Čo je doplnok NFL Network Kodi?

Národná futbalová liga (NFL) Preseason sa konečne rozbehla a zápasy sa začnú od 10. septembra pre sezónu NFL 2020/2021. Udalosť začína s 32 tímami bojujúcimi o korunu NFL. Sieť NFL je oficiálny kanál, ktorý streamuje NFL v Kodi so živými zápasmi na obrazovke.

Streamy NFL nemusia vo vašom regióne fungovať z dôvodu geografických obmedzení. Najlepším spôsobom, ako sledovať NFL naživo bez akýchkoľvek obmedzení alebo škrtenia poskytovateľa internetových služieb, je VPN na serveri Kodi. Zašifruje vašu komunikáciu a ochráni vašu identitu.

V tejto príručke sme diskutovali o tom, ako sledovať NFL na Kodi. Ďalej sme diskutovali o oficiálnych doplnkoch Kodi a doplnkoch Kodi tretích strán, ktoré by sa mohli nainštalovať na kodi Krypton a Jarvis. S nižšie uvedenými doplnkami sledujte sieť NFL na zariadení Kodi 2020.

 1. Kodi NFL Sunday Tickets 2020
 2. Ako sa pozerať na NFL na oficiálnom doplnku NFL
 3. Ako sa pozerať na NFL zadarmo
 4. Ako pozerať NFL na Kodi 16
 5. Ako sa pozerať na NFL Highlights / Replays na Kodi
 6. Ako pozerať NFL na Kodi Firestick
 7. Ako získať Kodi NFL GamePass zadarmo

Ako sledovať NFL na Kodi Krypton verzie 17 alebo vyššej

Ako už bolo uvedené, na sledovanie NFL v Kodi alebo na kodi v športe máte k dispozícii dve možnosti. Môžete sledovať NFL s oficiálnymi doplnkami, ktoré vyžadujú predplatné, alebo môžete sledovať NFL s doplnkami tretích strán bez predplatného. Diskutovali sme o funkcii predplatiteľa a o spôsobe predplatenia treťou stranou.

Ako sledovať hry NFL na serveri Kodi (oficiálne doplnky)

1) NFL Game Pass na Kodi

 1. Otvorené kodi > Ísť do Add-ons > Teraz prejdite nadol a kliknite na K stiahnutiu pútko.Ako pozerať NFL na kodi
 2. Teraz kliknite na Doplnky videa.Ako sledovať nfl na kodi kryptón verzie 17 alebo vyššej
 3. Tu nájdete zoznam doplnkov, ktoré sú k dispozícii na vašom Kodi > Prejdite nadol a vyhľadajte NFL Game Pass a kliknite naň > Teraz kliknite Inštalácia.nfl hra odovzdať kodi
 4. Ak si chcete doplnok zobraziť, prejdite späť na stránku Domovská obrazovka Kodi > Kliknite na Add-ons > Doplnky videa > NFL Game Pass > vstúpiť užívateľské meno a heslo.nfl on Kodi setup
 5. NFL sa môžete prihlásiť tu. Existuje jednorazová platba v USA$ 124,99, pričom môžete platiť aj v splátkach v USA$ 44.99 / splátka.

nfl oficiálny doplnok kodi

2) NFL.com v spoločnosti Kodi

 1. Otvorené kodi > Kliknite na Add-ons na karte umiestnenej v zvislej ponuke na ľavej strane > Teraz kliknite na K stiahnutiu pútko.
 2. vybrať Doplnky videa možnosť zo zoznamu.
 3. Existuje zoznam doplnkov, ktoré sa zobrazia usporiadané v abecednom poradí > Vyhľadajte a kliknite na NFL.com > cvaknutie Inštalácia.Ako pozerať NFL na doplnku NFL.com
 4. Vráťte sa do Domovská obrazovka Kodi > Ísť do Add-ons > potom Doplnky videa > Na pravej strane obrazovky sa zobrazí zoznam doplnkov, prejdite nadol a kliknite na ikonu NFL.com a Užite si to!nfl.com na kodi kryptón verzie 17 alebo vyššej
 5. Doplnok NFL.com Kodi nezobrazuje živé zápasy NFL, ale iba zdôrazňuje a analyzuje.

Ako sledovať hry NFL na kodi bez predplatného (doplnky tretích strán)

1) Vault Elektra pre NFL

Elektra Vault ponúka viac ako len zápasy NFL alebo akékoľvek iné športy, ktoré si chcete prezrieť. Ponúka filmy, televízne programy a dokumentárne filmy. Tu je náš sprievodca, ako nainštalovať Elektra Vault na Kodi.

 1. Po inštalácii Elektra Vault, Otvor add-on > Posuňte zobrazenie nadol a kliknite na Živé športové podujatia.Ako sledovať NFL na Kodi bez predplatného
 2. Vždy, keď je relácia aktívna, objaví sa v tomto zozname rovnako ako obrázok nižšie.

ako sa pozerať na nfl na elektra trezore

2) Športový svet

Sports World je špeciálne navrhnutý pre športových fanúšikov, kde si môžete prezrieť veľa kanálov, ktoré ukazujú živé zápasy NFL. Nainštalujte doplnok Sports World z nášho sprievodcu.

 1. Po inštalácii Športový svet Doplnok Kodi, otvor ho > Teraz kliknite na Športové kanály.Ako sa pozerať na športový svet NFL
 2. Tu nájdete zoznam kanálov, ktoré sú aktuálne zobrazené v Sports World > cvaknutie Sieť NFL alebo Sky Sports pretože oba tieto kanály ukazujú zhody NFL. Užite si to NFL na Kodi 2018.

Ako sa pozerať na hry NFL na serveri Kodi Jarvis verzie 16 alebo nižšej

1) NFL Game Pass

 1. Otvorené Kodi Jarvis > Kliknite na systém Ponuka > Potom vyberte Add-ons.
 2. Teraz choďte na Inštalácia z úložiska > Vyhľadajte a kliknite na Úložisko doplnkov Kodi.
 3. Kliknite na Doplnky videa > Potom prejdite nadol a vyhľadajte NFL Game Pass > Inštalácia.
 4. Po inštalácii si to vyžiada ID a heslo. Prihlásiť sa na odber Webová stránka NFL to stojí USA$ 124,99 jednorazová platba.

Ako sa pozerať na hry NFL Highlights / opakovania na Kodi

 1. Otvorené Kodi Jarvis > vybrať systém možnosť umiestnená vpredu > Kliknite na Add-ons.
 2. Teraz vyberte Inštalácia z úložiska voľba > Posuňte zobrazenie nadol a vyberte položku Úložisko doplnkov Kodi.
 3. Teraz choďte na Doplnky videa > Vyhľadajte a kliknite na NFL.com > cvaknutie Inštalácia.
 4. Tento doplnok je úplne zadarmo, ale nezobrazuje živé zápasy NFL. Môžete však vidieť zvýraznenie, analýzu pred zápasom a analýzu po zápase.

Ako sa pozerať na NFL na Fire Stick

Ak chcete sledovať NFL na serveri Kodi Fire Stick, uvažujeme o doplnku Elektra Vault od tretej strany, ktorý môže vyžadovať nastavenie siete Firestick VPN. Ak chcete sledovať NFL na karte Fire Fire Kodi, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

 1. Otvor tvoj Fire Stick zariadenie > Ísť do nastavenie > potom systém > Teraz kliknite na Možnosti vývojára > Tu musíte zapnúť Ladenie ADB a ZAPNITE Aplikácie z neznámych zdrojov.
 2. Teraz choďte na Domovská stránka Fire Stick > Kliknite na možnosť Hľadať v ľavom hornom rohu a vyhľadajte Kodi > Otvorte aplikáciu Kodi.
 3. Teraz postupujte podľa krokov uvedených v našom sprievodcovi a nainštalujte Elektra Vault na Kodi.

Kodi NFL Sunday Tickets 2018

IPTV Subs je prémiový doplnok Kodi, ktorý obsahuje mnoho PPV a živé vysielanie populárnych športových udalostí. Nedeľný lístok s útek z väzenia NFL je však možné, ale neodporúča sa.

Nedeľný lístok Kodi / XBMC NFL je kanál, ktorý je uvedený v tomto doplnku a zobrazuje živé zápasy NFL..

Skvelou vlastnosťou tohto doplnku je množstvo kanálov NFL Sunday Ticket, ktoré súčasne zobrazujú zápasy NFL. Ak sa hrajú súčasne 4 zápasy, rozdelí svoje kanály tak, aby obsahovali všetky tieto kanály. Kroky na inštaláciu Subscription IPTV sú uvedené nižšie:

 1. Otvorené Kodi Krypton > Kliknite na ozubené koliesko Ikona nastavení > vybrať File Manger > Dvojité kliknutie Pridať zdroj.
 2. kohútik , Žiadne ‘ a typ URL http://gfservers.com/repo/ > cvaknutie OK > Zadajte názov „GF Server“ > cvaknutie OK.
 3. Vráťte sa do Hlavné menu Kodi > Ísť do Add-ons > Inštalátor balíkov ikona v ľavom hornom rohu > Kliknite na Inštalácia zo súboru ZIP > GF Server > Potom vyberte repository.gfserver.zip.
 4. Teraz choďte na Inštalácia z úložiska > Servery GF > Doplnky videa > IPTV Subs > Inštalácia > Prihlásiť sa TU pre IPTV Subs s USA$ 13 / mesiac alebo USA$ 132 / ročne predplatné.

Ako získať Kodi NFL Game Pass zadarmo

Doplnok NFL Game Pass vyžaduje predplatné, ktoré musíte platiť jednorázovo, aby ste mohli sledovať všetky zápasy NFL v sezóne. Neexistuje spôsob, ako získať hru Kodi NFL Game Pass zadarmo, ale môžete túto službu využiť 7-dňová skúšobná verzia zdarma. Bezplatnú skúšobnú verziu môžete kedykoľvek ukončiť.

Ako sledovať opakovania Kodi NFL

Ak chcete sledovať opakované záznamy, zvýraznenia a odborné posudky spoločnosti Kodi NFL, môžete nainštalovať doplnok Kodi NFL.com Kodi, ktorý bol poskytnutý v tomto blogu. Toto je oficiálny doplnok Kodi a nájdete ho v úložisku doplnkov Kodi. Tento doplnok vám poskytuje komplexný prehľad o tímoch, hráčoch a ich stratégiách.

Zabaliť

Doplnky spoločnosti Kodi, ktoré sú zvýraznené v tomto blogu, úspešne prenášajú sieť NFL na server Kodi 2018. NFL je jedným zo štyroch najpopulárnejších športov v celej Severnej Amerike a má vynikajúce fanúšikovské fanúšikovstvo. Tento blog obsahuje informácie o tom, ako sledovať NFL na Kodi a Fire Stick. Takže si užívajte sledovanie NFL s Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me