Ako sa pozerať na UFC 235 Jones vs Smith na Kodi Krypton, Leia a FireStick

Hľadáte bezproblémovú možnosť streamovania hlavnej udalosti UFC 235 naživo? Potom prejdite nášho sprievodcu a pozrite sa, ako môžete na Kodi ľahko sledovať Jones vs Smith. Vychutnajte si celú udalosť UFC naživo na Kodi prostredníctvom svojich úžasných doplnkov Kodi, poskytujúcich streamy HD jediným kliknutím.


Jon Jones sa po 15-mesačnom pozastavení vrátil do osemuholníka na UFC 232. Stál pred Alexandrom Gustafssonom a udržal Majstrovstvá sveta v ťažkej váhe UFC. Teraz je všetko pripravený brániť svoj titul proti Anthonymu „Lionheartovi“ Smithovi 2. marca na UFC 235 v Las Vegas, NV..

Anthony Smith je vynikajúcim útočníkom a rýchlym hráčom v osemuholníku, ktorý bude pre Jonesa mať na pamäti jednu vec. Jiu-Jitsu a kombinácia boxu Jon Jonesa sa však pre neho určite budú hodiť. Smithova pozemná hra je slabá, pretože nie je moc zápasiacim, ale Jonesova pozemná hra je silná, čo by mohlo Smithovi spôsobiť nejaké problémy..

Obidvaja bojovníci sa dostali na vrchol a zostali pokorní počas celej svojej kariéry. Dokonca aj na tlačovej konferencii UFC 235 mali obaja bojovníci navzájom úctivé poznámky, ktoré ukazujú ich vyspelosť.

Livestream UFC 235 na Kodi

Bude to jedno peklo boja a nemôžete si dovoliť nechať ujsť. Ak máte problémy s vysielaním alebo hľadáte spôsob, ako ho bezplatne streamovať, potom je pre vás najlepšou dostupnou voľbou Kodi.

LAS VEGAS, NEVADA – 31. januára: počas tlačovej konferencie UFC 235 v divadle Davida Copperfielda v divadle MGM 31. januára 2019 v Las Vegas v Nevade.

Kodi má niektoré z najlepších doplnkov pre parné živé športové športy bez platenia poplatkov. Streamovanie v sieti Kodi bez siete VPN však môže byť riskantné, pretože doplnky poskytujúce bezplatné toky údajov sú niekedy predmetom pirátstva. Preto je lepšie, aby ste boli v bezpečí, než ľutujeme, aby ste chránili svoje súkromie pomocou spoľahlivej služby VPN.

Existujú špecializovaní najlepší poskytovatelia služieb Kodi VPN, napríklad PureVPN, ktorý má vyhradený doplnok Kodi. To umožňuje používateľom vychutnať si streaming s Kodi bez akýchkoľvek problémov s pripojením. Navyše, streamovanie doplnkov Kodi a pripojenie k serveru VPN si môžete vychutnať plynulé streamovanie, pretože tieto servery majú zvýšenú rýchlosť sťahovania a nahrávania..

dostať kodi vpn cta

Ako sledovať Jon Jones vs Anthony Smith na Kodi Krypton 17.6

 1. Otvorené kodi > Klikni na nastavenie ikonaako sa pozerať na UFC 235 na kodi
 2. Klikni na súbor manažér voľba > Dvakrát kliknite na pridaťzdroj voľba > Otvorí sa dialógové oknokodi addon pre ufc 235
 3. cvaknutie <nikto> a zadajte ho URL http://onenation.info/Repo/ > cvaknutie OK. Pomenujte tento zdroj médií ako „Jeden národ” > cvaknutie OK > cvaknutie OK znovu zatvorte dialógové oknosledujte ufc 235 na kryptone 17.6
 4. Vráťte sa do hlavnej ponuky Kodi a kliknite na ikonu pridaťons pútkoúložisko kodi ufc235
 5. Klikni na truhlík ikona z ľavého horného rohusledujte ufc 235 na planéte mma
 6. vybrať Inštalácia z PSČ súbor voľbakodi zip súbor pre Jones vs Smith
 7. Prejdite zoznamom a kliknite na jeden národ > Kliknite na onenation-1.0.5.zip a počkajte na oznámeniejeden národný archív na pozeranie ufc na kodi
 8. Teraz kliknite na Inštalácia z Úložisko možnosť súboru > Prejdite zoznamom a vyberte položku Jedno národné úložiskoAko pozerať Smith vs Jones na Kodi Leia 18
 9. Ísť do Doplnky videa zložka > vybrať Zákernosť > cvaknutie Inštalácia > Počkajte na oznámenie

Ako sa pozerať na UFC Jon Jones vs Anthony Smith na Kodi FireStick

Ako pozerať Smith vs Jones na Kodi Leia 18

 1. Otvorené kodi > Kliknite na nastavenie
 2. Otvorené súbor manažér voľba > Dvakrát kliknite na pridaťzdroj voľba > Zobrazí sa dialógové okno
 3. cvaknutie <nikto> a napíšte to URL http://www.lvtvv.com/repo/ > cvaknutie OK. Pomenujte tento zdroj ako „kodili” > cvaknutie OK > cvaknutie OK znovu
 4. Vráťte sa na domovskú obrazovku > cvaknutie pridaťons
 5. Klikni na truhlík ikona z ľavého horného rohu
 6. Klikni na Inštalácia z PSČ možnosť súboru
 7. Prejdite zoznamom a kliknite na kodili > Kliknite na kodil-1.3.zip a počkajte na oznámenie
 8. Teraz kliknite na Inštalácia z Úložisko možnosť súboru > vybrať Úložisko Kodil zo zoznamu
 9. Otvorené Doplnky videa zložka > vybrať Planet MMA > cvaknutie Inštalácia > Počkajte na oznámenie

Ako sledovať UFC Jon Jones vs Anthony Smith na Kodi FireStick

Ak chcete sledovať túto hlavnú udalosť na FireStick prostredníctvom Kodi, musíte si najprv nainštalovať Kodi na FireStick. Po inštalácii Kodi postupujte podľa týchto krokov:

 1. Otvorte aplikáciu Kodi na Fire Stick
 2. Otvorte Možnosti vývojára > Zapnite ladenie ADB a aplikácie z neznámych zdrojov.

Potom postupujte podľa vyššie uvedeného postupu pre Kodi Krypton alebo Kodi Leia, obidva sú podobné postupy, ale majú odlišné doplnky..

záver

Boj je naplánovaný na budúcu nedeľu, ale humbuk dosiahol svoj vrchol a v priebehu času bude rásť. Uistite sa, že vaše systémy sú pripravené na vysielanie udalosti naživo a sledujte tento intenzívny zápas, keď sa obidvaja tyrani dierujú navzájom.

Obaja sú vyznamenaní bojovníci a získali si dobrú povesť v boji v športe. To je dôvod, prečo veľa ľudí tvrdí, že to raz za život záchvat.

Streamovanie pomocou Kodi nie je zložitá vec a určite budete mať skvelý zážitok zo streamingu s vyššie uvedenými doplnkami Kodi. Milióny ľudí sa spoliehajú na Kodi, pokiaľ ide o potreby živého vysielania, a Kodi nikoho nesklame. Pre bezpečné vysielanie sa však dôrazne odporúča mať poskytovateľa VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map