Ako sa pozerať na ceny Grammy 2018 Kodi Live zadarmo online

Najväčší ceremoniál udeľovania cien v hudobnom priemysle je vzdialený iba 2 dni! Áno, čítate to správne! 60. ročník cien Grammy je hneď za rohom a fanúšikovia hudby z celého sveta majú oči na najväčšej scéne zo všetkých.


Organizácia Akadémie nahrávania, slávnostné odovzdávanie cien Grammy je čestnou udalosťou v hudobnom priemysle. Celá udalosť je plná vynikajúcich predstavení z popredných hudobných pocitov sveta a slávností a pocty tým, ktorí toľko dali priemyslu.

Sledujte ceny Grammy Awards Kodi naživo zadarmo bez problémov. Nominácie sú už k dispozícii pre všetky kategórie a ľudia majú palce a očné línie nakreslené! Buďte teda pripravení na ocenenie Grammy 2018 Kodi. Postupujte podľa nášho sprievodcu a pozrite sa, ako sledovať ceny Grammy na Kodi.

Ak chcete získať viac doplnkov videa alebo doplnkov živých kanálov IPTV, prečítajte si náš zoznam najlepších doplnkov Kodi a uistite sa, že používate sieť Kodi VPN..

Kedy je Grammys 2018

Fáza 60. cien Grammy Awards 2018 sa uskutoční 28. januára v Madison Square Garden. Očarujúci James Corden bude hostom akcie a publikum sa stane svedkom dych berúcich predstavení niektorých z najväčších spevákov ako Lady Gaga, Pink, Childish Gambino a Little Big Town..

Grammy Awards 2018 Kodi Repository

Úložisko, ktoré odporúčame pre ocenenie Grammy Awards Kodi, je úložisko Rozsudok a doplnok, ktorý odporúčame, je doplnok Verdict Kodi. Úložisko úsudku je spoľahlivé úložisko, zatiaľ čo doplnok Verdict Kodi je veľmi dobrý doplnok pre živé televízne vysielanie, televízne programy, filmy, koncerty, šport atď. Ďalšie informácie nájdete v našom zozname najlepších úložísk kodi..

Grammy Awards 2018 Kodi Official Addons

 1. cCloud Tv
 2. USTVNow
 3. BBC iPlayer
 4. FilmOn TV
 5.  Livestream.com

Dôležitá poznámka! Ak streamujete server Grammy 2018 s ktorýmkoľvek z doplnkov bez pripojenia VPN, dajte si pozor! Zhoršujete svoje súkromie a bezpečnosť. Tu je a Kodi VPN chráni vašu identitu & chráni vás pred upozorneniami o porušení autorských práv a zákonmi DMCA pri odblokovaní obsahu s obmedzeným obsahom.

 CTA

Grammy Awards 2018 Neoficiálne doplnky Kodi

 1. Live Mix
 2. Lihattv IPTV
 3. verdikt
 4. tulák
 5. Wampa

Ako sa pozerať na cenu Grammy Awards Kodi na Krypton verzie 17.6 alebo nižšej

 1. Otvorené kodi na vašom zariadení.ako sa pozerať na cenu grammy na kodi
 2. Klikni na Nastavenia (výstroj ikona) z ľavého menu.ako sa pozerať na cenu Grammy Kodi na kryptone verzie 17.6 alebo nižšej
 3. Teraz szvoliť súbor manažér z ponuky > Dvakrát kliknite na Pridajte zdroj. Kliknite na miesto, kde sa hovorí ‘nikto‘ > vstúpiť https://archive.org/download/judgezips/ > cvaknutie OK.ako sa pozerať na cenu Grammy Kodi na jarvis verzie 16 alebo vyššej
 4. Pomenujte tento zdroj súd a kliknite na tlačidlo OK OK.gramatické ocenenie kodi
 5. Návrat na stránku Domovská obrazovka > Kliknite na Add-ons > Teraz kliknite na ikonu Ikona poľa z ľavého horného rohu.ako pridať grammy ocenenia kodi addon
 6. Kliknite na Inštalácia zo súboru zip > Kliknite na súd > vybrať repository.judgement.zip > Počkajte, kým sa neobjaví oznámenie.gramatické ocenenie kodi na stiahnutie
 7. Teraz kliknite Inštalácia z úložiska > Vyhľadajte a otvorte Rozsudok Repo > Otvorte doplnky videa > Kliknite na verdikt > hit Inštalácia a počkajte na upozornenie s povoleným doplnkom.ako sa pozerať na grammy ocenenia kodi na ohnisko
 8. K doplnku môžete získať prístup na stránke Add-ons Ponuka > Doplnky videa > verdikt.

Ako sa pozerať na cenu Grammy Awards Kodi na Jarvis vo verzii 16 alebo vyššej

 1. Otvorené kodi > cvaknutie systém > Ísť do súbor manažér > Dvojité kliknutie pridať zdroj.
 2. cvaknutie nikto > vstúpiť URL https://archive.org/download/judgezips/ > cvaknutie hotový > Pomenujte to ‘rozsudok ‘ > cvaknutie hotový > Potom vyberte OK.
 3. Ísť do Domovská obrazovka Kodi > cvaknutie systém > Kliknite na Add-ons > vybrať Inštalácia zo súboru ZIP.
 4. Kliknite na súd > cvaknutie repository.judgement.zip
 5. Teraz kliknite Inštalácia z úložiska > Otvorené Rozsudok Repo > Otvorené Video add-ons > vybrať verdikt > hit Inštalácia > Počkajte na inštaláciu doplnku.

Grammy Awards 2018 Kodi na stiahnutie

 1. Stiahnuť ▼ PSČ súbor na vašom zariadení.
 2. Otvorené kodi > Add-ons > Kliknite na ikonu Ikona v tvare poľa.
 3. cvaknutie Inštalácia zo súboru ZIP > Prehliadať a otvorené stiahnutý súbor ZIP.
 4. cvaknutie Inštalácia z úložiska > Rozsudok Repo > Doplnky videa > verdikt > Inštalácia > Užite si to!

Ako sa pozerať na cenu Grammy Kodi na Fire Stick

Ak chcete sledovať ceny Grammy na Fire Stick, musíte si najskôr nainštalovať Kodi na Fire Stick. Po inštalácii Kodi postupujte podľa týchto krokov:

 1. Otvorené kodi aplikácia na Fire Stick.
 2. Otvorené Možnosti vývojára > Zapnúť Ladenie ADB a aplikácie z neznámych zdrojov.
 3. Postup odteraz bude rovnaký ako pri Krypton V17. Pozri vyššie uvedenú metódu.

Grammy Awards 2018 Zoznam vysielateľov / kanálov

Cena sa predstaví na CBS. Avšak „E!“ Novinky a oficiálne stránky Grammy Awards ‘budú poskytovať exkluzívne pokrytie pred a po prehliadke..

Ako sa pozerať na ceny Grammy 2018 bez kábla

Bohužiaľ, ak neplánujete pozerať ceny Grammy prostredníctvom spoločnosti Kodi a nerešpektujete nášho sprievodcu cenami Grammy Kodi, môžete udalosť streamovať pomocou týchto odkazov..

 1. Prúdy suchých múrov
 2. Wattpad
 3. Divadlo Rio

Nepreberáme však žiadnu záruku, že tieto stránky sú bezpečné alebo spoľahlivé. Odporúčame vám zvoliť si službu KodiVPN, ktorá chráni vaše súkromie a prístup k prúdom s obmedzeným geografickým umiestnením.

Záverečné slová

Ceny Grammy Awards sú obradom, ktorému nemôže chýbať žiadny hudobný fanúšik. S nomináciami pre viac ako 80 kategórií sa humbuk už dotkol oblohy. Preto sa ponáhľajte a postupujte podľa nášho sprievodcu a naučte sa, ako sledovať ceny Grammy na Kodi skôr, ako bude neskoro!

Jedna vec, ktorú vás môžeme ubezpečiť, je, že zážitok spoločnosti Grammy Awards Kodi bude niečo, na čo nikdy nezabudnete. Celý večer bude plný hviezd, zhromaždenia, na ktorom budú všetky super hviezdy.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map