Je spoločnosť Kodi legálna? Odpoveď na najzložitejšiu otázku tu

Kodi nie je len ďalší prehrávač médií; ale skôr ide o kompletný zábavný balík. Používatelia môžu streamovať, čo chcú, a kdekoľvek chcú. Predstavte si slobodu, ktorú majú používatelia s touto aplikáciou, ale jej povesť bola veľmi znečistená.


Vzhľadom na to, že sa objavili všetky problémy s pirátstvom a porušovaním autorských práv, bola Kodi / XBMC online veľmi diskutovanou témou. Tieto diskusie a správy vyvolali veľa obočia a ľudia sa začali pýtať, či je Kodi legálne alebo nie? aká je zákonnosť kodi addonov a kodi vpn

Nerobte si starosti, vieme vaše obavy, a preto sme sa rozhodli raz a navždy vyčistiť atmosféru mylných predstáv.

Čo je Kodi XBMC?

Kodi je softvér pre prehrávače médií s otvoreným zdrojom, ktorý bol v predchádzajúcich dňoch známy ako XBMC. XBMC je skratka pre Xbox Media Center, ktoré bolo vydané v roku 2004, ale v roku 2014 zmenilo svoj názov na Kodi. Zdrojové kódovanie tejto aplikácie je založené na Pythone a C ++, ktoré sa dajú veľmi ľahko replikovať, pretože ide o aplikáciu s otvoreným zdrojovým kódom..

Kodi sa používa na streamovanie filmov, živých televíznych relácií, platených udalostí, karikatúr, anime, športových podujatí a podujatí, hudobných predstavení atď. Ide o vysoko oceňovanú, odporúčanú a preferovanú aplikáciu medzi všetkými sledovateľmi fantázie a streamovaním geekov..

Je spoločnosť Kodi Legal?

je kodi legálne alebo nezákonné

Streamovanie noobov a nových používateľov zvyšuje túto otázku čas od času. Odpoveď na to je; Áno, spoločnosť Kodi je úplne legálna. Prípad legality v prípade spoločnosti Kodi závisí od doplnkov a zdrojov, ktoré používate na streamovanie obsahu. Mediálny obsah, ktorý poskytuje spoločnosť Kodi prostredníctvom svojho oficiálneho archívu doplnkov, sa nijakým spôsobom nezúčastňuje na porušovaní autorských práv ani pirátstve, a preto je legálne používať.

Vzťah neoficiálnych doplnkov so spoločnosťou Kodi

Streamovanie poskytované spoločnosťou Kodi je nepochybne úžasné, ale používatelia samozrejme musia platiť za obsah, ktorý chcú streamovať. Doplnky, ktoré sú štandardne k dispozícii v Kodi, sú všetky platené doplnky, čo samozrejme nie je vítané každým fanúšikom streamovania.

Z tohto dôvodu niektorí nezávislí vývojári urobili neoficiálne doplnky Best Kodi od tretích strán, ktoré zoškrabujú odkazy na streamovanie a poskytujú ich používateľom zadarmo. Spoločnosť Kodi tieto neoficiálne doplnky nepodporuje, nepodporuje ani neodporúča, pretože sa podieľajú na porušení ochrany osobných údajov.

Online sú k dispozícii stovky neoficiálnych doplnkov, ktoré používajú milióny používateľov len preto, že sú zadarmo. Mnoho doplnkov tretích strán je každý deň ukončených, ale objavujú sa online, hosťované prostredníctvom iných úložísk..

Je Kodi nelegálne?

Nie, Kodi samotná nie je nezákonná! Používanie neoficiálnych doplnkov (tretích strán) v spoločnosti Kodi je však nezákonné, pretože obsah poskytovaný doplnkami tretích strán je pirátsky a tento postup je v rozpore s pokynmi DMCA. Ľahkosť nastavenia na viacerých platformách, ako je kodi na zariadeniach so systémom Android, iOS, Linux a ešte oveľa viac, ho robí populárnejším.

Je Kodi bezpečný? – Vzťah oficiálnych doplnkov so spoločnosťou Kodi

V oficiálnom repozitári Kodi je v predvolenom nastavení k dispozícii niekoľko doplnkov, ktoré sú kategorizované podľa typu obsahu, ktorý streamujú. Ak používate dodané oficiálne doplnky, potom je určite bezpečné ich používanie.

Okrem toho si používatelia môžu tiež stiahnuť ďalšie doplnky priamo z oficiálnej webovej stránky Kodi podľa svojich potrieb a preferencií. ‘Tieto doplnky sú legálne, pretože sú v úplnom súlade s pokynmi na ochranu autorských práv a pirátstvom, ktoré poskytuje organizácia DMCA..

Oficiálny príklad doplnkov Kodi

Uvádzame niektoré oficiálne doplnky spoločnosti Kodi, ktoré sa dajú legálne používať:

 1. Plex
 2. Pluto.TV
 3. TubeCast
 4. NBC Sports Live Extra
 5. Živý prenos
 6. Fox Sports GO
 7. ABC Family
 8. Lazy TV
 9. BBC iPlayer WWW
 10. TVDB

Neoficiálny príklad doplnkov Kodi

Tu sú niektoré z neoficiálnych; Doplnky Kodi, ktoré je v Kodi nelegálne používať:

 1. zmluva
 2. exodus
 3. nekódované
 4. Gurzil
 5. Neptún povstáva
 6. Poseidon
 7. Ultimate IPTV
 8. titán
 9. fantastický
 10. Bennu

Je spoločnosť Kodi Legal v USA?

Spoločnosť Kodi je legálna v USA, ale doplnky tretích strán nie sú v tejto krajine legálne. V skutočnosti bolo používateľom vydaných niekoľko oznámení z dôvodu použitia neoficiálnych doplnkov Kodi. V USA bol predložený návrh zákona, konkrétne S. 978, ktorý predstavuje porušenie autorských práv ako závažné porušenie. Tento zákon bol však neskôr rozpustený, ale USA sú súčasťou výboru proti pirátstvu, ktorý má na palube hlavné krajiny.

Zákrok je proti USA proti používateľom doplnkov tretích strán a ľuďom, ktorí predávajú plne naložené boxy s nainštalovanými doplnkami tretích strán, je teraz na svojom vrchole a v posledných mesiacoch získal určitú intenzitu.

Je Kodi vo Veľkej Británii nezákonný?

Milióny obyvateľov Spojeného kráľovstva používajú Kodi vo svojich domovoch a tento počet sa postupne zvyšuje. Používanie Kodi však nie je nezákonné, ale hlavným problémom je použitie neoficiálnych doplnkov tretích strán. Úrady boli aktívne pri prijímaní opatrení proti používateľom doplnkových služieb tretích strán.

Keďže v Spojenom kráľovstve je veľa futbalových fanúšikov, začali sa výrazne zvyšovať používatelia doplnkových streamingových služieb tretích strán. V tomto prípade UEFA a Premier League vydali v Spojenom kráľovstve súdny príkaz na zastavenie neoficiálnych doplnkov a nelegálnych tokov. Proti ľuďom, ktorí predávajú naložené android boxy, došlo k niekoľkým zatknutiam.

Je spoločnosť Kodi Legal v Kanade?

Kodi je v Kanade legálne, ale použitie doplnkov tretích strán nie je v žiadnom prípade povolené. Kanadské úrady považujú pirátstvo online za vážne obavy a majú prísne zákony týkajúce sa bezplatného prezerania autorských práv.

Je Kodi bezpečné používať v Austrálii?

Austrália patrí tiež medzi krajiny, ktoré vytvorili protipirátsku alianciu. Podobne ako všetci členovia tejto aliancie je spoločnosť Kodi v Austrálii legálna, ale používanie kodi boxov vybavených doplnkami tretích strán je prísne zakázané.

Prečo je spoločnosť Kodi legálna?

Kodi je legálne, pretože ide iba o aplikáciu s otvoreným zdrojovým prehrávačom médií, ktorá sa používa na streamovanie obsahu prostredníctvom doplnkov. Doplnky, ktoré má spoločnosť Kodi vo svojom úložisku, sa nezúčastňujú na porušení ochrany osobných údajov, a preto sa môžu legálne používať. Otázka nezákonnosti sa zameriava na doplnky tretích strán iba preto, že sa podieľajú na porušení autorských práv.

Samotný Kodi je proti týmto doplnkom tretích strán, pretože globálne poškodili povesť spoločnosti Kodi. Spoločnosť Kodi podporila orgány pri vypínaní niektorých veľkých archívov tretích strán, ako sú napríklad Colossus, Ares Wizard a Super repo atď..

Je online streamovanie zadarmo legálne?

Toto je subjektívny prípad; Odpoveď na túto otázku závisí od charakteru prúdov.

Viaceré internetové streamingové servery poskytujú legálne bezplatné streamy udalostí. Ako Reel Good; ktoré extrahujú toky z iných legálnych zdrojov, ako sú MTV, crackle atď., takéto online vysielanie je legálne.

Ak sa však pokúšate streamovať zo zdroja, ktorý poskytuje pirátske toky ľubovoľného kanála alebo zdroja bez práv na streamovanie, potom je to, žiaľ, nezákonné.

Je škatuľka Kodi legálna?

Áno, škatuľka Kodi je legálne používať rovnako ako Kodi samotná, ale obavy a hranice zákonnosti, ktoré sa týkajú Kodi, podobne znamenajú škatule Kodi. Škatule Kodi majú vo svojom úložisku predvolené oficiálne doplnky Kodi, ktoré sa dajú legálne používať.

Na trhu sú však aj niektoré škatule Kodi nabité doplnkami tretích strán, ktoré sa zjavne neoprávnene používajú. Ďalší podvod bol nedávno prehlásený, že existujú maloobchodníci, ktorí si účtujú príplatky za nainštalované doplnky, čím sa blázon stáva mimo verejnosti..

Je spoločnosť Kodi Exodus legálna

Nie, spoločnosť Kodi Exodus nie je legálna, pretože ide o doplnok tretej strany, ktorý poskytuje streamy pre filmy a televízne relácie. Je to jeden z najpopulárnejších doplnkov Kodi online a celosvetovo preferovaný streamovaním geekov.

Existuje mnoho vidličiek Exodus, ktoré boli zverejnené aj po zastavení aktualizácií. Jedným z najznámejších vidlí Kodi Exodus je Dohovor.

Je Kodi Genesis legálne

Najväčším konkurentom spoločnosti Exodus bola Genesis; je jedným z najuznávanejších doplnkov Kodi tretích strán pre streamovanie filmov, televíznych relácií a živých televízií. Keď bola genéza Kodi ukončená pred rokom.

Je Kodi právne často kladené otázky

Dokážete získať vírus od spoločnosti Kodi?

Áno, ste zraniteľní na získanie vírusu, iba ak používate podozrivé úložisko. Okrem toho sa nemusíte báť.

Je Kodi nezákonné na palube palice?

Nie, spoločnosť Kodi je legálna pre všetky protipožiarne zariadenia, pokiaľ nepoužívate neoficiálne doplnky tretej časti.

Je nelegálne pozerať film online zadarmo?

Sledovanie filmov online je nezákonné, ak sú prúdy pirátske zo zdroja bez získania akýchkoľvek práv. Existujú legálne weby na online vysielanie filmov, ktoré sa dobre podobajú službe Reel a ktoré môžu používatelia používať.

Záverečné slová

Kodi je úžasný vývoj v digitálnom svete, ale negativita, ktorú dostala vďaka doplnkom tretích strán, si nezaslúži. Skutočne vyústili do kompenzácie reputácie spoločnosti Kodi na celom svete.

Na jasnejšiu poznámku bolo vypracovaných veľa prísnych zákonov a orgány proti vývojárom podnikajú účinné kroky. Počkajte a pozrime sa, čo bude pre Kodi platiť.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map