Ako sa pozerať na PSL 4 Live online zadarmo streamovanie 2019 bez kábla na Kodi

PSL je hneď za rohom a humbuk je na svojom vrchole vo vzduchu. Všetci fanúšikovia kriketu začali prejavovať svoju lásku a podporu svojim obľúbeným tímom na sociálnych médiách, pretože trend neustále získava moc. Viem, že na túto udalosť budete tiež nadšení a pokúsite sa prísť na to, ako sledovať PSL.


PSL je najväčšia kriketová udalosť, ktorá sa každoročne koná v Pakistane pod dohľadom PCB. Toto nie je len ďalší kriketový turnaj, ale je to udalosť, pri ktorej do Pakistanu prichádzajú všetky veľké mená kriketovej formy po celom svete a kde je videný glamourský priemysel v Pakistane, ktorý sa zúčastňuje na organizačných výboroch..

Všetci milovníci kriketu budú mať osvietený deň, keď PSL 2019 začne 14. februára 2019 v SAE s očarujúcim slávnostným otvorením.

PSL je najväčšia kriketová udalosť, ktorá sa každoročne koná v Pakistane pod dohľadom PCB. Toto nie je len ďalší kriketový turnaj, ale je to udalosť, na ktorú prichádzajú všetky veľké mená kriketu z celého sveta do Pakistanu a kde je viditeľný glamourský priemysel v krajine, ktorý sa zúčastňuje na organizačných výboroch..

PSL 4 Trophy and Teams 2019

rozvrh psl 4 2019 tímov

Tohtoročnej edície PSL sa zúčastní nasledujúcich šesť tímov:

 1. Islamabad United
 2. Karáči králi
 3. Peshawar Zalmi
 4. Quetta Gladiators
 5. Lahore Qalandars
 6. Mnohí sultáni

Islamabad United boli víťazmi tretieho vydania PSL (2018), ale tento rok si budú môcť tento titul udržať? To je niečo, na čo sa všetci veľmi tešia!

Živé kanály / vysielacie stanice PSL 4 2019

Krajina

kanály

Geo obmedzené? Skúste to

Spojené štátyPTV Sports, Willow TV (geograficky obmedzené)

PureVPN 

($ Je 2.88 / mesiac)

Navštíviť webovú stránku >>

Spojene kralovstvoPrimeTV / HumTV
AustráliaŽiadny oficiálny vysielateľ (iba upozornenie na foxsports.com.au), používajte PTV Sports na živé vysielanie
BangladéšGazi TV
U.A.EYupp TV
Srí LankaDialógové okno TV
Západná IndiaFlow TV
severná AfrikaYuppTV
Afrikasuperšport
Pakistan PTV Sports, Ten Sports, Geo Super
 IndiaDSport

Vyššie uvedené sú všetky kanály, na ktorých môžete sledovať živé vysielanie PSL alebo online. Zvážte použitie služby VPN na obídenie geografického obmedzenia a odblokovanie streamov:

Poskytovatelia VPNCenaOfferWebsite
PureVPN 10,95 $ 2,91 $ Mesiac

Špeciálna ponuka: zľava 73%

Navštívte stránku
Prečítajte si recenziu
Surfshark 11,91 $ 1,99 $ Mesiac

Špeciálna ponuka: zľava 83%

Navštívte stránku
Prečítajte si recenziu
CyberGhost 12,99 $ 2,75 Mesiac

83% zľava

Navštívte stránku
Prečítajte si recenziu
ExpressVPN 12,95 $ 8,32 $ Mesiac

35% zľava

Navštívte stránku
Prečítajte si recenziu

Ako sledovať PSL 4 na Kodi Krypton verzie 17.6 alebo nižšej

 1. Otvorené kodi > Klikni na nastavenie ikona (ikona ozubeného kolieska) > cvaknutie Správca súborov > Dvojité kliknutie Pridajte zdroj.
 2. Teraz kliknite na miesto, kde sa hovorí a tento zdroj pridajte presne http://www.lvtvv.com/repo/ > Kliknite na tlačidlo OK > Pomenujte tento zdroj médií Kodil Repo > cvaknutie OK> cvaknutie OK znovu zatvorte dialógové okno.
 3. Vráťte sa do Domovská obrazovka > Klikni na Add-ons Ponuka > Kliknite na ikonu truhlík ikona (Inštalátor balíkov).
 4. Teraz kliknite Inštalácia zo súboru zip > cvaknutie Kodil Repo > Teraz kliknite na kodil-1.3.zip > Počkajte, kým sa neobjaví oznámenie.
 5. Teraz kliknite na tlačidlo OK Inštalácia z úložiska > Otvorené Úložisko Kodil > Ísť do Doplnky videa > Kliknite na ZEM TV > hit Inštalácia > Počkajte na oznámenie.
 6. K doplnku môžete pristupovať z vášho Domovská obrazovka tým, že pôjdete do Add-ons Ponuka > Prehliadať Doplnky videa > cvaknutie ZEM TV.

Ako sledovať PSL 4 na serveri Kodi Jarvis verzie 16 alebo vyššej

 1. Otvorte aplikáciu Kodi Jarvis v16.
 2. cvaknutie systém.
 3. Otvorené Správca súborov.
 4. cvaknutie Pridajte zdroj.
 5. Kliknite na miesto, kde sa hovorí a napíšte to URL http://www.lvtvv.com/repo/ > cvaknutie
 6. Pomenujte tento zdroj Kodil Repo> cvaknutie hotový > cvaknutie OK.
 7. Vráťte sa do a kliknite na Domovská obrazovka na systém.
 8. Otvorené Add-ons
 9. cvaknutie Inštalácia zo súboru zip.
 10. vybrať Cerebro Repo > cvaknutie kodil-1.3.zip > Počkajte na oznámenie.
 11. Kliknite na Inštalácia z úložiska > Otvorené ZEM TV > Ísť do Doplnky videa > Otvorené ZEM TV > cvaknutie Inštalácia > Počkajte na oznámenie.

Ako sledovať PSL 4 vo Veľkej Británii 2019

ako sa pozerať na živé vysielanie psl

Prime TV a Hum TV oficiálne vysielajú PSL vo Veľkej Británii. Ak však používatelia plánujú pozerať si ich na serveri Kodi, môžu si jednoducho nainštalovať doplnok, ktorý sme spomenuli vyššie, a pri inštalácii postupujte podľa nášho sprievodcu..

V prípade, že používatelia vo Veľkej Británii čelia akýmkoľvek problémom pri streamovaní, môžu použiť dobrú službu Kodi VPN na obídenie geografického obmedzenia.

CTA

Ako sledovať PSL 4 v Indii 2019

Toto bude po prvýkrát, čo bude v Indii vysielané PSL, tj. Pakistanská liga. Susedná krajina už má svoju vlastnú kriketovú extravaganzovú udalosť známu ako IPL, ktorá je priamym konkurentom spoločnosti PSL alebo ju môžeme nazvať opačným smerom. Napriek tomu, že spoločnosť PSL je konkurentom, pakistanské kanály na rozdiel od Indie vysielajú v Pakistane IPL už niekoľko rokov.

Tentoraz však indický kanál DSport bude vysielať udalosť naživo v Indii. Toto je určite skvelá správa pre všetkých fanúšikov kriketu v Indii.

Ako pozerať PSL 4 na YouTube 2019

Najlepšie na PSL je to, že používatelia ho môžu ľahko sledovať naživo na YouTube, pretože PTV Sports ho bude vysielať naživo na YouTube. Pokiaľ ide o vysielanie YouTube, existujú však dve hlavné obavy:

 1. Streamovanie môže byť Geo-Restricted; preto bude na obídenie Geo-obmedzení potrebná služba Kodi VPN.
 2. Po druhé, záverečný zápas udalosti sa nemusí vysielať na YouTube. Napriek tomu to ešte nie je potvrdené.

Odblokujte stream PSL

Ako sa pozerať na zápasy PSL 4 Live online zadarmo 2019

Užívatelia, ktorí plánujú vysielať priame prenosy udalostí priamo zo svojich prehľadávačov, môžu tak ľahko robiť, pretože PSL bude vysielaný na oficiálnej webovej stránke PSL T-20. Tento prúd však bude určený len pre pakistanských divákov.

Pokiaľ ide o medzinárodných divákov, môžu túto udalosť vysielať naživo cez Cricketgateway.

Tímy, ktoré treba hľadať v PSL 2019

Tento rok Lahore Qalandars nazbieral vo svojom tíme niekoľko veľkých mien, ako sú napríklad AB de Villiers, Corey Anderson, Fakhar Zaman a Mohammad Hafeez. Všetci títo hráči sú po celom svete vysoko renomovaní a ich účasť v skupine určite urobí z Lahore Qalandars silného uchádzača o titul.

Pakistanský kapitán Sarfaraz Ahmed opäť povedie Quetta Gladiators a všetci sme videli jeho schopnosti ako kapitána. Vie, ako priniesť to najlepšie zo svojho tímu. Vo svojom tíme má tiež skvelé meno ako Sunil Narine, Dwayne Bravo a Rilee Rossouw, čo sú vysoko spoľahliví hráči..

Avšak, Multan Sultan má vo svojej skupine čestné mená najviac medializovaných a vzrušujúcich mien, ako sú Andre Russel, James Vince, Shoaib Malik a Shahid Afridi. Môžeme teda povedať, že Multan Sultan je tiež tím, ktorý si treba dávať pozor.

Kto sa chystá vyhrať tento turnaj?

Minulý rok som sa zaručil za Quetta Gladiators, ale tento rok sa osobne venujem karáckym kráľom. Je to hlavne preto, že majú niektorí z mojich obľúbených hráčov ako Colin Ingram, Colin Munro Ravi Bopara a mnoho ďalších, ktorí dokážu prekonať a prekonať akýkoľvek tím na ihrisku..

Najlepšia vec na každom športe je, že tím, ktorý v deň hrá dobre na ihrisku, vyhráva. Dúfajme teda, že moje korene sú v poriadku a dúfajme, že táto udalosť bude pre oči rovnako sladkou ako minulý rok..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map