Ako sledovať Jon Jones vs Anthony Smith UFC 235 Fight Pay Per View

Hľadáte najlepšie spôsoby sledovania UFC 235 naživo online, urobte si výlet touto príručkou a ubezpečujem vás, že nájdete najlepšie spôsoby, ako streamovať túto udalosť PPV. Pokryli sme rôzne spôsoby streamovania tejto udalosti, pretože každý používateľ má svoje preferencie.


Oficiálna propagačná akcia UFC 235

Zdroj: UFC – Ultimate Fighting Championship

Ako sa pozerať na UFC 235 za najnižšiu cenu za platbu za zobrazenie

UFC ponúka svoju špecializovanú službu UFC PPV, ktorú môžete ľahko využiť odkiaľkoľvek na svete.

V tomto príbehu je však zvrat!

Poplatok za predplatné UFC PPV sa líši v každom regióne, napríklad v hostinci v USA musíte zaplatiť 64,99 dolárov a 91,96 dolárov za 6-mesačný plán.

ufc ppv US

Pokiaľ ste na Filipínach, budete musieť zaplatiť 920,00 GBP, čo pri prepočte bude stáť iba 17,52 dolárov. A s VPN by to stálo iba vás $ 28,47 sledovať UFC 235 PPV, čo je najlacnejšia možnosť sledovať UFC 235 naživo online.

PPV-UFC-peso

Získajte vpn

Rozdiel je jasný, urobte inteligentný ťah!

Teraz by vás zaujímalo, ako by ste mohli využiť túto úžasnú zľavu. Jednoduchý spôsob, ako využiť UFC PPV so zľavou, je použitie poskytovateľa VPN, ktorý má server Filipíny. Pripojte sa k serveru Filipíny cez VPN a začnite streamovať UFC 235 s tak nízkou rýchlosťou.

Ako pozerať UFC 235 na Amazon Prime

UFC 235 Pay Per View na prvotriednom videu amazon

Amazon Prime je služba streamovania videa na požiadanie, ktorú prevádzkuje samotná Amazonka. Táto služba získala v poslednej dobe veľkú chválu od komunity online streamovania. Keďže však UFC a Amazon podpísali dohodu o streamovaní udalostí UFC Pay per view, fanúšikovia z celého sveta ocenili tento krok.

Amazon Prime ponúka vysoko kvalitnú službu streamovania, a preto si ju mnohí ľudia volia. Najmä, ak máte možnosť streamovať UFC platenú za zobrazenie, je zaručená vynikajúca kvalita zábavy.

UFC 235 bude určite skvelý vďaka úžasným bojovým kartám zoradeným a celý svet sa na túto udalosť teší. Teraz, keď je táto udalosť taká špeciálna, jej streamovanie na Amazon Prime bude určite zábavné. Táto dohoda medzi spoločnosťami Amazon a UFC skutočne odľahčila náladu používateľov Amazon Prime, ktorí milujú UFC, pretože sa nemusia prihlásiť na odber žiadnej inej služby..

Užívatelia si môžu objednať zápasy pred podujatím alebo si ich môžu kúpiť po 4 hodinách. Ďalšou vynikajúcou vecou pri streamovaní UFC naživo s Amazon Prime je to, že používatelia môžu akciu prevíjať dozadu a súčasne ju vysielať naživo.

Ako sa pozerať na UFC 235 na televízii Sling

Ako sa pozerať na UFC 235 v praku tv

Sling TV je jednou z najlepších služieb online streamovania, ktorá poskytuje prístup k veľkému počtu kanálov a udalostiam s platbami za zobrazenie. Fanúšikovia UFC môžu pozerať UFC 235 na Sling TV predobjednávkou udalosti.

Sling TV ponúka vysoko kvalitné streamy živých udalostí a keď príde na UFC udalosť, a že ani v takom rozsahu si nemôžete dovoliť kompromisy v kvalite streamov. Uskutočnite nákup pred udalosťou a v deň udalosti sa vaša zakúpená platba za jednu udalosť zobrazí v hornej časti každého kanála v zozname.

Sling TV som považoval za špičkové miesto pre športové vysielanie a najmä pre udalosti PPV. Jedna vec týkajúca sa služby Sling TV, ktorú by ste mali pamätať na to, že služba Sling TV je služba s obmedzeným geografickým obmedzením, ktorá je dostupná iba v USA. Preto, ak ste kdekoľvek mimo USA a chcete pristupovať k službe Sling TV, budete potrebovať poskytovateľa VPN, aby obišiel geografické obmedzenia.

Získajte vpn

Ako sledovať UFC 235 na PS4 Live zadarmo

sledovať ufc 235 na ps4 jones vs kováč

Ak máte PS4 a chcete vysielať UFC udalosť naživo, môžete tak urobiť bez zaplatenia centu. Jednoducho postupujte podľa týchto krokov:

 1. Prejdite do aplikácie PlayStation Vue
 2. Registrácia na bezplatnú skúšobnú verziu
 3. Prejdite do časti Šport.
 4. Vyhľadajte kanál ESPN v zozname dostupných kanálov (zaregistrujte sa aj bezplatná skúšobná verzia služby ESPN)..
 5. Táto udalosť bude vysielaná prostredníctvom siete ESPN, pretože je jediným oficiálnym vysielateľom tejto udalosti PPV.

Ako sledovať UFC 235 zadarmo naživo online

Mnoho ľudí rád vyhľadáva bezplatné streamy, pretože sa nechcú prihlásiť na odber prémiových služieb. Ak ste jedným z týchto ľudí, vyskúšajte nasledujúce spôsoby streamovania UFC 235 bezplatne naživo online:

Fight-Live.com

Fight Live je webová stránka MMA evets specialized site, ktorá poskytuje bezplatné živé prenosy všetkých najnovších udalostí MMA od UFC, Bellator, Boxing a WWE. Stačí navštíviť web Fight Live a na prednej stránke uvidíte zoznam živých a dostupných zápasov a jediným kliknutím ich môžete streamovať naživo.

UFC 235 na Kodi

Pokiaľ ide o streamovanie vo vysokej kvalite, a to bez platenia poplatkov, Kodi je jednou z najlepších dostupných možností. Má početné doplnky PPV Kodi na vysielanie živých udalostí v kvalite HD bez prerušenia. U Kodi môžete streamovať UFC 235 bez akýchkoľvek problémov, pretože má špeciálne doplnky UFC, ktoré poskytujú bezplatné streamovanie živých udalostí.

Bezplatné online odkazy na streamovanie

Jedným z najbežnejších postupov mnohých používateľov je lov bezplatných online streamov. Existuje mnoho stránok, ktoré poskytujú bezplatné odkazy na streaming, ale problém, s ktorým sa používatelia stretávajú, je, že sú bombardovaní vyskakovacími oknami a reklamami. Ak však napriek tomu chcete udalosť streamovať prostredníctvom týchto odkazov, môžete skúsiť tento odkaz a bude poskytovať bezplatné vysielanie v HD kvalite.

http://tv.boxingnewsnow.com/

záver

UFC 235 sa stane jednou z najlepších udalostí všetkých čias, keďže niektoré skvelé mená sú na bojových kartách a skutočnosť, že v jednej noci sú usporiadané dva zápasové zápasy. Vzbudenie tejto udalosti je viditeľné na platformách sociálnych médií, pretože priaznivci konkurenčných bojovníkov prejavujú svoju podporu a diskusie sa rozbiehajú. Existuje mnoho spôsobov, ako streamovať UFC 235 online, ale veľa ľudí o nich nevie. Z tohto dôvodu sme uvažovali o poučení používateľov o dostupných spôsoboch.

Niektoré z vyššie uvedených spôsobov však vyžadujú použitie siete VPN vrátane bezplatných možností streamovania. Nielen preto, že vám pomôže obísť geografické obmedzenia, ale ak streamujete udalosť naživo, zašifruje vašu komunikáciu a ochráni vás pred úradmi a hackermi, ktorí vás špehujú. Udržujte teda svoje úspory a používajte VPN tam, kde by ste mali!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map