Movie Theatre Butter Kodi Addon: Krok za krokom Inštalačná príručka pre Kodi Leia a Krypton

Film-divadelné-butter-kodi-addon


Movie Theatre Butter Kodi addon je ďalšou vidličkou populárneho doplnku Exodus Kodi a má rovnaké rozhranie Exodus Kodi. Prístupnosť tohto doplnku je však lepšia ako doplnok Exodus Kodi, pretože umožňuje používateľom sledovať filmy dozadu pomocou funkcie automatického prehrávania..

Vďaka tejto funkcii je to lepšie ako ostatné, pretože nemusíte prepínať pri sledovaní ďalšieho filmu, jednoducho si sedieť a užívať si zoznam skladieb bez toho, aby ste museli zakaždým klikať na iné miesta..

Ďalšou vynikajúcou funkciou doplnku Movie Theatre Butter Kodi je, že ponúka integráciu Trakt a Real Debrid. Mnoho používateľov Kodi uprednostňuje použitie týchto služieb s najlepšou sieťou VPN na streamovanie.

Kino Kino Kodi Addon Repository

Movie Theatre Kodi addon je k dispozícii prostredníctvom kodi Diamond Repo, ktorý obsahuje niektoré z najlepších doplnkov Kodi, ako Cartoon Network, Najlepšia britská komédia, Vortex, YouTube atď..

Ako nainštalovať Movie Theatre Butter na Kodi Leia verzie 18.2 alebo nižšej

 1. Otvorené kodi > Klikni na nastavenie ikona (Prevod ikona).
 2. Ísť do Systémové nastavenia a povoliť Neznáme zdroje.
 3. Vráťte sa do ponuky nastavení a otvorte Správca súborov.
 4. Dvakrát kliknite na Pridajte zdroj z ľavého stĺpca > Kliknite na miesto, kde sa hovorí <nikto> a zadajte ho URL „http://repo.rubyjewelwizard.com/“ > cvaknutie OK > Pomenujte tento zdroj médií ako ‘Diamant’ > cvaknutie OK > Kliknite na dvakrát skontrolovať URL a meno a kliknite na ok zatvorte dialógové okno.
 5. Vráťte sa na domovskú obrazovku Kodi a choďte na pridaťons
 6. Klikni na “ikona poľa“Z ľavého horného rohu > cvaknutie Inštalácia zo súboru zip > vybrať diamant > cvaknutie INSTALL_DIAMOND_REPO > vybrať Diamond-Wizard-Repo.zip > Počkajte na oznámenie.
 7. Teraz vyberte Inštalácia z úložiska voľba > cvaknutie Diamond Wizard Repo > Otvorené Doplnky videa zložka > vybrať Movie Theatre Butter – Automatické prehrávanie
 8. cvaknutie Inštalácia >Počkajte na oznámenie

Ako nainštalovať Movie Theatre Butter na Kodi Krypton verzie 17.6 alebo nižšej

 1. Otvorené kodi > Ísť do nastavenie.
 2. Otvorené Správca súborov.
 3. Dvakrát kliknite na Pridajte zdroj > cvaknutie <nikto> a napíšte to URL „http://repo.rubyjewelwizard.com/“ > cvaknutie OK > Pomenujte túto webovú adresu média ako ‘Diamant’ > cvaknutie OK > cvaknutie OK znovu.
 4. Vráťte sa na domovskú obrazovku Kodi > Kliknite na pridaťons
 5. Kliknite na „Ikona inštalátora balíka“Z ľavého horného rohu > vybrať Inštalácia zo súboru zip voľba > vybrať diamant > cvaknutie INSTALL_DIAMOND_REPO > Kliknite na Diamond-Wizard-Repo.zip > Počkajte na oznámenie.
 6. cvaknutie Inštalácia z úložiska voľba > vybrať Diamond Wizard Repo > Ísť do Doplnky videa > Kliknite na Movie Theatre Butter – Automatické prehrávanie
 7. hit Inštalácia >Počkajte na oznámenie.

Movie Theatre Butter Kodi na stiahnutie

 1. Stiahnite si do svojho zariadenia súbor Movie Theatre Butter Kodi Addon Zip
 2. Otvorte aplikáciu Kodi > Ísť do pridaťons
 3. Klikni na “Ikona Inštalátora balíkov” > cvaknutie Inštalácia zo súboru zip > Prejdite a otvorte stiahnutý súbor zip > Počkajte na oznámenie.
 4. Teraz vyberte Inštalácia z úložiska voľba > cvaknutie Diamond Wizard Repo > Otvorené Doplnky videa zložka > vybrať Automatické prehrávanie kina s maslom.
 5. cvaknutie Inštalácia >Počkajte na oznámenie.

Movie Theatre Butter Down / Nefunguje / Chyby / Opravy

Zlyhala inštalácia závislosti

Niekedy sa pri inštalácii doplnku tretej strany objaví chyba oznamujúca „Zlyhanie pri inštalácii závislosti“ a tam sa inštalácia končí. Dôvodom tejto chyby môže byť buď zastarané úložisko alebo chýbajúce súbory v úložisku.

fix

Ak chcete túto chybu znášať, skontrolujte zdrojovú adresu URL úložiska a skontrolujte, či je aktuálna alebo nie. Ak je úložisko prístupné, znova ho stiahnite a skúste znova. Ak chyba pretrváva, skúste nainštalovať doplnok z alternatívneho úložiska.

Skontrolujte chybu denníka

Pri pokuse o prístup k doplnku alebo pri pokuse o otvorenie streamu sa môžu zobraziť chyby denníka. V obidvoch scenároch môže byť príčinou tejto chyby zväčšená vyrovnávacia pamäť a záložné údaje doplnku Kodi..

fix

Túto chybu môžete ľahko opraviť, vymažte medzipamäť doplnku Kodi a ďalšie údaje backendu tak, že prejdete do ponuky doplnkov a potom prejdete do časti Nástroje. Ak vymazanie vyrovnávacej pamäte doplnku nepomôže, skúste aktualizáciu doplnku aktualizovať.

záver

Nie je veľa vidlíc schopných poskytnúť vysoko kvalitný zážitok, ako originálne doplnky Kodi. Doplnok Movie Theatre Butter Kodi má však úžasné vlastnosti, ktoré dokazujú jeho potenciál, a môžeme povedať, že je zďaleka jedným z mála najlepších vidlíc Exodusu..

Stiahnite si a nainštalujte tento doplnok a vychutnajte si sledovanie obľúbených filmov pomocou automatického prehrávania vo vysokom rozlíšení. Uistite sa, že svoje súkromie chráni spoľahlivá sieť VPN!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map