Ako sa pozerať na Floyd Mayweather vs Conor McGregor na Kodi zadarmo naživo online

Poznámka: Khabib vs Mcgregor UFC 229 tento rok získava veľa humbuk. Môžete sledovať Khabib Nurmagomedov vs Conor Mcgregor žiť online.


Floyd „Money“ Mayweather vs Conor „Notorious“ “McGregor v Las Vegas 26. augusta ukončil dlho očakávanú špekuláciu, v ktorej najpredávanejší bojovníci na svete pôjdu z očí do hlavy.

Boj sa nezačal nič iné ako zvěsti, ale nakoniec sme všetci vedeli, že je príliš veľa peňazí na to, aby sme túto príležitosť jednoducho opustili. Mayweather bude mať silnú pozíciu svojho súpera napriek tomu, že má 40 rokov, ale najväčšie meno v zmiešanom bojovom umení bude veci zaujímavejšie.

Ale možno sa diviť ako sa pozerať na Floyd Mayweather vs Conor McGregor na kodi? Čítajte ďalej a zistite, ako môžete sledovať zápas na internete.

Ako sa pozerať na Mayweather vs McGregor na Kodi V 17
Ako sa pozerať na Mayweather vs McGregor na Kodi V 16
Najlacnejší spôsob, ako sledovať Floyd Mayweather vs Conor McGregor Pay Per View
Floyd Mayweather vs Conor McGregor Bojujte s peniazmi
Vstupenky na Floyd Mayweather a Conor McGregor

Ako sledovať Floyd Mayweather vs Conor McGregor na Kodi Krypton, verzia 17

 1. Spustite program Kodi > Ísť do nastavenie ikona, ktorá sa nachádza v hornej časti > Kliknite na Správca súborov > Teraz dvakrát kliknite na Pridať zdroj, objaví sa okno.Ako sledovať Floyd Mayweather vs Conor McGregor na Kodi
 2. Kliknite na , Žiadne ‘ > Napíšte URL http://repo.cazwall.com/sc/ > cvaknutie OK > Zadajte názov Zdroj médií , SC ‘ > cvaknutie OK.Ako sledovať Floyd Mayweather vs Conor McGregor na Kodi Krypton, verzia 17
 3. Teraz klepnite na ikonu , Backspace ‘ kľúč niekoľkokrát, kým sa nevrátite na Hlavné menu Kodi > Teraz kliknite na Add-ons > Kliknite na Inštalátor balíkov v ľavom hornom rohu.Mayweather vs Conor McGregor kodi boj addon
 4. vybrať Inštalácia zo súboru ZIP > Kliknite na SC > Teraz kliknite na Úložisko > teraz repository.simplycaz-1.0.2.zip > Inštalácia bude vyžadovať určitý čas.súbor mayweather vs conor mcgregor kodi zip
 5. Teraz kliknite na Inštalácia z úložiska > Jednoducho Caz Repo > Doplnky videa > Planet MMA > cvaknutie Inštalácia.Mayweather vs Conor McGregor kodi boj nastavenia
 6. Po inštalácii bude niekoľko minút možné sledovať, ako Floyd Mayweather vs Conor McGregor bojujú proti streamovaniu na Kodi.

nainštalovať mayweather vs conor mcgregor kodi

Ako sa pozerať na Floyd Mayweather vs Conor McGregor na Kodi Jarvis, verzia 16

 1. Spustite program Kodi > Prejdite na stránku Systems > Kliknite na Správca súborov > Dvakrát kliknite na Pridať zdroj.
 2. Kliknite na položku Žiadne > Zadajte adresu URL kodivpn.co/repo/simplycaz.zip > Kliknite na tlačidlo OK > Zadajte názov zdroja médií „SC“ > Kliknite na tlačidlo OK / Hotovo.
 3. Viacnásobným stlačením klávesu Backspace sa vráťte do hlavnej ponuky Kodi > Prejdite do systému > Vyberte položku Doplnky > Kliknite na Inštalovať zo súboru ZIP > Vyhľadajte a kliknite na SC > Úložisko > repository.simplycaz-1.0.2.zip.
 4. Počkajte, kým sa doplnok zapne > Vyberte možnosť Inštalovať z úložiska > Jednoducho Caz Repo > Doplnky videa > Planet MMA > Kliknite na Inštalovať > Počkajte na upozornenie o povolení doplnku vpravo hore.
 5. Užite si boj!

Najlacnejší spôsob, ako sledovať Floyd Mayweather vs Conor McGregor Pay Per View

Zápas bude vysielaný na Showtime PPV a existuje veľa spôsobov, ako získať Showtime na vašom zariadení. Program Showtime vymenoval niektoré zariadenia, z ktorých môžete sledovať kanál. Tieto sú uvedené nižšie:

Floyd Mayweather vs Conor Mcgregor Showtime Platba za zobrazenie

UFC bude tiež vysielať zápas 26. augusta, ale s predplatným 56,96 USD za 6 mesiacov.

Najlacnejší spôsob, ako sledovať Floyd Mayweather vs Conor McGregor Pay Per View

Nepredpokladáme však, že jednotlivec, ktorý sa chce pozerať na jeden zápas, zaplatí takú odvážnu sumu za šesťmesačné predplatné. Trochu sme sa kopali hlbšie a zistili sme, že UFC ponúka variabilné ceny pre fanúšikov žijúcich v rôznych krajinách. Pozrite sa na nasledujúcu tabuľku:

KrajinaCeny UFC
USAUS $ 56,99
KanadaUS $ 43.75
FilipínyUS $ 18.45
MalajziaUS $ 59,99
RuskoUS $ 27.20
 • Všetky ceny sú v amerických dolároch

Ako teraz získate z tejto ponuky výhodu? Môžete sa prihlásiť na odber služby VPN a zmeniť svoju polohu na Filipíny. Sieť VPN znemožňuje vláde a vášmu ISP sledovať vašu polohu, a preto ukáže vašu polohu na Filipínach.

Floyd Mayweather vs Conor McGregor Bojujte s peniazmi

Odhadované peňaženky pre boj Mayweather vs McGregor sú ohromujúce. Podľa Keitha Idca z boxovacej scény sa odhaduje, že samotný Mayweather by mohol priniesť najmenej 100 miliónov dolárov. Toto číslo by sa však mohlo dosiahnuť štyrikrát vyššie, ak by sa dosiahli peňažné ukazovatele udalosti.

Na druhej strane Conor McGregor môže zarobiť najmenej 75 miliónov dolárov, čo je päťkrát viac ako ktorýkoľvek z jeho bojov, ktoré kedy urobil v UFC. Oficiálna peňaženka do boja bude sprístupnená 25. augusta, deň pred bojom pri vážení.

Aussie Media oznamuje peňaženky pre Floyd vs Connor

Floyd 400 miliónov dolárov
McGregor, 127 miliónov dolárov

Predpokladajú sa, že ciele PPV sú zasiahnuté # MayweatherMcGregor

RT

– Boxing Kingdom (@ BoxingKingdom14) 15. júna 2017

Vstupenky na Floyd Mayweather a Conor McGregor

Bojové lístky na zápas Mayweather vs McGregor musia management ešte ponúknuť na predaj. Predpokladá sa však, že VIP lístky by mohli dosiahnuť až 19 000 USD za lístok. Medzitým mnoho falošných webových stránok využilo túto príležitosť, aby podviedlo fanúšikov predajom falošných lístkov.

Dana White, CEO pre UFC, vzala túto záležitosť na Twitter, kde potvrdil, že sa ešte musí rozhodnúť o cene lístka a fanúšikovia musia vedieť o týchto falošných spoločnostiach.

Lístky ešte NIE sú v predaji. Nenechajte sa ošizené. Táto spoločnosť NEMÁMU vracať peniaze týmto fanúšikom. Oznamujeme vám, kedy bude možné nainštalovať pic.twitter.com/Z7KAAhkcVI

– Dana White (@danawhite) 23. júna 2017

Floyd Mayweather vs Conor McGregor Stats

Napriek tomu, že Conor McGregor bol tvrdým protivníkom v boji, stratil celkovo 3 zápasy v kariére UFC, zatiaľ čo vyhral 21 zápasov. Posledný novembrový boj proti Eddieu Alvarezovi mu priniesol dva tituly divízie UFC súčasne.

Floyd Mayweather vs Conor McGregor Stats

Mayweather má vo svojej profesionálnej boxerskej kariére ohromujúce štatistiky 49-0. Porazil Mannyho Pacquiaa proti všetkým šanci a mnohým bránil, aby sa stal najväčším boxerom svojej doby. V tomto zápase má jednoznačne navrch aj pri porovnaní na základe štatistík, pretože fakty neklamú.

floyd mayweather bojové štatistiky

Floyd Mayweather vs Conor McGregor Prediction

Keďže sa boj bude konať podľa pravidiel týkajúcich sa boxu, Mayweather sa preto stáva silným favoritom na víťazstvo v súťaži. Neobvyklý štýl hrania Conora McGregora však spôsobí problémy pre neporazeného majstra, ale stále sa nedokáže, že McGregor porazí Mayweathera..

Veľmi sa predpovedá, že McGregorov dosah rúk bude kľúčom k jeho šanci. Nie je pochýb o tom, že McGregor má dlhé zbrane, ale bolo by zaujímavé zistiť, či by mohol hodiť údery z podivných uhlov. McGregor nedávno uverejnil fotografiu, ktorá pravdepodobne zastaví akúkoľvek kritiku zo strany analytikov.

Plný dosah 74 palcov. A ja som v pravoslávnej cirkvi.

Príspevok zdieľaný Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) 2. júla 2017 o 12:20 PDT

Napriek pravdepodobnostiam, ktoré sú proti spoločnosti McGregor, sme svoje peniaze určite vložili do spoločnosti Conor „Notorious“ McGregor, pretože je jediným bojovníkom, ktorý dokáže šokovať každého na svete. Spôsob, ako ísť McGregor!

Prosím, podeľte sa, ako sa pozerať na mayweather vs mcgregor na kodi bezplatného sprievodcu na sociálnych kanáloch a neváhajte sa spýtať v komentároch.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map