Sezóna 2018-2019 NHL sa začala 3. októbra 2018. Liga sa začala 31 tímami, ktoré hrajú svoje zápasy v 31 rôznych arénach. Majstrovstvá sa skončia 6. apríla 2019. Hneď ako sa akcia rozbehla, fanúšikovia NHL začali hľadať viac možností, ako sledovať NHL hry online. Táto príručka obsahuje informácie o tom, ako sledovať NHL naživo.

V tejto príručke poskytujeme aj návod, ako sledovať NHL na Kodi. Uviedli sme oficiálneho sprievodcu doplnkami a príručku pre doplnky tretích strán.

Ako sledovať NHL.TV na Kodi Krypton verzie 17.6 alebo Kodi Leia

Ak sa nechcete nechať sklamať kvôli nízkej kvalite alebo iným prerušeniam, radšej si nainštalujte oficiálny doplnok NHL Kodi, ktorý obsahuje živé zápasy NHL. Existujú dva podobné oficiálne doplnky Kodi, t. J. NHL.TV a NHL Game Center. Poplatky za predplatné pre NHL.TV sú 19,99 USD mesačne alebo 119,99 USD ročne.

Tu sme diskutovali o tom, ako nainštalovať NHL.TV na Kodi:

 1. Na zariadení otvorte aplikáciu Kodi.
 2. V hlavnej ponuke kliknite na kartu Doplnky.
 3. Kliknite na ikonu poľa v ľavom hornom rohu.
 4. Teraz kliknite na možnosť Inštalovať z úložiska.
 5. Otvorte úložisko doplnkov Kodi.
 6. Rolujte zoznamom dole a kliknite na NHL TV
 7. Kliknite na Inštalovať a počkajte na upozornenie povolené doplnkom.
 8. Po zobrazení upozornenia môžete pristupovať k doplnku z ponuky Doplnky.

Ako sledovať NHL na Kodi Jarvis vo verzii 16 alebo nižšej (neoficiálny doplnok)

 1. Otvorené Kodi Jarvis > Kliknite na systém > Potom choďte na Správca súborov > Tu vidíte Pridať zdroj možnosť, dvakrát na ňu kliknúť.
 2. cvaknutie , Žiadne ‘ keď sa zobrazí dialógové okno > typ Adresa URL úložiska http://mullafabz.net.rw/Repository/ > cvaknutie hotový > Zadajte názov úložiska , Mullafabz ‘ > cvaknutie hotový > cvaknutie OK.
 3. Teraz sa vraciame k Hlavné menu Kodi > vybrať Ponuka systému znovu > Potom kliknite na Add-ons > Inštalácia zo súboru ZIP > Mullafabz > Repository.Rising.Tides.zip > Inštalácia z úložiska > Rising Tide Repository > Doplnky videa > Rastúci príliv > cvaknutie Inštalácia.
 4. Otvorené Rastúci príliv Doplnok Kodi > Ísť do Športové kanály > Nájsť NHL Network HD alebo NBCSN zobraziť živé zápasy.

ICANUCK Kodi (toky NHL ICANUCK)

ICANUCK bolo staré úložisko NHL, ktoré sa nachádzalo v úložisku jadrovej syntézy. Keďže došlo k zákroku proti TVAddons, kleslo s ním mnoho ďalších úložísk a aj tie, ktoré boli ICANUCK NHL Streams.

NHL.TV sa teraz stal oficiálnym doplnkom, ktorý nájdete v úložisku doplnkov Kodi. Nie je potrebné inštalovať úložisko ICANUCK, ktoré už neexistuje. Vyššie uvedený proces inštalácie NHL.TV je jednoduchý.

Ako sledovať NHL bez kábla

Sledovanie športových udalostí naživo online už nie je problémom, pretože v súčasnosti sú k dispozícii úžasné online streamingové služby. Existuje niekoľko najlepších streamingových služieb, z ktorých si môžete sledovať živé vysielanie NHL:

 1. Závesný televízor
 2. Fubo TV
 3. ESPN+

Ako pozerať NHL na televíziu Sling

how-to-strážnych NHL hier-on-popruh-tv

Sling TV je v súčasnosti jednou z najlepších online streamingových služieb v USA. Každý balík, ktorý ponúka, má rôzne balíčky, ktoré sú rozdelené do rôznych balíkov. Najlepšie na streamingu NHL online pomocou Sling TV je, že máte prístup k obom vysielateľom; NBC a Fox Sports.

Jedinou vecou, ​​ktorú treba mať na pamäti, je to, že televízia Sling spolu s vyššie uvedenými vysielateľmi sú regionálnymi sieťami a nebudú prístupné mimo USA. Služba Sling TV je z geografického hľadiska obmedzená a k nej máte prístup odkiaľkoľvek okrem USA pomocou služby VPN.

dostať vpn cta

Sledujte hry NHL na televízii Fubo

how-to-Wach-nhl-online-on-Fubo-tv

Ak ste európskym rezidentom a chcete vysielať NHL naživo online, potom je najlepšou voľbou streamovať ho s Fubo TV. V skutočnosti ide o americkú službu online streamovania, ale jej toky sa neobmedzujú iba na USA a možno k nim získať prístup v Európe.

Fubo TV má cenovo výhodné balíčky a veľké množstvo kanálov na vysielanie živých prenosov. Môžete sledovať živé vysielanie NHL na športovom kanáli BeIN, ktorý hostí vysielanie od oficiálneho vysielateľa NHL; NBC Sports.

Streamujte NHL online na ESPN

watch-nhl-on-ESPN

ESPN je skutočne jednou z najlepších volieb na vysielanie živých športových udalostí vďaka kvalitnej vysielacej službe a HD vysielaniu. Fanúšikovia NHL sa môžu prihlásiť na online streamingovú službu ESPN a sledovať každú hru naživo a tiež môžu byť informovaní o najnovších novinkách a skóre prostredníctvom webovej stránky ESPN..

ESPN však poskytuje prúdy pre NHL prostredníctvom ESPN +, ktoré je k dispozícii iba v USA. Za účelom prístupu k ESPN + z USA v Kanade, Spojenom kráľovstve a Austrálii k toku NHL; budete potrebovať VPN. Získajte VPN a pripojte sa k americkému serveru a vychutnajte si nepretržité vysielanie NHL na ESPN.

dostať vpn cta

Streamujte regionálne a mimo NHL hry mimo trhu?

Hry mimo trhu sú výrazom bežne používaným v priemysle rozhlasového a televízneho vysielania, ktorý znamená zabezpečiť naparovanie domácich líg alebo národných líg s regionálnymi účastníkmi do iných regiónov po celom svete, kde oficiálni vysielatelia nevysielajú svoj obsah alebo ktoré nie sú ich zameranými trhovými segmentmi..

Takéto hry mimo trhu nedávno zakázali NHL a MLB, pretože to poškodzovalo dôveryhodnosť a podiel regionálnych / miestnych vysielateľov na trhu. Vysielanie týchto udalostí bolo geograficky obmedzené a dokonca aj on-line streamingovým službám sa odporúča, aby obmedzili prístup k svojim tokom z neautorizovaných regiónov..

Jedna vec, ktorú môžete urobiť, aby sa tieto udalosti vysielali naživo z obmedzených oblastí, je to, že môžete použiť rôzne platformy na online streamovanie, ako napríklad

 1. DIRECTV teraz
 2. Hulu živá televízia
 3. PlayStation Vue
 4. YouTube TV

Tieto služby ponúkajú používateľom množstvo kanálov so športovým vysielaním a ich toky sa dajú ľahko získať pomocou služby VPN. Na server v USA sa môžete pripojiť pomocou siete VPN a budete mať prístup k vysielaniu živých udalostí.dostať vpn cta

Ako obísť výpadok NHL.tv

K výpadku siete NHL sa dostanete obchádzaním geo-obmedzení pomocou VPN. A požiada vašu IP adresu a zmení vašu skutočnú IP adresu na IP adresu VPN servera, ku ktorému ste pripojení.

Preto, ak chcete obísť výpadok NHL.Tv a sledovať ho naživo, potom získajte VPN, pripojte sa k americkému serveru a začnite pristupovať k živým tokom z ľubovoľného regiónu na svete bez toho, aby ste museli čeliť blokáde..

Zabaliť všetko

Keďže na začiatku Národnej hokejovej ligy zostal iba jeden deň, poskytli sme rôzne spôsoby sledovania zápasov NHL online. Existuje jedna oficiálna metóda s oficiálnymi doplnkami a existuje jedna neoficiálna metóda s doplnkami tretích strán. Za oficiálny doplnok Kodi sa účtuje poplatok za predplatné 19,99 USD mesačne, zatiaľ čo na doplnky tretích strán sa nevzťahuje žiadny poplatok..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me