Ako sa pozerať na hru Tróny sezóny 8 na Kodi Leia, Krypton a Jarvis zadarmo

Ôsma sezóna najobľúbenejšej televíznej show na svete; Hra o tróny je hneď za rohom a humbuk je vyšší ako kedykoľvek predtým. Fanúšikovia sú netrpezliví, pretože toto je posledná sezóna tejto úžasnej televíznej show a osud Westerosu a siedmich kráľovstiev sa v ňom odrazí..


Ak ste fanúšikom hry o tróny, zaujíma vás, ako sledovať hru o tróny na Kodi, potom ste na správnom mieste. V tejto príručke sme sa venovali všetkému, čo potrebujete, aby ste sa pri pokuse o streamovanie tejto úžasnej šou nestretli s problémami.

Posledná sezóna hry Tróny sa bude vysielať na HBO 14. apríla a táto sezóna bude mať iba šesť epizód. Uistite sa, že ste pripravení na streamovanie hry Game of Thrones Season 8 online, pretože si nemôžete dovoliť nechať ujsť akciu a drámu tejto sezóny..

Hra of Thrones Season 8 Official Trailer od HBO

zdroj: Game of Thrones Official

Ako sa pozerať na hru Tróny sezóna 8 na serveri Kodi Leia 18

 1. Otvorené kodi > Klikni na Ikona ozubeného kolieska ísť do nastavenie > Kliknite na Správca súborov.
 2. Dvakrát kliknite na Pridať zdroj > Otvorí sa dialógové okno > cvaknutie a zadajte ho URL: http://legionworldtv.com/zips/ > cvaknutie ok > Pomenujte tento zdroj ako MrFreeworld > cvaknutie OK > cvaknutie OK zatvorte dialógové okno.
 3. Vráťte sa do Hlavné menu > Kliknite na Doplnky od menu na ľavej strane > Kliknite na ikonu Ikona poľa z ľavého horného rohu.
 4. Kliknite na Inštalácia zo súboru ZIP > Prejdite zoznamom a vyberte položku MrFreeworld > vybrať mrfreeworld.zip > Počkajte na oznámenie.
 5. Kliknite na Inštalácia z úložiska > Otvorené MR FREEWORLD > Ísť do Doplnky videa > Listujte v zozname dole a kliknite na placenta > hit Inštalácia > Počkajte na oznámenie.

Keď sa zobrazí upozornenie, môžete sa vrátiť späť do hlavnej ponuky a získať prístup k tomuto doplnku v časti Doplnky videa.

ako sa pozerať na hru trónov na kodi zadarmo

9 Game of Thrones Houses

Ako sledovať GoT 8 na Kodi Krypton, verzia 17.6

 1. Otvorené kodi > Kliknite na nastavenie (Ikona ozubeného kolesa) z ľavého stĺpca.
 2. Otvorené súbor manažér > Dvakrát kliknite na ikonu Pridať zdroj voľba > Kliknite na miesto, kde sa hovorí <nikto> a zadajte túto adresu URL , Http://www.lvtvv.com/repo/ ‘ > cvaknutie
 3. Zdroj média pomenujte ako ‘Kodil Repo > cvaknutie OK > cvaknutie OK znovu zatvorte dialógové okno.
 4. Návrat do hlavnej ponuky > Klikni na pridaťons pútko > Kliknite na ikonu truhlík
 5. Kliknite na Inštalácia zo súboru ZIP voľba > Kliknite na Kodil Repo zo zoznamu > vybrať kodil-1.3.zip > Počkajte na oznámenie.
 6. Teraz kliknite na Inštalácia z úložiska > Kliknite na Úložisko Kodil > Ísť do Doplnky videa zložka > Prejdite zoznamom a vyberte položku vpád > cvaknutie Inštalácia > Počkajte na oznámenie.

Ako sa pozerať na hru trónov na Kodi Jarvis verzie 16 alebo nižšej

 1. Otvorte aplikáciu Kodi > Prejdite na stránku Systems > Kliknite na Správca súborov > Dvakrát kliknite na Pridať zdroj.
 2. Zadajte adresu URL http://jesusboxrepo.xyz/repo/ kde sa hovorí „Žiadne“ > Teraz zadajte názov zdroja médií „Jukebox“ > Potom kliknite na tlačidlo OK.
 3. Teraz prejdite späť do hlavnej ponuky Kodi > Kliknite na systémy > Potom Nastavenia > Add-ons > Inštalácia zo súboru zip.
 4. Kliknite na Jesusbox >  Teraz vyhľadajte a kliknite na repository.jesusboxtv.zip > Počkajte na inštaláciu úložiska.
 5. Inštalácia z úložiska > Kliknite na úložisko JesusBox > Doplnky videa > Genesis Reborn > Nainštalujte doplnok.
 6. Teraz navštívte hlavnú ponuku Kodi > Add-ons > Genesis znovuzrodil radosť!

Najlepšie doplnky Kodi Game of Thrones

Ak chcete sledovať hru Game of Thrones, sezóna 8 na serveri Kodi, existujú rôzne doplnky kodi iné ako Genesis Reborn. Tu je zoznam najlepších doplnkov Game of Thrones Kodi a streamujte epizódy sezóny 8 vrátane epizód z predchádzajúcich sezón:

Najlepšie Kodi Game of Thrones Addons

 1. exodus
 2. Gurzil
 3. zmluva
 4. 123Movies
 5. SOLI
 6. Fénix
 7. SPECT
 8. HEVC VideoClub
 9. Poseidon
 10. svätojánska muška

Titulky pre Kodi Game of Thrones

Inštalácia doplnku Kodi Game of Thrones 8 by mohla byť veľmi depresívna, keď ste postupovali podľa podrobného sprievodcu. Ale na konci, keď sa epizóda začne vysielať, pre jazyk Dothraki nie sú titulky.

Našli sme spôsob, ktorým je možné pridať titulky Kodi Game of Thrones pomerne jednoduchšou metódou. Sú opísané dve metódy, t.j. manuálne a automaticky.

Titulky pre Kodi Game of Thrones

Metóda 1: Ručná inštalácia titulkov Kodi Game of Thrones

 1. Spustite program Kodi > Kliknite na položku Doplnky > Teraz kliknite na ikonu „Inštalátor balíka“ v ľavom hornom rohu> Inštalácia z úložiska > Úložisko doplnkov Kodi > titulky > Nájdite a kliknite na Subscene.com.ako sa pozerať na tróny na kodi s titulkami
 2. Kliknite na Inštalovať > Počkajte, kým sa doplnok zapne > Teraz prejdite do hlavnej ponuky Kodi > Choď do nastavení > Kliknite na Nastavenia prehrávača.hra náhradníkov trónov na kodi
 3. Kliknite na kartu Jazyky, ktorá je uvedená zvislo na ľavej strane obrazovky > Jazyk titulkov môžete zmeniť kliknutím na možnosť „Jazyky na stiahnutie titulkov pre“.ako pridať titulky na pozeranie hry o tróny na kodi
 4. Pri ďalšom zobrazení epizódy Game of Thrones na Kodi si budete môcť zobraziť titulky.

Metóda 2: Automatická inštalácia titulkov Kodi Game of Thrones

 1. Spustite program Kodi > Prejdite na položku Doplnky > Kliknite na ikonu Inštalátor balíka > Inštalácia z úložiska > Prejdite nadol a kliknite na Služby > AutoSubs > Inštalácia.hra trónov, automatické titulky na kodi
 2. Video pri ďalšom zobrazení videa poskytne príspevok na epizódu Kodi Game of Thrones.

Ako pozerať hru o tróny na Kodi HD

ako sa pozerať na tróny v HD na Kodi

Ak si neželáte robiť kompromisy v kvalite, stále môžete sledovať Kodi Game of Thrones na HD pomocou inštalácie HEVC VideoClub. Prenáša videá vo vysokom rozlíšení aj v kvalite 3D, ktoré je možné získať v komprimovanom formáte.

Očakávania zo hry Game of Thrones Season 8

Príves Game of Thrones Season 8 skutočne vyvolal veľa otázok a sprisahaní. Príves ukazuje, že Jon Snow a Daenerys pochodujú so svojou armádou spolu cez Winterfell a Arya Stark a Sansa Stark ohromení, keď vidia drakov lietajúcich nad pevnosťou. Draky lietajúce cez Winterfell je dôležité si všimnúť, pretože tam žiadny drak nelietal viac ako 100 rokov.

Sam a Bran sa dozvedeli o pravde Jon Snowa, že nie je naozaj Bastard, ale skutočný dedič železného trónu. Na druhej strane, Tyrion Lannister, ktorý bol veľmi znepokojený vzťahom Jon Snowa a Daenerys, sa tiež objavil v prívesu, ktorý mal znepokojujúci výraz. Nemôžeme odhadnúť, čoho sa obáva, keď sa objavil v prívese iba raz.

Jon Snow a Daenerys môžu vidieť viditeľné významné miesta a príves končí tým, že k pevnosti príde kôň Bielych chodcov. Jeden pocit, ktorý tento príves dáva, je, že sa každý pripravuje na bitku a zjavne je to proti Bielym chodcom.

Hru o tróny si môžete zadarmo pozerať na Kodi s vyššie uvedenými pokynmi. Ak však potrebujete zabrániť právnym problémom, môžete skúsiť zaistiť bezpečnosť siete Kodi VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map