Doplnok Magic Dragon Kodi prevzal niektoré z najpopulárnejších mien na trhu, ako je doplnok Pyramid Kodi a Dogs Bollocks. Tieto doplnky boli kedysi dominantnými doplnkami spoločnosti Kodi pre streamovanie zábavy v komunite. Magic Dragon je vynikajúcou voľbou pre sledovanie filmov, športu, televíznych programov a ešte oveľa viac v kvalite HD.

Postupujte podľa nášho sprievodcu a zistite, ako nainštalovať program Magic Dragon na server Kodi. A ak čelíte problémom s vyrovnávacou pamäťou alebo ak chcete mať streaming vo vysokej kvalite s programom Magic Dragon, potom pomocou nástroja Real Debrid na serveri Kodi získate dokonalé riešenie..

Repozitár doplnkov Magic Dragon Kodi

Magic Dragon si môžete stiahnuť z Supremacy Repository. Tento doplnok nie je k dispozícii v žiadnom inom úložisku.

Ako nainštalovať Magic Dragon na Kodi Krypton verzie 17.6 alebo nižšej

 1. Otvorené kodi softvér vo vašom zariadení > Kliknite na Nastavenia (ikona ozubeného kolesa) viditeľné v ľavom hornom rohu obrazovky > Otvorí sa nové okno, cvaknutie na Správca súborov z viditeľnej ponuky.ako nainštalovať magického draka na kodi
 2. teraz dvakrát kliknite na Pridať zdroj možnosť z ľavého stĺpca. ako nainštalovať magického draka na kodi kryptón verzie 17.6 alebo nižšej
 3. cvaknutie a zadajte ho URL v paneli s adresou v dialógovom okne: http://supremacy.org.uk/zip/repo/ > cvaknutie ok > Názov zdroja ako nadvláda > cvaknutie OK > Znova skontrolujte webovú adresu a meno > cvaknutie OK.ako nainštalovať magického draka na kodi jarvis verzie 16 alebo vyššej
 4. Teraz sa vráťte do Hlavné menu Kodi > Ísť do Add-ons Ponuka > Kliknite na ikonu Ikona poľa.magický drak kodi na stiahnutie
 5. Kliknite na Inštalácia zo súboru ZIP voľba.magický drak nefunguje
 6. vybrať nadvláda > cvaknutie Repository.supremacy-2.3.zip > Počkajte na oznámenie. úložisko magických drakov
 7. Teraz kliknite Inštalácia z úložiska > Prejdite a otvorte nadvláda > Kliknite na doplnky videa > vybrať Kúzelný drak > cvaknutie Inštalácia.

magický drak

Ako nainštalovať Magic Dragon na Kodi Jarvis verzie 16 alebo vyššej

 1. Otvorené Kodi Jarvis V16.
 2. cvaknutie systém > Otvorené Správca súborov.
 3. Dvojité kliknutie Pridať zdroj.
 4. cvaknutie <nikto> a typ URL http://supremacy.org.uk/zip/repo/ > cvaknutie hotový > Pomenujte tento zdroj ako nadvláda > cvaknutie hotový > cvaknutie OK.
 5. Vráťte sa do Hlavné menu Kodi > cvaknutie systém > cvaknutie Add-ons.
 6. Kliknite na Inštalácia zo súboru ZIP voľba > Otvorené nadvláda > cvaknutie Repository.supremacy-2.3.zip. Počkajte, kým sa neobjaví oznámenie.
 7. Teraz kliknite na Inštalácia z úložiska > Ísť do nadvláda.
 8. Ísť do Doplnky videa.
 9. Kliknite na Kúzelný drak > hit Inštalácia > Počkajte na oznámenie.

Stiahnuť Magic Dragon Kodi

 1. Stiahnite si súbor zip > Hlavné menu Kodi > cvaknutie Add-ons > cvaknutie Ikona poľa.
 2. cvaknutie Inštalácia zo súboru ZIP > Prehliadať systém pre stiahnutý súbor zip > vybrať Repository.supremacy-2.3.zip > Počkajte, kým sa neobjaví oznámenie.
 3. cvaknutie Inštalácia z úložiska > cvaknutie nadvláda > Otvorené doplnky videa zložka > Kliknite na Kúzelný drak > cvaknutie Inštalácia > počkajte, kým sa neobjaví oznámenie.

Magic Dragon nefunguje / chyby / opravy na Kodi

Zlyhala inštalácia závislosti

Počas inštalácie doplnku sa vyskytla chyba závislosti kvôli prerušeným odkazom na zdroje a zastaralým archívom

fix

Skontrolujte, či je úložisko, ktoré sa snažíte používať, prístupné a živé. Ak úložisko nie je prístupné, vyberte alternatívne úložisko.

Skontrolujte chybu denníka

Táto chyba sa objaví niekedy pri inštalácii doplnku a niekedy pri prístupe k doplnkovým tokom. Dôvodom tejto chyby môžu byť chýbajúce súbory v úložisku alebo hromadenie vyrovnávacej pamäte.

fix

Ak chcete túto chybu odstrániť, vymažte vyrovnávaciu pamäť Kodi a skúste nainštalovať tento doplnok z dôveryhodného úložiska. Na inštaláciu doplnku by ste si mali vždy zvoliť spoľahlivé úložisko.

Recenzie Magic Dragon

Doplnok Magic Dragon Kodi sa v poslednej dobe stal fanúšikmi, pretože používatelia, ktorí tento doplnok testovali, zdieľajú niektoré recenzie na sociálnych médiách týkajúce sa tohto doplnku. Používatelia sa môžu pozrieť na tieto tweety:

magické recenzie draka

Jeden z používateľov o tom šiel trochu sarkasticky:

Páči sa mi spôsob, akým myslia na kúzlo v tejto sérii a ako sú vnímaní draci. #theancientmagusbride #mahoutsukainoyome

– Storm (@kodi_meaker) 23. júla 2016

Záverečné slová

Magic Dragon je úžasným doplnkom na zábavné účely, pretože obsahuje vysoko kvalitné toky filmov, televíznych relácií, športových udalostí a obsahu pre deti. Spomedzi všetkých nových nadchádzajúcich doplnkov je iba málo spoľahlivých a majú potenciál ísť ďalej a získať si reputáciu.

Doplnok Magic Dragon Kodi má veľký potenciál stať sa jedným z najlepších doplnkov pre streamovanie zábavy. Používatelia, ktorí to vyskúšali, ho už odporúčajú ostatným.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me