HBO je špičkový televízny kanál na celom svete a toto vyhlásenie je pravdivé z dôvodu najpopulárnejších televíznych relácií vysielaných sieťou. Game of Thrones, Silicon Valley, Westworld, sú niektoré z najpopulárnejších televíznych relácií, ktoré sa objavujú na HBO.

Nič nestojí za to lepšie ako HBO, ani Netflix, pokiaľ ide o produkciu špičkových televíznych relácií. Možno sa však pýtať, ako pozerať HBO na Kodi z celého sveta. Táto príručka vám poskytne úplné pochopenie toho, ako môžete streamovať HBO spolu s inými kanálmi IPTV.

Nezabúdajte však na to, že HBO Now a HBO Go vyžadujú na streamovanie kanálov Kodi VPN. HBO je americký kanál, takže je povolený iba pre niekoľko krajín po celom svete. Prečítajte si sprievodcu inštaláciou.

Ako sledovať HBO na Kodi Krypton verzie 17.6 alebo vyššej

 1. Otvorené kodi > Klikni na nastavenie (výbava) ikona > Kliknite na súbor manažér > Dvakrát kliknite na ikonu Pridajte zdroj možnosť z ľavého stĺpca.Ako sledovať HBO na Kodi Krypton verzie 17.6 alebo vyššej
 2. Otvorí sa dialógové okno <nikto> a napíšte to URL „Http://mavericktv.net/mavrepo“ a kliknite na tlačidlo OK OK > Pomenujte tento zdroj ako „Maverick” > cvaknutie ok > cvaknutie ok znovu zatvorte dialógové okno.nainštalujte HBO na kodi kryptón
 3. Návrat do Hlavné menu Kodi a kliknite na ikonu Add-onsúložisko maverick na inštaláciu HBO na kodi
 4. Teraz kliknite na ikonu Ikona v tvare škatule z ľavého horného rohu.Ako pridať addon HBO kodi sledovať hru o tróny
 5. vybrať Inštalácia zo súboru ZIP možnosť zo zoznamu > Listujte v zozname dole a kliknite na Maverick.HBO kodi addon zip súbor
 6. Teraz kliknite na maverickrepo-3.8.zip a počkajte na oznámenie.sledovať HBO Choď na kodi
 7. Teraz kliknite na Inštalácia z úložiska a vyberte MaverickTV repo zo zoznamu > Ísť do Doplnky videa zložka > Kliknite na Maverick TVako nainštalovať hbo na kodi firestick
 8. cvaknutie Inštalácia a po nainštalovaní doplnku počkajte, kým sa nezobrazí upozornenie.ako nastaviť hbo na kodi jarvis
 9. Teraz sa vráťte do Hlavné menu Kodi > Klikni na pridaťons pútko > Ísť do Video-Add-ons časť > Kliknite na Maverick TV > Kliknite na Maverick TV naživo a potom choďte na Živá televízia zložka > Prejdite zoznamom a vyberte položku HBO.

Ako pozerať HBO na Kodi Jarvis verzie 16 alebo nižšej

 1. Spustite aplikáciu Kodi Jarvis > Prejdite do systému > Kliknite na Správca súborov > Dvakrát kliknite na Pridať zdroj > Kliknutím na položku Žiadne napíšete adresu URL http://archive.org/download/
  repository.streamhub / Kliknite na tlačidlo Hotovo > Zadajte názov úložiska, t. J. „StreamHub“. > Kliknite na tlačidlo Hotovo > Kliknite na tlačidlo OK.
 2. Prejdite na domovskú obrazovku Kodi > Kliknite na Systém > Potom doplnky > Vyberte možnosť Inštalovať zo súboru ZIP > StreamHub > repository.streamhub.zip > Počkajte na inštaláciu.
 3. Inštalácia z úložiska > Úložisko StreamHub > Doplnky videa > Kliknite na StreamHub > Inštalácia.
 4. Ak chcete sledovať HBO na Kodi, prejdite na domovskú obrazovku Kodi > videá > Add-ons > StreamHub > Živá televízia > Android API > Mobdro > Prejdite nadol a vyhľadajte HBO, kliknite naň a užívajte si sledovanie.

Ako pozerať HBO na Kodi – Video tutoriál

Sledujte, ako môžete získať HBO na Kodi 2017, zobrazením výukového videa. Nasleduje kompletný sprievodca inštaláciou HBO, takže môžete sledovať svoje obľúbené televízne programy.

Ako pozerať HBO teraz na Kodi

HBO Now nie je v Kodi k dispozícii, pretože depozitáre, ktoré sa použili na streamovanie kanála, boli zrušené orgánmi činnými v trestnom konaní. Stále však môžete sledovať, čo ukazuje na HBO Now prostredníctvom inštalácie doplnku Covenant na Kodi.

Inštalačná príručka spolu s inštruktážnym videom vám umožní nainštalovať program Covenant, aby ste mohli sledovať relácie, ktoré sú dostupné v službe HBO Now. Napríklad môžete sledovať Pravý detektív, Ľavé Overs, Silicon Valley a mnoho ďalších relácií bez toho, aby ste museli minúť cent.

Ako pozerať HBO na Kodi Fire Stick

Ak chcete pozerať HBO na Kodi Fire Stick, musíte zapnúť ladenie ADB a neznáme zdroje, aby ste mohli nainštalovať HBO na Fire Stick. Potom musíte navštíviť domovskú stránku Fire Stick a kliknúť na Aplikácie, ktoré vás dovedú do aplikácie Kodi. Ak používate Firestick s prerušeným väzením, dôrazne sa odporúča používať VPN na Firestick, aby ste zaistili bezpečnosť. Odtiaľ musíte postupovať podľa rovnakých krokov, aké sú opísané pri inštalácii na Kodi Krypton alebo Kodi Jarvis.

Ako sledovať HBO teraz na Kodi Fire Stick

V Kodi Fire Stick môžete jednoducho sledovať HBO Now stiahnutím aplikácie HBO Now z Amazon Appstore. Je to najjednoduchší spôsob stiahnutia aplikácie, ale po otvorení si vyžaduje predplatné. Ak ste už prihlásení na odber služby HBO Now, sledujete kanál iba dva kroky.

Ako sa pozerať na HBO Choď na Kodi Fire Stick

 1. Ak chcete sledovať HBO Go na Kodi Fire Stick, postupujte podľa krokov inštalácie uvedených nižšie:
 2. Otvorte Fire Fire > Stiahnite si aplikáciu HBO Go > Po inštalácii aplikáciu otvorte.
 3. Kliknite na Aktivovať zariadenie, aby ste dostali aktivačný kód > Teraz zadajte tento kód do svojho počítača.
 4. Otvorte počítač a kliknite na HBOGO.com/activate. Ak ste mimo USA, budete potrebovať Kodi VPN, aby získal prístup kvôli geografickým obmedzeniam.
 5. Na tejto stránke musíte vybrať Amazon Fire TV alebo Fire Stick a potom kliknite na Pokračovať.
 6. Tu budete musieť vybrať poskytovateľa televízneho vysielania > Potom zadajte používateľské meno a heslo svojho poskytovateľa televíznych služieb. Ak nepoznáte používateľské meno a heslo, môžete sa obrátiť na svojho poskytovateľa televíznych služieb.
 7. Teraz musíte zadať aktivačný kód z televízora a potom vyberte možnosť Aktivovať zariadenie.
 8. Správa o úspechu od spoločnosti HBO Go vám oznámi, že ste pripravení pozerať sa na službu HBO Go. Užite si to!

HBO na chyby / opravy Kodi

HBO je jedným z najobľúbenejších zábavných kanálov medzi používateľmi Kodi a spôsobil vývojárom doplnkov veľa tepla. HBO na Kodi sa stalo populárnym vďaka streamovaniu Game of Thrones, ktorá je najobľúbenejšou televíznou šou na svete. Orgány na boj proti pirátstvu, ako napríklad DMCA, si všimli veľa streamingových serverov, ktoré poskytovali bezplatné streamovanie tejto relácie, a doplnky Kodi boli na prvom mieste tohto zoznamu..

Mnoho doplnkov spoločnosti Kodi, ktoré predtým hostili kanál HBO vo svojej knižnici, bolo buď vypnuté, alebo z neho muselo vylúčiť HBO z dôvodu zásahov zo strany úradov a tlaku proti pirátstvu zo siete HBO Network.

Ďalej uvádzame niektoré z najčastejšie sa vyskytujúcich chýb v dôsledku týchto zásahov proti pirátstvu HBO.

Chyba pri inštalácii závislosti

Zlyhanie závislosti nastane, ak je archív doplnkov zastaralý alebo ak chýbajú niektoré súbory. Ak sa stretávate s týmto problémom pri používaní doplnku HBO na serveri Kodi, s doplnkom, ktorý používate, musí ísť o niečo zlé.

fix

Skúste opraviť túto chybu aktualizáciou doplnku. Ak to nepomôže, budete musieť prepnúť na iný doplnok Kodi, ako je doplnok uvedený v tejto príručke.

Nepodarilo sa pripojiť k úložisku

Problém s doplnkami Kodi tretích strán je v tom, že ich archívy sa vypínajú alebo sa niekedy nedokážu pripojiť. Dôvodom tejto chyby je buď zmena adresy URL hostiteľa úložiska alebo vypnutie úložiska.

fix

Najprv ručne skontrolujte zdrojovú adresu URL, či funguje alebo nie tak, že ju otvoríte v prehliadači. Ak je úložisko online, skontrolujte zdrojovú adresu URL, ktorú ste zadali, prejdite do Správcu súborov. Uistite sa, že ste zadali správnu adresu URL bez medzier.

V prípade, že úložisko nefunguje, vyhľadajte alternatívny doplnok, ktorý má vo svojej knižnici kanál HBO a nainštalujte ho. Toto je optimálne riešenie pre takéto prípady.

Zabaliť všetko

HBO obsahuje mnoho populárnych televíznych relácií, ktoré je ťažké ignorovať. HBO môžete získať na serveri Kodi 2017 podľa krokov, ktoré sú zvýraznené v sprievodcovi a pomocou ktorého môžete sledovať online hru Game of Thrones, Westworld, Veep a mnoho ďalších televíznych relácií. HBO sa dá nainštalovať aj na vaše zariadenie Fire Stick, ktorého proces inštalácie bol tiež poskytnutý. Prilepte sa a získajte ďalšie skvelé doplnky pre kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me