Kodi je jedným zo svojho druhu softvéru na online streaming, ktorý zmenil tvár online streamingu. Už existuje už dlho a vďaka svojim úžasným funkciám si získal veľmi dobrú povesť. Kodi sa vylepšil s každou aktualizáciou verzie a každým doplnkom.

Kodi je bezpochyby jednou z najlepších možností dostupných pre online streaming, pretože má čo ponúknuť. Na serveri Kodi môžete streamovať takmer čokoľvek, ako sú filmy, televízne programy, udalosti PPV, hudba, správy, dokumentárne filmy atď. Je to však hlavne populárne vďaka filmovým doplnkom, ktoré sú prémiové aj bezplatné.

Doplnky Premium Kodi sú oficiálnymi doplnkami, ktoré sú k dispozícii v jeho oficiálnom úložisku. Zatiaľ čo streamingové doplnky sú väčšinou neoficiálne doplnky Kodi vyvinuté vývojármi tretích strán. V komunite sú k dispozícii stovky doplnkov Kodi, ale nemôžete sa spoľahnúť na žiadne doplnky Kodi bez toho, aby ste o tom vedeli. Preto sme v tejto príručke diskutovali o niektorých najlepších filmových doplnkoch pre spoločnosť Kodi.

Ako sledovať filmy na Kodi

  1. Otvorte Kodi a kliknite na ikonu nastavení
  2. Prejdite do Správcu súborov a kliknite na možnosť Pridať zdroj > Zadajte URL a Názov úložiska, ktoré chcete pridať do svojho Kodi, a kliknite na OK.
  3. Vráťte sa do hlavnej ponuky a prejdite do ponuky Doplnky > Kliknite na prehľadávač doplnkov (ikona rámčeka) a vyberte možnosť Inštalovať zo súboru ZIP > Vyberte zo zoznamu nedávno pridané úložisko a otvorte jeho súbor Zip > Zobrazí sa upozornenie, počkajte na to.
  4. Teraz kliknite na možnosť Inštalovať z úložiska a otvorte úložisko, ktoré ste práve nainštalovali v predchádzajúcom kroku > Zo zoznamu vyberte doplnok, ktorý chcete nainštalovať, a stlačte tlačidlo Inštalovať. Po nainštalovaní doplnku sa zobrazí upozornenie.

Po zobrazení upozornenia môžete pristupovať k doplnku z hlavnej ponuky.

Top 5 najlepších doplnkov Kodi pre filmy

1. Exodus (verzia 8)

Exodus je jedným z najstarších a najpopulárnejších doplnkov Kodi, ktoré boli doteraz k dispozícii. Exodus vládol v komunite Kodi už dlho, pretože používateľom poskytoval špičkovú službu. Exodus bol pred nejakým časom ponechaný pôvodným vývojárom a jeho aktualizácie prestali prichádzať. Potom sa začalo objavovať veľa vidlíc Exodusu, ktoré majú rovnaké rozhranie, ale nie všetky sú rovnako spoľahlivé.

Nedávno sme počuli skvelú novinku, že doplnok Exodus Kodi prevzala spoločnosť Kodi Bae a vydala sa aj jej najnovšia aktualizácia. To znamená, že sa do hry vrátil jeden z najlepších doplnkov Kodi pre najlepšie filmové doplnky pre produkt Kodi krypton. Prostredníctvom doplnku Exodus Kodi môžete streamovať všetky najnovšie filmy a televízne programy v HD kvalite.

2. Kúzelný drak

Magic Dragon je aktualizovaná verzia doplnku Dogs Bollocks Kodi, ktorý je známy pre streamovanie filmov na serveri Kodi. Doplnok Magic Dragon Kodi sa rozdelil do rôznych sekcií, ako sú 4K filmy, Sledovanie ľudí, Vydanie nových filmov atď. Vďaka tomu môžu používatelia ľahko nájsť požadovaný názov obsahu..

Doplnok Magic Dragon Kodi je k dispozícii v úložisku Supremacy Kodi, ktoré je jedným z najpopulárnejších úložísk. Doplnok je malý a inštaluje sa ľahko a rýchlo. Doplnok navyše funguje lepšie a rýchlejšie ako väčšina ostatných doplnkov. Doplnok Magic Dragon Kodi odporúčam používateľom, ktorí chcú streamovať filmy na serveri Kodi z dôvodu jeho vynikajúceho výkonu.

3. Yoda

Slovo Yoda pre vás môže zvoniť, ak ste oboznámení s postavami Star Wars alebo ak ste fanúšikom tejto série. Doplnok Yoda Kodi je známy ako jeden z najlepších doplnkov Kodi pre filmy z dôvodu kvality streamov, ktoré ponúka. Tento doplnok Kodi bol k dispozícii prostredníctvom úložiska Supremacy Kodi, ale keďže sa úložisko vyplo, je teraz k dispozícii prostredníctvom úložiska Kodil..

Doplnok sa inštaluje za menej ako 2 minúty a funguje hladko, bez akýchkoľvek chýb alebo oneskorení počas streamovania. Jednu vec, ktorú musia používatelia vedieť, je však to, že veľa tokov dostupných v jeho knižnici je geograficky obmedzených. Na prístup k týmto prúdom budú musieť používatelia zvoliť jednu z najlepších sietí VPN pre spoločnosť Kodi, ktorá by mohla obísť obmedzenia a chrániť ich súkromie..

4. Exodus Redux

Meno určite vás zaujíma, či je to rovnaký doplnok Exodus Kodi, ale nie je. Doplnok Exodus Redux Kodi má takmer všetky funkcie, ktoré mal Exodus Kodi, ale jeho vývojári pridali aj veľa nových vecí. Má viac kategórií a lepšie streamingové prepojenia s najnovšími zoškrabávačmi, preto je to jeden z najlepších doplnkov spoločnosti Kodi, ktorý má práve teraz.

Rovnako ako akýkoľvek iný doplnok Kodi pre filmy, aj tu existuje veľa odkazov na streamovanie HD, ale sú obmedzené geograficky. Používanie siete Kodi VPN už nebude možnosťou, ale nevyhnutnosťou, ak si chcete vychutnať streamovanie so serverom Kodi.

5. Troma Films

Troma Films je novým účastníkom v odbore Kodi, ale tento doplnok sa mi páči, pretože má kvalitné toky informácií a aktuálnu knižnicu obsahu. Mnoho nových doplnkov Kodi prichádza a odchádza, pretože nemajú potenciál poskytovať používateľom kvalitný obsah.

Troma Films je sľubný doplnok Kodi, pretože obsahuje najnovšie zošrotovače, ktoré poskytujú vysokorýchlostné odkazy na streamovanie v kvalite HD. Tento doplnok je k dispozícii v repozitári masla prstu.

Najnovšie filmy k dispozícii na serveri Kodi

Niektoré z najnovších a najlepších filmov, ktoré sú momentálne k dispozícii prostredníctvom najlepších doplnkov Kodi, sú:

  1. Aladdin
  2. rýchly & Zúrivé darčeky: Hobbs & shaw
  3. Spider-Man: Ďaleko od domova
  4. Kedysi dávno v Hollywoode
  5. Leví kráľ
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me