Výber najlepšej VPN pre Kodi môže byť zložitý, pretože existuje takmer každý iný poskytovateľ VPN, ktorý tvrdí, že je najlepší. Odporúčam CyberGhost pre Kodi, pretože ho považujem za spoľahlivého poskytovateľa služieb s niektorými špeciálnymi funkciami streamovania, ktorý umožňuje používateľom odblokovať geoobmedzený obsah tým, že zostane v anonymite.

Prejdite si túto príručku a pozrite sa, ako môžete nainštalovať CyberGhost na zariadeniach ako Windows, Android a ďalšie platformy.

Je CyberGhost VPN dobrou službou VPN pre spoločnosť Kodi?

Áno! CyberGhost je skutočne najlepšou sieťou VPN na streamovanie, pretože má niekoľko vynikajúcich funkcií, ako napríklad:

 1. Podporuje takmer každý operačný systém ako Windows, Android, iOS, macOS, Linux, FireStick a FireTV, Roku, RaspberryPi atď.
 2. Prísne zásady denníkov
 3. Rôzne viac ako 3500 serverov po celom svete
 4. Umožňuje 7 súčasných pripojení
 5. Funkcia zabíjania

Toto sú všetky hlavné vlastnosti tejto VPN a najlepšie na tom je, že všetko môžete získať iba za 2,75 USD mesačne..

CyberGhost je veľmi renomovaný poskytovateľ VPN v odvetví kybernetickej bezpečnosti vďaka neustále sa zlepšujúcim službám. Nikdy nebol vystavený žiadnemu škandálu, pretože poskytuje šifrovací protokol vojenskej triedy a neohrozuje súkromie používateľa. Je to spoľahlivý poskytovateľ služieb, ktorý sa opiera o skutočnosť, že ho zverejnil online.

CyberGhost má úžasné užívateľské rozhranie so všetkými jeho skvelými funkciami, ktoré sú k dispozícii vopred, čo umožňuje používateľom prístup bez akýchkoľvek problémov. Jeho prevádzka s programom Kodi je skvelý zážitok, pretože umožňuje používateľom prístup ku všetkým geo-obmedzeným doplnkom Kodi, ako je napríklad doplnok DeathStar Kodi..

CyberGhost pre skúšku rýchlosti Kodi

Aby som otestoval rýchlosť servera CyberGhost pre Kodi, urobil som rýchlostný test pri streamovaní na Kodi s pripojením 2 Mbps. Tu sú výsledky:

CyberGhost pre kodi Speed ​​test

Rýchlosť servera CyberGhost cez 2 Mbps pripojenie bola naozaj dobrá, ako môžete vidieť na obrázku vyššie. Počas streamovania s pripojeným CyberGhostom som nezaznamenal žiadne oneskorenia ani problémy.

CyberGhost pre skúšku úniku Kodi IP

Najdôležitejším dôvodom, pre ktorý sa osoba rozhodne používať VPN, je skryť svoju IP adresu a anonymne surfovať po webe. Ak však poskytovateľ VPN ohrozí tento jediný účel, nemá zmysel ho používať.

Aby som otestoval, či je CyberGhost v tomto ohľade spoľahlivý, urobil som test úniku IP a nezistil sa žiadny únik IP ani únik DNS. To dokazuje, že má silný šifrovací protokol a dá sa mu veriť.

CyberGhost IPleak test na kodi

CyberGhost IPleak test na kodi

Kontrola doplnkov CyberGhost for Kodi Geo-limited

Aká dobrá je akákoľvek VPN pre Kodi, ak nedokáže odblokovať doplnok IPTV Kodi?

Testovať, či CyberGhost odblokuje doplnok DeathStar Kodi, ktorý je doplnkom IPTV Kodi, pretože bývam v Kuvajte a tento doplnok je v tejto oblasti obmedzený. Pripojil som sa na server CyberGhost v New Yorku v USA a doplnok začal okamžite fungovať a stream sa začal dokonale spustiť do 7 až 8 sekúnd.

Inštalácia cyberghost pre kodi

Televízna relácia, ktorú som vysielala prostredníctvom doplnku DeathStar Kodi, bola čierna listina, ktorá vysiela na serveri NBC, čo dokazuje, že CyberGhost VPN for Kodi je spoľahlivý poskytovateľ služieb..

Je CyberGhost kompatibilný s Kodi?

CyberGhost nemá vyhradený doplnok Kodi, napríklad PureVPN, čo je nevýhoda, ale stále môžete CyberGhost používať v pozadí. Jednoducho spustite klienta CyberGhost a pripojte sa k požadovanému serveru a potom spustite Kodi na streamovanie.

Ak hovoríme o operačných systémoch, mali by ste vedieť, že je kompatibilný s Windows, Android, iOS, macOS, Linux, FireStick a FireTV, Roku, RaspberryPi.

Ako používať Kodi s CyberGhost v systéme Android

Ak ste používateľom systému Android, ktorý sa teší na inštaláciu softvéru CyberGhost do svojho zariadenia, postupujte podľa týchto krokov:

 1. Prejdite do Obchodu Google Play > Vyhľadajte CyberGhost > Kliknite na tlačidlo Hľadať.
 2. Kliknite na CyberGhost VPNrýchly & Zabezpečená ochrana WiFi.
 3. cvaknutie Inštalácia
 4. cvaknutie Otvorené.
 5. Teraz kliknite Prihlásiť sa.
 6. Prihláste sa do aplikácie pomocou svojich poverení.
 7. Pripojte sa k ľubovoľnému serveru podľa vášho výberu a začnite streamovať.

Naučte sa, ako nainštalovať Kodi na zariadeniach s Androidom a vychutnajte si streamovanie vo svojom zariadení bez akýchkoľvek obmedzení.

Ako používať Kodi s CyberGhost na Windows

Ak chcete nainštalovať CyberGhost VPN na Windows, postupujte takto:

 1. Kúpte si predplatný program CyberGhost a zaregistrujte sa v službe.
 2. Stiahnite si CyberGhost windows desktop client.
 3. Nainštalujte klienta pre stolné počítače.
 4. Po inštalácii spustite klienta.
 5. Prihláste sa ku klientovi.
 6. Vyberte server, ktorý chcete použiť.
 7. Teraz kliknutím na vypínač aktivujte protokol.

Je to také jednoduché!

Ako používať CyberGhost pre Kodi na FireStick

Je nepochybné, že FireStick je úžasné streamingové zariadenie, ktoré rozvíja online streamingový priemysel. Inštalácia VPN na Firestick je pomerne jednoduchá:

 1. Prejdite do obchodu Amazon
 2. Vyhľadajte CyberGhost a kliknite na prvý výsledok a ako zariadenie vyberte FireStick.
 3. Nainštalujte aplikáciu do svojho zariadenia.
 4. Teraz sa prihláste do aplikácie a pripojte sa k serveru, ktorý vyhovuje vašim potrebám.
 5. Otvorte Kodi a začnite streamovať

Náhradné služby VPN pre spoločnosť Kodi

Cena a vlastnosti sú dôležité aspekty, ktoré treba brať do úvahy pri výbere siete VPN. Okrem toho existujú niektorí ľudia, ktorí považujú používateľské rozhranie aplikácie za zložité na pochopenie. Ak ste niektorým z týchto používateľov a hľadáte pre službu Kodi alternatívne služby VPN ako CyberGhost, môžete vyskúšať tieto možnosti:

 1. PureVPN pre Kodi
 2. ExpressVPN pre Kodi
 3. NordVPN pre spoločnosť Kodi

CyberGhost pre Kodi Reddit Recenzie

Užívateľské recenzie sú dôležité, pretože vám poskytujú prehľad o pozemnej realite a pomáhajú vám pri rozhodovaní, či sa rozhodnete pre túto možnosť. Z tohto dôvodu som zoradil niektoré recenzie nižšie:

Komentár z diskusie riteflyer27 je komentár z diskusie "CyberGhost VPN od varovania pred HumbleBundle".

Tento používateľ chváli sieť CyberGhost VPN pre spoločnosť Kodi a tvrdí, že streamovanie bolo plynulé a sieť VPN bola dobre pripojená.

Komentár z diskusie destructor_rph je komentár z diskusie "Je Cyberghost bezpečný vpn?".

Pozrite sa na to, používateľ je pokojný a vie, že CyberGhost neuchováva žiadne záznamy. Uviedli to aj vo svojom transparentnom repotále.

záver

CyberGhost včas zlepšil kvalitu svojich služieb a trhovým tyranom vytvára tvrdú konkurenciu. CyberGhost for Kodi znie ako optimálna voľba kvôli svojim funkciám a skutočnosti, že neuchováva a neprenáša protokoly, robí ho dôveryhodnejším.

CyberGhost patrí medzi najlepšie VPN pre spoločnosť Kodi, pretože proti nej nie sú žiadne škandály a pozitívna spätná väzba od používateľov. Má širokú škálu serverov a vynikajúce funkcie streamovania, vďaka ktorým je tak jedinečný. Navyše je kompatibilný s Kodi, na čom záleží.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me