Exodus nefunguje – s aktualizovanými opravami (2020)

Doplnok Exodus Kodi bol jedným z najobľúbenejších doplnkov Kodi vďaka odkazom na streamovanie v kvalite HD a najnovšiemu obsahu. Tento doplnok dlhodobo vládol komunite Kodi, kým jeho vývojár neoznámil, že už nebude aktualizovaný.


No, to bolo pred viac ako rokom a od tej doby sa prestal aktualizovať, používatelia sa začali zblázniť.

Veľa vidlíc Exodus Kodi sa začalo objavovať a malo podobné rozhranie a funkcie. Žiadny z týchto replikovaných doplnkov Kodi však nebol schopný nahradiť ani súťažiť s doplnkom Exodus Kodi.

Doplnok Exodus Kodi bol nahradený doplnkom Covenant Kodi addon, ktorý bol vyvinutý tým istým tímom a mal rovnaké vlastnosti, ako aj vidlica. Avšak tento úžasný doplnok Kodi spolu so svojím vývojárom musel kousať prach kvôli právnemu oznámeniu od spoločnosti MPA.

Exkluzívne špeciálne ponuky spoločnosti KodiVPN.co 2020
PureVPN

 10,95 USD 2,91 USD mesačne

Chyťte tento obchod

surfshark

11,95 USD 1,99 USDPer mesiac

Chyťte tento obchod (3 mesiace zadarmo)

zažívacie

 9,95 USD 2,75 USDPer mesiac

Chyťte tento obchod

Znovuzrodenie doplnku Exodus Kodi Addon

Hallelujah! Exodus Kodi Addon začal opäť pracovať a tento výnos sa vôbec neočakával. Kodi Exodus sa objavil s aktualizovanou knižnicou a funguje celkom dobre. Prúdy sú vysoko kvalitné a pre niektoré obsahové tituly existujú aj toky 4k.

Tento opätovný výskyt doplnku Exodus Kodi je nepredvídateľný, pretože to nikto v komunite nepredpovedal. Vidlice Exodus sa objavujú takmer každý týždeň a vypínajú sa rovnakým tempom.

Preto si všetci mysleli, že doplnok Exodus Kodi a jeho predchodca Doplnok Covenant Kodi boli navždy dobré.

Už nič viac!

Teraz, keď sa Exodus Kodi vráti do hry, môžete si ho stiahnuť a nainštalovať rovnakým spôsobom, aký ste použili na jeho predchádzajúcu inštaláciu. Informácie o inštalácii doplnku Exodus nájdete v mojej príručke „Ako nainštalovať produkt Exodus Kodi“.

Chyby a opravy

Teraz, keď je doplnok Exodus Kodi aktualizovaný a funguje dokonale, nemali by ste počuť, že tento doplnok Kodi nefunguje..

Keďže sa však jedná o doplnok Kodi tretej strany, mohli by ste čeliť niektorým chybám a blokádam, ale ak budete postupovať podľa vyššie uvedeného sprievodcu, budú diskutované chyby a opravy Exodus Kodi..

Malo by vám to pomôcť udržať váš Exodus Kodi v chode a zbaviť sa všetkých tých exodusov Kodi, ktoré sa netýkajú streamovania.

Napriek tomu existuje niekoľko vecí, ktoré by ste mali zvážiť, ak budete čeliť problémom:

1. Aktualizujte svoj doplnok

Ak máte akékoľvek problémy so streamingom doplnkov alebo ak nedokážete nájsť žiadne najnovšie streamy, jednoducho aktualizujte svoj doplnok podľa týchto krokov:

 1. Spúšťajte Kodi na svojom zariadení
  Aktualizujte program Exodus Kodi
 2. Prejdite do ponuky Doplnky
  Aktualizácia doplnku Exodus Kodi Addon nefunguje
 3. Kliknite na kartu Doplnky videa
  Aktualizujte program Exodus Kodi
 4. Zrolujte nadol v zozname a kliknite pravým tlačidlom myši na Exodus > Kliknite na položku Informácie > Otvorí sa nové okno
  Informácie spoločnosti Exodus Kodi
 5. Kliknite na Aktualizovať a vyberte zdrojové úložisko > Počkajte na oznámenie
  Exodus na aktualizáciu Kodi

2. Použite VPN

Keďže produkt Exodus Kodi je doplnkom na streamovanie filmov a televíznych relácií, strihače odkazov získavajú odkazy prostredníctvom rôznych poskytovateľov na webe. Mnohí poskytovatelia majú geograficky obmedzené toky, ku ktorým je možný prístup iba z konkrétnych regiónov.

Používatelia spoločnosti Kodi nemôžu tieto prúdy používať, ak sa nenachádzajú v týchto oblastiach. Preto sa vyžaduje VPN na obídenie geografických obmedzení a získanie prístupu k mnohým vysoko kvalitným tokom.

Môžete si vybrať najlepšiu sieť VPN pre spoločnosť Kodi a nainštalovať ju, aby ste vylepšili svoje zážitky zo streamovania aj zachovaním súkromia. Najlepšie na Kodi je to, že môžete mať pripojenie VPN integrované prostredníctvom doplnkov VPN a správcu VPN.

3. Vymažte vyrovnávaciu pamäť

Ak doplnok spomaľuje alebo nefunguje prúdy napriek tomu, že sa zobrazuje v knižnici, postupujte takto:

 1. Otvorte aplikáciu Kodi > Kliknite na kartu Doplnky
 2. Prejdite na položku Doplnky videa > Vyberte položku Exodus > Kliknite na Nástroje
 3. Teraz kliknite na možnosť Vymazať poskytovateľov > Kliknite na tlačidlo Áno
 4. Teraz kliknite na možnosť Vymazať vyrovnávaciu pamäť > Kliknite na tlačidlo Áno

Tam máte vyčistenú vyrovnávaciu pamäť, reštartujte Kodi a malo by to fungovať hladko.

záver

Verím, že táto príručka by bola pre vás užitočná, pretože veľa používateľov Kodi si stále neuvedomuje návrat doplnku Exodus Kodi. Odkaz na inštalačnú príručku je už uvedený vyššie, takže si nemusíte robiť starosti s inštaláciou Exodusu na Kodi.

Nájdete blogy online, ktoré vás vyzývajú na aktualizáciu grafickej karty a ďalších periférnych zariadení, ale verte mi, že to nie je užitočné. S doplnkom tieto veci nemajú nič spoločné, preto ich nespadajte.

Ak ste tento doplnok Kodi ešte predtým nepoužívali, vyskúšajte ho. Tento doplnok sa vám určite bude páčiť, pretože zrejme existuje dôvod, prečo bol tento doplnok rešpektovaný a obľúbený.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map