Inteligentné televízory sú budúcnosťou televíznej zábavnej platformy z dôvodu nadmerných funkcií, ktoré ponúkajú na rozdiel od bežných televízorov. Všetci hlavní hráči v multimediálnom priemysle vyrábajú inteligentné televízory. LG Smart TV sa však nepodobá žiadnym iným inteligentným televízorom, pretože na rozdiel od svojich konkurentov používajú pre systém Kodi systém Android OS, zatiaľ čo spoločnosť LG Smart TV používa systém WebOS.

Na druhú stranu, Kodi, senzačný najlepší kodi addons softvér, ktorý nemá hranice, je možné nainštalovať aj na inteligentné televízory s VPN pre Kodi. Je kompatibilný priamo s Androidom pomocou inteligentných televízorov; ale stále môžete nainštalovať Kodi na LG Smart TV napriek tomu, že je založené na systéme WebOS.

Exkluzívne špeciálne ponuky KodiVPN.co Čierny piatok 2020
PureVPN

 10,95 dolárov 1,32 $ Mesiac

Chyťte tento obchod

surfshark

 11,95 $ 1,99 $ Mesiac

Chyťte tento obchod (3 mesiace zadarmo)

zažívacie

 9,95 $ 2,75 Mesiac

Chyťte tento obchod

Môžete umiestniť Kodi na inteligentné televízory?

Kodi je softvérová aplikácia s otvoreným zdrojovým kódom, ktorá sa ľahko inštaluje na viaceré platformy a zariadenia ako Windows, Linux, Android, Roku atď..

Podobne ho možno použiť na inteligentných televíziách takmer všetkých značiek, ako sú Panasonic, Sony, Samsung, LG atď.

Funkcie inteligentnej televízie LG pre ventilátory Kodi

 1. Niektoré funkcie, ktoré si fanúšikovia Kodi môžu vychutnať, sú:
 2. Interaktívne rozhranie.
 3. Rýchle prepínanie medzi aplikáciami.
 4. Exkluzívny zábavný obsah.
 5. Nepretržité streamovanie v kvalite HD.

Je môj inteligentný televízor LG s OS Android?

Beda! Napriek tomu, že veľa inteligentných televízorov je založená na OS Android, LG Smart TV nie je založená na systéme Android. Je to inteligentná televízia, ale používa WebOS, ktorý podporuje boxy s Androidom a Android TV. To však neznamená, že nie je zábavné používať LG Smart TV.

kodi na lg smart tv

Kodi na stiahnutie LG Smart TV od spoločnosti LG

Rovnako ako Kodi, aj inteligentná televízia LG je niečo, čo svojich fanúšikov nikdy nezradilo. Na rozdiel od iných zariadení poskytuje LG Smart TV používateľom veľa možností prispôsobenia. Smart TV sa zvyčajne dodáva s operačným systémom Android, na ktorom sa Kodi ľahko inštaluje. Avšak kvôli tomu, že LG Smart TV je založený na WebOS, Kodi nie je možné sťahovať priamo na Smart TV.

Jednoduchý spôsob sťahovania a používania Kodi na inteligentnej televízii LG je však pripojenie tyče Android alebo Boxu Android k smart TV a následné stiahnutie Kodi prostredníctvom obchodu Google Play..

Okrem tohto môžu používatelia používať Kodi aj na Smart TV pomocou Chromecastu alebo Roku Player.

Ako nainštalovať Kodi na LG Smart TV pomocou Chromecastu

 1. Uistite sa, že máte chytrý telefón a Smart TV pripojené k podobnej sieti.
 2. Stiahnite si a nainštalujte Kodi do svojho smartfónu s Androidom, aby ste ho mohli hrať na Smart TV.
 3. Po nainštalovaní Kodi je polovica postupu dokončená.
 4. Nainštalujte si Chromecast do svojho smartfónu s Androidom z Obchodu Google Play.
 5. Prejdite do služby Google Play > Vyhľadajte aplikáciu Google Home > Kliknite na Inštalovať > Počkajte na inštaláciu aplikácie.
 6. Pripojte alebo spárujte zariadenie Google Chromecast s LG Smart TV.
 7. V telefóne prejdite na domovskú aplikáciu Google > Kliknite na možnosť Odovzdať obrazovku / zvuk > Teraz sa začne prenášať obsah a môžete si Kodi ľahko prezerať na obrazovke LG Smart TV.

Ako streamovať Kodi na LG Smart TV pomocou Roku?

Kodi je možné použiť aj na inteligentnej televízii LG prostredníctvom Roku, ako už bolo uvedené. Tu je krátky postup:

 1. Nainštalujte Kodi na vašom smartfóne alebo počítači.
 2. pripojiť zariadenie (Smartphone alebo PC, ktoré má nainštalovaný Kodi) do Roku prostredníctvom siete internetového pripojenia.
 3. Otvorte prehrávač Roku nastavenie > systém > Zrkadlenie obrazovky > Povoliť možnosť Zrkadlenie obrazovky.
 4. pripojiť nainštalovaním zrkadlovej aplikácie do vášho počítača PC / Smartphone do Roku. Po pripojení si môžete Kodi jednoducho vychutnať na televízore LG Smart TV.

Pre používateľov systému Windows 10:

Ísť do Zariadenie > projekt > Pridať bezdrôtový displej.

Ako spustiť Kodi na LG Smart TV pomocou Raspberry Pi

Ako spustiť Kodi na LG Smart TV pomocou Raspberry Pi

Pokiaľ ide o spustenie Kodi na inteligentnej televízii LG, môžete použiť Raspberry Pi. Našťastie je Raspberry Pi kompatibilný so všetkými modelmi televízorov LG Smart TV.

Takto môžete spustiť Kodi na televízore LG s Raspberry Pi:

 1. Naformátujte svoju Raspberry Pi kartu.
 2. Raspberry Pi má zabudovanú SD kartu, ktorú by ste mali vložiť do svojho počítača pomocou formátu FAT32.
 3. Po dokončení procesu formátovania by ste mali preniesť Kodi na kartu.
 4. Stiahnite si Kodi do svojho systému.
 5. Na napísanie OPENELEC, OS na svoju Raspberry Pi kartu, použite nejaký typ imaginárneho nástroja.
 6. Teraz by ste mali zapojiť Raspberry Pi do vašej Smart TV.
 7. Ak chcete prepnúť na Kodi, môžete si zvoliť nadáciu na výber vstupu, ktorá je k dispozícii na vašom televízore LG Smart TV.

Takto môžete spustiť Kodi na televízore LG pomocou bezproblémového prístupu Raspberry Pi.

Ako používať Kodi na LG Smart TV

Po nainštalovaní aplikácie Kodi môžete začať pridávať doplnky, najskôr však musíte vykonať tento postup:

 1. Ísť do Domovská obrazovka Kodi > Ísť do nastavenie > cvaknutie systém > Kliknite na Add-ons pútko > Zapnúť Aplikácie z neznámych zdrojov.

Teraz môžete nainštalovať všetky svoje obľúbené doplnky, ktoré zodpovedajú vašim potrebám a preferenciám. Nainštalujte doplnky a užívajte si svoj obľúbený obsah, kedykoľvek budete chcieť. Existujú stovky doplnkov, z ktorých každý má vlastnú špecialitu.

Ako nainštalovať Kodi na LG 4K Smart TV

Odpoveď na túto otázku je jednoduchá a priama. Kodi môžete nainštalovať na LG 4K Smart TV pomocou skrinky pre Android TV. Úloha inštalácie Kodi v inteligentnej televízii LG 4K nevyžaduje žiadne vedecké poznatky. Tu je zoznam krokov, ktoré by ste mali vykonať, aby ste dosiahli inštalačnú misiu Kodi na televízore LG 4K:

 1. Pripojte svoj televízny prijímač Android k smartfónu LG 4K Smart TV.
 2. V okne Android TV otvorte Obchod Google Play a vyhľadajte aplikáciu Kodi.
 3. Mali by ste nainštalovať aplikáciu Kodi do svojho zariadenia Android TV.
 4. Aplikácia Kodi sa nainštaluje automaticky do vášho zariadenia Android TV.
 5. Teraz otvorte aplikáciu Kodi a ihneď začnite sledovať svoj obľúbený mediálny obsah na inteligentnej televízii LG 4K Smart TV.

Kodi na inteligentnej televízii LG Upgrader

Ak používate Kodi na LG Smart TV prostredníctvom zariadenia s Androidom, môžete ho ľahko inovovať aktualizáciou verzie, ktorú ste nainštalovali do svojho zariadenia s Androidom. Ak však prenášate / zrkadlíte Kodi na Smart TV pomocou Roku, budete musieť aktualizovať verziu Kodi na oboch zariadeniach pripojených na prenášanie / zrkadlenie.

Alternatíva LG WebOS Kodi

Najlepšia alternatíva pre LG WebOS Kodi je Smart TV s Androidom, a to z dôvodu jednoduchého používania Kodi. Zariadenia so systémom Android majú priamu kompatibilitu so zariadeniami so systémom Android, a preto je možné Kodi priamo stiahnuť a nainštalovať do ľubovoľného zariadenia Android Smart TV bez pripojenia akýchkoľvek zrkadlených alebo casting zariadení.

Záverečné slová

Používanie Kodi na inteligentných televízoroch poskytuje zážitok zo zábavy na úplne novej úrovni. Mnohí používatelia váhajú s používaním Kodi v inteligentných televízoroch z dôvodu zložitosti inštalácie, nemajú však potuchy, čo im chýba. Inteligentné televízory sú vždy ocenené za multimediálny zážitok, ktorý poskytuje. Interaktívne rozhranie a nekonečné možnosti sú dôvodom, prečo používatelia milujú inteligentné televízory.

Používanie Kodi v inteligentnej televízii je o niečo zložitejšie v porovnaní s inteligentnou televíziou so systémom Android, pretože je založené na systéme WebOS. Kodi stále má spôsob, ako vás pobaviť a geekovia to vedia. Poskytli sme podrobný prehľad o inštalácii Kodi na inteligentnej televízii LG LG a ďalších aspektoch, dúfame, že vám to bude dobre doručené.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me