Najlepšie bezplatné VPN pre FireStick, ktoré skutočne fungujú v roku 2020

voľný vpn-firestick-kodi


Streamovanie online sa stalo zábavným a pohodlným so zariadeniami Amazon FireStick a FireTV. Umožňujú sledovať, čo sa vám páči, prostredníctvom mnohých kanálov a aplikácií dostupných v ich knižnici. Na rozdiel od svojich konkurentov FireStick pracuje rýchlejšie a má ľahko použiteľné rozhranie.

Navyše môžete nainštalovať Kodi na FireStick, čo je najlepší online prehrávač médií, ktorý je momentálne k dispozícii. Kodi má fantastické doplnky, ktoré používateľom umožňujú sledovať filmy, televízne programy, živé športy a podobne. Kombinácia Kodi a FireStick určite zlepší váš zážitok z online streamovania a poskytne vám lepší prístup k obsahu.

Problém je však v tom, že obsah dostupný cez FireStick a na niektorých doplnkoch Kodi je v mnohých častiach sveta obmedzený. Licenčné orgány a distribútori obsahu ukladajú tieto obmedzenia, ktoré cenzurujú pozorovatelia. Tieto obmedzenia je možné obísť použitím VPN pre Kodi na FireStick.

VPN poskytuje úplnú anonymitu používateľom na webe a umožňuje im prístup k čomukoľvek, čo chcú. Nielen to, ale tiež ich chráni pred špionážnymi očami a pomáha obísť škrtenie ISP.

Základné vlastnosti najlepšej bezplatnej siete VPN pre FireStick

Pri výbere VPN pre FireStick majú používatelia dve možnosti; bezplatnú VPN alebo prémiovú VPN. Je pravda, že prémioví poskytovatelia VPN, ako sú PureVPN a SurfShark, majú úžasné vlastnosti pre online streamery. S bezplatným poskytovateľom VPN sa však vždy kladú otázky týkajúce sa ich bezpečnostných protokolov a funkcií.

Neodporúčam používateľom zvoliť si bezplatnú sieť VPN z dôvodu nedostatku dôveryhodnosti, ktorý existuje v odvetví v súvislosti s výkonom. Existuje však niekoľko bezplatných sietí VPN pre FireStick Kodi, ktoré sú spoľahlivé a dajú sa použiť na streamovanie.

Spoľahlivá bezplatná VPN pre Kodi na FireStick by mala mať nasledujúce vlastnosti:

 1. Vyhradená aplikácia FireStick
 2. Nevyžaduje sa žiadna registrácia ani predplatné
 3. Podporuje hlavné operačné systémy
 4. Mal by mať špičkové bezpečnostné funkcie
 5. Prísne zásady denníkov

Nižšie som diskutoval o mojich najlepších 5 odporúčaných najlepších bezplatných sieťach VPN pre FireStick Kodi 2020, nezabudnite ich skontrolovať:

5 najlepších VPN zadarmo pre FireStick

1. Hide.me

hide.me-firestick

Tento poskytovateľ VPN v Malajzii má množstvo úžasných funkcií, ako napríklad bezpečné šifrovanie a sieť 1 400+ serverov po celom svete. Hide.me ponúka bezplatné aj prémiové balíčky služieb a každý z plánov má svoju ponuku funkcií.

Jeho servery sú bezpečné a poskytujú dobrú šírku pásma, čo používateľom umožňuje streamovať bez problémov s vyrovnávacou pamäťou. Má prísne zásady neprihlásenia, čo znamená, že neeviduje žiadne záznamy o aktivitách používateľov. Desktopový klient, ako aj jeho aplikácia v iných operačných systémoch, majú veľmi elegantné a ľahko použiteľné rozhranie.

Všetky vyššie uvedené funkcie sú dôvodom, prečo som ich v zozname odporúčaní uviedol ako prvý. Môžete si ľahko stiahnuť a začať používať Hide.me na FireStick, bez potreby registrácie alebo prihlásenia sa na službu.

2. Windscribe

windscribe-firestick

Windscribe je fantastický poskytovateľ VPN zadarmo, ktorý je v tomto odvetví už dlhší čas a získal si vynikajúcu povesť. Jedným kliknutím sa pripojí k zabezpečenému serveru z požadovaného miesta. Má servery vo viac ako 50 krajinách po celom svete.

Windscribe má priame rozhranie a je možné ho nainštalovať a používať v priebehu niekoľkých minút, pretože nemá zložité inštalačné postupy. Má prémiový balík, ale môžete ho používať zadarmo; Jediným rozdielom je, že šírka pásma bezplatného balíka je obmedzená na 10 GB mesačne.

Jeho tvrdenie, že je rýchla VPN, je platné, pretože som osobne zažil, že sa okamžite pripojí k serveru. Má prísne zásady bez protokolov a neunikne IP ani DNS. Užívatelia môžu využívať Windscribe na viacerých operačných systémoch ako Windows, Android, iPhone, Linux a Firestick. Windscribe má svoje rozšírenie Chrome a Firefox.

3. Atom VPN

ATOM-FIRESTICK

AtomVPN je bezplatná služba VPN dostupná pre platformy ako Android a Firestick. Vyžaduje sa bez registrácie alebo procesu registrácie, stačí nainštalovať aplikáciu a chrániť svoju sieť jediným kliknutím.

AtomVPN má servery z celého sveta a umožňuje používateľom obísť geograficky obmedzené weby a webové stránky blokované poskytovateľmi internetových služieb..

Aplikácia má priame rozhranie a je celkom užívateľsky prívetivá. Je to jeden z najrýchlejších dostupných poskytovateľov VPN. Bola vydaná v roku 2015 a odvtedy slúži bezplatne z celého sveta.

4. Opera VPN zadarmo

Je to jedna z jeho služieb, ktorá je integrovaná do prehliadača a nemá samostatnú aplikáciu. Prehliadač Opera má v sebe zabudovanú sieť VPN a je zadarmo. Nerobte si starosti s tým, ako nainštalovať Opera VPN na FireStick; jednoducho nainštalujte prehliadač Opera a pripojte sa k serveru VPN zo zoznamu, aby ste mohli bezpečne prehľadávať web.

Opera VPN pre FireStick šifruje prenos a obmedzuje poskytovateľa internetových služieb a oprávnenie na špionáž. Prehliadač Opera je možné nainštalovať na Firestick prostredníctvom obchodu s aplikáciami Amazon veľmi rýchlo a používať svoju VPN na streamovanie na Firestick cez prehliadač.

5. X-VPN

xvpn-firestick

X-VPN je ďalšia bezplatná VPN pre FireStick Kodi, ktorá tvrdí, že ponúka bezpečnú a rýchlu službu. Podľa toho, že ide o bezplatnú sieť VPN, môžeme povedať, že tieto nároky sú do istej miery presné. Po vykonaní niekoľkých testov tohto poskytovateľa VPN som s jeho výkonom spokojný.

Má rozsiahlu sieť 8 000+ serverov na 50+ miestach a je kompatibilný so všetkými hlavnými operačnými systémami, ako sú Windows, Mac, iOS, Android, FireOS a Linux..

X-VPN ponúka aj prémiové plány pre používateľov, ktorí chcú využívať rozšírené funkcie a neobmedzené služby.

3 Dôvod nevyberať bezplatnú sieť VPN pre FireStick

Neodporúčam ľuďom používať bezplatnú sieť VPN a čas od času som o nej napísal. Neznamená to, že im závidím; je to len skutočnosť, že nie sú spoľahliví v rozsahu, v akom sú prémiové VPN. Majú slabé šifrovacie protokoly a obmedzené funkcie, vďaka ktorým je vaše súkromie a ochrana zraniteľná.

1. Nezabezpečené a zraniteľné

Nikdy by som nikomu nedovolil ohroziť moju bezpečnosť a súkromie, tak prečo by si ty?

Títo bezplatní poskytovatelia VPN nemajú špičkové bezpečnostné protokoly ako platené. Bezplatné VPN majú úniky DNS a slabé protokoly, ktoré by mohli ľahko preniesť vaše údaje, vašu identitu voči úradom. Tieto siete VPN vedú záznamy, čo je najväčšou hrozbou pre vašu online slobodu.

Okrem toho poskytovatelia bezplatných sietí VPN čelili mnohým sporom, ako sú zaznamenané údaje o používateľoch a ich predaj orgánom a organizáciám. Je to niečo, čo narušuje dôveru používateľov a nikdy by som sa nerozhodol pre takého poskytovateľa služieb.

2. Malé serverové siete

Ďalším dôvodom, prečo tieto bezplatné VPN, ako napríklad hide.me alebo Hideman, neodporúčam, je počet serverov, ktoré majú. Pre mňa je viac kladov vždy plus a to je to, čo hovorím ľuďom, aby hľadali pri výbere akejkoľvek VPN.

Tieto bezplatné siete VPN majú iba 20 až 30 serverov po celom svete; iné platené servery VPN majú v porovnaní s nimi viac ako 1 000 serverov. To je jeden z mnohých dôvodov, prečo si vyžadujú predplatné.

3. Nízka rýchlosť

Pokiaľ ide o streamovanie, ak ste niekto, kto môže ohroziť rýchlosť streamovania, buďte mojím hosťom a vyskúšajte niektorú z nižšie uvedených bezplatných sietí VPN pre Amazon Fire TV Stick..

Nebudete mať taký úžasný zážitok, aký by ste chceli mať, pretože bezplatné servery Fire TV VPN nemajú servery s dobrou rýchlosťou.

záver

Amazon FireStick je nabitý množstvom funkcií a aplikácií, vďaka ktorým sa stal obľúbeným medzi streamermi. Ak chcete využívať všetky jeho funkcie, použite sieť VPN. VPN pre Kodi na FireStick je užitočná vec, aby ste zostali v bezpečí a naparovali bez akýchkoľvek hraníc.

Bezplatná sieť VPN nie je celkovo zlá vec, ale stále je riskantná. Je to skôr ako priniesť pištoľ do vojny, skôr ako guľomet. Špičková sieť VPN má spoľahlivé zabezpečenie a funkcie na odblokovanie, a preto si ich mnohí používatelia zvolia.

Poskytovatelia VPN, ktorých som sa zmienil v tejto príručke, ponúkajú tiež prémiové balíky, a preto je ich bezpečnosť dôveryhodná. Ich bezplatné balíčky majú obmedzenú šírku pásma a funkcie, ale napriek tomu sú pre Kodi na FireStick lepšie ako iné bezplatné siete VPN..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map