Najnovší vývoj v komunite Kodi je veľmi inovatívny a pohodlný súčasne. K dispozícii je nové úložisko doplnkov, ktoré pokrýva všetky doplnky a úložiská Kodi.

Jedna vec, ktorú by si mal každý užívateľ pamätať pred prístupom k archívom, je, že sú neoficiálne a podliehajú pirátstvu. Preto sa dôrazne odporúča šifrovanie prenosu pomocou najlepšej siete VPN pre server Kodi, aby sa chránilo vaše súkromie pred poskytovateľmi internetových služieb a oprávneniami.

Postupujte podľa nášho sprievodcu a zistite, ako nainštalovať reprosústavu Lazy Kodi a užiť si úplnú slobodu Kodi v jednom úložisku.

Čo je repozitár Lazy Kodi?

Vývoj komunity Kodi zaznamenáva niekoľko zaujímavých zvratov a otočí sa, ako sa každý deň objaví nový doplnok alebo úložisko s vylepšenými funkciami. Nedávno sme videli doplnok, ktorý by mohol vyradiť všetky archívy GitHub, takže si môžete stiahnuť najnovší doplnok a archívy..

Pred niekoľkými dňami však vyšiel nový revolučný archív, ktorý obsahuje všetky doplnky, archívy a súbory Kodi. Bez ohľadu na to, ktorý doplnok Kodi, zostavenie alebo úložisko Kodi chcete nainštalovať, nájdete ich v úložisku Lazy Repository. Už nemusíte hľadať a pridávať inú zdrojovú adresu URL na inštaláciu doplnkov alebo úložísk. To je jedna z hlavných výhod, ktorú Lazy Kodi poskytuje.

Ďalšou skvelou vlastnosťou programu Lazy Kodi je, že nie je zraniteľný voči právnym problémom, pretože je hostiteľom iba doplnkov a úložísk spoločnosti Kodi. Preto je to spoľahlivé úložisko, ktoré by sa nemalo používať, pretože by proti nemu nevznikli žiadne červené vlajky.

Ako nainštalovať Lazy Repository na Kodi Krypton, verzia 17.6 alebo nižšia

 1. Spustite program Kodi > Klikni na Výbava ikona.ako nainštalovať lenivý repo na kodi
 2. Otvorené Správca súborov > Dvakrát kliknite na Pridať zdroj, objaví sa nové dialógové okno.Ako nainštalovať lenivý repo na kodi kryptón verzia 17.6 alebo nižšia
 3. Kliknite na miesto, kde sa hovorí , Žiadne ‘ a potom zadajte tento zdroj URL: http://lazykodi.com/ > cvaknutie OK.ako nainštalovať lenivé repo na kodi jarvis verzie 16 alebo vyššej
 4. Teraz pomenujte tento zdroj médií ako „Lazy Kodi“ > cvaknutie OK > cvaknutie OK znovu zatvorte dialógové okno.Ako nainštalovať lenivý repo na kodi leia verzie 18 beta
 5. Návrat do Kodi Home > Prejdite na stránku Add-ons Ponuka > Klikni na Box-icon z ľavého horného rohu.ako nainštalovať lenivý repo na firi kodi
 6. Klikni na Inštalácia zo súboru ZIP voľba.lenivé kodi na stiahnutie
 7. vybrať Lazy Kodi zo zoznamu.lenivé kodi recenzie
 8. Teraz uvidíte tri možnosti: Repozitáre, Zipsy a čarodejník.lenivé repo alternatívy
 9. Teraz vyberte možnosť zodpovedajúcu vašim potrebám.

Ako nainštalovať úložisko Lazy Kodi na serveri Jarvis verzie 16 alebo vyššej

 1. Kliknite na systém.
 2. Otvorené Správca súborov.
 3. Dvakrát kliknite na Pridať zdroj.
 4. cvaknutie , Žiadne ‘ > Napíšte toto URL http://lazykodi.com/ > cvaknutie hotový.
 5. Pomenujte úložisko ako Lazy Kodi > lis hotový > lis OK.
 6. Návrat do Hlavné menu Kodi.
 7. cvaknutie systém > Kliknite na Add-ons .
 8. cvaknutie Inštalácia zo súboru ZIP.
 9. vybrať Lazy Kodi.
 10. Teraz vyberte požadovanú možnosť.

Ako nainštalovať úložisko Lazy na server Kodi Leia verzie 18 alebo novšej

Inštalácia úložiska Lazy Kodi na serveri Kodi Leia verzie 18 by zostala rovnaká ako v prípade inštalačného postupu Lazy Kodi na serveri Kodi Krypton verzie 17. Dôvodom je, že rozhranie a funkčnosť verzie 17 aj verzie 18 sú dosť podobné, a preto inštalácia doplnku add -a iné postupy sa nemenia.

Ako nainštalovať úložisko Lazy Kodi na

Lazy Kodi môže byť nainštalovaný na mnohých platformách, kde je Kodi. Najprv musíte nainštalovať Kodi na FireStick a potom musíte postupovať podľa krokov uvedených nižšie:

 1. Otvorené FireStick.
 2. Ísť do nastavenie
 3. Otvorené aplikácia > Kliknite na Spravujte nainštalované aplikácie
 4. Kliknite na kodi > Teraz postupujte podľa vyššie uvedených krokov na inštaláciu Lazy Repository na Kodi Krypton.

Lazy Repository Download

Stiahnutie úložiska Lazy Repository je veľmi ľahké; jednoducho ho prevezmite podľa týchto pokynov:

 1. Klikni na Ikona nastavení z kodi Domovská obrazovka > Ísť do Správca súborov > Kliknite na Pridať takz ľavého stĺpca > Zadajte toto http://lazykodi.com/ po kliknutí na miesto, kde sa hovorí < nikto> a kliknite na tlačidlo OK
 2. Pomenujte tento zdroj URL ako „lenivý kodi” > cvaknutie OK > cvaknutie OK znovu zatvorte dialógové okno.
 3. Teraz sa vráťte na stránku kodi Hlavné menu > Ísť do pridaťons časť > Kliknite na ikonu truhlík ikona > Kliknite na Inštalácia zo súboru ZIP > Kliknite na Lazy Kodi.

Odtiaľto si môžete ľahko vybrať ľubovoľné úložisko alebo doplnok, ktorý chcete nainštalovať. V tomto úložisku budete mať k dispozícii všetky možnosti.

Najlepšie Lazy Kodi Repo

Lazy Kodi má niekoľko vynikajúcich doplnkov z najlepších svetových úložísk. Niektoré populárne doplnky, ktoré má Lazy Repository, sú:

 1. exodus
 2. Neptún povstáva
 3. placenta
 4. Urban Kingz
 5. Brigáda kostí
 6. urán
 7. SportsDevil
 8. BBC iPlayer
 9. USTVNow
 10. cCloudTV

Najlepšie hry Lazy Repo

Lazy Kodi tvrdí, že má všetky zostavy pre Kodi, tu sú niektoré populárne súbory, ktoré Lazy Kodi ponúka:

 1. Zostavenie CellarDoor TV
 2. Gentec Kodi Build
 3. Mancave Kodi Build
 4. The Beast Kodi Build
 5. No Limits Magic Build
 6. Misfits Mod Build
 7. Postaviť Ezzermans
 8. Zero Tolerance Kodi Build
 9. Wiz Tech stavia
 10. AJ Kodi Build

Alternatívy úložiska Lazy Kodi

Lazy Kodi tvrdí, že je jediným úložiskom všetkých doplnkov Kodi a neexistuje žiadne iné úložisko, ktoré by tvrdilo rovnako. Niekoľko úložísk doplnkov Kodi má však k dispozícii širokú škálu doplnkov a zostavení, ktoré však nevyrábajú, ako napríklad úložisko Lazy Repository. Zmluvu môžete použiť ako lenivú alternatívu.

Lazy Repo Recenzie

Keďže Lazy Repository je novým účastníkom v komunite, veľa ľudí o ňom nevie, a preto tu nie je veľa recenzií online. Uvádzame však niekoľko vlákien:

lazy-Kodi-repo-recenzia

Na druhej strane sa tento užívateľ vyslovil proti tvrdeniam Lazy Kodi.

lenivé repo hodnotenie

Záverečné slová

Úložisko Lazy Kodi je skutočne skvelým doplnkom komunity Kodi, existujú však vážne obavy týkajúce sa tvrdení tímu Lazy Kodi, keďže ide o úplné úložisko Kodi. Napriek tomu niet pochýb, že toto úložisko má čo ponúknuť.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me