Ako sledovať UFC 235 Live online v USA, Veľkej Británii, Kanade, Austrálii a zadarmo na serveri Kodi

Ste fanúšikom UFC a hľadáte dostupné možnosti, ako sledovať UFC 235 naživo online?


No, už viac nehovor! Máme pre vás všetko.

Prejdite si tohto sprievodcu, vyberte lepšiu možnosť streamovania, ktorá sa vám zdá byť uskutočniteľná, a nalaďte sa, aby ste videli ostrú akciu MMA..

UFC 235 Bojujte s miestom a dátumom

Osemhran pre UFC 235 bude 2. marca zapálený v aréne T-Mobile Arena, Las Vegas, Nevada. T-Mobile Arena, vrátane bojov Khabib vs McGregor, ktorý bol doteraz najväčším bojom minulého roka, doteraz usporiadala 10 udalostí UFC.

Bojový čas UFC 235 v rôznych zónach

UFC 235 sa začne o 11:15 GMT, rozdelenie bojových kariet je nasledovné:

Skorá predbežná karta23:15 GMT
Predbežná karta1:00 GMT
Hlavný štart karty3:00 dopoludnia

Ak sledujete čas EST alebo PT (ktorý sa zvyčajne dodržiava v USA), môžete sledovať boj naživo v nasledujúcom čase:

Skorá predbežná karta15:15 PT alebo 18:15 ET
Predbežná karta5:00 PT alebo 8:00 ET
Hlavný štart karty7:00 PT alebo 10:00 ET

Ako sledovať UFC 235 Jon Jones vs Anthony Smith Online bez kábla

Sledovanie živých športových podujatí v televízii sa teraz javí ako zastarané, pretože celý svet sa posúva smerom k online streamovaniu. K dispozícii je veľa možností online streamovania, tak prečo zvoliť káblovú televíziu. Rezanie káblom je nový trend a je na čase, aby ste sa do neho dostali.

Môžete sa rozhodnúť pre rôzne služby ako Hulu, Amazon Prime, Sling TV atď., Ktoré poskytujú živé športové prenosy. Okrem toho sa tiež môžete zaregistrovať na online platforme ESPN a vysielať túto PPV udalosť naživo, pretože sú oficiálnymi vysielateľmi UFC 235.

Streamovanie online je vždy pohodlné, pretože ste sa nedali držať svojho televízora a môžete sledovať čokoľvek, ak ste na cestách bez kábla. Ďalšou veľkou výhodou, ktorú si môžete vychutnať streamovaním bez kábla, je to, že mnoho platforiem online streamovania má tiež mobilné aplikácie, čo vám umožňuje ľahký prístup k obsahu.

Ako sledovať živé vysielanie UFC 235 Jones vs Smith v USA

Ľudia žijúci v USA majú možnosť sledovať túto udalosť naživo v T-Mobile Aréne, ale sloty sú evidentne obmedzené. Každopádne môžete udalosť vysielať naživo bez toho, aby ste smerovali do Las Vegas vo vašej kancelárii alebo doma.

ufc na espn + v Spojených štátoch

Sledujte UFC na ESPN + v USA

UFC 235 je udalosť Pay per View a ESPN Plus ju bude vysielať iba. Preto sa buď prihláste na odber služby ESPN Plus alebo si objednajte túto udalosť Pay per View kontaktovaním poskytovateľa služieb. Okrem toho môžete získať aj UFC Fight Pass a sledovať boj naživo na oficiálnej UFC platforme. Ak chcete sledovať UFC na ESPN + mimo USA, pripojte sa k VPN a vyberte US IP, aby ste ESPN odblokovali+.

Získajte vpn

Ak sa chcete dozvedieť viac o možnostiach online streamingu pomocou PPV, pozrite si možnosti UFC 235 Fight Pay Per View.

Ako sledovať live stream UFC 235 Tyron Woodley vs Kamaru Usman

Bohužiaľ, hlavná udalosť nebude k dispozícii na vysielaní prostredníctvom žiadneho vysielateľa, pretože je bežne k dispozícii pre iné udalosti UFC, pretože ide o boj s platbou za zobrazenie.

prúd ufc v Kanade

TSN Streams UFC v Kanade

Môžete však sledovať živé predbežné karty na TSN (The Sports Network).

Na druhej strane vyskúšajte možnosti online streamingu dostupné pre živé vysielanie UFC 235, ako je oficiálna platforma UFC alebo ESPN.+.

Ako streamovať UFC 235 v Austrálii live stream

Aussies si môžu kúpiť udalosť Pay per view od Main Event, ktorá je vynikajúcim poskytovateľom online streamov všetkých živých bojových športových akcií. Plán hlavnej udalosti je možné zakúpiť za 54,95 dolárov a môžete si vybrať, či ho chcete streamovať na Foxtel alebo Optus TV.

Sledujte UFC 235 Tyron Woodley vs Kamaru Usman Live UK Stream

Eleven Sports bola oficiálnym vysielateľom udalostí UFC vo Veľkej Británii, ale po ukončení dohody s UFC sa BT šport stal oficiálnym partnerom.

BT Sport streamuje UFC vo Veľkej Británii

Streamujte UFC vo Veľkej Británii prostredníctvom spoločnosti BT Sports

Preto môžu britskí fanúšikovia bojových športov sledovať hlavnú udalosť naživo na BT Sport. Jednou z najlepších vecí v spoločnosti BT Sport je, že používatelia môžu tiež vysielať živé prenosy udalostí prostredníctvom svojej mobilnej aplikácie dostupnej pre Android, Windows a iPhone.

Ak chcete streamovať UFC na BT Sports mimo Veľkej Británie, pripojte sa k VPN, aby ste zabezpečili plynulé streamovanie.

Získajte vpn

Najlacnejší spôsob, ako sledovať Anthony Smith vs Jon Jones Fight

UFC 235 je udalosť Pay per View a pre priame vysielanie budete musieť kúpiť svoju službu. Nie každý si však môže dovoliť statný poplatok za predplatné, a preto som našiel najlacnejší spôsob sledovania UFC 235. Ak sa chcete pozrieť na toto riešenie, prejdite si toto riešenie a pozerajte Smitha a Jonesa na PPV.

UFC 235 Vstupenky

Tí z vás, ktorí sú ochotní cestovať do Las Vegas v Nevade, aby ste mohli sledovať tento boj naživo v T-Mobile Aréne, si rezervujte vstupenky online z týchto stránok:

 1. Oficiálna webová stránka UFC
 2. Axs.com
 3. Živé miesta
 4. Seat Geek
 5. UFC VIP Experience

Bojové karty UFC 235

hlavná bojová karta ufc 235 2019

Hlavná karta UFC 235

UFC 235 predbežná karta 2019

Predbežná karta UFC 235

skorá predbežná karta

Karta UEL 235 Early Prelim Card

Ako sledovať Jon Jones vs Anthony Smith UFC 235 na Kodi

Napriek tomu, že ide o udalosť Pay per View, fanúšikovia si môžu na Kodi vychutnať bezplatné živé prenosy UFC 235. Najlepšie na Kodi je to, že poskytuje používateľom možnosti streamovania takmer všetkého, čo sa platí, bez toho, aby museli minúť jediný cent.

Ak chcete vidieť, ako streamovať udalosť naživo v Kodi, postupujte takto:

 1. Otvorené kodi > Kliknite na nastavenie
 2. Otvorené súbor manažér voľba > Dvakrát kliknite na pridaťzdroj voľba > Zobrazí sa dialógové okno
 3. cvaknutie <nikto> a napíšte to URL http://www.lvtvv.com/repo/ > cvaknutie OK. Pomenujte tento zdroj ako „kodili” > cvaknutie OK > cvaknutie OK znovu
 4. Vráťte sa na domovskú obrazovku > cvaknutie pridaťons
 5. Klikni na truhlík ikona z ľavého horného rohu
 6. Klikni na Inštalácia z PSČ možnosť súboru
 7. Prejdite zoznamom a kliknite na kodili > Kliknite na kodil-1.3.zip a počkajte na oznámenie
 8. Teraz kliknite na Inštalácia z Úložisko možnosť súboru > vybrať Úložisko Kodil zo zoznamu
 9. Otvorené Doplnky videa zložka > vybrať Planet MMA > cvaknutie Inštalácia > Počkajte na oznámenie

LVTVV je neoficiálne úložisko Kodi, ktoré vyraďuje obsah z oficiálnych športových kanálov a zdrojov. Preto sa pri prístupe k prúdom UFC 235 v Kodi dôrazne odporúča použitie VPN.

Získajte vpn

Ako sledovať UFC 235 na Amazon FireStick

Amazon FireStick zmenil tvár online streamingu od jeho vstupu na trh. Rôznorodosť obsahu prístupného cez Amazon FireStick a FireTV je dôvodom, prečo si získal dobrú povesť.

Na Amazon FireStick môžete streamovať UFC 235 stiahnutím oficiálnej aplikácie UFC dostupnej v obchode s aplikáciami Amazon. Poskytuje prístup ku všetkým najnovším zápasom UFC a udalostiam PPV v kvalite HD. Predtým, ako začnete streamovať, budete si však musieť kúpiť plán predplatného.

Ak hľadáte možnosť bezplatného streamovania na Amazon FireStick, môžete tak urobiť nainštalovaním Kodi na FireStick a streamovaním prostredníctvom doplnkov Kodi. Tu je spôsob, ako to urobiť:

 1. Nainštalujte Kodi na FireStick
 2. Otvorte aplikáciu Kodi na Fire Stick
 3. Otvorte Možnosti vývojára > Zapnite ladenie ADB a aplikácie z neznámych zdrojov.
 4. Potom postupujte podľa vyššie uvedeného postupu na inštaláciu doplnku Kodi a začnite streamovať.

Sledujte UFC 235 na Roku

Roku je tiež jedným z najlepších streamingových zariadení dostupných na trhu pre ľudí, ktorí milujú neobmedzené online streaming.

Roku podporuje boj UFC 235 v priamom prenose online

Streamujte UFC na Roku

Roku je možné použiť na streamovanie filmov, televíznych relácií, dokumentárnych filmov, na živé športy a ešte oveľa viac. Z tohto dôvodu streamujúci geeki, ktorí používajú Roku, môžu tiež sledovať UFC 235 na Roku prostredníctvom nasledujúcich kanálov:

 1. Showtime PPV
 2. US TV
 3. ESPN+

Používatelia sa budú musieť najprv prihlásiť na odber týchto služieb, pretože sú platenými službami a jedná sa o udalosť typu pay per view. Ďalšou vecou, ​​ktorú treba pamätať na to, že niektoré z týchto kanálov môžu byť geograficky obmedzené a obísť tieto geografické obmedzenia, použite poskytovateľa VPN, ktorý je spoľahlivý na streamovanie.

Sledujte UFC online zadarmo

Freeloading je niečo, čo milujú Netizens, a ak plánujete sledovať UFC online zadarmo, môžete vyskúšať tieto odkazy na streamovanie:

 1. Boxing News Now TV
 2. Zápas TV
 3. Neoficiálny UFC YouTube
 4. Bojuj naživo

Bezplatné streamovanie síce znie zábavne, ale môže to byť pre vás bolesť, pretože takéto bezplatné streamingové weby sú vyplnené reklamami, ktoré neustále zobrazujú viacero smerov. Preto je na vás, aby ste si ju vybrali, ale ja ju osobne neodporúčam.

záver

Sme len 2 dni od jednej z historických udalostí UFC a humbuk je poháňaný plynutím času. Bude to očný bonbón pre fanúšikov MMA, pretože niektoré z najväčších mien sú na bojových kartách.

Toto bude obrana prvého titulu Jonesa po jeho návrate a veľká príležitosť pre Anthony Smitha opustiť značku, keď dobre vyliezol po rebríku. Obaja z týchto bojovníkov bavili fanúšikov počas celej svojej kariéry.

Fanúšikovia sú vždy zvedaví, keď nájdu najlepšie možné spôsoby vysielania takýchto udalostí naživo, a preto som premýšľal o ich uvedení na stôl vopred. Používatelia sa teda môžu rozhodnúť, čo im najviac vyhovuje, a zvoliť si požadovaný spôsob streamovania podľa svojich potrieb.

Mám palce pre UFC 235, pretože zatiaľ nemôžeme nič predpovedať, pretože všetky zápasy na kartách sú veľmi intenzívne a tvrdé. Počkajte a sledujte, kto bude víťazom tej noci, ale nezabudnite, že je to lepšie ako ľúto. Na zabezpečenie vášho súkromia a ochrany používajte počas streamovania sieť VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map