Ak si chcete vychutnať plynulé streamovanie pomocou vysokorýchlostných serverov a najvyššiu bezpečnosť, vyberte pre spoločnosť Kodi ExpressVPN. Prejdite si túto príručku, aby ste videli všetko, čo potrebujete vedieť o ExpressVPN a jeho kompatibilite s Kodi.

Prečo je ExpressVPN najlepšou službou okolo sietí VPN

ExpressVPN sa považuje za tyran, pretože poskytuje prvotriedne bezpečnostné protokoly a nikdy nebol vyžiadaný za žiadne úniky DNS alebo IP. Výber najlepšej VPN na streamovanie Kodi je pre používateľov ako skok vieru a zaistenie, aby nestratili vieru, je prvou prioritou ktoréhokoľvek poskytovateľa služieb. Preto sa odporúča zvoliť si poskytovateľa VPN, ktorý je spoľahlivý z hľadiska bezpečnosti a rýchlosti.

Jednou z najlepších vecí na ExpressVPN je to, že sa okamžite pripojí k serveru, ktorý si vyberiete zo zoznamu. Pripojenie k serverom by iným poskytovateľom VPN trvalo nejaký čas, ale servery ExpressVPN sú úžasne rýchle. Toto je dôležitá vec, ktorú treba brať do úvahy pri výbere VPN pre Kodi.

Všetky vyššie uvedené vlastnosti potvrdzujú, že ExpressVPN je najlepšia služba okolo ostatných sietí VPN. Spätná väzba od používateľov ExpressVPN je pozitívna, čo dokazuje, že ľudia sú s jej službami veľmi spokojní. V tejto príručke nájdete niektoré recenzie používateľov.

ExpressVPN pre skúšku rýchlosti Kodi

Keďže ExpressVPN bol ocenený ako najrýchlejšia sieť VPN pre spoločnosť Kodi, musel som sa uistiť, že toto tvrdenie bolo pravdivé skôr, ako som vám ho odporučil. Takže som sa pripojil k americkému serveru a začal sa streamovať v Kodi.

ExpressVPN pre skúšku rýchlosti Kodi

To bola rýchlosť, ktorú som sa dostal cez server ExpressVPN (NewYork), zatiaľ čo som streamoval na 2 Mbps pripojení, čo je skutočne úžasné. K serveru ExpressVPN som sa pripojil do 3 až 4 sekúnd. Streamovanie bolo plynulé a čelil som žiadnym oneskoreniam alebo prerušeniam (odpojenia).

ExpressVPN pre skúšku úniku Kodi IP

Spoľahlivá VPN musí mať silný šifrovací protokol a mala by zabezpečiť, aby nedošlo k únikom OP alebo DNS. Preto som sa počas pripojenia k serveru ExpressVPN zúčastnil na teste úniku adries IP a DNS a výsledky sú nasledujúce:

ExpressVPN pre skúšku úniku Kodi IP

Test tesnosti ExpressVPN IP

Nezistili sa žiadne úniky IP ani úniky DNS, čo dokazuje, že ExpressVPN je skutočne bezpečným a dôveryhodným poskytovateľom služieb.

ExpressVPN pre kontrolu doplnkov Kodi Geo-limited

Jedným z hlavných dôvodov použitia VPN v spoločnosti Kodi je prístup k doplnkom a prúdom s obmedzeným geografickým umiestnením. Takmer všetky doplnky Live TV sú geograficky obmedzené, pretože k ich streamom nie je možné pristupovať z iných ako autorizovaných oblastí.

Pokúsili sme sa použiť ExpressVPN na obídenie geografických obmedzení Maverick TV a stalo sa to:

ExpressVPN pre kontrolu doplnkov Kodi Geo-limited

Podarilo sa nám získať prístup k streamom bez problémov a streamovanie bolo bezchybné, nevyskytovali sa žiadne problémy s vyrovnávaním alebo zaostávanie.

Je ExpressVPN kompatibilný s Kodi?

Áno, ExpressVPN je kompatibilný s Kodi, hoci nemá určený doplnok Kodi, ale beží na pozadí. ExpressVPN je skutočne jednou z najlepších sietí VPN pre spoločnosť Kodi, pretože má vysokorýchlostné servery a dobre obchádza geografické obmedzenia bez úniku IP alebo DNS..

Nezáleží na tom, či používate Kodi na Windows, Android alebo na akejkoľvek inej platforme ako iOS, MacOS, Linux, FireStick a FireTV, Roku, RaspberryPi, ExpressVPN možno použiť na takmer všetkých hlavných operačných systémoch.

Ako používať Kodi s ExpressVPN v systéme Android

Veľa ľudí používa zariadenia Android na celom svete na účely streamovania. S rastúcim používaním zariadení Android na streamovanie sa začali postupne zvyšovať aj problémy s kybernetickou bezpečnosťou. Ochrana osobných údajov sa stala vážnym problémom používateľov systému Android, najmä tých, ktorí používajú svoje zariadenia na účely streamovania.

Používajte Kodi s ExpressVPN na zariadeniach s Androidom, aby ste zaistili svoju online bezpečnosť pri potešení zo streamovania. Pri inštalácii ExpressVPN do zariadenia s Androidom postupujte podľa nižšie uvedeného postupu:

 1. Ísť do Obchod Google Play a hľadať ExpressVPN.
 2. Kliknite na ExpressVPN – Najlepšie Android VPN z výsledkov vyhľadávania.
 3. Teraz kliknite na Inštalácia a začne sa sťahovanie. Po dokončení sťahovania sa aplikácia automaticky nainštaluje.
 4. Kliknite na tlačidlo Otvoriť.
 5. Potom, kliknite na možnosť Prihlásiť sa z rozhrania aplikácie.
 6. Zadajte svoje poverenia účtu na prihlásiť sa do ExpressVPN. (Zobrazí sa otázka, či chcete zdieľať správy o zlyhaní atď ok alebo Nie ďakujem, v závislosti od vášho preferencie.0
 7. Teraz kliknite ok nastaviť svoju VPN > cvaknutie ok v rozbaľovacej ponuke so žiadosťou o pripojenie.
 8. Teraz vyberte požadované umiestnenie servera a kliknutím na tlačidlo napájania zapnite sieť VPN a pripojte sa k serveru.

Po pripojení k serveru ExpressVPN otvorte na zariadení Kodi a začnite streamovať. Ak ste na svojom zariadení s Androidom ešte nenainštalovali Kodi, navštívte našu príručku „Ako nainštalovať / nastaviť Kodi na zariadeniach s Androidom“.

Ako používať Kodi s ExpressVPN na Windows

Väčšina streamovaných geekov používa Kodi na Windows a niet pochýb o tom, že to funguje skvele na Windows. Ak chcete zistiť, ako používať Kodi s ExpressVPN v systéme Windows, postupujte podľa nižšie uvedeného postupu:

 1. Prejdite na stránku objednávky ExpressVPN a prihláste sa na odber akéhokoľvek plánu balíkov, ktorý vám najviac vyhovuje.
 2. Stiahnite si klienta Desktop Desktop ExpressVPN.
 3. Po stiahnutí nainštalujte aplikáciu do svojho zariadenia.
 4. Otvorené Klient ExpressVPN po inštalácii a zadajte svoje prihlasovacie údaje poskytované spoločnosťou ExpressVPN po prihlásení na odber.
 5. Teraz vyberte požadované umiestnenie servera zo zoznamu 160 miest.
 6. Kliknite na ikonu tlačidlo napájania otočiť VPN ON.
 7. Tam máte nainštalovaný a pripojený ExpressVPN. Teraz spustite Kodi a spustite zabezpečené streamovanie v systéme Windows, zatiaľ čo ExpressVPN beží na pozadí. Ak nemáte nainštalovaný Kodi na Windows, postupujte podľa tejto príručky „Ako nainštalovať Kodi na Windows“.

Nainštalujte ExpressVPN na Kodi pomocou VPN Manager

Ak chcete nainštalovať ExpressVPN priamo na server Kodi, môžete tak urobiť prostredníctvom VPN Manager. Jednoducho postupujte podľa týchto krokov:

 1. Ísť do VPN Manager> Kliknite na Konfigurácia VPN > Kliknite na nastavenie
 2. Zadajte svoje prihlasovacie údaje na prihlásenie do svojho účtu ExpressVPN.
 3. Kliknite na Pripojenia VPNpútko > vybrať Prvé pripojenie VPN.
 4. Vyberte zo zoznamu ľubovoľný server, ku ktorému sa chcete pripojiť.
 5. Budete pripojení a teraz si môžete vychutnať streamovanie v Kodi s integrovaným ExpressVPN.

Ako používať Kodi s ExpressVPN na FireStick

Amazon FireStick je skutočne jedným z najlepších streamovacích zariadení, najmä ak máte na ňom nainštalovaný Kodi. Najlepšie je, že môžete Kodi používať s Express VPN na FireStick podľa týchto krokov:

 1. Naštartujte svoje zariadenie FireStick > Na domovskej obrazovke kliknite na vyhľadávací panel.
 2. Hľadať “ExpressVPN”.
 3. kliknite na tlačidlo “získať ” > Aplikácia sa stiahne a nainštaluje.
 4. Po dokončení inštalácie kliknite na „Otvorené“.
 5. teraz Prihlásiť sa do aplikácie, pomocou Poverenia ExpressVPN.
 6. cvaknutie OK na dokončenie konfigurácie a nastavenie pripojenia VPN
 7. Vyberte si želaný umiestnenie servera a potom kliknite na ikonu vypínač otočiť VPN ON.

Je to také jednoduché! Teraz si vychutnajte streaming s Kodi a ochranu súkromia prostredníctvom ExpressVPN na FireStick.

Náhradné služby VPN pre spoločnosť Kodi

Napriek tomu, že je najlepším poskytovateľom služieb VPN v tomto odvetví, mnoho ľudí sa sťažovalo na jeho cenu, t. J. 8,32 USD mesačne. Ak hľadáte službu VPN s nižšími nákladmi ako ExpressVPN, môžete vyskúšať nasledujúce alternatívne služby VPN pre server Kodi:

 1. PureVPN
 2. NordVPN
 3. CyberGhost

ExpressVPN pre recenzie Kodi Reddit

Neverím v zavádzanie mojich čitateľov, a preto som premýšľal o tom, aby som vám, chlapcom, poskytol spätné väzby od používateľov týkajúce sa ExpressVPN. Tu sa pozrite:

Komentár z diskusie ieswideopen komentár z diskusie "Express VPN".

Táto osoba použila ExpressVPN na sledovanie Netflixu prostredníctvom britského servera a spätná väzba je pozitívna. Ako som už spomenul, ExpressVPN má veľkú rýchlosť servera, čo je veľké plus pre streamovanie.

Komentár z diskusie geffenizlude komentár z diskusie "Hľadáte doplnok VPN manager, Kodi beží na OS AndroidTV".

Obava tohto používateľa, že nemá vyhradený doplnok Kodi, je celkom relevantná, pretože skutočne spôsobuje problémy. Prístupnosť a ochrana však nebudú ohrozené, ak používate najlepšiu sieť VPN pre spoločnosť Kodi.

záver

Teraz by ste mali mať jasnú predstavu o tom, čo ponúka ExpressVPN pre Kodi a prečo je to najlepšia VPN pre Kodi. Snažil som sa pokryť všetky základné aspekty týkajúce sa ExpressVPN pre Kodi, od jeho inštalácie po kompatibilitu. ExpressVPN je skutočne skvelá voľba pre používateľov Kodi a ja ju osobne odporúčam všetkým, najmä na streamovanie.

VPN už nie je alternatívou, ale skôr potrebou z dôvodu rastúcich počítačových hrozieb a problémov s ochranou súkromia. Odvetvie online streamingu rastie každým dňom a vzhľadom na tento rast je potrebné šíriť povedomie o počítačovej bezpečnosti.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me