Ste streamujúcim geekom a pýtate sa, či existuje spôsob použitia Kodi na Roku?

Máme pre vás všetky odpovede! Prejdite si tohto sprievodcu a preskúmajte, ako môžete nainštalovať Kodi na Roku, obmedzenia, kanály a oveľa viac.

Čo je Roku?

Roku je množstvo streamovacích zariadení, ktoré vyrába a navrhuje spoločnosť Roku Incorporation. Umožňuje milovníkom streamovania streamovať požadovaný obsah odkiaľkoľvek pomocou týchto zariadení. Má predinštalované množstvo aplikácií na streamovanie a sledovanie filmov a televíznych relácií. Aplikácie zahŕňajú Hulu, Fubo TV, Showtime Redbox, RT, SiriusXM, Showtime, Sling TV, TVLuux, Tubi TV, TuneIn Radio, TheBlaze, Time Warner Cable, Vmedia, Xfinity, Vudu, WWE atď..

Všetky tieto aplikácie vyžadujú predplatné na streamovanie, ale kvalita, ktorú ponúkajú, je úžasná a stojí za to ju zaplatiť. Napriek všetkým poplatkom požadovaným za streamovanie sa ľudia stále rozhodnú pre Roku kvôli poskytovaniu kvalitných skúseností.

Je Kodi na Roku?

Vlastne nie! Kodi nie je možné priamo nainštalovať na server Roku, pretože operačný systém používaný spoločnosťou Roku je prispôsobený operačný systém Linux s názvom Roku OS. Kodi vo svojej knižnici nemá ani predajňu kanálov Roku. Kodi je sám o sebe streamingovým hráčom, ktorý je k dispozícii na mnohých platformách, ale bohužiaľ nie je k dispozícii na serveri Roku.

Kodi vs Roku

Kodi, ktorý je špičkovým softvérom na streaming, sa stal najlepším výberom streamingových geekov na celom svete. Nielen to, Kodi bol veľmi diskutovaným bodom aj v titulkoch! Z dôvodu celosvetových kampaní a politík proti nim, ktoré sa týkajú obáv z porušenia ochrany súkromia. Kodi však má čo ponúknuť oveľa viac ako ktorákoľvek iná platforma na streamovanie.

Skutočnosť, že Kodi je streamingový softvér, zatiaľ čo Roku je v skutočnosti streamingovým zariadením, by porovnanie týchto dvoch údajov nebolo významné. Roku je špičkový streamingový hráč a má veľký potenciál. Používanie Kodi by bolo určite lepšou voľbou pre milovníkov streamovania, pretože ponúka bezplatný aj platený obsah (s odkazom na oficiálne aj neoficiálne doplnky Kodi bez ohľadu na ich pirátske správanie). To je to, čo Roku nemá, žiadny bezplatný obsah podľa vlastného výberu.

Nie každý používateľ sa rozhodne pre platený obsah a to je skutočnosť, ktorú je potrebné brať do úvahy pri ponúkaní služby. Okrem toho nie je múdre a ľahké ponúkať kvalitný obsah bezplatne bez poplatkov za predplatné.

Môžem si stiahnuť Kodi pre Roku ?

Žiadne prekážky nemôžu zabrániť tomu, aby streamujúci geek prekročil hranice zariadenia na streamovanie. Ďakujeme všetkým nadšencom, ktorí zistili, že tento hack je v používaní Kodi na Roku, čo umožňuje buldozerom a majiteľom Roku prispôsobiť si zariadenia Roku..

Napriek tomu, že Kodi nie je k dispozícii na Roku alebo ho nepodporuje Roku, existuje spôsob, ako nainštalovať Kodi na Roku a celý postup sme v tejto príručke rozpracovali..

Rôzne metódy nastavenia Kodi alebo XBMC na Roku

Tu sú dva spôsoby, ako môžete používať Kodi na Roku pomocou dvoch rôznych platforiem:

 Ako získať Kodi na Roku pomocou Windows PC ?

Najzákladnejšie a najbežnejšie používané zariadenie alebo platforma pre spoločnosť Kodi je Windows. Preto sme poskytli tento spôsob inštalácie Kodi na Roku pomocou Windows PC. Postupujte podľa týchto krokov:

 1. Spustite počítač a choďte na Ponuka Štart.
 2. Z Panel vyhľadávania Windows, hľadať „Nastavenia zariadenia“.
 3. Kliknite na Pridať zariadenie.
 4. Vo formulári sa zobrazí veľa možností, kliknite na Roku 3 a pridá sa ako vaše streamovacie zariadenie.

Po vykonaní týchto krokov môžete pristupovať ku Kodi na vašom zariadení Roku pomocou prenášania obrazovky. Prenášanie obrazovky vám umožní sledovať vaše obľúbené filmy, videá a oveľa viac na vašom zariadení Roku. Jednoduché, nie je to tak?

Ako získať Kodi na Roku pomocou Android Smart TV ?

Tu je ďalší spôsob inštalácie Kodi na Roku pomocou smartfónu s Androidom, a to pomocou zrkadlenia obrazovky. Nasleduj tieto kroky:

 1. Nainštalujte Kodi na svoj Android Smart TV.
 2. Teraz zamierte Roku 3 Domovská obrazovka.
 3. Kliknite na nastavenie > Kliknite na Aktualizácia systému a aktualizujte svoje zariadenie na Roku Software Build 5.2 alebo na aktualizovanú verziu.
 4. Vráťte sa do nastavenie > Kliknite na Zrkadlenie obrazovky voľba.
 5. Róm tu, Povoliť zrkadlenie obrazovky vášho Roku > cvaknutie OK.

Ako nainštalovať exodus na Roku

Pri inštalácii doplnku Exodus Kodi na Roku nemusíte postupovať podľa špeciálnych postupov. Stačí postupovať podľa našej príručky „Ako nainštalovať doplnok Exodus Kodi“ a nainštalovať ho na hlavné zariadenie na odlievanie / triedenie, ktoré používate napr. v zariadení Android Smart TV alebo Windows PC.

Kanály Kodi Roku

Najlepšie na Roku je, že má svoj vlastný kanál pre kanály známe ako Roku Channel Store. Ďalšou fascinujúcou vecou je, že niektoré kanály Roku, ktoré majú svoje vlastné doplnky Kodi. Tu je niekoľko kanálov Kodi Roku, ktoré by ste mali určite vyskúšať:

 1. Viewster
 2. BBC iPlayer
 3. VEVO
 4. NHL
 5. SnagFilms

Ako používať Kodi Leia verzie 18.5 alebo nižšej na Roku Streaming Stick, Ultra a Roku Express

Nezáleží na tom, ktorú verziu Roku používate, na verziu Kodi, ktorú ste nainštalovali na svoje zariadenie na odovzdávanie obsahu. Ak prenášate Kodi na svoj Roku pomocou počítača so systémom Windows, musíte mať aktualizovanú verziu Kodi v systéme Windows. Kodi Krypton, verzia 17, môžete nainštalovať na Roku nainštalovaním Kodi Krypton, verzia 17.6, do počítača so systémom Windows alebo inteligentnou televíziou Android.

Ako používať Kodi Jarvis vo verzii 16 alebo vyššej na Roku Streaming Stick, Ultra a Roku Express

Ako už bolo spomenuté skôr, verzia Kodi na vašom primárnom zariadení na odlievanie / premietanie je dôležitým bodom, pretože váš Kodi nie je v skutočnosti nainštalovaný na Roku, ale je prenášaný pomocou vášho inteligentného televízora Android alebo počítača so systémom Windows. Preto nainštalujte aplikáciu Kodi Jarvis verzie 16 podľa krokov uvedených v časti tento sprievodca, nainštalovať do zariadenia Roku.

Najlepšie doplnky pre spoločnosť Kodi na serveri Roku

Tu je desať najlepších doplnkov Kodi, ktoré by ste mali používať na Roku:

 1. zmluva
 2. exodus
 3. Kick-off Sports
 4. Gurzil
 5. placenta
 6. Športový diabol
 7. Neptún povstáva
 8. Firecat
 9. vpád
 10. DAZN

Alternatívne zariadenia Roku pre Kodi

 1. Kodi na Windows
 2. Kodi na Raspberry Pi 
 3. Kodi na iPad
 4. Kodi na Firestick
 5. Kodi na Apple TV
 6. Kodi na Xbox One
 7. Kodi na štíte Nvidia

Náhradníci spoločnosti Kodi pre roku

Aj keď vždy odporúčam každému milovníkovi streamovania, aby používal Kodi z dôvodu jeho jedinečnosti, ak hľadáte nejaké alternatívy k Kodi, navrhol by som toto:

 1. Stremio
 2. Plex
 3. Terárium TV
 4. Emby
 5. Infuse

Kodi na Roku – najčastejšie otázky

Keď sa pokúsite nainštalovať niečo hackerským spôsobom, vždy existuje určitá obava, ktorá by sa mohla vyskytnúť vo vašej mysli. Tu je niekoľko často kladených otázok:

Môžem útek z väzenia Roku?

Odpoveď na túto otázku je jednoducho „nie“. Útek z väzenia streamingovým zariadením znamená modifikovať / prispôsobiť zariadenie takým spôsobom, že by mohol fungovať aj mimo svojich skladových bariér a obmedzení..

Ide o to, že spoločnosť Roku je navrhnutá tak, aby ju výrobca nemohol uväzniť. Ak však chcete ísť nad rámec svojej funkcie zásob, použitie Kodi je pre vás tou najlepšou voľbou.

Namiesto premýšľania o rizikových službách PPV môžete prostredníctvom doplnkov Kodi jednoducho streamovať bezplatné filmy, televízne programy, živé televízne vysielanie a športy..

Je možné Kodi získať na Roku pomocou zariadení iPhone / mac?

Áno, môžete používať Kodi na Roku pomocou iPhone najprv nainštalovaním Kodi na iPhone a jeho zrkadlením na zariadení Roku.

Môžem dať Kodi na Roku bez počítača / bez zrkadlenia obrazovky?

Nie, neexistuje žiadna iná metóda inštalácie Kodi na Roku kvôli zložitosti jeho OS.

Ako zrkadlím svoj telefón na Roku ?

Ak má váš telefón možnosť zrkadlenia obrazovky, potom to nebude problém, ako je tomu dnes, veľa smartfónov má túto funkciu. V prípade, že váš telefón nemá možnosť zrkadlenia obrazovky, môžete na aktiváciu tejto funkcie nainštalovať aplikáciu tretej strany.

Záverečné slová

Roku je jedna veľká vec, ktorú vyskúšať a každý streamujúci geek to vie. Čerešničkou na vrchole je Kodi na Roku, ktorý bez problémov streamuje váš obľúbený obsah tak, že spolupracuje s dvoma najlepšími streamingovými platformami na svete. Aj keď nie sú oficiálne k dispozícii na Roku, geeki našli spôsob, ako umožniť Kodi napadnúť sa vo svete Roku.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me