McGregor vs Khabib; „Najväčší boj v histórii UFC“ sa hovorí o UFC 229, ktorý sa uskutoční 6. októbra 2018. Táto udalosť sa má konať v T-Mobile Aréne v Las Vegas v Nevade. V tejto príručke sa dozvieme, ako môžete sledovať UFC 229 v režime Pay Per View v rôznych službách, ktoré už môžete vlastniť.

Khabib, ľahký šampión, je odhodlaný zvrhnúť Conora McGregora, bývalého šampióna dvoch divízií. Rivalita osvetlila veľa humbuk medzi fanúšikmi MMA a UFC. Očakáva sa, že platba za zobrazenie (PPV) za UFC 229 prekročí 3 milióny objednávok, ako uviedla Dana Whiteová.

Fanúšikovia UFC 229 z celého sveta sa zbláznia, keď cez víkend sledujú naživo Mcgregor vs Khabib. Zlá krv medzi dvoma najlepšími bojovníkmi UFC vyvolala veľa klebiet. Môžete však sledovať UFC 229 s možnosťou Pay Per View pre rôzne služby, ktoré už máte.

Ako sa pozerať na UFC 229 Khabib Nurmagomedov vs Conor McGregor na Amazon Prime

Mnoho používateľov už používa službu Amazon Prime Video pre svoje streamovacie potreby. Ak však nie ste prihlásený na odber Amazon Prime, nemusíte mať žiadne obavy, stále však môžete sledovať McGregor vs Khabib na Amazon Prime s možnosťou platby za zobrazenie. ufc 229 na amazon prvočíslo

Cena za zobrazenie za Amazon Prime je v USA$ 64,99.

Ak chcete sledovať tento boj s Amazon Prime, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

 1. Prihláste sa do svojho účtu Amazon alebo sa zaregistrujte bezplatne, ak ho nemáte.
 2. Objednajte si UFC 229 cez Amazon (Objednať tu)

Po zakúpení PPV pre UFC 229 môžete sledovať boj na ktoromkoľvek z nasledujúcich zariadení.

 1. Na telefóne, tablete alebo počítači prejdite na webovú stránku Amazon
 2. Na streamovacom zariadení (Apple TV, Roku, Xbox) prostredníctvom aplikácie Amazon Video (bezplatné stiahnutie)
 3. Priamo na Amazon FireStick alebo Amazon Fire TV bez nutnosti sťahovania video aplikácie.

Ako sa pozerať na UFC 229 na televízii Sling

Cena sledovania platenia za pozeranie na televízii Sling pre UFC 229 je rovnaká ako cena Amazonu Prime v USA$ 64,99. Na sledovanie siete UFC 229 v televízii Sling však budete musieť mať účet Sling TV. Najlepšie na tom je, že sa môžete zaregistrovať na 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu pre službu Sling TV. pozerajte mcgregor vs khabib na prakovej televízii

Ak chcete sledovať McGregor vs Khabib na televízii Sling s PPV, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

 1. Prihláste sa na svoj účet Sling TV
 2. Zamierte na svoj účet a kúpte si UFC PPV
 3. Teraz na svojom počítači otvorte webovú stránku Sling TV a začnite pozerať. Alebo aplikáciu Sling TV, ak sa tešíte na sledovanie mobilného telefónu McGregor vs Khabib.

Služba Sling TV je k dispozícii iba v USA, ak chcete získať službu Sling TV mimo USA, budete musieť získať sieť VPN a pripojiť sa k americkému serveru..

dostať vpn cta

Ako pozerať UFC 229 na PS4 Live zadarmo a na Pay Per View

Sledovanie najočakávanejšieho boja zadarmo je snom každého fanúšika. Ak chcete zadarmo sledovať Khabib vs McGregor na PS4, postupujte takto:

Môžete sledovať UFC 229 zadarmo na Matchtv.ru, čo je ruská webová stránka, preto budete potrebovať pripojenie k VPN a výber ruského servera.dostať vpn cta

 1. Pripojte sa k poskytovateľovi VPN.
 2. Prístup k prehliadaču PlayStation.
 3. typ http://matchtv.ru/on-air vo vašom prehliadači (uistite sa, že ste pripojili VPN k ruskému serveru).matchtv hodinky UFC 229 zadarmo

Budete mať bezplatný prístup k streamu na PS4. Ak sa však tešíte na Pay Per View na PS4 pre UFC 229, budete musieť postupovať podľa nasledujúcich krokov:

 1. Pripojte sa k sieti VPN.
 2. Potom spustite internetový prehliadač PS4.
 3. Choďte na oficiálnu webovú stránku UFC.
 4. Prihláste sa pomocou UFC Fight Pass.
 5. Na PlayStation 4 si budete môcť pozrieť Khabib Nurmagomedov a Conor McGregor.

Ako sa pozerať na UFC 229 zadarmo online

Nedávno som narazil na správu, v ktorej sa uvádza, že muž bol zatknutý za to, že sledoval pokrytie pred bojom zadarmo. To ma prinútilo nahliadnuť do správ. Keď sa boj blíži, budú k dispozícii bezplatné živé prenosy pre McGregor vs Khabib na Facebooku a Twitteri. pozerať zadarmo mcgregor vs khabib

Avšak niečo, čo ma upútalo, že tomuto mužovi bola uložená pokuta za pozeranie bezplatných tokov PPV na serveri Periscope. Preto sa pevne držte až do dňa boja a zaregistrujte sa pre Periscope, čo je bezplatná aplikácia na live stream pre Android a iOS. Po dokončení stlačte “Go Live”. S Periscope môžete sledovať mobilný telefón McGregor vs Khabib, ktorým môže byť buď zariadenie Android alebo iOS.

Ale muž, ktorý sledoval predúboj UFC 229, bol neskutočne pokutovaný, keď poskytovatelia internetových služieb zistili jeho umiestnenie. Z tohto dôvodu sa odporúča používať VPN na ochranu vašej identity a sledovať bezplatné streamovanie.

dostať vpn cta

Oficiálna propagácia McGregora vs Khabib Fight – The Wait is Skončil

záver

UFC 229 je najočakávanejší boj roka, určite nechcete minúť ani minútu tohto fascinujúceho boja. Potom sa uistite, že vaše streamingové zariadenia sú pripravené na sledovanie najvyššej bitky medzi najlepšími bojovníkmi na svete.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me