Ako sledovať UFC 225 na Kodi Live Online zadarmo

Poznámka: UFC 225 sa skončilo, ale Mcgregor vs. Khabib tento rok získava veľa humbuk. Môžete sledovať Khabib Nurmagomedov vs Conor Mcgregor žiť online.


Majstrovstvá UFC v strednej váhe sú na rade, keď The Reaper aka Whittaker obhajuje svoj titul pred rivalom, ktorý porazil po prudkom záchvate špičky na nohe; Yoel Romero. Octagon bude v paľbe a uisťujeme vás, že si nemôžete dovoliť nechať ujsť živú akciu s kodi sports.

Môžete sledovať túto hru naživo odkiaľkoľvek, jednoducho postupujte podľa tohto sprievodcu, aby ste zistili, kto bojuje a ako sledovať živé UFC 225.

ako sa pozerať na ufc 225

UFC 225 Bojové miesto a dátum

Konečná bojová akcia sa uskutoční v októbri v októbri v sobotu 9. júna a akcia sa uskutoční v United Center v Chicagu v Illinois. Podujatie sa začne o 22:00 / 19:00 ETPT.

UFC 225 Vstupenky

Vstupenky na UFC 225 sú práve v predaji online; schmatni ho skôr, ako bude neskoro. Ak si chcete kúpiť vstupenky, môžete navštíviť tieto stránky alebo navštíviť oficiálne stránky UFC, kde nájdete vstupenky:

 1. SeatGeek
 2. United Center
 3. Majster lístkov
 4. Viagogo

Bojové karty UFC 225

Udalosť UFC 225 bude osvetlená, keďže niektoré z najobľúbenejších a hovorených bojovníkov v tomto odvetví pôjdu hlava po hlave. Hlavnou udalosťou UFC 225 bude medzi Robertom Wittakerom aka The Reaper a The Soldier of God; Yoel Romero. Naposledy sa títo dvaja tyrani Middleweight stretli tvárou v tvár na UFC 213 a víťazom tohto zápasu bol Whittaker.

hlavná bojová karta ufc 225

Bol to epický boj, keď obaja bojovníci búšili každou svojou silou a navzájom si bili hlavu o plátno a osemuholník. Zápas sa však skončil bez víťazstva KO a Whittakera jednomyseľným rozhodnutím poroty. Tentokrát budú obaja bojovníci viac sústredení a pripravení sa navzájom odtrhnúť, pretože obaja majú predstavu o sile a schopnosti ostatných. Uvádzame niektoré najdôležitejšie body, keď sa obaja naposledy stretli:

Zábavné budú aj ďalšie zápasy na bojovej karte, pretože bojovníci v týchto zápasoch majú úžasné schopnosti, ktoré si nemôžete dovoliť nechať ujsť. Jedným zo stretnutí na bojovej karte, o ktorom sa veľmi veľa hovorilo, je bývalý majster sveta v zápasoch s ťažkými váhami; CM Punk.

bojové karty ufc 225Punk mal stratu na začiatku svojej kariéry tu v UFC a teraz sú všetky oči upierané na neho, premýšľal, či ešte stále existuje nejaká akcia v trubkovej bombe. Toto je kompletná bojová karta, ktorá sa hodí vašim očiam:

ufc 225 na kodi

UFC 225 kanálov / zoznam oficiálnych vysielateľov

Udalosť UFC 225 sa bude vysielať naživo cez kábel / satelit prostredníctvom týchto kanálov:

Krajina / regiónvysielatelia
AustráliaFox Sports 3
RuskoVGTRK
JaponskoSatelitná sieť WOWOW
KanadaBojujte proti sieti
BrazíliaGlobo

Ako sledovať UFC 225 WHITTAKER VS. ROMERO 2 Live online bez kábla

Na základe oznámenia UFC, že zatvorili ďalšiu streamingovú službu a stíhali in-ringers. Dôrazne sa odporúča používať VPN pre UFC 225

CTA

Stáva sa veľmi často, že musíte sledovať hru, ale nemáte okolo seba žiadnu káblovú televíziu. V takýchto prípadoch môžete jednoducho ísť na tieto streamingové stránky a sledovať UFC 225 naživo:

1. PlayStation Vue

Ako sledovať UFC 225 WHITTAKER VS. ROMERO 2 Live online bez kábla

PlayStation Vue je online televízna služba, ktorú začala spoločnosť Sony pred 3 rokmi. Rovnako ako ktorákoľvek iná online televízna služba umožňuje používateľom sledovať živé televízne vysielanie z rôznych globálnych kanálov. PlayStation Vue je jedným z najvýhodnejších služieb poskytujúcich video na požiadanie a prečo by to tak nebolo? Vyvinuté samotnou spoločnosťou Sony môžeme z toho očakávať najlepšiu kvalitu.

2. UFC.TV

ufc 225 dňa ufc.tv

UFC.TV je oficiálna služba UFC na vysielanie živých prenosov udalostí s priamym prenosom online za primeranú cenu v kvalite HD. Toto je skutočne najťažší spôsob sledovania udalosti UFC 225 naživo. Jednou z najdôležitejších výhod je to, že používatelia sa nebudú musieť stretávať s hľadaním prúdov udalostí alebo prúdov s množstvom reklám a tokov nízkej kvality..

3. BT Sports

ufc 225 na BT Sports

BT Sports je vysielacia sieť vo Veľkej Británii, ktorú vlastní skupina BT. Spoločnosť BT Sports je známa svojim pokrytím športovými udalosťami po celom svete a najlepšou vecou spoločnosti BT Sports je to, že poskytuje živé online vysielanie športových udalostí. Mnoho bezplatných online streamingových serverov v skutočnosti vyradí športové prenosy BT a poskytne ich ďalej používateľom.

Najlacnejší spôsob, ako sledovať UFC 225 WHITTAKER VS. ROMERO 2

Vždy existujú regióny, ktorých cena cestovných lístkov je nižšia ako v mnohých regiónoch, pretože tieto regióny nemajú veľké pokrytie publika. Aby sa pokrylo viac publika z takýchto regiónov, cena lístkov sa znižuje. To najlepšie, čo môžete urobiť, aby ste si mohli vychutnať lacnejší lístok v porovnaní s cenou ponúkanou vo vašom regióne, využiť dobrú službu VPN a pripojiť sa k serverom regiónov ponúkajúcich lacné lístky. Tu je rozdiel v cene lístkov v rôznych regiónoch:

UFC PPV Porovnanie cien
Krajina

cena

Lacné PPV cez VPN 
Filipíny$ 17,52 (920 piso)

PureVPN

2,48 $ / mesiac (77% zľava)

tlačidlo (3)

Luxemburg $ 35.40
Pakistan$ 34.99
Singapore$ 24.99

Ako sa pozerať na UFC 225 Romero 2 verzus Whittaker zadarmo online prenosy online

Nie každý si môže dovoliť zakúpenie online streamingu na podujatie alebo zaplatiť za predplatné živých prenosov, ale vždy ho môžete naparovať zadarmo. Máme perfektné riešenie vašich bezplatných dopytov na streamovanie. Vyskúšajte tieto online streamingové weby na živé sledovanie udalostí UFC 225:

Iba v prvom rade

Ako sa pozerať na UFC 225 Romero 2 verzus Whittaker zadarmo online prenosy online

First Row Sports je športovo zameraná webová stránka s priamym vysielaním, ktorá ponúka živé prenosy odkazov na rôzne športy, ako je futbal, ragby, kriket, bojové športy, ako sú UFC a WWE, motorsports atď. Rýchlosť stránok je veľmi rýchla a jej rýchlosť, preto je veľmi vysoká preferované používateľmi. Odkazy na streamovanie, ktoré zoškrabáva a poskytuje, sú formou Sky Sports, ESPN, BT Sports atď. Preto je spoľahlivým zdrojom pre vysielanie živých akcií UFC 225..

MMA Core

romero vs whittaker na mma jadre

Nič nie je lepšie ako špecializovaná webová stránka pre akcie MMA, ktorá poskytuje celý rad obsahu vo vysokom rozlíšení. MMA Core je stránka, ktorá ponúka všetky novinky, štatistiky a živé prenosy zo sveta MMA. Jadro MMA bolo po celom svete veľmi známe svojou kvalitou služieb a dostupnosťou obsahu.

Fight-Live.com

ufc 225 v boji naživo

Fight Live je miesto na jednom mieste, kde je možné vysielať všetky živé bojové akcie z niektorých najlepších platforiem v odvetví bojových športov. Poskytuje živé Stremas pre UFC, WWE, Bellator, MMA a Boxing. Pred streamovaním môžu návštevníci ľahko sledovať bojové karty spolu s načasovaním na webe.

Ako sledovať UFC 225 na Kodi Krypton 17.6 alebo nižšie bez kábla

 1. Otvorené kodi > Kliknite na nastavenie > Otvorené Správca súborov.ako sa pozerať na UFC 225 na kodi
 2. Kliknite na Pridať zdroj > cvaknutie nikto > Zadajte túto adresu URL: http://supremacy.org.uk/zip/repo/ > cvaknutie OK > Pomenujte túto webovú adresu ako nadvláda > cvaknutie OK > cvaknutie OK znovu.ako sa pozerať na ufc 225 na kodi kryptón verzia 17.6 alebo nižšia
 3. Návrat na stránku Kodi Domovská obrazovka > Otvorené Add-ons Ponuka > Klikni na ikona poľa > Clickt Inštalácia zo súboru zip.ufc 225 kodi
 4. vybrať nadvláda > Kliknite na repository.supremacy-x.x > vybrať repository.supremacy-x.x.zip > Počkajte na oznámenie.Úložisko 225 kodi ufc
 5. cvaknutie Inštalácia z úložiska > Kliknite na nadvláda > Otvorené Doplnky videa zložka.ufc 225 kodi addon
 6. vybrať Planet MMA  > hit Inštalácia > Čakať na Doplnok je povolený oznámenia.

ufc 225 kodi guide

Záverečné slová

UFC 225 bude určite zábavnou nocou, pretože všetci súťažiaci podajú akciu do Octagonu. Celý svet má oči sústredené na udalosť, takže by ste sa mali ponáhľať a pripnúť, aby ste videli udalosť naživo. Táto príručka obsahuje úplné informácie o všetkých požadovaných informáciách, aby ste vedeli, ako sledovať UFC 225.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map