateľské rozhranie a funguje skvele.

Willow TV

WillowTV na streamovanie ipl

Willow TV je popredný americký športový špecializovaný vysielací kanál, ktorý vysiela živé rôzne kriketové udalosti a podujatia, ktoré sa dejú po celom svete. Tento kanál so sídlom v Kalifornii vysiela naživo Indickú Premier League online a používatelia majú ľahký prístup k prúdom.

Jio TV

jiotv zadarmo streamovanie ipl

Jio TV ponúka svojim užívateľom širokú škálu kanálov z rôznych regiónov sveta a tiež z rôznych jazykov. Ponúka viac ako 350 televíznych kanálov, z toho 50 + sú kanály HD. Aplikáciu Jio TV si môžete pre príslušné zariadenia stiahnuť z Obchodu Google Play a Apple App Store.

Jednou z najlepších funkcií, ktoré táto aplikácia obsahuje, je to, že používatelia môžu pozastaviť živé stretnutie, keď chcú a hrá od toho istého bodu. Používatelia môžu tiež sledovať svoje obľúbené relácie výberom odvysielaného obsahu z predchádzajúcich 7 dní. Užívatelia sa môžu prihlásiť na odber exkluzívnych mobilných služieb spoločnosti Jio už od 49 €.

jio plán pre ipl

Vivoipl

Vivo na streamovanie ipl

Vivo je oficiálnym sponzorom indickej Premier League 2018 a bude vysielať všetky akcie z IPL 2018 naživo na svojej webovej stránke. Používatelia budú môcť sledovať všetky zápasy IPL 2018 na webovej stránke VivoIPL. Táto webová stránka obsahuje aj kompletný harmonogram turnaja a pintové príbehy, ktoré je možné ľahko zobraziť.

Cricbytes

sledovať ipl online na cricbytes

Cricbytes je vlastne blogová stránka, ktorá publikuje správy a blogy o všetkých aktuálnych a najnovších správach a výsledkoch z kriketového sveta. Používatelia síce nebudú môcť sledovať túto hru naživo na tomto webe, ale môžu byť informovaní o výsledkovej karte a všetkých aktuálnych správach a podobne. Užívatelia môžu jednoducho zostať v obraze so všetkými najnovšími správami o kriketových udalostiach a hráčoch.

CricHD

pozerať sa na ipl oncrichd.tv

CricHD je úžasný web, ktorý poskytuje živé vysielanie jediným kliknutím pre rôzne športy ako futbal, kriket, ragby, americký futbal, zápas, UFC, box, golf atď. Poskytuje vysokokvalitné toky z niektorých najlepších vysielacích sietí. ako sú BT Sport, ESPN HD, Euro Sport, PTV Sports a Sky Sports atď. Táto streamingová služba nemá žiadne geografické obmedzenia, takže si môžete vychutnať streaming svojich obľúbených športov kdekoľvek a kedykoľvek.

DD Sports

dd športové sledovať zadarmo ipl

DD sports je v skutočnosti indická športová televízna sieť, ktorá sa zameriava na pokrytie väčšiny domácich športových udalostí v Indii. Bude sa však vzťahovať na IPL 2018 a jeho prúdy budú k dispozícii online v športovej sekcii webovej stránky GoHelloTV.in. Používatelia, ktorí chcú bezplatne vysielať stream IPL 2018, ho môžu vysielať prostredníctvom služby DD Sports. Ide však o to, že by to mohol byť prúd so zemepisnou obmedzením, a preto by ste na prístup k tejto službe mohli potrebovať službu VPN..

Suvarna Plus

Star-Suvarna-plus

Suvarna Plus známa tiež ako Star Suvarna Plus je indický zábavný kanál, ktorý vlastní spoločnosť Star Networks. Vysiela najnovšie a ročné bollywoodské filmy a medzinárodné a domáce športové udalosti. IPL je fascinujúca celosvetovo cenená domáca kriketová liga a bude sa vysielať naživo na Suvarna Plus. Preto, ak ho nemôžete pozerať u vás doma v televízii, môžete ho ľahko sledovať naživo cez online stream Suvarna Plus..

Záverečné slová

Indian Premier League je jednou z najväčších kriketových ligy nielen v južnej Ázii, ale aj na svete. Na celom svete sú milióny fanúšikov, ktorí radi sledujú túto napínavú kriketovú ligu. Používatelia, ktorí nemôžu sledovať IPL v televízii alebo žijú v zahraničí, môžu IPL sledovať v Kodi alebo ho môžu tiež vysielať prostredníctvom streamovaných odkazov, ktoré poskytujeme.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map