Doplnok Sports Matrix Kodi poskytuje živé streamovacie farby pre svetový pohár American Sports a Fifa. Tento doplnok je vlastne improvizovanou formou populárneho doplnku Pure Sports Kodi, ktorý bol k dispozícii prostredníctvom Pure repo a Pure Repo hostil Blamo Repository..

Úložisko Blamo však zostúpilo a vzalo so sebou všetky tieto doplnky. Doplnky pre šport Kodi sú veľmi pozadu, a preto má Sports Matrix medzi užívateľmi veľký význam, čo sa uprednostňuje s kódom vpn na kodi.

Športové úložisko Matrix Kodi Addon

Doplnok Sports Matrix Kodi Addon je k dispozícii prostredníctvom programu MasterZd Repo, ktorý obsahuje všetky skvelé doplnky pre spoločnosť Kodi, ako sú Neptun Rising, Uran a Planet MMA atď. Predtým bol k dispozícii prostredníctvom slávneho úložiska Blamo, ktoré však bolo pred niekoľkými týždňami vypnuté. a odvtedy zostali používatelia spoločnosti Kodi bezmocní.

Tu je adresa URL úložiska: http://kodimatija.eu/repo/

Ako nainštalovať Sports Matrix na Kodi Krypton, verzia 17.6 alebo nižšia

Podľa pokynov uvedených nižšie nainštalujte doplnok Sports Matrix Kodi do svojho zariadenia:

 1. Otvorené kodi > Klikni na Nastavenia (Prevod ikona) > Otvorí sa nové okno a uvidíte niekoľko možností > zvoliť Správca súborov z dostupných možností > Dvakrát kliknite na ikonu Pridajte zdroj voľba.Ako nainštalovať Sports Matrix na Kodi Krypton, verzia 17.6 alebo nižšia
 2. Otvorí sa dialógové okno, kliknite na jeho miesto  > typ http://kodimatija.eu/repo/ > cvaknutie OK > Pomenujte ho URL ako „MasterZd“A kliknite na tlačidlo OK OK > Znova skontrolujte zadanú adresu URL a meno a kliknutím na tlačidlo OK zatvorte dialógové okno.Stiahnite si doplnok Sports Matrix Kodi
 3. Vráťte sa do hlavnej ponuky Kodi a kliknite na Add-ons kartu z ľavého panela ponuky > Klikni na truhlík ikona.nastaviť športové matice na kodi jarvis
 4. Teraz kliknite na ikonu Inštalácia zo súboru zip voľba > vybrať MasterZd > Kliknite na repository.masterzd-1.1.5 > Počkajte na oznámenie.športový maticový súbor zip
 5. Po zobrazení upozornenia kliknite na Inštalácia z úložiska > vybrať MasterZDRepo > Otvor Doplnky videa zložka > Prejdite zoznamom a vyberte položku Športová matica > cvaknutie Inštalácia a počkajte na oznámenie.

úložisko športových matíc

Šport Matrix Kodi na stiahnutie

Priame sťahovanie je najjednoduchší spôsob inštalácie ľubovoľného doplnku a ak si chcete zvoliť tento postup, postupujte takto:

 1. Stiahnite si Úložisko MasterZd Zip file. (Http://kodimatija.eu/repo/repository.masterzd-1.1.5.zip)
 2. Otvorte aplikáciu Kodi.
 3. Kliknite na Add-ons pútko
 4. Klikni na truhlík ikona.
 5. Teraz kliknite na ikonu Inštalácia zo súboru zip voľba.
 6. Prejdite si svoj systém a nahrajte stiahnutý súbor zip > Počkajte na oznámenie.
 7. Kliknite na Inštalácia z úložiska.
 8. vybrať MasterZd Repo.
 9. Otvor Doplnky videa zložka.
 10. vybrať Športová matica.
 11. cvaknutie Inštalácia > Počkajte na oznámenie.

Športová matica dole / nefunguje / chyby / opravy

K dispozícii nie sú žiadne toky

Jednou z najbežnejších chýb doplnkov na streamovanie videa tretích strán je chyba „Nie sú dostupné žiadne toky“. Zobrazuje sa pri pokuse o prístup k streamu z doplnku.

Základným dôvodom tejto chyby je nedostupnosť poskytovateľov alebo odkazy na streaming. Ďalším dôvodom je to, že v dôsledku zakalenej vyrovnávacej pamäte nedokážu zošrotovači prerušiť odkazy na streamovanie.

fix

Ak chcete túto chybu odstrániť, vymažte vyrovnávaciu pamäť doplnkov a poskytovateľov a doplnok bude môcť ľahko získať odkazy na streamovanie. Ďalšou vecou, ​​ktorú môžete skontrolovať, či je váš doplnok aktuálny alebo nie. Ak je k dispozícii aktualizácia, urobte ju.

Zlyhala inštalácia závislosti

Mnoho používateľov doplnku Sports Matrix Kodi nahlásilo túto chybu, pretože toto doplnenie bolo predtým k dispozícii s produktom Pure Repo, ktorého hostiteľom je repozitár Blamo..

Úložisko Blamo bolo nedávno ukončené a všetci používatelia Kodi, ktorí sa pokúšajú nainštalovať tento doplnok z predchádzajúceho zdroja, čelia problémom so závislosťou..

Tento problém nastáva, keď úložisko obsahuje niektoré chýbajúce súbory alebo ak je úložisko zastarané.

fix

Nainštalujte doplnok Sports Matrix Kodi z úložiska MasterZd (ako je uvedené vyššie v inštalačnom postupe). Pretože nie je k dispozícii nikde inde než v tomto úložisku a má aktualizovanú verziu Sports Matrix.

záver

Ace Streams sú vysoko preferované používateľmi Kodi kvôli ich bezproblémovému streamingu. Iba niekoľko doplnkov pre šport Kodi, ktoré poskytujú kvalitný zážitok, a Sports Matrix vstúpili do súťaže v pravý čas.

Odkazy na streamovanie poskytované týmto doplnkom fungujú dokonale a na tom záleží. Skutočnosť, že tento doplnok aktualizuje čas na domovskú stránku, je skvelé vidieť, pretože to ukazuje, že tento doplnok je tu.

Používanie doplnku Kodi tretej strany na streamovanie však nie je vôbec bezpečné z dôvodu problémov s ochranou osobných údajov. Preto pomocou siete VPN chránite svoju slobodu online a streamujte ju bez obáv z problémov a prerušenia.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me