Inteligentné televízory sú dnes dominantnými zábavnými zariadeniami a nič sa nedá porovnať so skúsenosťami, ktoré poskytujú. Mali ste však niekedy skúsenosti z kombinovania funkcií inteligentnej televízie a najlepšej streamovacej služby, t. J. Kodi? Nie? Potom by ste mali začať premýšľať o nastavení Kodi na inteligentnej televízii Samsung.

Exkluzívne špeciálne ponuky spoločnosti KodiVPN.co 2020
PureVPN

 10,95 USD 2,91 USD mesačne

Chyťte tento obchod

surfshark

 11,95 USD 1,99 USDPer mesiac

Chyťte tento obchod (3 mesiace zadarmo)

zažívacie

 9,95 USD 2,75 USDPer mesiac

Chyťte tento obchod

Prejdite si prehliadku tohto sprievodcu a zistite, ako sme nainštalovali Kodi na Samsung Smart TV; dva z najlepších zábavných nástrojov na svete, aby si užívatelia mohli vychutnať najlepšie doplnky Kodi na inteligentnej televízii. Používateľom však vždy odporúčame chrániť svoje súkromie online a používať službu KodiVPN.

Prečo Streaming Fanatics potrebujú Kodi na Samsung Smart TV?

Prečo streaming Fanatics potrebuje Kodi pre Samsung Smart TV?

Vek televíznej zábavy sa výrazne zmenil a inteligentné televízory sú teraz zábavou. Dôvodom je, že existujú nekonečné možnosti, ktoré ponúkajú inteligentné televízory používateľom, aby vylepšili svoje inteligentné televízory o množstvo rôznych funkcií.

Inteligentné televízory sa dajú použiť na vysielanie televíznych relácií a filmov, ktoré si zjavne vyžadujú určité externé doplnky a softvér. Tento softvér a doplnky sa však oplatí nainštalovať a dajú sa nainštalovať veľmi ľahko.

Jeden z najvýhodnejších programov na streamovanie filmov, televízne programy na televízoroch Smart TV je kodi. Umožňuje používateľom ísť nad rámec bežných obmedzení zábavy a získať prístup k čomukoľvek, čo chcú sledovať.

Môžete použiť Kodi na inteligentnej televízii Samsung?

Môžete používať Kodi na inteligentnej televízii Samsung?

Inteligentné televízory sú zvyčajne založené na systéme Android, a preto je na nich použitie Kodi veľmi jednoduché. Používatelia si môžu ľahko stiahnuť Kodi do svojich mobilných zariadení prostredníctvom Obchodu Play a preniesť svoju obrazovku na svoje inteligentné televízory. Inteligentné televízory Samsung však nie sú založené na systéme Android OS, ale bežia na systéme Tizen OS, ktorý nepodporuje zariadenia s Androidom ani iné zariadenia s Androidom.

Používatelia preto nemôžu stiahnuť aplikáciu Kodi priamo do Samsung Smart TV. Používatelia môžu používať Kodi na Samsung Smart TV pomocou Chromecastu a USB. Spôsob inštalácie Kodi Samsung Smart TV je uvedený nižšie, dôkladne sa riaďte pokynmi.

Funkcie inteligentnej televízie Samsung pre používateľov Kodi

Funkcie inteligentnej televízie Samsung pre používateľov Kodi

Používateľom Kodi v inteligentnej televízii Samsung Smart TV je niekoľko skvelých funkcií, ako napríklad:

 1. Funkcie inteligentného ovládania hlasom
 2. Kvalita videa Ultra HD
 3. Predinštalované streamingové služby
 4. Možnosť zrkadlenia obrazovky

Okrem toho má spoločnosť Samsung Smart TV vlastné aplikácie, ktoré si používatelia môžu vychutnať na streamovanie svojich obľúbených filmov, televíznych relácií, športových udalostí z celého sveta a oveľa viac online.

Je inteligentný televízor Samsung so systémom Android ?

Inteligentné televízory Samsung sú založené na Tizen OS a nepodporujú OS Android. Používatelia môžu používať Tizen OS pre Kodi Samsung Smart TV, čo je tiež vynikajúci operačný systém. Používatelia však uprednostňujú nákup inteligentných televízorov so systémom Android so systémom Android, pretože poskytujú prístup k miliónom aplikácií na rôzne účely zábavy.

Jednou z týchto aplikácií je Kodi, ktorý si môžete priamo stiahnuť v systéme Android. Fanúšikovia Kodi môžu ľahko ísť do Obchodu Play, stiahnuť odtiaľ Kodi a vychutnať si streamovanie svojho obľúbeného obsahu pomocou stoviek najlepších doplnkov Kodi..

6 spôsobov nastavenia Kodi v inteligentnej televízii Samsung

Existuje niekoľko spôsobov, ako nainštalovať Kodi, pozrite sa na tieto metódy a postupujte podľa tých, ktoré sa ľahšie inštalujú.

1. Nainštalujte Kodi na Samsung Smart TV pomocou Chromecastu

Nainštalujte Kodi na Samsung Smart TV pomocou Chromecastu

Chromecast je zariadenie, ktoré používateľom umožňuje streamovať videá a omnoho viac na ich televízoroch, zatiaľ čo na svojich mobilných telefónoch spúšťa aplikáciu na streamovanie. Je to skutočne užitočný nástroj pre ľudí, ktorí radi používajú svoje mobilné telefóny na takéto účely streamovania. Ak však uvažujete o inštalácii Kodi na Samsung Smart TV, môžete Chromecast používať, postupujte takto:

 1. obrátiť ON tvoj Bezdrôtová sieť.
 2. Uistite sa, že vaše mobilné zariadenie a televízor Samsung Smart TV sú pripojené k rovnakému bezdrôtovému pripojeniu.
 3. Pred pokračovaním, Nainštalujte Kodi do svojho smartfónu.
 4. Potom prejdite na stránku Hračkárstvo a Nainštalujte Chromecast a Domovská stránka Google na vašom smartfóne.
 5. Otvorte Chromecast na smartfóne a pripojte ho k inteligentnej televízii Samsung.
 6. Teraz otvorené Domovská stránka Google.
 7. Kliknite na Prenášať obrazovku možnosť z ponuky.
 8. Teraz sa obrazovka smartfónu začne premietať na televízore Samsung Smart TV.

Teraz môžete ľahko používať Tizen OS pre Kodi Samsung Smart TV. Ľahké, nie je to tak?

 2. Kodi na Samsung Smart TV s Roku

Kodi na Smart TV s Roku

 1. Nainštalujte Kodi do svojho smartfónu.
 2. Pripojte svoje mobilné zariadenie a vaše zariadenie Roku k rovnakej bezdrôtovej sieti.
 3. Otvorené roku > Choďte na nastavenie > Kliknite na systém > obrátiť ON Zrkadlenie obrazovky.
 4. Otvorené Obchod Google Play na vašom smartfóne > Hľadať Zrkadlenie obrazovky aplikácie > Nainštalujte si akúkoľvek aplikáciu na zrkadlenie obrazovky.
 5. Prenášajte obrazovku svojho smartfónu na televíziu Samsung Smart TV pomocou aplikácie zrkadlenia obrazovky a užívajte si Kodi s ľahkosťou.

3. Kodi na Samsung Smart TV pomocou Android TV Box

Kodi na inteligentnej televízii Samsung pomocou televízora Android TV

 1. Rovnako ako ostatné inštalačné postupy, pripojiť tvoj Android TV Box na Inteligentná televízia Samsung.
 2. Nainštalujte Kodi do svojho zariadenia Android TV.
 3. Teraz jednoducho beh Kodi na vašom Android TV Box a vychutnajte si streamovanie na svojom Samsung Smart TV.

4. Kodi na Samsung Smart TV pomocou technológie Casting Screen

Kodi na Samsung Smart TV metódou Casting Screen

Samotná inteligentná televízia Samsung má integrovanú možnosť zrkadlenia obrazovky, vďaka ktorej je používanie mobilných telefónov Samsung vzrušujúcejšie. XBMC v inteligentnej televízii sa však dá ľahko použiť pomocou metódy odlievania obrazovky, pretože neexistuje oficiálna metóda priameho sťahovania Kodi v inteligentnej televízii Samsung. Používatelia môžu okrem obrazovky s odlievaním používať aj inteligentnú televíziu Kodi Samsung Smart s programami Roku, Android TV Box a Chromecast.

5. Nastavte Kodi na Samsung Smart TV pomocou jednotky USB

Jednotky USB sú vždy veľmi užitočným nástrojom v takých situáciách, keď platforma nepodporuje požadovanú aplikáciu alebo ak potrebujete podpornú platformu. Milovníci Kodi môžu pri inštalácii Kodi pomocou USB kľúča jednoducho postupovať podľa krokov uvedených nižšie:

 1. Ísť do https://openelec.tv/.
 2. cvaknutie Stiahnuť ▼ z horného menu.
 3. Kliknite na Generické zostavenia.
 4. Kliknite na „[Stabilná] OpenELEC 8.0.4 (x86_64) > disk image “.
 5. Stiahnuť ▼ Win32 disk Imager a spustite ho.
 6. Vyberte jednotku, do ktorej chcete nainštalovať OpenElec.
 7. Teraz prehľadajte systém a otvorte stiahnutý súbor Obrázok disku OpenElec súbor.
 8. Kliknite na write.
 9. Počkajte na dokončenie inštalácie.
 10. Reštart v počítači, skontrolujte, či je pripojená jednotka USB.
 11. Zadajte BIOS nastavenie.
 12. Zavádzanie z USB pohon.

Ako používať Kodi Leia, Krypton a Jarvis v inteligentnej televízii Samsung ?

Môžete nainštalovať akúkoľvek verziu Kodi do inteligentnej televízie Samsung, ako je Kodi Leia, Kodi Krypton alebo Kodi Jarvis, ale s použitím metódy Kodi zostanú podobné. Postupujte podľa týchto krokov:

 1. Otvorené kodi.
 2. Ísť do nastavenie.
 3. Kliknite na Systémové nastavenia.
 4. Kliknite na Add-ons.
 5. teraz, Povoliť aplikácie z neznámych zdrojov.
 6. Návrat na stránku Domovská obrazovka.

Teraz môžete ľahko nainštalovať ľubovoľný doplnok, ktorý chcete. Podľa nášho najlepšieho sprievodcu doplnkami Kodi vyberte svoj obľúbený doplnok a pozrite si postup jeho inštalácie.

Kodi Alternatívne aplikácie Samsung Smart TV

Niet pochýb o tom, že úroveň zábavy poskytovaná prostredníctvom inteligentných televízorov je príliš vysoká, najmä ak máte Kodi na inteligentných televízoroch Samsung. Z dôvodu zložitosti inštalačných postupov sa však používatelia zdráhajú vyskúšať túto stránku zábavy. Používatelia, ktorí chcú vyskúšať niektoré alternatívy, môžu vyskúšať nasledujúce alternatívne aplikácie Kodi Samsung Smart TV:

 1. Popcorn Time
 2. Plex
 3. Streamio
 4. ceremoniár

Záverečné slová

Inteligentné televízory Samsung majú veľa skvelých funkcií, ktoré sa dajú použiť na ďalšie vylepšenie zážitku zo streamovania, keď začleníme Kodi do inteligentnej televízie. Hoci nie je k dispozícii žiadna metóda na inštaláciu Kodi priamo na Samsung Smart TV, pretože OS, na ktorom je spustený, je Tizen OS a Kodi ho nepodporuje. Inak by to bolo veľmi ľahké. Nezáleží však na tom, ako zložitá môže byť inštalácia, stále stojí za to.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me