Doplnok Just Sports Kodi je úplne nový doplnok Kodi na živé vysielanie, ktorý je k dispozícii v úložisku UKodi1. Má vynikajúce rozhranie a poskytuje streaming v HD kvalite. Okrem toho má zoznam športových kanálov, ktoré sú veľmi populárne, t. J. BT Sports, be Sports, Sky Sports a ESPN. Okrem toho poskytuje informácie o nedávnych zápasoch, ktoré ste vynechali.

Postupujte podľa tejto príručky, aby ste zistili, ako nainštalovať doplnok Just Sports na svoje príslušné zariadenia, a vychutnať si streaming live športových akcií jediným kliknutím. Nezabudnite tiež skontrolovať aktualizovaného sprievodcu addonmi kodi.

Len športové úložisko Kodi

Doplnok Just Sports je k dispozícii v úložisku UKodi1. Úložisko UKodi1 bolo vysoko ocenené aj vďaka početným stavbám spoločnosti Kodi, ktoré má vo svojej knižnici.

Ako nainštalovať doplnok Sports Sports Kodon Addon na Krypton verzie 17.6 a nižšej

Ak používate kodi Krypton verzie 17.6 alebo inú verziu Krypton nižšiu ako je táto, nainštalujte doplnok Just sports podľa týchto krokov:

 1. Otvorené kodi > Klikni na Výbava (nastavenie) ikona > V tejto ponuke kliknite na súbor manažér > Otvorí sa nové okno, dvakrát kliknite na ikonu pridať zdroj možnosť z ľavého stĺpca.Ako nainštalovať len športové addon na kodi
 2. Zobrazí sa dialógové okno, kde kliknete <nikto> a napíšte to URL http://ukodi1.com/Repo/ a potom kliknite na tlačidlo OK ok > Teraz pomenujte túto webovú adresu ako UKODI1 a kliknite na tlačidlo OK OK > Dvakrát začiarknite políčko URL a názov a potom kliknite na tlačidlo OK OK zatvorte dialógové okno.ako nainštalovať len športy na kodi kryptón verzia 17.6 alebo nižšia
 3. Návrat do kodi Domovská obrazovka > Kliknite na Add-ons z ponuky v ľavom stĺpci. ako nainštalovať len športy na kodi jarvis verzie 16 alebo vyššej
 4. Klikni na Ikona poľa z ľavého horného rohu > Klikni na Inštalácia zo súboru ZIP možnosť zo zoznamu.ako nainštalovať len šport na kodi firestick
 5. Teraz prejdite a vyberte UKODI1 z dostupných možností > Kliknite na repository.ukodi1-0.0.5.zip > Počkajte na oznámenie.iba športové úložisko
 6. Po zobrazení upozornenia vyberte položku Inštalácia z úložiska voľba > Otvorené UKodi1problémy so športom nefungujú
 7. Ísť do Doplnky videa zložka > vybrať Len šport zo zoznamu > cvaknutie Inštalácia.len športové majstrovstvá sveta

Ako nainštalovať len športové doplnok Kodi na Jarvis 16 a vyššie

Ak chcete nainštalovať doplnok Just Sports na server Kodi Jarvis, verzia 16, postupujte takto:

 1. Otvorené Kodi Jarvis, verzia 16.
 2. Kliknite na systém > Otvorené Správca súborov.
 3. Dvakrát kliknite na Pridať zdroj > Teraz kliknite na ‘žiadne ‘ a zadajte ho URL, ako to je http://ukodi1.com/Repo/ > cvaknutie hotový.
 4. Pomenujte túto webovú adresu ako UKODI1 > cvaknutie hotový > cvaknutie OK zatvorte dialógové okno.
 5. Vráťte sa do Kodi Home > Kliknite na systém > Kliknite na Add-ons pútko.
 6. cvaknutie Inštalácia zo súboru ZIP > Kliknite na UKODI1 > vybrať repository.ukodi1-0.0.5.zip.
 7. cvaknutie Inštalácia z úložiska > Ísť do UKodi1.
 8. Otvorené Doplnky videa.
 9. vybrať Len šport > cvaknutie Inštalácia > Počkajte, kým sa doplnok nainštaluje, objaví sa upozornenie.

Ako nainštalovať len Sports Kodi Addon na

 1. Otvorené kodi na oheň Stick. Ak nemáte nainštalovaný Kodi na Fire Stick, nainštalujte ho najskôr.
 2. Choďte na Možnosti vývojára > Zapnite ladenie ADB a aplikácie z neznámych zdrojov.

Teraz postupujte podľa vyššie uvedeného postupu pre inštaláciu Kodi Krypton verzie 17.6. Dôrazne sa odporúča používať vpn na výstrelok s doplnkom Just Sports Kodi. Tento doplnok poskytuje bezplatne živé prenosy, čo môže viesť k upozorneniam o autorských právach.

Stiahnutie iba Sports Kodi

 1. Stiahnuť ▼ UKodi1 Súbor ZIP na vašom zariadení
 2. Kliknite na Add-ons > Kliknite na Ikona poľa > cvaknutie Inštalácia zo súboru ZIP > Prejdite si systém a otvorte stiahnutý súbor zip, t. repository.ukodi1-0.0.5.zip > Počkajte na oznámenie.
 3. Kliknite na Inštalácia z úložiska > Otvorené UKodi1 > Ísť do Doplnky videa > vybrať Len šport > cvaknutie Inštalácia.

Len športové Kodi Addon Recenzie

Používatelia na rôznych platformách sociálnych médií veľmi ocenili doplnok Just Sports o kodi. Nepodarilo sa nám nájsť žiadne negatívne pripomienky, ktoré predložil ktorýkoľvek používateľ. Tu je niekoľko dôkazov, že používatelia zdieľajú svoje skúsenosti:

iba športové recenzie

Tento chlap nielen pochválil doplnok, ale tiež ho porovnal a ohodnotil nad jedným z najpopulárnejších športových doplnkov Kodi; Športový diabol.

len športové reddit recenzie

Tento používateľ sa však podelil o svoje skúsenosti s používaním doplnku Just sports na Fire Stick a zdá sa, že s ním má skúsenosti. To je skvelé vedieť.

Len športové Kodi Alternatívy

Kodi má veľa športových doplnkov a niektoré z nich môžu súťažiť s Just Sports. Tieto vzrušujúce športové doplnky môžu poskytnúť živé zápasy a upozorniť na športové udalosti.

 1. SportsDevil Sports Addon 
 2. Futbalový doplnok pre futbal dnes
 3. Doplnok Skynet Sports
 4. cCloud Sports Addon

Len športové Kodi nefunguje / chyby / problémy

Nepodarilo sa pripojiť k úložisku

Toto je veľmi základná chyba, ktorá nemá nič spoločné s úložiskom. Vyskytuje sa, ak zdrojová adresa nie je zadaná správne, alebo ak je problém s internetom.

fix

Znova skontrolujte webovú adresu zdroja a uistite sa, že ste ho zadali správne. Po druhé, uistite sa, že ste na koniec umiestnili lomku („/“) bez medzier. Skúste to urobiť a chyba sa už neobjaví.

Záverečné slová

Doplnok Just Sports je úžasným doplnkom komunity Kodi, pretože má vďaka svojmu výkonu a spoľahlivosti veľký potenciál. Umožniť používateľom nielen streamovať hry naživo, ale aj sledovať najdôležitejšie prvky hry, je skvelá vec. Takéto veci, ktoré poskytujú pohodlie pre používateľov, sú tým, čo majú radi pri každom doplnku.

Doplnok Just Sports Kodi dostal od používateľov určitú pozitívnu spätnú väzbu a nenájdete nikoho, kto by kritizoval tento doplnok. Z tohto dôvodu vám odporúčame vyskúšať tento doplnok Kodi pre vaše potreby streamovania, ale súčasne vám odporúčame použiť spoľahlivú službu VPN, aby ste mohli chrániť svoju inline slobodu..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me