FireStick je najobľúbenejšie streamingové zariadenie na celom svete a je to tak zrejmé, kvôli kvalite streamovania, ktoré poskytuje. Cena, ktorú musia používatelia platiť, je však dosť veľká, a preto si mnohí používatelia zvolia možnosť Jailbreak FireStick alebo jednoducho získajú bezplatnú sieť VPN pre firestick Kodi. Nenechajte si ujsť náš konečný sprievodca doplnkami kodi.

Čo to znamená, že útek z väzenia FireStick?

Amazon FireStick je priekopnícke zábavné zariadenie, ktoré okamžite zmenilo revolúciu v odvetví online streamingu. Odkedy vyšiel FireStick, prešlo naň veľké množstvo ľudí, ktorí kedysi sledovali televíziu, a prečo by to tak nebolo? Schopnosť vysielať všetky obľúbené relácie a filmy prostredníctvom jediného zariadenia a jediným kliknutím je niečo, čo všetci chcú.

Amazon-firestick-banner

Jedinou odrádzajúcou vecou v prípade FireStick je však to, že používatelia musia platiť poplatky za predplatné za služby, ktoré FireStick ponúka. Tieto akumulátory sú pri nahromadení veľmi vysoké a je to niečo, čo znehodnocuje FireStick.

Z tohto dôvodu majú používatelia tendenciu k úteku zo svojich zariadení FireStick. Prelomenie väzenia FireStick znamená nainštalovať bezplatný softvér na streamovanie médií. Zlomenie väzenia nie je nezákonné a dá sa urobiť veľmi ľahko za pár minút. Používatelia FireStick zvyčajne útek z väzenia na svojich zariadeniach FireStick, aby nainštalovali Kodi, ktorý je špičkovým softvérom na streaming médií s otvoreným zdrojovým kódom..

Kodi nie je predinštalovaný a nedá sa nainštalovať priamo na FireStick, preto na inštaláciu Kodi na FireStick je potrebná aplikácia tretích strán. Kompletný inštalačný postup Kodi na FireStick bude uvedený ďalej v príručke.

Ako útek z väzenia Firestick 2020?

FireStick možno rozbiť dvoma spôsobmi:

1. Prostredníctvom programu ES File Explorer

 1. Zavádzanie systému FireStick > Prejdite do Amazon App Store >Kliknite na vyhľadávanie a napíšte „ES File Explorer“ > vo výsledkoch vyhľadávania kliknite na ES File Explorer.
 2. Kliknite na stiahnutie > Aplikácia sa stiahne a nainštaluje do vášho zariadenia.
 3. Po inštalácii kliknite na „Otvoriť“ a aplikácia ES File Explorer bude pripravená na použitie.

2. Prostredníctvom aplikácie Downloader App

 1. Spustite FireStick zariadenie > Ísť do nastavenie
 2. Kliknite na zariadenie > Kliknite na Možnosti vývojára.
 3. Kliknite na umožniťAplikácie z neznámych zdrojov” > Kliknite na položku Zapnúť..
 4. Kliknite na a “Turn na ADB ladenie “ > teraz „Povoliť neznáme zdroje“.
 5. Teraz sa vráťte na hlavnú nastavenie
 6. Kliknite na Predvoľby > Teraz deaktivujte Reklamné ID.
 7. Návrat do FireStick Domovská obrazovka.
 8. Kliknite na panel vyhľadávania a vyhľadajte downloader .
 9. Kliknite na “downloader“Z výsledkov vyhľadávania.
 10. Teraz kliknite na ikonu Stiahnuť ▼ ikona a začne sa sťahovanie.
 11. Aplikácia sa nainštaluje automaticky po dokončení sťahovania.
 12. Po inštalácii aplikáciu otvorte.

Útek z väzenia FireStick s počítačom

FireStick aj PC majú ženské porty HDMI, čo znamená, že používatelia nemôžu na serveri FireStick vykonávať útek z väzenia prostredníctvom počítača alebo notebooku.

Kanály Firestick Jailbreak a Aplikácie Firestick Jailbreak

Kanály pre útek z väzenia

Najlepšie na FireStick je, že vám ponúka celý rad najlepších kanálov a aplikácií z celého sveta a všetko je na jedno kliknutie. Tu je zoznam niektorých najlepších streleckých aplikácií a kanálov vzhľadom na ich žánre a oblasti:

Káblové kanály sú k dispozícii na FireStick

ABC NewsHuluPopulárna veda
NetflixDisney Juniorvŕba
Závesný televízorCBSVideá z Biblie
praskanieFilmy kdekoľvekDenný pohyb
Chrumkavá rolkaWSJ LiveQFQ.Tv
HBO TERAZAT&T veršyahoo
Sledujte ESPNNovinky CBSTelevízna autosalón
Sledujte HGTVDiscovery ChannelTy trúbka
CBS NaplnoSieť WWEObranná televízia
Sledujte potravinové sieteBETOm Nom Toons
správy BBCCBS Sports

Najlepšie počasie aplikácie na FireStick

 1. Predpoveď, Radar & Upozornenia App

Športové kanály a aplikácie v službe FireStick

 1. SET TV IPTV
 2. Mobdro
 3. Sledujte ESPN

Hudobné aplikácie na FireStick

 1. škubnutí
 2. Spotify

Všetky tieto aplikácie môžete používať podľa svojich potrieb; niektoré z nich sú platené aplikácie, zatiaľ čo iné sú bezplatné aplikácie a kanály.

Útek z väzenia FireStick Nelegálny alebo legálny?

Útek z väzenia je iba názov priradený k postupu úpravy zariadenia FireStick, ktorý je legálny. Neexistujú žiadne právne dôsledky, ktoré by používatelia mohli sledovať pri používaní zariadenia FireStick, ktoré porušuje väzenia, pretože povaha prispôsobenia, ktoré je možné vykonať, nie je v rozpore s pokynmi na ochranu osobných údajov..

Softvér alebo aplikácie, ktoré inštalujete a používate na streamovanie po vykonaní útek z väzenia, však môžu spadať pod zákony o porušení ochrany osobných údajov. Útek z väzenia je postup, ktorý zvyčajne vykonávajú milovníci streamovania a používatelia FireStick, pretože chcú prístup a streamovať bezplatný obsah, ktorý nie je možné vykonať pomocou FireStick nakonfigurovaného z výroby..

Ak softvér, ktorý použijete po úraze z väzenia na vašom zariadení FireStick, chytí bezplatné prúdy a je zapojený do pirátstva, použitie takýchto aplikácií je nezákonné. Najbežnejším softvérom, pri ktorom používatelia vykonávajú útek z väzenia, je spoločnosť Kodi a jej legálny softvér, čo je softvér s otvoreným zdrojom a potom používatelia inštalujú bezplatné doplnky Kodi (doplnky Kodi tretích strán), ktoré sa podieľajú na pirátstve. Používanie takého softvéru sa teda považuje za nezákonné, ale s útek z väzenia FireStick nie je nezákonné.

Útek z väzenia FireStick Kodi

Ako už bolo spomenuté, najčastejšie používaným softvérom pre útek z väzenia FireStick je Kodi, pretože prostredníctvom doplnkov poskytuje prístup k najlepšiemu a najkvalitnejšiemu obsahu a je zadarmo. Kodi nemožno nainštalovať priamo na FireStick, preto používatelia vykonávajú metódu útek z väzenia. Po nainštalovaní Kodi na Firestick môžete odblokovať jeho toky pomocou bezplatnej VPN pre Kodi Fire stick.

Na celom svete existuje viac ako 20 miliónov používateľov Kodi a viete si predstaviť, že z týchto 20 miliónov bude tiež významný počet používateľov FireStick. Ľudia sa rozhodnú používať Kodi na FireStick kvôli pohodliu a zábave v naparovaní, ktorú poskytuje FireStick zariadenie. Kto by nechcel mať k dispozícii vysokokvalitné vysielanie filmov Kodi na svojom inteligentnom televízore HD jednoduchým pripojením zariadenia.

Ak chcete nainštalovať Kodi do svojho zariadenia FireStick alebo vyhľadať pomoc v každom prípade týkajúcom sa Kodi na FireStick, jednoducho si pozrite príručku „Ako nainštalovať Kodi na FireStick“. Má komplexné vedomosti o všetkých chybách a opravách.

Terasa pre útek z väzenia

terárium tv útek z väzenia

Terárium TV bolo revolučnou aplikáciou, ktorá zmenila tvár bezplatného streamovania dát po celom svete na zariadeniach s Androidom. Bola to určitá kópia Popcorn Time, ale beží omnoho lepšie, než kým predtým nezmizla bez dôvodu..

Terárium TV dosiahlo lepšiu návratnosť a Terárium TV je stále prítomné online a dá sa ľahko nainštalovať na rôzne zariadenia, ako sú Android, iOS, FireStick, Windows PC atď. Terrarium TV ponúka používateľom všetko, čo by si mohli želať, a je zadarmo.

Terrarium TV je však pod právnym radarom, pretože sa predpokladá, že je zapojený do porušovania autorských práv a pirátstva. Používanie televízie Terrarium preto môže ohroziť vašu právnu situáciu a dostať vás do hlbokých problémov.

Ak chcete nainštalovať Terrarium TV na FireStick, postupujte podľa týchto krokov

 1. Otvor tvoj FireStick > Kliknite na nastavenie > cvaknutie systém > Ísť do Možnosti vývojára > Povoliť aplikácie z neznámych zdrojov.
 2. Vráťte sa na domovskú stránku FireStick > Kliknite na vyhľadávanie a zadajte text „ES File Explorer” > Kliknite na ES File Explorer vytvorte výsledok vyhľadávania a stiahnite si ho.
 3. Po inštalácii aplikáciu otvorte > cvaknutie náradie > Kliknite na Správca stiahnutých súborov > Kliknite na „+ Nový“.

V dialógovom okne zadajte nasledujúce podrobnosti

Cesta: http://bit.ly/TTV1910

Názov: ttv198

 1. cvaknutie Stiahni teraz.
 2. Po stiahnutí kliknite na Otvorený súbor.
 3. Kliknite na „Inštalácia.

Na vašom FireStick je nainštalovaná Terrarium TV, teraz si môžete vychutnať plynulé vysielanie a je to zadarmo.

Časté otázky týkajúce sa útek z väzenia

 Čo môžete robiť s Jailbroken Amazon FireStick?

Program Jailbroken FireStick možno použiť na streamovanie vysokokvalitného obsahu bez toho, aby ste platili čokoľvek prostredníctvom rôznych kanálov a aplikácií dostupných online.

 Aké kanály môžete získať zadarmo pomocou FireStick?

Vo vašom FireStick môžete získať nasledujúce bezplatné kanály, aby ste si mohli užiť tú najlepšiu zábavu:

 1. Terárium TV
 2. Pluto TV
 3. HQ FreeFlix
 4. Mobdro
 5. Ty trúbka
 6. Spotify

 Je za FireStick mesačný poplatok?

Nie, takýto mesačný poplatok sa neplatí pre samotný FireStick, ale platí sa poplatok za predplatné kanálov a aplikácií, ktoré sú k dispozícii FireStick.

 Čo robí FireStick?

FireStick je zariadenie na streamovanie streamov, ktoré je možné pripojiť k inteligentnej televízii a umožňuje vám streamovať filmy a ďalšie zábavné médiá prostredníctvom svojich aplikácií a kanálov zaplatením určitého predplatného.

Záverečné slová

FireStick je nepochybne úžasná vec, ktorú máte, ak ste zábavný blázon a prúdiaci geek. To vám umožní mať celý svet zábavy v dlani. Aplikácie, ktoré sú k dispozícii na serveri FireStick, poskytujú obsah v kvalite HD a plynulé prehrávanie.

Ďalšou skvelou vecou na FireStick je, že na rozdiel od iných streamovacích zariadení si čas od času nevyžaduje žiadne vylepšenia. Skutočnosť, že používatelia musia platiť za všetko a všetko, čo je k dispozícii, je však niečo, čo robí milovníkov streamovania neochotnými pri jeho kúpe..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me