aktualizácia: Sprievodca ozveny už nie je k dispozícii kvôli nárokom na autorské práva. To viedlo k pádu mnohých najlepších kodi sprievodcov, populárnych doplnkov Kodi, najlepších úložísk kodi vrátane Echo Wizard. Od príchodu svetového pohára FIFA 2018 sa odporúča inštalovať športové doplnky na streamovanie svetového pohára FIFA online..

Nepýtali ste sa všetci na inštaláciu samostatných verzií a tém, ktoré boli časovo náročné a hektické súčasne? Čo ak môžete získať všetky populárne zostavenia a doplnky z odozvy v rámci jediného inštalačného procesu? V tejto príručke uvádzame podrobný postup krok za krokom o tom, ako nainštalovať sprievodcu Echo na server Kodi. Čítajte ďalej!

Čo je Echo Wizard?

Sprievodca Echo predstavuje kolekciu zostavení, motívov a doplnkov k ozvene, kde nájdete najlepšie doplnky Kodi na pozeranie filmov, televíznych relácií, živých športov a iných zábavných kanálov. Má tiež širokú škálu nástrojov na údržbu, ktoré udržiavajú váš Kodi v najlepšom stave a bránia pomalému streamovaniu videí.

Tu je inštalačná príručka pre sprievodcu Echo:

Ako nainštalovať sprievodcu Echo na Kodi Krypton, verzia 17.6

 1. odpálenie kodi z vášho systému > Kliknite na nastavenie ikona (umiestnená v hornej časti obrazovky) > vybrať Správca súborov.Ako nainštalovať sprievodcu Echo na Kodi Krypton, verzia 17
 2. Dvojité kliknutie Pridať zdroj > Zobrazí sa okno, v ktorom musíte kliknúť , Žiadne ‘ > Zadajte adresu URL http://echocoder.com/repo/ > Teraz kliknite OK > Napíšte názov pre zdroj médií „Sprievodca ozveny“ > cvaknutie OK.súbor zip echo wizard
 3. Teraz sa musíte vrátiť späť Domovská obrazovka Kodi zasiahnutím , Backspace ‘ kláves na klávesnici viackrát > Kliknite na Add-ons > Teraz kliknite na Inštalátor balíkov ikona v ľavom hornom rohu.Doplnok sprievodcu ozveny
 4. Kliknite na Inštalácia zo súboru ZIP > Vyhľadajte a kliknite na Echo Wizard > repository.echo-1.0.4.zip > Počkajte na inštaláciu úložiska.nastavenie sprievodcu ozveny na kodi
 5. Teraz kliknite na Inštalácia z úložiska > Ísť do Repozitár ozveny > Programové doplnky > Echo Wizard > cvaknutie Inštalácia.nastavenia sprievodcu eko sprievodcom
 6. Teraz počkajte, kým sa nainštaluje doplnok Echo Wizard.
 7. z Hlavné menu Kodi > Ísť do Add-ons > Programové doplnky > Echo Wizard > Užite si všetky nástroje zahrnuté v sprievodcovi Echo.

Sprievodca ozveny na kodi

Ako nainštalovať Sprievodcu ozveny na server Kodi Jarvis verzie 16 alebo nižšej

 1. Spustite program Kodi > Prejdite do systému > Správca súborov > Dvakrát kliknite na Pridať zdroj.
 2. Zobrazí sa okno s kliknutím , Žiadne ‘ > Zadajte adresu URL http://echocoder.com/repo/ > Kliknite na tlačidlo OK > Zadajte názov „Sprievodca ozveny“ > Kliknite na tlačidlo OK.
 3. Z úvodnej obrazovky Kodi prejdite do časti Systém > Add-ons > Inštalácia zo súboru ZIP > Echo Wizard > repository.echo-1.0.4.zip.
 4. Prejdite na Inštalácia z úložiska > Repozitár ozveny > Programové doplnky > Echo Wizard > Inštalácia.
 5. Domovská obrazovka Kodi > Add-ons > Programové doplnky > Echo Wizard > Užite si to!

Echo Wizard Download

Ak chcete priamo stiahnuť úložisko sprievodcu Echo Wizard do Kodi, musíte kliknúť sem a postupujte podľa pokynov na inštaláciu sprievodcu echo zvýrazneného nižšie:

 1. Stiahnite si Echo Repository do svojho systému.Echo Wizard Download
 2. Otvorte aplikáciu Kodi > Kliknite na položku Doplnky > Ikona Inštalátora balíkov > Inštalácia zo súboru ZIP > Prejdite súborom, ktorý ste stiahli do svojho systému.
 3. Vyberte možnosť Inštalovať z úložiska > Repozitár ozveny > Programové doplnky > Echo Wizard > Inštalácia > Užite si to!

Ako nainštalovať sprievodcu Echo Kodi na

 1. Nainštalujte Kodi na Fire Stick.
 2. Otvorené kodi na oheň Stick
 3. Ísť do Možnosti vývojára > Zapnite ladenie ADB a aplikácie z neznámych zdrojov.
 4. Zvyšok postupu pri inštalácii ad-on je presne taký, aký bol vypracovaný skôr pre inštaláciu tohto ad-on v Kodi Krypton..

Echo Wizard / Echo Coder Repository nefunguje / Chyby / problémy

Nie je k dispozícii žiadny tok

Pri pokuse o prístup k akémukoľvek obsahu po inštalácii sa môže zobraziť kontextové okno s hlásením „Nie sú dostupné žiadne toky“. Používatelia doplnku videa sa zvyčajne stretávajú s touto chybou. Dôvodom tejto chyby môže byť medzipamäť doplnku, ktorý môže byť plný, alebo doplnok treba aktualizovať, aby mohol chytiť niektorých poskytovateľov..

fix

Ak chcete tento problém vyriešiť, najskôr aktualizujte úložisko doplnkov alebo skúste znova nainštalovať doplnok z aktualizovaného úložiska. Môžete tiež skúsiť vymazať vyrovnávaciu pamäť; môže to tiež vyriešiť chybu.

Zlyhala inštalácia závislosti

Toto je veľmi zriedkavá chyba a vyskytuje sa iba v prípade, že v úložisku chýbajú nejaké súbory alebo ak je úložisko zastarané alebo bolo vypnuté.

fix

Pred inštaláciou akéhokoľvek doplnku najprv skontrolujte, či je aktívny zdroj úložiska doplnkov. Po druhé, uistite sa, že úložisko, ktoré používate, má aktualizovanú verziu doplnku.

Echo Wizard Kodi nefunguje

Sprievodca ozveny bol predtým k dispozícii na TDB Repo. Keďže však vytvoril svoj vlastný archív, presunul sa do úložiska Echo Wizard Repository. Sprievodca ozvenou bude pokračovať v práci, kým Sprievodca ozvučením nezvolí novú aktualizáciu. Po jeho vydaní prestane sprievodca pracovať na svojom predchádzajúcom úložisku. Mnoho používateľov spoločnosti Kodi sa preto sťažuje na „Sprievodca ozveny nefunguje“..

fix

Ak chcete, aby Sprievodca Echo fungoval hladko, musíte odinštalovať TDB Repository a Echo Wizard. Potom musíte znova nainštalovať sprievodcu Echo z úložiska Echo rovnako ako kroky, ktoré sme uviedli v tejto príručke. Budete schopní problém vyriešiť.

Alternatívy sprievodcu ozveny

Z dôvodu zrušenia populárnych archívov a sprievodcov z dôvodu porušenia autorských práv je pravdepodobné, že Echo Wizard sa tiež môže dostať pod kontrolu orgánov činných v trestnom konaní. Môže to zabrániť správnemu fungovaniu sprievodcu Echo.

Preto sme vymenovali 3 náhrady Echo Wizard, ktoré majú potenciál viesť komunitu Kodi po jej poklese:

 1. Sprievodca Aresom
 2. Sprievodca najvyššou zostavou
 3. Wookie Wizard

Zabaliť veci

Sprievodca ozveny vám poskytne všetky najnovšie zostavenia, témy a doplnky z odozvy pomocou jediného kusu inštalácie. Potom môžete sledovať filmy, televízne programy a športy, a všetko, čo tam je, je bezproblémové. V tejto príručke uvádzame podrobnosti o tom, ako nainštalovať sprievodcu Echo na server Kodi. Uviedli sme tiež zoznam alternatív pre Echo Wizarda, len v prípade, že Echo Wizard spadne na presadzovanie práva.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me