Ako sa pozerať na zimné olympijské hry 2018 na Kodi Live online zadarmo

Poznámka: Zimné olympijské hry 2018 sa skončili s Nórskom ako najväčším víťazom zlatých medailí, zatiaľ čo na budúcom podujatí zimných olympijských hier sa môžete pozerať na živé vysielanie FIFA online a tiež na slávnostné otvorenie FIFA..


Zimné olympijské hry sa začínajú 9. februára 2018 a humbuk je už vo vzduchu. Najlepší športovci takmer zo všetkých krajín sveta sa stretnú v PyeongChang v Južnej Kórei, aby si navzájom konkurovali. Oči všetkých športovcov budú vyznačené na tých zlatých medailách, za ktoré by tak tvrdo trénovali. Sledujte zimné olympijské hry 2018 na Kodi naživo online, nech ste kdekoľvek, pretože nemôžete nechať ujsť tieto chladné a vzrušujúce 16-dňové intenzívne súťaže..

Zimné olympijské hry 2018 – oficiálne doplnky spoločnosti Kodi

Uviedli sme pre vás niektoré z najlepších zimných olympijských hier 2018 Kodi Official Addons:

 1. iPlayer WWW
 2. SportsNet teraz
 3. Zattoo Box
 4. Ilustrované športy
 5. Sportube

Dôležitá poznámka! Ak vysielate zimné olympijské hry 2018 s ktorýmkoľvek z doplnkov bez pripojenia VPN, dajte si pozor! Zhoršujete svoje súkromie a bezpečnosť. Tu je a Kodi VPN chráni vašu identitu & chráni vás pred upozorneniami o porušení autorských práv a zákonmi DMCA pri odblokovaní obsahu s obmedzeným obsahom.

 CTA

Zimné olympijské hry 2018 Neoficiálne doplnky Kodi

Tu uvádzame aj niektoré neoficiálne (doplnky tretích strán):

 1. Prúdový motor
 2. Live Mix
 3. SportsMania
 4. Slučka
 5. Doplnok Boom

Ak hľadáte viac doplnkov, potom tento najlepší sprievodca doplnkami pre kodi!

Zimné olympijské hry 2018 Kodi Repository

Zo všetkých týchto doplnkov sme vybrali The Boom Repository z dôvodu jeho kvalitných tokov a rýchlej rýchlosti. Toto úložisko je dôveryhodné a funguje dobre, na rozdiel od niektorých iných úložísk, ktoré stále klesajú. Úložisko Boom je jedným z najlepších úložísk kodi.

Ako sa pozerať na zimné olympijské hry 2018 na Kodi Krypton, verzia 17.6 alebo nižšia

Zimné olympijské hry 2018 Live online môžete sledovať na Kodi Krypton podľa týchto krokov:

 1. odpálenie kodi prihláška > Kliknite na ikonu Ikona ozubeného kolieska (Ikona nastavení) v ľavom hornom riadku.Ako sa pozerať na zimné olympijské hry 2018 na Kodi Live online zadarmo
 2. Po otvorení okna otvorte Správca súborov > V ľavom stĺpci dvakrát kliknite na Pridať zdroj > jeho vyzve nové okno.Ako sledovať zimné olympijské hry 2018 na kodi kryptón verzie 17.6 alebo nižšej
 3. Kliknite na panel s adresou, ktorý hovorí ‘žiadne ‘ > Potom zadajte toto URL http://burrtv.tech/boom/repo/ > cvaknutie OK > Teraz pomenujte tento zdroj médií ‘Boom Repo> cvaknutie ok > Skontrolujte obe URL a názov a potom kliknite na tlačidlo OK ok ešte raz.ako sa pozerať na zimné olympijské hry 2018 na kodi jarvis verzie 16 alebo vyššej
 4. Návrat na stránku Kodi hlavné menu > Klikni na Add-ons z ponuky > Kliknite na ikonu Ikona v tvare poľa prednastavené v ľavom hornom rohu.zimné olympijské hry 2018 kodi addon
 5. Kliknite na Inštalácia zo súboru ZIP > Otvorené Úložisko boomu > Kliknite na repository.boom-1.5.zip > Počkajte na oznámenie.zimné olympijské hry 2018 kodi repozitár
 6. Teraz kliknite na Inštalácia z Úložisko a otvorené ‘Boom! Úložisko‘ > Otvorené video pridaťons > Teraz budete mať tri možnosti, vyberte ‘BOOM!’> cvaknutie Inštalácia a počkajte, kým sa doplnok nainštaluje.ako sa pozerať na zimné olympijské hry 2018 na kodi firestick
 7. Ak chcete získať prístup k tomuto doplnku, prejdite na stránku Add-ons časť > Kliknite na položku Video pridaťons > Vyberte položku Boom zo zoznamu a streamujte svoje obľúbené športové udalosti bez problémov.

Ako pridať zimné olympijské hry 2018 kodi addon

Ako sledovať zimné olympijské hry 2018 na serveri Kodi Jarvis verzie 16 alebo vyššej

Zimné olympijské hry 2018 Live online môžete sledovať na Kodi Krypton podľa týchto krokov:

 1. Otvorené kodi.
 2. cvaknutie systém.
 3. Kliknite na Správca súborov.
 4. Dvakrát kliknite na Pridať zdroj.
 5. Kliknite na tlačidlo ‘žiadne ‘ > Napíšte toto URL http://burrtv.tech/boom/repo/ > cvaknutie hotový.
 6. Pomenujte tento zdroj médií ‘Boom Repo> cvaknutie hotový > cvaknutie ok.
 7. Návrat do hlavné menu > Kliknite na systém > cvaknutie Add-ons.
 8. cvaknutie Inštalácia zo súboru ZIP > Kliknite na Úložisko boomu > Kliknite na repository.boom-1.5.zip > Počkajte na oznámenie.
 9. vybrať Inštalácia z Úložisko > Otvorené Boom! Úložisko > cvaknutie video pridaťons > Vyberte ‘BOOM!’> hit Inštalácia > počkajte na oznámenie.

Tip pre profesionálov: Ak čelíte Geo-obmedzeniu pri živom vysielaní, použite a VPN Ak chcete odblokovať doplnky, ktoré chcete streamovať bez problémov.

CTA

Ako sa pozerať na zimné olympijské hry 2018 na oheň Stick

PyeongChang, zimné olympijské hry v Južnej Kórei môžu byť vysielané aj na Fire Stick. Musíte najskôr nainštalovať Kodi a potom doplnok The Boom. Nainštalujte Kodi na Fire Stick pomocou nášho sprievodcu.

Po nainštalovaní Kodi otvorte Možnosti vývojára > Zapnúť Ladenie ADB a aplikácie z neznámych zdrojov.

Teraz otvorte aplikáciu Kodi a postupujte podľa vyššie uvedených krokov na inštaláciu tohto doplnku na server Kodi Krypton. Postup je úplne podobný.

Zimné olympijské hry 2018 – oficiálni vysielatelia / kanály

Oficiálnymi televíznymi vysielateľmi pre Spojené kráľovstvo, USA, Kanadu, Európu a Austráliu sú:

 1. Kanada: CBC / Radio-Canada Bell Media Rogers Media
 2. Európa: Discovery Communications Eurosport
 3. UK: BBC Eurosport
 4. Spojené štáty americké: NBCUniversal

Tu sú niektoré z online vysielateľov Zimných olympijských hier 2018:

 1. BBC iPlayer (Spojené kráľovstvo)
 2. Kanál 7 (Austrália)
 3. CBC (Kanada)
 4. ARD (Nemecko)
 5. ZDF (Nemecko)
 6. RTVE (Španielsko)
 7. Star Sports (India)
 8. NBC Sports (USA)
 9. BeIN Sports (Stredný východ)
 10. Sky Sports (Nový Zéland)

Poznámka: Ak sa nachádzate mimo Veľkej Británie, USA, Kanady, Európy a Austrálie, aby ste mohli streamovať na vyššie uvedených kanáloch, použite a VPN na Obídenie Geo obmedzenia & Streamujte pomocou vyhradených serverov na streamovanie

Hry, ktoré treba hľadať na zimných olympijských hrách 2018

Zimné olympijské hry určite prinesú veľa vzrušujúcich športových udalostí a rivality. Keď hovoríme o zimných olympijských hrách, ako môžeme zabudnúť na dve z najviac vzrušujúcich hier zimných olympijských hier, ľadového hokeja a alpského lyžovania? Na tohtoročné zimné olympijské hry však boli pridané aj štyri nové hry:

 1. Curlingové zmiešané štvorhra
 2. Rýchly štart korčuľovania
 3. Tímové podujatie alpských lyžiarskych národov
 4. Snowboard big air

To je ďalší dôvod, prečo sú tohtoročné zimné olympijské hry zvláštne.

Kde sa budú konať zimné hry v budúcnosti?

Ďalšie zimné olympijské hry sa budú konať v roku 2022 v Číne. Bude to tretie podujatie olympijských hier, ktoré sa bude konať vo východnej Ázii po zimných olympijských hrách Pyeongchang 2018 a letných olympijských hrách v Tokiu 2020.

Zimné olympijské hry 2018

Nadšení zimnými olympijskými hrami? Kliknutím sem zobrazíte plán.

Nezabudnite si nechať ujsť jedinú hru, ostaňte v obraze a sledujte zimné olympijské hry 2018 naživo na Kodi.

Záverečné slová

Sú tu zimné hry a tento rok je väčší ako predtým. Najlepšie na tohtoročných zimných hrách je to, že sa počet hier zvýšil a vy všetci viete, čo to znamená; čím viac hier, tým väčšia zábava!

Streamovanie XXIII Olympic na Kodi je niečo, čo bude zábavné pre všetkých športových geekov. Preto sme vám všetkým poskytli podrobný prehľad. Dúfame, že teraz živé olympijské hry na XBMC nebudú pre žiadneho používateľa problémom. Aj keď sa vyskytne akýkoľvek problém, dajte nám vedieť v komentároch a my sa vám ozveme. Poskytli sme vám návod, ako sledovať zimné olympijské hry 2018 v Kodi.

Ak však plánujete používať neoficiálne doplnky, použite dobrú službu Kodi VPN na ochranu vášho súkromia a prístup k geograficky obmedzeným tokom. Buďte inteligentní, zostaňte v bezpečí!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map