Poznámka: UFC 223 sa skončil, ale Mcgregor vs Khabib tento rok okolo získava veľa humbuk. Môžete sledovať Mcgregor vs Khabib naživo online.

UFC 223 je na ceste, aby prekvapil fanúšikov UFC konečnou vzrušujúcou jazdou a stretom najlepších svetových titánov na najpopulárnejšom turnaji zmiešaných bojových umení v priemysle. Pri všetkom čerpaní adrenalínu sledujú fanúšikovia UFC svojich obľúbených bojovníkov, ktorí bojujú v Octagone.

Aký lepší spôsob, ako sledovať zápasy UFC 223 online ako Kodi? Jednoducho neexistuje. Môžete chytiť všetky Zápasy UFC 223 live online zadarmo na kodi sports. Budete prekvapení, ako ľahko môžete na Kodi sledovať ufc 223 bez kábla. Čítajte ďalej a zistite to. Ale predtým, ako pôjdete ďalej, je daná tlačová konferencia Khabib vs Holloway pred bojom.

Ako sa pozerať na UFC 223 na Kodi zadarmo naživo online bez kábla

Existujú ďalšie, jednoduchšie a nákladovo efektívnejšie spôsoby, pomocou ktorých môžete na svojom internete vysielať udalosti UFC 211. Pretože na živé vysielanie nevyžaduje ID alebo heslo, táto metóda môže znieť nezákonne. Internet je preplnený takými doplnkami UFC 211 Kodi, ale skutočný génius vyžaduje oddelenie doplnku, ktorý funguje úplne bez akýchkoľvek zlých odkazov, od tých, ktoré pretekajú zlými odkazmi..

Po preskúmaní rôznych doplnkov Kodi pre UFC 211, ktoré by mohli byť spoľahlivé a plne funkčné, sme extrahovali 3 najlepšie kodi doplnky pre doplnky UFC 223 Kodi spolu s ich kanálmi, z ktorých môžete sledovať živé UFC 223.

Toto sú doplnky Kodi s doplnkom Geo Stream Live UFC 223.

 1. DAZN
 2. SportsDevil (inštalácia na Kodi)
 3. ProSport

CTA UFC

Ako sa pozerať na UFC 223 boj o Kodi pomocou doplnku ProSport Kodi

Doplnok ProSport Kodi je možné nainštalovať z úložiska SuperRepo. Podľa uvedených krokov nainštalujte doplnok a sledujte UFC 223 na Kodi.

 1. Nainštalujte Úložisko SuperRepo
 2. Domovská obrazovka Kodi, prejdite na nastavenia (ikona ozubeného kolieska)
 3. Kliknite na Správca súborov
 4. Kliknite na Pridajte zdroj dvakrát (ľavá strana)
 5. V časti „Zadajte cesty alebo vyhľadajte umiestnenia médií”Zadajte presnú adresu: http://srp.nu
 6. Názov tohto zdroja médií zadajte ako Super Repo
 7. Ísť do Add-ons
 8. Kliknite na Moje doplnky
 9. Klikni na elipsy (..) na vrchu
 10. Vyberte inštaláciu z Súbor ZIP
 11. Nájdite svoj Priečinok SuperRepo a kliknite naň
 12. Klikni na Verzia Kodi máte (napr. Jarvis, Krypton)
 13. vybrať úložisko
 14. Kliknite na superrepo
 15. Kliknite na súbor zip: superrepo.kodi.krypton.repositories-x.x.xx.zip (x predstavuje číslo verzie, ktoré sa môže časom zmeniť)
 16. ProSport je už nainštalovaný

Ako sa pozerať na Khabib vs Holloway na Kodi Krypton verzie 17.6 a nižšej

 1. Spustite program Kodi
 2. Kliknite na Add-ons
 3. Teraz kliknite na ikonu Inštalátor balíkov (rámček) v ľavom hornom rohu
 4. Odtiaľ vyberte Inštalácia z úložiska
 5. Kliknite na Doplnky videa
 6. Nájdite DAZN zo zoznamu doplnkov a kliknite naň
 7. Vyberte možnosť Inštalovať a počkajte na Doplnok Povolené upozornenie na vyskakovacie okno
 8. Vráťte sa do Domovská obrazovka
 9. Kliknite na Doplnky a potom Doplnky videa a vyberte DAZN
 10. Prihláste sa do doplnku a sledujte Joshua vs Parker na Kodi zadarmo

Daný doplnok funguje iba v niekoľkých krajinách, pretože ide o geograficky obmedzený doplnok, preto musíte skontrolovať nastavenie Kodi VPN.

Ako sa pozerať legálne na UFC 223 Fight na Kodi pomocou UFC

Všetky zápasy UFC 223 môžete chytiť prostredníctvom oficiálneho zdroja, t. J. Doplnku UFC Fight Pass. Tento legálny doplnok Kodi pre ufc je určený pre používateľov internetu, ktorí už sú platenými odberateľmi značky UFC. Týmto spôsobom môžu používatelia UFC legálne žiť bojové prúdy UFC.

Predtým, ako začnete inštalovať doplnok UFC Fight Pass Kodi, musíte si do svojho zariadenia stiahnuť úložisko Portse a odtiaľ ho priamo prepojiť so svojím zariadením Kodi. Ak chcete nainštalovať UFC Fight Pass na Kodi, musíte vykonať nasledujúce kroky:

 1. Spustite program Kodi > Kliknite na položku Doplnky > Kliknite na ikonu malého políčka umiestnenú v ľavom hornom rohu > Inštalácia zo súboru zip > Pred spustením inštalácie prejdite na súbor zip, ktorý ste prevzali > Počkajte, kým sa doplnok povolí.Ako nainštalovať ufc boj priechod na kodi
 2. Inštalácia z úložiska > Portse’s Add-on Repository > Doplnky videa > UFC Fight Pass > Inštalácia.ako pridať ufc boj priechod
 3. Počkajte, kým sa doplnok nainštaluje.ako legálne sledovať ufc 211 na kodi
 4. Ak chcete otvoriť doplnok, prejdite na domovskú obrazovku > Add-on > Doplnok videa > UFC Fight Pass > Vložte ID a heslo > Užite si to!

Ako odblokovať UFC Fight Pass Addon a pozerať sa na UFC 211 pomocou VPN

Napriek obrovskej popularite udalosti sa UFC PPV vysiela len v konkrétnych krajinách a na konkrétnych kanáloch. To znamená, že ak nežijete v niektorej z krajín, v ktorých nemá UFC povolenie, potom máte malú až žiadnu šancu na sledovanie živej udalosti, napriek tomu, že máte legálny preukaz.

Stáva sa tak, že máme aj tento problém. Udalosť UFC 223 môžete stále vysielať kdekoľvek na svete pomocou Kodi VPN. Táto sieť VPN odblokuje geografické obmedzenia a umožňuje vám sledovať živé vysielanie s mimoriadnym pohodlím.

Zabalenie

Keď zostanú na začiatku UFC 211 iba 2 dni, používatelia internetu sa môžu čudovať, ako streamovať zápasy UFC 211 na svojom zariadení. Doplnok UFC 211 Fight Pass Kodi je jedným zo spôsobov, ako môžete legálne streamovať súboj UFC 211, ktorý by vyžadoval prihlásenie do vášho ID a hesla. Ak však chcete nájsť doplnok Kodi ufc 211 Kodi, v ktorom sa od vás nebudú požadovať prihlasovacie údaje, stále budete sledovať doplnky UFC 223 s doplnkami cCloud, Evolve, VidTime a Castaway Kodi pre UFC 223..

V prípade akýchkoľvek otázok a návrhov odošlite komentár v sekcii nižšie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me