Premýšľali ste niekedy nad tým, že prostredníctvom jedného prehrávača streamovania budete môcť streamovať celú škálu obsahu? Nie, správne! Nikto si to nemyslel a to urobil Kodi!

Stanovila veľký štandard, ktorý nie je ľahké konkurovať. Kodi a jeho doplnky umožňujú používateľom streamovať filmy, televízne programy, karikatúry, športy, správy a mnoho ďalších druhov živého obsahu prostredníctvom jedinej platformy.

Po získaní veľkej reputácie je Kodi dobre známa na celom svete a skutočný streamovací geek by Kodi raz za život použil.

Čo je Kodi?

Kodi je open-source aplikácia na streamovanie médií vyvinutá nadáciou XBMC pred 14 rokmi. Kodi umožňuje divákom a pariacim geekom sledovať ich obľúbené filmy, televízne programy, živé televízne vysielanie, správy, živé športové podujatia, hudbu, karikatúry a mnoho ďalšieho. Kodi získal popularitu vďaka všestrannej dostupnosti obsahu prostredníctvom doplnkov.

Početné dostupné online streamingové služby sa dajú použiť na streamovanie rôznych obsahov, ale ich obmedzenia sú dôvodom, prečo si ich ľudia nezvolia. Streamovacie služby ako Hulu a Amazon sú obri, ale spoločnosť Kodi, ktorá je softvérovou aplikáciou, ich prevzala v rámci online streamingu a pokrytia publika z dôvodu možnosti prispôsobenia a rozmanitosti..

čo je kodi softvér

Rozmanitosť spoločnosti Kodi nesúvisí iba s jej obsahom, ale aj s platformami a zariadeniami, s ktorými sa dá používať. Kodi je možné nainštalovať takmer do všetkých zariadení a takmer do všetkých operačných systémov. Oficiálnou webovou stránkou softvéru XBMC je Kodi.tv

Úžasné, správne?

Kedy ste boli naposledy svedkami jedinej streamovacej aplikácie, ktorá sa dá použiť na rôzne operačné systémy a aplikácie ako Windows, Android, Linux, iOS, Fire TV, Xbox, Roku, Raspberry Pi a na inteligentných televízoroch.?

Toto je skutočná konkurenčná výhoda, ktorú má spoločnosť Kodi oproti ostatným.čo je kodi softvér gif

Kodi má stovky doplnkov, ktoré umožňujú používateľom sledovať ich obľúbený obsah v kvalite HD jediným kliknutím. Najlepšie na Kodi je to, že dostupné doplnky spoločnosti Kodi sú špeciálne doplnky pre každú kategóriu, čo používateľom uľahčuje výber doplnkov, ktoré vyhovujú ich potrebám..

Existujú špecifické doplnky Kodi pre rôzne regióny, ktoré poskytujú prúdy pre tento konkrétny región, čo diverzifikuje Kodi pomocou publika. Táto rozmanitosť XBMC je dôvodom, prečo si medzi ľuďmi získala takú dobrú povesť.

Čo môžete streamovať / pozerať na Kodi?

V zariadení Kodi môžete streamovať alebo sledovať takmer všetko, čo môžete sledovať na káblovej alebo satelitnej televízii. Má širokú škálu doplnkov, z ktorých každý vám ponúka širokú škálu kanálov a prúdov, z ktorých si môžete vybrať.

Kodi poskytuje svojim používateľom prístup k živým kanálom z rôznych regiónov a umožňuje im prístup k prúdom obsahu, ktorý nie je k dispozícii na ich televízoroch v ich regióne. Na rozdiel od iných online streamingových zariadení, ako sú Amazon FireStick a Chromecast, XBMC nehostuje aplikácie, ale má doplnky, ktoré je možné použiť na streamovanie obsahu.inštalácia kodi xbmc

Existujú dva typy doplnkov:

 1. Oficiálne doplnky

Doplnky, ktoré sú licencované distribútormi obsahu a vyžadujú si poplatok za predplatné, pretože vysielané prúdy sú vysielané a vlastnené nimi a nejde o pirátstvo. Tieto doplnky sú ľahko dostupné v oficiálnom úložisku doplnkov Kodi.

Nebudete ich musieť hľadať kdekoľvek na webe, jednoducho choďte do sekcie Doplnky a tam otvorte prehliadač doplnkov, choďte na možnosť Nainštalovať z úložiska a doplnok Kodi Add-on Repository bude pred vy.

 1. Neoficiálne doplnky

Nadácia XBMC alebo akákoľvek certifikovaná a licencovaná spoločnosť nevyvíja neoficiálne doplnky, ale nezávislí vývojári a programátori vyvíjajú tieto neoficiálne doplnky pre kodi.

Zaujíma vás prečo?

Znie to ako pirátstvo!

Áno, nespadá pod pirátsku vlajku, pretože ide o prvotné porušenie autorských práv. Nie je však potrebné, aby sa každý pirátsky program od spoločnosti Kodi podieľal na pirátstve, pretože existuje niekoľko doplnkov, ktoré ponúkajú odkazy na streaming špičkových služieb..

Teraz by vás zaujímalo, prečo by niekto používal doplnok tretej strany!

Dôvod je pomerne jednoduchý a stojí za to súhlasiť! Tieto doplnky neobsahujú predplatné a poskytujú kvalitné toky údajov z takmer každého kanála a pre každú kategóriu obsahu. Tento dôvod privítajú mnohí buldozeri a streamujúci geeki, pretože majú prístup ku všetkému, čo chcú vidieť, a preto si volia takéto doplnky..

Po vedomí, že obsah týchto doplnkov je bezplatný a je do istej miery nezákonný, by ste mohli premýšľať, či existuje spôsob, ako tieto doplnky používať, alebo nie. Existuje bezpečný spôsob použitia týchto doplnkov, a to pomocou dôveryhodnej a najlepšej VPN na streamovanie Kodi, ktorá poskytuje kvalitné zabezpečenie, pretože by nemalo dôjsť k žiadnym kompromisom v oblasti digitálnej slobody..

Otázky zákonnosti a obavy vznesené proti spoločnosti Kodi z dôvodu týchto doplnkov sú uvedené nižšie. Uistite sa, že ich dobre prechádzate.

Stiahnutie Kodi

Kodi je oficiálne dostupné na rôznych platformách; Tu je zoznam s odkazmi na stiahnutie:

PlošinaOdkaz na stiahnutie
windowsStiahnite si Kodi pre Windows
OSX / iOS / MacOSStiahnite si Kodi pre OSX / iOS; Stiahnite si Kodi pre MacOS
AndroidStiahnite si Kodi pre Android
linuxStiahnite si Kodi pre Linux
Malinový koláčStiahnite si Kodi pre Raspberry Pi

Inštalácia Kodi a jeho doplnkov na tieto platformy je veľmi jednoduchá av prípade, že potrebujete pomoc, môžete sa obrátiť na našich inštalačných sprievodcov Kodi..

Kodi však možno nainštalovať aj na niekoľko ďalších platforiem. Áno, neoficiálne!

Nasledujú neoficiálne platformy, na ktoré je možné nainštalovať Kodi, a pre vaše pohodlie som prepojil svoje inštalačné príručky pre tieto platformy:

 1. Amazon Fire TV / FireStick
 2. roku
 3. xbox
 4. Inteligentná televízia Samsung
 5. Kodi v systéme Android
 6. Kodi na Raspberry Pi

Inštalácia Kodi na tieto zariadenia je trochu zložitá, a preto na ne môžete jednoducho kliknúť a dostanete sa do inštalačných sprievodcov.

Je spoločnosť Kodi Legal?

Samotný Kodi je legálny vo všetkých aspektoch a otázka týkajúca sa zákonnosti Kodi by sa teraz mala označiť ako neplatná. Pretože sa o tom viedlo veľa diskusií a mnohé vysvetlenia sa poskytli prostredníctvom streamovania geekov a obhajcov súkromia online..

Hlavná príčina všetkých týchto obáv týkajúcich sa zákonnosti spoločnosti Kodi bola vznesená kvôli fiasku vytvorenému týmito doplnkami tretích strán. Z dôvodu ich zapojenia do pirátstva boli vznesené obvinenia týkajúce sa spoločnosti Kodi a nadácia XBMC musela čeliť veľkým odporom..

Mnoho regiónov prísne zakázalo množstvo tokov a doplnkov a niektoré z nich dokonca začali monitorovať predaj a nákup boxov Kodi..

Ale to sa nezastavilo!

Úrady tiež začali monitorovať používanie softvéru Kodi a škatúľ Kodi po celom svete a veci sa začali zhoršovať pre ľudí predávajúcich nelegálne škatule Kodi, keď regulačné orgány a výrobcovia obsahu skočili do tejto jamy..

Chcete poznať hlavné regióny, ktoré podnikli prísne kroky proti Kodi a pirátstvu; pozrite sa na zoznam nižšie:

 1. Európa
 2. USA
 3. Spojené kráľovstvo
 4. Nemecko
 5. Kanada
 6. Austrália

 Je spoločnosť Kodi Legal v Kanade?

Kodi samotný je v Kanade legálny, ale predaj úplne naložených škatúľ Kodi je nezákonný! Poznač si to!

Len málo spoločností v Kanade si myslí, že predaj krabičiek Kodi s plným zaťažením by bol zábavný a ziskový bez toho, aby sme mali najmenšie obavy, čo by sa mohlo pokaziť. Plne načítané škatule Kodi sú jednoducho škatuľky Kodi, v ktorých sú vopred nainštalované doplnky tretích strán alebo neoficiálny streamovací obsah. Používanie takýchto boxov Kodi je nezákonné, pretože to spadá pod pirátstvo.

Maloobchodníci a predajcovia ako ITVBOX.NET, My Electronics, Android Bros Inc., WatchNSaveNow Inc a MTLFreeTV sú populárne mená medzi tými, ktorí predali tieto plne nabité škatule Kodi..

Títo maloobchodníci a predajcovia plne naložených krabíc Kodi boli konfrontovaní so súdnymi spormi od výrobcov obsahu a vlastníkov, ako sú Rogers Communications, Bell, Videotron a niekoľko ďalších..

Zákaz, ktorý vydal Spolkový súd, je stále nedotknutý a nikto nesmie predávať, kupovať ani používať akékoľvek plne naložené škatule Kodi. Úroveň prispôsobenia, ktorú má spoločnosť Kodi, je trochu alarmujúca a pre orgány je ťažké ju kontrolovať. Jedným z najvýznamnejších mien, ktorý čelil súdnym konaniam, boli televízne doplnky, ktoré museli kvôli oficiálnym upozorneniam zatvoriť svoju oficiálnu doménu.

Staré návyky však zomierajú ťažko, a preto sa v priemysle vrátil s novou doménou. Budeme musieť vidieť, ako dlho to prežije.

Kodi už nie je súčasťou medzeru na trhu, ale skôr zvýraznenou témou z hľadiska online streamingu a pirátstva.

Nie ste si istí, či to spôsobuje problémy nadácii XBMC alebo či je to požehnanie pre popularitu spoločnosti Kodi..

 Je spoločnosť Kodi Legal v USA?

USA sú považované za najväčší potenciálny trh pre online streamy a buldozéry, a preto je Kodi v tomto regióne veľmi populárny. Vláda USA však vyzvala na prísne kroky proti všetkým ľuďom, ktorí sa zaoberajú nelegálnym streamingom a online pirátstvom.

Dokonca aj Hollywood sa postavil proti nezákonnému použitiu XBMC!je kodi legálny v usais kodi legal in usa

Úrady boli veľmi pozorný a sledujú veľmi tvrdé tvrdé zásahy proti ľuďom, ktorí predávajú nelegálne škatule Kodi. Používanie softvéru Kodi a jeho oficiálnych doplnkov je napriek tomu stále legálne a bezpečné.

Mnoho vývojárov doplnkov Kodi tretích strán dostalo od úradov oznámenia a varovania a za protihodnotu ukončili svoje služby.

Dokonca aj eBay a Amazon zakázali predaj takýchto boxov Kodi na svojich webových stránkach a prezident USA vyzval na prísne kroky proti nezákonnému streamovaniu. Dokonca aj najlepšia sociálna platforma na predaj týchto zariadení; Facebook objasnil, že predaj takýchto nezákonných vecí na Facebooku nie je striktne povolený.

 Je spoločnosť Kodi Legal v Austrálii ?

Úrad pre boj proti pirátstvu je v Austrálii veľmi aktívny už niekoľko rokov a robí tvrdé zásahy proti torrentovým serverom a nelegálnym streamingovým platformám. Nedávno sa pokúsili pokúsiť sa minimalizovať využitie bitového toku vo svojej oblasti, neboli však také úspešné, ako očakávali. Podarilo sa im minimalizovať celkový počet 20% používateľov torrentov pre nováčikov, ale geekovci vôbec neodradili.

Teraz začali improvizovať svoj akčný plán a teraz sa viac zamerali na plne nabité škatule Kodi, ktoré sa predávajú po celom svete nezákonne.

Nerobte s tým chybu, Kodi je v Austrálii legálna, hovoríme iba o plne naložených krabiciach Kodi.

Aliancia pre kreativitu a zábavu a ďalší partneri sa nedávno spojili v boji proti nelegálnym službám IPTV, ktoré poskytujú prúdy pre filmy a televízne programy bez akýchkoľvek autorských práv. Orgány boja proti pirátstvu sa začali zameriavať aj na distribútorov nezákonných škatúľ Kodi a na používateľov.

 Je spoločnosť Kodi Legal vo Veľkej Británii ?

Veľké množstvo divákov používa Kodi a ďalšie online streamingové služby vo Veľkej Británii. Pre tieto služby je skutočne regiónom s vysokým potenciálom a ziskom. Odkedy sa však trend internetového pirátstva zvýšil, orgány majú svoju stráž a sú brané do úvahy prísne zákony a právne predpisy.

Podľa prieskumu uskutočneného v regióne používa Kodi vo svojich domovoch viac ako 5 miliónov používateľov. Na základe tejto skutočnosti môžeme posúdiť počet používateľov, ktorí by mohli byť zapojení do porušovania autorských práv a pirátstva.

Spojené kráľovstvo sprísnilo svoje právne predpisy týkajúce sa pirátstva a v týchto prípadoch sa zvýšili tresty odňatia slobody. Nedávno súd Newcastle Crown odsúdil štyri a pol roka väzenia na dvoch mužov, ktorí sa podieľali na predaji plne naložených škatúľ Kodi..

John Dodds a Jason Richards sa k nemu priznali a podľa správ, ktoré prichádzajú, predali stovky nelegálnych boxov Kodi na streamovanie anglickej Premier League. Spojené kráľovstvo je región, ktorý je blázon do futbalu a ich vlastná popredná liga je známa na celom svete. Títo podozriví boli zadržaní na základe sťažností podaných Premier League.

Vládne agentúry a orgány boja proti pirátstvu vo všetkých týchto regiónoch sú v súčasnosti veľmi aktívne pri kontrole online pirátstva a nezákonného streamingu. Úrad Spojeného kráľovstva pre duševné vlastníctvo a Európsky súdny dvor boli veľmi aktívne pri znižovaní nezákonných streamingových operácií.

Používatelia, ktorí používajú aplikáciu Kodi a jej doplnky XBMC od tretích strán, musia byť v bezpečí a k tomu môže dôjsť iba pomocou služby VPN. Chránená sieť umožňuje používateľom streamovať a surfovať po webe bez obáv z problémov.

Ako používať Kodi?

Kodi má veľmi dobre jednoduché a organizované rozhranie, ktoré môže každý ľahko používať a porozumieť mu. Inštalácia doplnkov je pomerne jednoduchá a dá sa vykonať v priebehu niekoľkých minút. Ak chcete nainštalovať oficiálny doplnok, môžete to urobiť jednoducho tak, že prejdete na oficiálny archív doplnkov Kodi, ktorý je predinštalovaný.

Do tohto archívu môžete vstúpiť tak, že prejdete do ponuky Doplnky a kliknete na ikonu inštalátora balíkov. Otvorí sa nové okno, v ktorom sa zobrazí možnosť „Inštalácia z úložiska“, kliknite naň a zobrazí sa zoznam všetkých úložísk. Odtiaľto môžete ísť do úložiska doplnkov Kodi a nainštalovať všetky oficiálne doplnky, ktoré chcete použiť..

Po nainštalovaní doplnkov si môžete vychutnať streamovanie s nimi jednoducho tak, že prejdete do ponuky doplnkov. Ponuka Doplnky má niekoľko kategórií, ako napríklad:

 • Doplnky videa
 • Programové doplnky
 • Hudobné doplnky
 • Doplnky obrázkov

Stačí prejsť na kategóriu, do ktorej patrí váš doplnok, a ľahko ho nájdete v zozname. Väčšina doplnkov používaných na streamovanie je z kategórie Video Add-ons. Nástroje na údržbu a príslušné doplnky sú však umiestnené v kategórii Programové doplnky.

Ak chcete nainštalovať doplnky Kodi tretích strán, musíte si stiahnuť ich archívy. Môžete tak urobiť dvoma spôsobmi:

Nainštalujte doplnky Kodi: Pridanie zdroja úložiska

Ak chcete nainštalovať akýkoľvek doplnok pridaním zdroja úložiska, postupujte takto:

 1. Na zariadení otvorte aplikáciu Kodi.
 2. Prejdite do ponuky nastavení kliknutím na ikonu ozubeného kolieska, ktorá sa nachádza v hornej časti ponuky na ľavej strane.
 3. V tejto ponuke otvorte Správca súborov.
 4. Teraz uvidíte možnosť Pridať zdroj, kliknite na možnosť v ľavom zozname.
 5. Otvorí sa dialógové okno; uvidíte polia pre zdrojovú adresu URL a meno. Zadajte adresu URL úložiska a kliknite na tlačidlo OK.
 6. Potom pomenujte tento zdroj a kliknite na tlačidlo OK.
 7. Skontrolujte obidve zadané hodnoty a kliknutím na tlačidlo OK zatvorte dialógové okno.
 8. Teraz sa vráťte na domovskú obrazovku Kodi.
 9. Prejdite na ponuku Doplnky kliknutím na kartu Doplnky v ľavom stĺpci.
 10. V ľavom hornom rohu kliknite na ikonu Inštalátor balíka (ikona v tvare poľa).
 11. Otvorí sa nové menu, kliknite na „Inštalácia zo súboru ZIP “
 12. Rolujte zoznamom a vyberte zdroj podľa mena, ktoré ste predtým pridali. Priečinok sa otvorí a bude mať súbor zip, kliknite naň a počkajte niekoľko sekúnd, kým sa neobjaví upozornenie.
 13. Teraz kliknite na možnosť Inštalovať z úložiska, prejdite zoznamom a otvorte úložisko, ktoré ste si stiahli pre svoj príslušný doplnok..
 14. Vyberte požadovaný doplnok a kliknite na tlačidlo Inštalovať.

Doplnok bude nainštalovaný a zobrazí sa upozornenie. Teraz môžete ľahko pristupovať k doplnku z ponuky Doplnky.

Niektoré z najlepších oficiálnych doplnkov Kodi, ktoré môžete vyskúšať:

 1. Plex
 2. Wired
 3. Hráč Eurosportu
 4. ESPN 3
 5. BBC iPlayer

Ak hľadáte nejaké doplnky tretích strán na streamovanie bezplatného obsahu, skúste toto:

 1. exodus
 2. zmluva
 3. placenta
 4. Neptún povstáva
 5. SportsDevil
 6. Joker Sports
 7. Výkop
 8. znovuzrodenie
 9. Pulse Fitness
 10. Ultimate IPTV

Môžete tiež nainštalovať súbory Kodi, ktoré sú skvelým spôsobom, ako sa vyhnúť problémom, ako je inštalácia každého doplnku jeden po druhom. Zostavy sú veľké a obsahujú predinštalované doplnky Kodi. Používatelia si môžu ľahko zvoliť, ktorá z nich má požadované doplnky, a potom ju môžu ľahko nainštalovať podľa rovnakého postupu, aký je uvedený vyššie..

Zostavy šetria čas, ale tiež pokrývajú veľa systémovej pamäte. Ja osobne nemám radšej stavbu Kodi, pretože moja skúsenosť s niekoľkými stavbami Kodi nebola príliš veľká, pretože spomaľujú Kodi. Niekoľko zostavení však funguje skvele a poskytuje plynulé streamovanie.

Ďalšou skvelou vecou, ​​ktorú si môžu používatelia vyskúšať, sú úpravy rozhrania Kodi. Vzhľady dodávajú prístrojovému panelu Kodi nový vzhľad a pomáhajú používateľom prispôsobiť si ich Kodi tak, ako chcú, tak, ako sa im páči.

Inštalácia doplnkov Kodi: Metóda priameho sťahovania

Ďalším spôsobom inštalácie doplnku je stiahnutie súboru archívu ZIP priamo z zdrojovej webovej stránky a jeho inštalácia. Je to relatívne krátka metóda a geeki ju nazývajú metódou priameho sťahovania. Tu je postup inštalácie doplnku s metódou priameho sťahovania:

 1. Stiahnite si súbor Repository Zip do svojho zariadenia.
 2. Spustite Kodi na svojom zariadení a otvorte ponuku Doplnky.
 3. V ľavom hornom rohu obrazovky kliknite na ikonu Inštalátor balíka.
 4. Teraz kliknite na možnosť Inštalovať zo súboru ZIP.
 5. Prejdite si systém a otvorte stiahnutý súbor zip. Depozitár bude nainštalovaný a zobrazí sa upozornenie.
 6. Po zobrazení upozornenia kliknite na možnosť Inštalovať z úložiska.
 7. Teraz otvorte prevzatý archív a vyberte požadovaný doplnok.
 8. Teraz kliknite na tlačidlo Inštalovať a počkajte, kým sa nezobrazí upozornenie povolené doplnkom.

Tam máte povolený doplnok pomocou metódy priameho sťahovania. Väčšina používateľov má tendenciu inštalovať doplnky pomocou tejto metódy, pretože je krátka a jednoduchá.

Kodi Recenzie Reddit a Twitter

Kodi má po celom svete skvelého fanúšika. Recenzie nad Kodi sú však trochu zmiešané, pretože existujú ľudia, ktorí si Kodi užívajú, a naopak, existujú ľudia, ktorí sú proti nemu. Pozrite sa na tieto tweety a vlákna Reddit a zistite, ako sa ľudia cítia v spoločnosti Kodi.

Najprv sa pozrime na pozitívnu stránku

Komentár z diskusie d4nm3d je komentár z diskusie "Na čo je kodi dobré?".

Komentár z diskusie Komentár od Boogertwilliams z diskusie "Na čo je kodi dobré?".

Komentár z diskusie sillycyco komentár z diskusie "Na čo je kodi dobré?".

Umožňuje preskočiť na niektoré negatívne myšlienky o spoločnosti Kodi.

Komentár z diskusie Komentár spoločnosti NedSc z diskusie "Po krátkej diskusii sa teraz pýtame na konverzáciu doplnku Gray area / Piracy Add-on at / r / Addons4Kodi".

Komentár z diskusie 13378 je komentár z diskusie "Predpovede pirátstva spoločnosti Kodi a Addon na rok 2018".

|| Haha, som v epizóde, kde je svadba Keitha a Julesa, ale nemôžem sa na ne pozerať, pretože mama má toto zariadenie s názvom Kodi, je nezákonné nechať ich, aby na mne prestal pracovať v polovici epizódy 16, takže to saje, musím počkajte v pondelok týždeň, aby ste vyskúšali skrinku. xD

– Stι St s Stι ᥣ ι ᥒ skι (@SpazWithABat) 19. augusta 2018

Niekto by mal tomuto chlapcovi povedať, že spoločnosť Kodi je úplne legálna!

Toto je rozumné vyhlásenie, ktoré zhrnie všetko do jednej vety:

Všetky škatule Kodi sú legálne – to, čo do nich niekto vkladá, môže byť nezákonné.

– simonmel (@ simonmel5) 14. augusta 2018

Záverečné slová

Kodi je sama osebe galaxiou, pretože umožňuje používateľom ísť nad rámec fantázie. Jeho doplnky a doplnky sú to, čo z nej robí krásnu vec, ktorá umožňuje používateľom vychutnať si obľúbený obsah z celého sveta jediným kliknutím.

Kodi stanovila meradlo v priemysle online streamovania a prehrávania médií, čo nie je ľahké prekonať. Nezáleží na tom, do akej miery sa konkurenti spoločnosti Kodi snažia predbehnúť to, nápor, ktorý poskytol prúdom, sa nikdy nezhoduje..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me