ExpressVPN Netflix | Prístup k American Netflix s aplikáciou ExpressVPN

Pokúšate sa získať prístup k najlepšiemu obsahu na Netflixe a nemôžete tak urobiť? Skúste skombinovať najlepšiu službu VPN s najlepšou službou streamovania. Správne, vyskúšajte kombináciu ExpressVPN Netflix a získajte prístup k úplnej knižnici Netflix v USA alebo ktorejkoľvek krajine vo vašej krajine.


Absolvujte prehliadku nášho sprievodcu a pozrite sa, ako si môžete vychutnať streamovanie pomocou ExpressVPN alebo úplné možnosti siete Netflix VPN.

Knižnice geografického obmedzenia Netflix

Netflix nie je populárny len kvôli jeho kvalite obsahu, ale poskytuje aj rozmanitosť obsahu.

American Netflix má najväčšiu knižnicu filmov a televíznych relácií s 4 593 filmami a 1 157 televíznymi programami a počíta sa.

Napriek tomu, že má knižnica z celého sveta obsah z celého sveta, je geo-obmedzená a je k nemu možné získať úplný prístup iba v USA a môžete zistiť, akú reláciu by ste si mali pozrieť na netflixe..

Každá krajina, v ktorej spoločnosť Netflix pôsobí, má inú knižnicu z dôvodu problémov s autorskými právami. Regióny ako veľké ázijské krajiny a ďalšie európske krajiny majú prístup k úplnej knižnici iba 5 až 25%. Hlavným dôvodom tohto geografického obmedzenia je rozdiel v politikách a nariadeniach o autorských právach, ktoré sa v jednotlivých regiónoch líšia. Doteraz súkromné ​​pripojenie na internet Servery Netflix toto obmedzenie obchádzali. Ale veci sa zmenili a ExpressVPN sa darí byť celkom najlepším Netflix VPN.

Pracovné servery Expressvpn Netflix

Mnoho služieb VPN tvrdí, že obchádza obmedzenia systému Netflix, ale tieto tvrdenia nie sú vždy úplne pravdivé a mnohokrát sa ukázali ako klamné. Používatelia, ktorí sú vo svete streamingu noví, sú postihnutí takým zavádzajúcim tvrdením a nakoniec kupujú služby VPN, ktoré nie sú schopné obísť obmedzenia knižnice Netflix..

Aby sme potvrdili prístupové možnosti serverov ExpressVPN, skontaktovali sme sa so svojou životnou podporou a zaistili nám, že ich servery fungujú.

Servery Expressvpn netflix

nordvpn netflixTešíme sa na streamovanie Netflixu? Odblokovanie ExpressVPN Netflix geo-obmedzenie. Za účelom prístupu do knižnice Netflix v USA, Veľkej Británii alebo inej krajine. Odporúčame vám použiť sieť VPN a zmeniť svoju polohu na požadovanú krajinu, aby ste mohli streamovať všetko dostupné na serveri Netflix.expressvpn cta

Obchádza ExpressVPN Bypass Netflix Geo obmedzenia? Skutočné testovanie

Rozhodli sme sa otestovať tvrdenia spoločnosti ExpressVPN, že ich servery mohli pristupovať k geografickým obmedzeniam spoločnosti Netflix a poskytovať prístup do americkej knižnice Netflix. Preto my kúpil ExpressVPN balík programov, pripojený k americkému serveru a prístup na Netflix.com a my sme mali prístup k americkej knižnici Netflix. ExpressVPN je vysoko spoľahlivý poskytovateľ streamovania a môžete odhadnúť, že dokonca aj používatelia Kodi ho nazývajú jednou z najlepších Kodi VPN.

Ak chcete získať prístup k Thorovi Ragnarokovi alebo k niektorému z vašich obľúbených filmov z knižnice v USA z krajín mimo USA, dostanete nasledujúcu správu.

Obchádza ExpressVPN Bypass Netflix Geo obmedzenia? Skutočné testovanie

Tento obrázok, uvedený nižšie, predstavuje populárny film „Thor Ragnarok“, ktorý je k dispozícii iba v USA, odblokovaný z iného regiónu prostredníctvom špičkovej VPN.

Chyby / problémy Expressvpn Netflix

Chyby ExpressVPN Netflix

Pri pokusoch o prístup k Netflixu pomocou ExpressVPN sa môžu vyskytnúť určité chyby. Tu je zoznam chýb ExpressVPN Netflix:

1. Konflikt adresy IP

Je pravdepodobné, že sa vám táto chyba môže stať, napriek tomu, že ste pripojení k serveru VPN. Po pripojení k serveru sa niekedy vaša IP adresa nezmení. Bežná chyba sa vyskytuje takmer pri každej službe VPN z dôvodu niektorých chýb a technických porúch. V takom prípade, keď vaša IP nie je maskovaná alebo zmenená a pokúsite sa získať prístup k Netflixu, nemáte prístup.

2. Vydanie DNS

Niekedy web, ku ktorému sa pokúsite získať prístup, načíta váš DNS od vášho poskytovateľa internetových služieb, pretože je ponechaný v pamäti cache vášho zariadenia, a preto pre vás vytvára problémy. Firewall a servery Netflix sú veľmi inteligentné a veľmi ľahko detekujú vaše DNS a IP slučky. Preto vám takéto chyby nemôžu dovoliť obísť obmedzenia Netflix.

3. Nesprávna konfigurácia servera proxy

Konfigurácia servera proxy prehliadača nemusí byť aktuálna alebo môže byť nesprávne nakonfigurovaná, čo spôsobuje problémy. Ak váš proxy server nie je správne nakonfigurovaný, nebudete mať prístup k knižnici Netflix v USA.

4. Servery ExpressVPN nefungujú / neodpovedajú

Bežným problémom všetkých služieb VPN je nezodpovednosť v prípade serverov, ktoré sa môžu vyskytnúť kedykoľvek. Skutočnosť, že Netflix začal blokovať VPN a proxy, vytvoril veľký problém pre mnoho služieb VPN. Iba niekoľko služieb VPN bolo schopných obísť obmedzenia a za takých okolností, keď servery nefungujú, musí užívateľ trpieť.

Opravy ExpressVPN Netflix nefungujú

1. Konflikt adresy IP

Je to bežná chyba a dá sa ľahko opraviť. Stačí reštartovať aplikáciu ExpressVPN a skúste sa znova pripojiť k požadovanej sieti VPN. Potom skontrolujte svoju IP adresu.

2. Vydanie DNS

Ak používate systém Windows, túto chybu môžete opraviť pomocou nasledujúcich krokov:

 1. Prejdite do ponuky Štart na počítači > Kliknite na Všetky programy > Kliknite na Príslušenstvo.
 2. Vyberte odtiaľto funkciu Spustiť alebo ak používate Usinf Window 8 alebo 10, jednoducho stlačte klávesy “Kláves Windows + R “ otvorte funkciu Spustiť.
 3. Teraz napíšte „cmd“V príkazovom poli dialógového okna.
 4. Po otvorení príkazového riadka napíšte „ipconfig / flushdns“ a stlačte Enter.

Váš DNS bude teraz vyprázdnený a budete mať prístup do americkej knižnice Netflix.

3. Nesprávna konfigurácia servera proxy

Konfigurácia nastavení servera proxy a pripojenia prehliadača je trochu zložitejšia a zložitejšia. Každý prehliadač má preto v týchto pomocných príručkách kompletný postup riešenia problémov v takýchto prípadoch. Ak sa stretnete s takýmto problémom, kliknite na príslušný prehliadač a vyhľadajte riešenie:

 1. Mozilla Firefox
 2. Google Chrome
 3. safari

4. Servery ExpressVPN nefungujú / neodpovedajú

Ak sa stretnete s takýmto problémom, keď sa pripojenie k serveru zlyhá, okamžite kontaktujte živú podporu ExpressVPN. Ak to nepomôže, skúste sa znova pripojiť k serveru DNS manuálne. Nižšie uvádzame odkaz na konfiguráciu servera ExpressVPN DNS. Kliknutím naň zobrazíte ďalšie informácie:

 1. Konfigurácia servera DNS pre Windows
 2. Konfigurácia servera DNS pre počítače Mac
 3. Konfigurácia servera DNS pre Linux

Netflix ExpressVPN Reddit Recenzie

Pozorovateľky z celého sveta používajú ExpressVPN na streamovanie na Netflixe a zdá sa, že sa s ním majú skvele. Dôvod, prečo sme použili slovo „Zdá sa“, je z dôvodu používateľských recenzií, ktoré sú k dispozícii na Reddit. Tu sa pozrite:

Komentár z diskusie Komentár BlindSins z diskusie "čo sú americké servery ExpressVpn, ktoré stále pracujú s Netflixom ?".

Toto vlákno bolo otázkou o pracovných serveroch a používateľ odpovedal podrobne a pochválil podporu ExpressVPN.

Komentár z diskusie .

Tu je ďalšie vlákno, človek, ktorý toto vlákno začal, sa zdá byť veľmi romantický a cíti sa, akoby výraz „Netflix a chlad“ prebral na úplne novú úroveň. V každom prípade bola na otázku, ktorú položil, zodpovedaná veľmi presne a táto osoba chválila ExpressVPN za Netflix.

Expressvpn Netflix zablokovaný v roku 2018

Netflix zistil veľké množstvo používateľov, ktorí pristupujú k americkej knižnici prostredníctvom služieb VPN a proxy serverov. To očividne vyvolalo veľké obavy pre Netflix, a preto začali plánovať blokovanie týchto služieb VPN a proxy.

Netflix implementoval jedinečný systém detekcie VPN, ktorý blokuje prenos prichádzajúci cez servery VPN.

To je dôvod, prečo veľa používateľov, ktorí sa pokúšajú získať prístup k službe Netflix pomocou služieb VP, zlyhá.

Na začiatku sa mnohým vedúcim službám VPN vrátane ExpressVPN nepodarilo získať prístup k Netflixu v USA, ale najlepšia vec, ktorá sa týka ExpressVPN, je to, že našla spôsob, ako získať prístup k sieti Netflix, a teraz jej servery v USA sú schopné obísť implementované obmedzenia veľmi ľahko..

Táto prenasledovanie mačiek a myší by však stále pokračovalo a sieť Netflix by sa mohla znova pokúsiť znížiť ExpressVPN, ale to ešte nie je vidieť. V prípade, že sa tak stane, môžu používatelia buď chvíľu čakať, kým servery VPN opäť začnú pracovať, alebo by sa mali rozhodnúť pre akúkoľvek inú službu VPN, ktorá by im umožnila prístup k sieti Netflix..

Ako kúpiť ExpressVPN pre Netflix odkiaľkoľvek

Nákup ExpressVPN pre Netflix je veľmi ľahká procedúra a môžete si kúpiť ExpressVPN z ľubovoľného regiónu po celom svete jednoducho nasledujúcim spôsobom:

 1. Prejdite na webovú stránku ExpressVPN a kliknite na kartu „Získať ExpressVPN“.
 2. Otvorí sa nová stránka so všetkými plánmi balíkov.
 3. Vyberte požadovaný plán balíkov.
 4. Zadajte svoju e-mailovú adresu pre registráciu.
 5. Vyberte spôsob platby.
 6. Zadajte svoje podrobnosti, informácie a kliknite na tlačidlo Pripojiť sa..
 7. Po kliknutí na „Pripojiť sa teraz“ dostanete e-mail obsahujúci vaše prihlasovacie údaje.
 8. Teraz si stiahnite aplikáciu ExpressVPN a nainštalujte ju do svojho zariadenia. Nakonfigurujte aplikáciu a prihláste sa do aplikácie pomocou poskytnutých poverení.
 9. Vyberte preferovaný americký server na pripojenie a otvorte stránku netflix.com.

Tam to máte, ľahké!

Funguje ExpressVPN s Netflixom?

Áno, ExpressVPN spolupracuje s Netflixom a ostatní používatelia a poskytovateľ služieb to tiež potvrdili. Testovali sme to tiež, aby sme sa ubezpečili, že tvrdenia poskytovateľa služieb sú pravdivé.

Záverečné slová

Netflix je popredným poskytovateľom streamovacích služieb na celom svete v zábavnom priemysle a podobne je ExpressVPN popredným poskytovateľom služieb VPN. Kombinácia týchto dvoch služieb pri sledovaní závislosti je určite krása, pretože vám poskytuje prístup k úplnej knižnici Netflix, ktorú nemôžete mať, ak pochádzate z iného regiónu ako USA. Poskytli sme vám kompletný prehľad o kombinácii ExpressVPN Netflix a dúfame, že teraz nebudete mať žiadne problémy. Neustále streamujte a zostaňte v bezpečí!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map