Kodi je predtým známy ako XMBC, čo je bezplatný softvér s otvoreným zdrojom, ktorý umožňuje inštaláciu doplnkov tretích strán. Pomocou týchto doplnkov môžete streamovať filmy, športy, televízne programy, živé športy, hry, hudbu a ďalší obsah na akejkoľvek platforme..

Najlepšie krabice Kodi sú plné funkcií a špičkových technológií, ktoré vám umožňujú streamovať úžasný obsah. Náš najlepší výber boxov Kodi na máj 2018 je Seguro trojuholník x4. Prečítajte si celú recenziu tu.

Exkluzívne špeciálne ponuky spoločnosti KodiVPN.co 2020
PureVPN

 10,95 USD 2,91 USD mesačne

Chyťte tento obchod

surfshark

11,95 USD 1,99 USDPer mesiac

Chyťte tento obchod (3 mesiace zadarmo)

zažívacie

 9,95 USD 2,75 USDPer mesiac

Chyťte tento obchod

Najlepší užívateľ vybral KODI box podľa výsledkov prieskumu KodiVPN.co

Čím skôr budete vedieť, najlepšie zariadenie, tým lepšie

[Klikni na zväčšenie]
Grafika JPEG so zmenenou veľkosťou

Kodi box je set-top box, kde je Kodi už nainštalovaný, a preto umožňuje zapojenie a prehrávanie ton mediálneho obsahu. V tejto príručke uvádzame prehľad najlepších boxov Kodi na základe ich výkonu a popularity.

 1. Najlepšie Kodi Android boxy 
 2. Najlepšie Kodi právne boxy 
 3. Najlepšie Kodi Live TV boxy
 4. Najlepšie Kodi plne naložené boxy
 5. Ako obísť britskú elektronickú bezpečnosť Skontrolujte nezákonné schránky spoločnosti Kodi
 6. Najlepšie Kodi Linux boxy
 7. Balíky so zábavnou funkciou

Najlepšie boxy s Androidom pre Kodi

 1. xbox
 2. Amazon Fire TV Stick
 3. Amazon Fire Fire
 4. Nvidia Shield
 5. Seguro trojuholník X4
 6. Emtec GEM Box
 7. Q-Box Amlogic S905
 8. Televízna skrinka T95X
 9. R99 4K od EBox
 10. Buzz tv 3000
 11. Zvonok 2
 12. Dolamee D5 Tv Box
 13. TICTID
 14. Maxesla S905X Android TV BOX
 15. Televízor Zoomtak S912
 16. MyGica ATV

Pozrite si porovnávaciu tabuľku boxov Android.
Najlepšie kodi boxy android linux ios

Najčastejšie používanými boxmi sú boxy pre Android. Prichádzajú vo všetkých tvaroch a veľkostiach s vynikajúcimi špecifikáciami, pokiaľ ide o procesor, video, audio, ukladanie a v neposlednom rade pamäť. Existuje veľa zábavných boxov s vysokými až nízkymi cenami a možno nebudete chcieť nechať ujsť ten najlepší na základe našej podrobnej kontroly najlepších boxov Kodi. Po dokončení výberu je jednoduchšie nastavenie kodi v systéme Android pomocou niekoľkých rýchlych krokov.

Najlepšie Kodi boxy Často kladené otázky FAQ

Čo znamená Útek z väzenia na spoločnosť Kodi?

Útek z väzenia na serveri Kodi znamená nainštalovať program Kodi na akúkoľvek platformu alebo zariadenie, ktoré ho priamo nepodporuje. Kodi nie je možné nainštalovať priamo na zariadenia ako Fire Stick, Apple TV, iPad atď.

Preto sa na inštaláciu Kodi na tieto zariadenia používa metóda útek z väzenia. Metóda útek z väzenia znamená inštaláciu Kodi na takéto zariadenia pomocou niektorých aplikácií tretích strán.

Používajú sa úplne naložené políčka?

Nie, úplne naplnené škatule Kodi nie sú na používanie legálne. V Spojenom kráľovstve došlo k mnohým zatknutiam a v celosvetovom meradle sa vyskytlo veľa takých prípadov, keď používatelia, ktorí kúpili, predali alebo použili plne naložené škatule Kodi, museli čeliť uväzneniu alebo právnym dôsledkom..

Mnoho používateľov spoločnosti Kodi tiež dostalo právne oznámenia od organizácie DMCA a iných príbuzných orgánov. Preto sa dôrazne odporúča používať sieť VPN, aby ste zostali v bezpečí.

Používajú sa boxy Android legálne?

Áno, polia pre systém Android sa používajú legálne, pretože aplikácie v nich nainštalované sa nepoužívajú na streamovanie pirátskeho obsahu. Aplikácie nainštalované v týchto boxoch s Androidom vyžadujú predplatné a obsah, ktorý ponúkajú, je možné streamovať, nestahovať. Preto sú legálne používať.

Xbox One

Xbox one pre Kodi

Xbox One je výkonná herná konzola vyrábaná spoločnosťou Microsoft.

V sérii Xbox je dlhý zoznam modelov, ale najnovší Xbox One X je doteraz najvýkonnejšou konzolou.

Obsahuje výkonný úder so 4K hraním ultra HD, čo hráčom konzoly umožňuje zažiť hranie 60 FPS.

Teraz tiež Xbox one teraz oficiálne podporuje kodi, takže si užívajte hry a streaming nastavením kodi na xbox one.

Amazon Fire TV Stick

amazon fire tv stick sa bude používať ako kodi box

Amazon Fire TV Stick má operačný systém Android so štvorjadrovým procesorom. Svoje meno si získal ako najlepší streamer pre používateľov Kodi.

Nová verzia Fire Stick 2017 pokračovala ako najlepší streamer médií s rýchlejším procesorom. Je to však dotyk drahý ako predchádzajúci model.

Používanie doplnkov Kodi v systéme FireStick je úžasný zážitok, ktorý si nemôžete dovoliť nechať ujsť!

Amazon Fire Fire

amazon fire tv kodi box

Amazon Fire TV má väčšie a väčšie funkcie ako Amazon Fire TV Stick, ale s rovnakým operačným systémom Android.

Je to najlepšia voľba ako najlepší box Kodi na streamovanie Netflix alebo Amazon Prime Instant Video. Toto zariadenie funguje bez problémov s Fire TV a načítanie Kodi nebude trvať dlhšie ako niekoľko sekúnd.

Nvidia Shield

Nvidia štít kodi box

Pokiaľ ide o set-top box pre Android, Nvidia Shield je najsilnejšia.

Od televíznych relácií po najnovšie hry v meste, táto skrinka má všetku zábavu, ktorú si možno niekedy myslíte.

Nie je preto prekvapením, že je to najlepšia schránka Kodi pre používateľov Kodi. Nvidia Shield spúšťa vo svojom obale najnovší Android 6.0.

Seguro trojuholník X4

Kodanový box Seguro Trongle X4

Seguro Trongle X4 je ďalšie pole, ktoré má vo svojom balení zabudovaný Android 6.0. Ak niekedy potrebujete zariadenie Kodi na streamovanie videí vo výške 4 000, ale nemusíte platiť prudko rastúce ceny, potom je to perfektná voľba..

Zdá sa, že zariadenie má také dobré vlastnosti a zároveň predstavuje niekoľko obmedzení. Za účelom, ktorý slúži, vytvára to najlepšie z krabice Kodi.

Recenzia videa na segmente Seguro Trongle X4

Seguro Trongle X4 Úplná recenzia

Seguro Trongle X4 môže byť najlacnejším boxom v sérii, ale neohrozuje to kvalitu videa, ktoré streamuje. Podporuje 4K videa a je dodávaný s bezdrôtovou klávesnicou a má dotykové ovládanie.

Vzhľadom na svoje vlastnosti má 2GHz štvorjadrový procesor s procesorom ARM Cortex-A53 spolu s procesorom Penta-Core. Napriek tomu vám jeho vysoko výkonná konfigurácia stroja poskytuje ultrarýchlu rýchlosť, profesionálnu kvalitu videa a najlepšiu používateľskú skúsenosť.

Podporuje takmer všetky audio a video formáty, takže sa nemusíte zaťažovať tým, že najprv prevádzate video formát. Kvalita obrazu pôsobí dojmom bližšie k realite, čo sa javí celkom pôsobivo.

Emtec GEM Box

Emtec GEM KODI BOX

Je to jednoduchá voľba pre každého, kto nie je oboznámený so schránkami Kodi so všetkými svojimi funkciami a funkciami.

Toto pole by vám však neumožnilo nainštalovať najnovšie verzie Kodi. Pomocou Sprievodcu nastavením Kodi, ktorý je uvedený v tejto najlepšej príručke sprievodcov kodi, môžete získať prístup k staršej verzii softvéru.

Q-Box Amlogic S905

Q Box Amlogic S905 na kodi

Q-Box S905 je skutočne perfektný pre Kodi vďaka 450 procesorom Penta-Core. Tento procesor ponúka výnimočné rozlíšenie 4 kB so streamovaním 1080p.

Beží na systéme Android OS 5.1 Lollipop so 16 GB internej pamäte. Aplikácie a hry sa dajú nainštalovať z Obchodu Google Play a majú užívateľsky prívetivé rozhranie.

Televízna skrinka T95X

T95X TV Kodi Box

Ak máte Andorid T95X, nemusíte sa starať o najnovšie aktualizácie, pretože môže získať všetok prístup zo samotného obchodu Google Play..

Streamujte filmy a televízne programy s doplnkami Kodi tretích strán s rozlíšením HD. Ak máte akékoľvek problémy, vždy existuje podpora naživo, ktorá vám poskytne pomoc.

R99 4K od EBox

EBOX-R99-3-best-kodi-box

Obrovský 4K box je dodávaný s mimoriadne výkonným hardvérom. Ohromujúci prehrávač médií sa skladá zo 4 GB RAM, 32 GB ROM, Android 6.0 a všetko je napájané procesorom Hexa-Core. Zariadenie sa ďalej pýši grafikou Ultra HD 4K.

Prehrávač médií sa však k televízoru pripája pomocou kábla HDMI a dokáže robiť všetko, čo dokáže najnovšie zariadenie Android, počnúc sledovaním filmov až po hranie hier a sťahovanie aplikácií. Môže to urobiť všetko pre to, aby vás celý deň udržiavalo.

Buzz TV 3000

Buzz TV 3000 je skrinka s Androidom, ktorá dokáže spustiť viac ako milión rôznych aplikácií vrátane aplikácie Kodi.

Buzz TV má operačný systém Android 6.0 Marshmallow, procesor 2GHz, 2 GB RAM a internú pamäť 8 GB. Je možné spúšťať videá na 4 k, 2 k 1080 (60 snímok / s) a ďalšie nízke rozlíšenia.

 

Zvonok 2

Pokiaľ ide o nájdenie výkonných boxov pre Android pre Kodi, Rveal 2 je bezkonkurenčný.

Rveal 2 je poháňaný procesorom Octa-Core a marshmallow pre Android 6.0. Pomocou technológie Rveal 2 môžete prenášať obsah v ultra-HD kvalite.

Dolamee D5 TV Box

V dlhom zozname dostupných krabičiek pre Android je televízor Dolamee D5 TV zariadenie, ktoré by ste mali vyskúšať. Box Kodi má procesor Octa Core Cortex A7 1,5 GHz, 2 GB RAM a 8 GB pamäte.

Dolamee D5 navyše podporuje pripojenie Bluetooth a prehráva videá v rozlíšení 4K, 2K a HD.

TICTID

TICTID Android box je vynikajúci pre Kodi, pretože prichádza s 2GB RAM, internou pamäťou 16 GB a 2GHz štvorjadrovým procesorom pri kormidle.

Spolu so spoločnosťou Kodi môže napájať množstvo ďalších aplikácií pre Android. Môžete vysielať relácie a filmy v rôznych kvalitách videa vrátane ultra HD.

Maxesla S905X

Maxesla Android box je podobný rôznym iným streamovacím boxom, pretože beží na Quad Core 2.0 Ghz procesore, 2 GB RAM a 16 GB vnútornej pamäte.

Spustí Kodi bez problémov a umožní používateľom sledovať obsah v UHD 4K.

Televízor Zoomtak S912

Zoomtak TV Box je jedným z druhov zariadení so systémom Android, ktorý poskytuje vynikajúci výkon a hladko spúšťa Kodi.

Aké silné to je?

S Zoomtakom získate procesor Octa Core 2.0 GHz, 3 GB RAM, 32 GB ROM a prehrávanie ultra HD.

MyGica ATV

Existujú dve varianty ATV MyGica, na ktoré môžete naraziť. Jedna varianta je k dispozícii v štvorjadrovom procesore, zatiaľ čo druhá je k dispozícii s procesorom Octa-Core.

Výber medzi nimi závisí od úrovne výkonnosti, ktorú chcete dosiahnuť.

Obe však spustia Kodi bez prerušenia a prehrávajú videá v kvalite 4K.

Porovnávacia tabuľka najlepších boxov Android

technické údajeAmazon Fire Fire

Amazon Fire Fire

Amazon Fire TV Stick

Nvidia Shield TV

Televízna skrinka Nvidia Shield

Seguro trojuholník X4

Seguro trojuholník x4

Emtec GEM Box

Emtec Gem Box

Podporované aplikácie1000+1000+1000+1000+1000+
Hlasová podporaAlexa Voice RemoteAlexa Voice Remote
Pamäť2GB1GB3GB1GB1GB
skladovanie8gb8gb16GB8gb16GB
Rozšíriteľné úložiskoAž do 200 GBAž 32 GB
veľkosť4,5 x 4,5 x 0,7 palca3,4 x 1,2 x 0,5 palca9,6 x 8,4 x 4 palce5 x 2,0 x 2,99 palca10,1 x 6,7 x 3,1 palca
procesorMediaTek štvorjadrový až 2 GHz dvojjadrový pri 2,0 GHz + dvojjadrový pri 1,6 GHzŠtvorjadrový procesor MediaTek ARM 1,3 GHzProcesor NVIDIA Tegra X1 s 256jadrovým procesorom Maxwell GPUAmlogické štvorjadrové médiá S905X 1,5 GHzAmlogický štvorjadrový procesor S805 1,5 GHz
bluetoothBluetooth 4.1 LEBluetooth 4.1 LEBluetooth 4.1 LEBluetooth 4.1 LE
Podporované rozlíšenie výstupu2160p až 30 snímok / s; 720p a 1080p až 60fps720p a 1080p až 60fps4K, HDR, 60 snímok / sHDMI – skutočné 4K2KFull HD 1080p
Kompatibilita s TV4K televízory s ultra vysokým rozlíšením s HDMI schopné dosahovať 2160p pri 24/25/30/50/60 Hz a HDCP 2.2Televízory s HDMI schopné 1080p alebo 720p pri 60/50 Hz, vrátane obľúbených modelov kompatibilných s HDCPĽahko sa pripája k HDTVĽahko sa pripája k HDTVĽahko sa pripája k HDTV
Podporovaný formát obsahuvideo: H.265, H.264

audio: AAC-LC, AC3, eAC3 (Dolby Digital Plus), FLAC, MP3, PCM / Wave, Vorbis, Dolby Atmos (EC3_JOC)

foto: JPEG, PNG, GIF, BMP

video: (H.264 1080p30) (H.265 1080p30)

audio: AAC-LC, HE-AACv1 (AAC +), HE-AACv2 (eAAC +), AC3 (Dolby Digital), eAC3 (Dolby Digital Plus), FLAC, MIDI, MP3, PCM / Wave, Vorbis, AMR-NB, AMR-WB

foto: JPEG, PNG, GIF, BMP

video:(H.265 / HEVC až 4K HDR) (VP8, VP9, ​​H.264, MPEG1 / 2 Až 4K prehrávanie pri 60 FPS) (H.263, MJPEG, MPEG4, WMV9 / VC1 Prehrávanie až 1080p pri 60 FPS )

audio: AAC, AAC +, eAAC +, MP3, WAVE, AMR, OGG Vorbis, FLAC, PCM, WMA, WMA-Pro, bezstratová WMA, DD + / DTS, Dolby Atmos a Dolby

video: (H.264 1080p30) (H.265 1080p30)

audio: AAC-LC, HE-AACv1 (AAC +), HE-AACv2 (eAAC +), AC3 (Dolby Digital), eAC3 (Dolby Digital Plus), FLAC, MIDI, MP3, PCM / Wave, Vorbis, AMR-NB, AMR-WB

foto: JPEG, PNG, GIF, BMP

video: AVI, FLV, H.264, M4V, MKV, MOV, MP4, MPEG, WebM, Xvid

audio:MP3

foto: BMP, GIF, JPG, PNG

cenaUS $ 89,99US $ 39,99US $ 199,99 americkýchUS $ 53,08US $ 99.99

Najlepšie právne Kodi boxy

 1. Raspberry Pi 3
 2. Roku Ultra 4k
 3. Ebox T8 V
 4. Google Chromecast Ultra
 5. Google Chromecast
 6. Xiaomi Mi

Raspberry Pi 3

Raspberry Pi 3 je najlepší kodi právny box

Čo sa môže zdať, je to malý počítač so skvelými funkciami atraktívnymi pre mediálne centrum Kodi.

Používatelia spoločnosti Kodi sú schopní streamovať videá vo formáte 1080p bez problémov vďaka štvorjadrovému procesoru.

Môže byť možné použiť pripojenie Ethernet, keď narazíte na problémy s vyrovnávacou pamäťou pri bezdrôtovom sieťovom pripojení.

Krabica stojí približne 80 USD na amazonskom trhu a jej používanie vo Veľkej Británii je legálne a bezpečnejšie. S Pi 3 však neexistuje žiadny prípad skrinky, čo znamená, že budete musieť nájsť prípad, ktorý sa hodí k jeho vnútornému obvodu.

Nie je to ani s diaľkovým ovládaním, ale môžete nájsť spôsob, ako používať Kodi prostredníctvom HDMI CEC-kompatibilného televízneho diaľkového ovládača. Prinajmenšom ide o najlepší box Kodi z hľadiska výkonu.

Roku Ultra 4K

rok ultra 4k kodi box

Čo robí Roku Ultra 4K ako najlepší box Kodi, ktorý nie je pre používateľov Kodi zákonnou voľbou? Jeho úžasný obsah, ľahká navigácia, nezaujaté vyhľadávanie obsahu a možnosť prispôsobenia ho umiestňujú na vrchol v streamingových boxoch. Dostupné iba za 129,99 USD

EBOX T8 V

EBOX T8 V kodi box

EBOX T8 V je najnovší model vydaný spoločnosťou v roku 2016, ktorý je pravdepodobne najrýchlejším prístrojom, ktorý bol vyrobený.

Beží na najnovšom systéme Android a má nainštalovaný vlastný program Kodi Build. Zlepšuje zážitok používateľov Kodi pri sledovaní filmov, televíznych relácií a športu.

Existuje jedna špeciálna vlastnosť, ktorá je jej jedinečnou predajnou ponukou, a to vrátane vlastného duálneho spúšťača pre začiatočníkov a skúsených používateľov. Ak ste nepoužívali televízny box, nemusíte sa obávať, náš sprievodca pre začiatočníkov vám pomôže dozvedieť sa viac o zariadení.

Google Chromecast Ultra

Balík Google Chromecast Ultra kodi

Ak sa nikdy nechcete oddávať právnym problémom a chcete si ušetriť všetky problémy, odporúčame vám kúpiť si zariadenie Google Chromecast Ultra za 98 dolárov alebo menej.

Je to skôr hardvérový kľúč ako tradičný televízny box, a preto je diskrétny.

Môže visieť za televízorom alebo počítačom a môže poskytovať hodiny zábavy.

Toto malé a prenosné zariadenie zobrazuje nadšenie spoločnosti Google, ktoré využíva trh so streamovaním 4K.

Toto pole by bolo skvelé pre používateľov Kodi v blízkej budúcnosti. Chromecast vyžaduje televízor s portom HDMI a sieť Wi-Fi; Ethernet by to tiež urobil.

Chromecast Ultra má pripojený ethernetový port, vďaka ktorému je schopný prehrávania 4K a videa HDR. Vďaka týmto funkciám sa používatelia cítia luxusnejšie ako v predchádzajúcej verzii Chromecastu.

Google Chromecast

Predchodca Chromecast Ultra; Chromecast tiež vytvoril medzi zábavnými feťákmi veľký humbuk. Malý hardvérový kľúč je dodávaný s napájacím káblom a adaptérom. Aj keď to vyžaduje sieť WiFi a televízor s portom HDMI.

S týmto úžasným zariadením môžete začať tromi jednoduchými krokmi.

Ako nastaviť Chromecast

 1. Začnite zapojením Chromecastu do televízora HDTV a napájaním. Potom navštívte stránku chromecast.com/setup.
 2. Jednoduché pripojenie Chromecastu k domácej sieti Wi-Fi.
 3. S ľahkosťou klepnite na tlačidlo Cast v aplikácii s povolením Cast a vyberte video, ktoré sa má prehrať na vašom televízore.

Xiaomi Mi

Xiaomi Mi kodi box

Bolo by nespravodlivé nespomenúť Xiomi Mi pre jeho elegantný a pekne vyzerajúci prístroj. Je vybavený najmodernejšou technológiou na streamovanie miliónov zábavného obsahu.

Toto zariadenie, ktoré je vo Veľkej Británii a vo väčšine krajín legálne, má tiež rozlíšenie videa 4K, vďaka ktorému je sledovanie televízie lepšie ako iné zariadenia.

Medzi jeho vlastnosti patrí štvorjadrový procesor, 2 GB pamäte DD3 a 8 GB zabudovaného úložného priestoru je všetko, čo potrebujete na uloženie vášho obľúbeného obsahu. Navyše je k dispozícii za lacnú cenu, t. J. 70 USD alebo menej. Musíte však nainštalovať Kodi skôr.

Najlepšie Kodi boxy pre živé TV

 1. Kukele S912
 2. SkyStream dva
 3. Rveal RT5
 4. Easystone Q Box
 5. Apple TV
 6. EZ-Stream Ti8

Kukele S912

najlepšie kodi boxy pre živé televízne vysielanie

Tento box Kodi je vybavený klávesnicou a diaľkovým ovládaním, ktoré bolo naložené do mnohých doplnkov Kodi na streamovanie televízie.

Má výkonný 64-bitový procesor s 3 GB RAM a navyše k tomu má zariadenie ľahkú navigáciu, vďaka ktorej je užívateľsky prívetivý.

Knižnica médií sa automaticky aktualizuje a má tendenciu zvyšovať sa každý deň. Je to bezpochyby legálne a najlepšie streaming box pre Kodi, aký kedy nájdete na trhu za cenu, ktorú stojí za to.

SkyStream dva

SkyStream Two kodi box

Zoznámte sa s najrýchlejším a najvýkonnejším televíznym prijímačom, ktorý je perfektným riešením pre vysoké účty za kábel. Je to najlepší box Kodi z hľadiska ľahkého sledovania kvalitných 4K videí.

Môžete streamovať tony mediálneho obsahu vrátane všetkých hlavných streamingových služieb, ako sú Netflix, Hulu, atď. A prispôsobiť si streamingový zážitok pomocou systému Android.

Je to legálny box Kodi, ktorý spôsobil revolúciu v spôsobe, akým pozeráte televízor. Milióny filmov, televíznych relácií a hier vám prinášajú neobmedzenú zábavu. S programom SkyStream dva už nikdy nebudete musieť padnúť za “plne naložené” škatule.

Rveal RT5

Rveal RT5 kodi box

Keď dostanete Rveal RT5 na pozeranie televízie, už nikdy nebudete musieť hovoriť: „V televízii už nič nie je.“ Transformuje váš televízor do mediálnej knižnice, kde môžete sledovať nekonečný zábavný obsah.

Predstavte si, že ste niekedy chceli streamovať mediálny obsah v priamom prenose alebo na požiadanie, toto je to pravé miesto.

Cieľom spoločnosti je zvýšiť hodnotu televíznych divákov kvalitnými videami, ľahkou navigáciou a bezproblémovým nastavením. Páni, budúcnosť televízie je tu.

A ak si teraz objednáte kód kupónu „KodiVPN“, získate exkluzívny 10% zľavu na nákup!

Easystone Q Box

Easystone Q Box pre kodi

Ak potrebujete cenovo dostupnú možnosť sledovania televízie so 4K videorekordérmi s vysokým rozlíšením HD, môže vás Q Box za najlepšiu voľbu považovať.

Nemusí mať špičkovú technológiu, pretože skrinka je založená na verzii Lollipop, ale určite stojí za to peniaze.

Má port Ethernet, rýchle načítanie a prichádza s klávesnicou, ku ktorej je pripojená podložka pod myš.

Krabica má interný úložný priestor 16 GB, v ktorom sa už nikdy nebudete musieť starať o to, že z miesta na miesto vyteká.

Preto je pre Kodi najlepším streamingovým boxom.

Apple TV

Apple tv box pre kodi

K tomu, čo sme sa doteraz naučili od histórie spoločnosti Apple, sme odhodlaní zjednodušiť všetko, s čím sa stretne. Toto vyhlásenie platí aj pre Apple TV.

Zdá sa, že spoločnosť oslobodila televíziu a umožňuje vám sledovať nainštalované aplikácie Netflix, HBO, Hulu, ESPN a oveľa viac..

Jedinou nevýhodou Apple TV, ktorú sme mohli nájsť, je, že musíte nainštalovať Kodi na Apple TV, pretože softvér nie je predinštalovaný.

Ak ste oboznámení s Macom, nebudete mať pri sťahovaní Kodi z Aplikácií problém. Je to zatiaľ najlepší kodi box, ak čelíte spôsobu inštalácie aplikácií Kodi.

EZ-Stream Ti8

EZ Stream Ti8 kodi box

EZ-Stream Ti8 sa ľahko prenáša a môže byť pripojený k akémukoľvek televízoru prostredníctvom portu HDMI. Proces nastavenia zariadenia je veľmi jednoduchý, ale streamovanie neobmedzeného obsahu je oveľa jednoduchšie ako jeho nastavenie.

Pri sťahovaní aplikácií, ako sú Amazon Video, Netflix, HBO, Hulu a ďalšie, môžete streamovať čokoľvek, čo sa vám páči.

Najlepšie plne naložené boxy Kodi

 1. MXQ Pro
 2. Matricom Android G-Box Q2
 3. Minix Neo U1
 4. Televízna skrinka Nexsmart D32 Android Kodi TV

MXQ Pro

Najlepšie plne naložené boxy Kodi

Základným prvkom boxu MXQ Pro je predinštalované jeho mediálne centrum Kodi. Dodáva sa s kompletnou sadou verzií Kodi, ktoré sa vo väčšine krajín považujú za nezákonné.

Krabica stojí 32,49 USD, čo je o pár dolárov menej ako Fire Stick, a pre väčšinu ľudí je prekvapenie, že Kodi beží v tomto stroji oveľa lepšie ako na Fire TV Stick..

Matricom Android G-Box Q2

Matricom Android G-Box Q2 kodi

Matricom Android G-Box Q2 je malý box, ale s neobmedzeným tokom informácií prostredníctvom doplnkov Kodi a doplnkov.

Poskytuje rozlíšenie Ultra HD s kvalitou videa 4K a je napájaný procesorom Octa-core.

Hral by hry bez zamrznutia alebo závady, ktoré by mali uspokojiť herných fanúšikov. Môže tiež fungovať výnimočne dobre s videom Amazon Prime Video.

Matricom G-Box Q3

Matricom G-Box Q3 pre kodi

Matricom G-Box Q3 je najnovšie vydanie rodiny Matricom. Krabica s klávesnicou Touchpad a rýchlym procesorom.

Najlepšie však je jeho rozhranie, ktoré plne podporuje Amazon Prime.

Krabica je dodávaná s podsvieteným diaľkovým ovládačom Mini 2.4GHz, kde je vždy pripravená prenášať čokoľvek z internetu.

Navyše má zabudovaný doplnok, ktorý vám umožňuje streamovať tony voľného mediálneho obsahu bez satelitu alebo kábla..

Minix Neo U1

Minix Neo U1 kodi box

Ak plánujete spustiť Kodi do tohto poľa, beží bezchybne a rýchlo. V krabici televíznych médií je veľa funkcií, ktoré ste kedy potrebovali.

Má štvorjadrový procesor, pamäť 2 GB DDR3 a internú pamäť 16 GB. Celkovo má vynikajúce Wi-Fi schopnosti.

Minix Neo U9

Minix Neo U9 najlepší kodi box

Minix Neo U9 je vylepšená verzia Minix Neo U1, ktorá poskytuje dokonalý zážitok z domáceho kina.

Prehráva najpopulárnejšie a najaktuálnejšie formáty súborov, ktoré vám poskytujú slobodu streamovať čokoľvek.

Poskytuje krištáľovo čisté video s rýchlosťou 60 snímok za sekundu a poskytuje upokojujúci účinok.

NEXSMART D32 Android TV Box

NEXSMART D32 Android TV Kodi Box

Tento box sa môže zdať malý, ale jeho výkon hovorí hlasnejšie. Má najnovšie Android spolu s plne naloženými súbormi Kodi, kde môžete legálne alebo nelegálne streamovať mediálny obsah.

Má štvorjadrový procesor kombinovaný s grafikou Penta. Keďže ide o krabicu Android TV, môžete hrať hry z obchodu Google App Store.

Ako obísť britskú elektronickú bezpečnosť Skontrolujte nezákonné schránky spoločnosti Kodi

Nedávne prudké štrajky a právne hrozby pre vývojárov a používateľov Kodi zabíjajú používateľov Kodi. Toto nadobudlo novú tvár, keďže úradníci, ktorí teraz obývajú obyvateľov Spojeného kráľovstva, nakoniec čelia prísnej elektronickej bezpečnostnej kontrole nezákonných schránok Kodi..

Šance, že vás nezachytia, sú preto veľmi malé. Odporúča sa zostať v anonymite prostredníctvom používania siete Kodi VPN. Použitím VPN získate nasledujúce výhody:

 1. Zachová anonymitu pri streamovaní zo serverov.
 2. Získajte prístup k novým vydaniam.
 3. Prístup k obsahu blokovanému geograme.

Najlepšie Kodi Linux boxy

 1. Mag 254
 2. Pendoo X8 Pro
 3. T96N RK3229
 4. ARNU Box
 5. J95 4K JynxBox

256 mag

mag-254-kodi-box

Vďaka zvýšenej pamäti RAM a účinnému procesoru vytvára výkonný set-top box. Predstavuje perfektné riešenie pre streamovanie kanálov IPTV Kodi.

Úžasnou vecou MAG 254 je jej schopnosť podporovať 3D videá. To znamená, že budete musieť zažiť najlepšiu kvalitu zvuku a videa, akú ste videli ako set-top box.

Pendoo X8 Pro

pendoo x8 pre kodi box

Televízor Pendoo X8 má nainštalovaný najnovší systém Android, t. J. Android 6.0, ktorý poskytuje svojim používateľom dokonalý zážitok z jeho rozhrania. Má procesor Core Octa s duálnym Wi-Fi, čo z neho robí jedinečný box pre Android.

T96N RK3229

T96N RK3229 Najlepšie Kodi Box

Je to vždy skvelý box, keď na nich môžete mať nainštalované aplikácie a hry. Okrem toho sa dostanete na prezeranie filmov v kvalite 4K, ktorá je pre používateľov systému Linux výhodnejšia.

T96N RK3229 má vstavanú Kodi Krypton verziu 17, do ktorej môžete nainštalovať doplnky Kodi tretích strán na prezeranie filmov a televíznych relácií bez predplatného.

ARNU Box

arnu kodi box

ARNU Box bol vyvinutý s ohľadom na dve najdôležitejšie veci, jednoduché použitie a najmodernejšie technológie.

Väčšina polí Android, ktoré nájdete, je komplikovaná irelevantnými funkciami.

ARNU Box sa snaží čo najviac zjednodušiť používanie.

Je to čisto Linuxový box s predinštalovanými neobmedzenými doplnkami Kodi. Môžete si len kúpiť krabicu a byť pripravení streamovať všetko na internete.

JynxBox J95 4K

jynxbox-j95-best-linux-box

J95 LibreELEC Linux box je veľmi elegantný a moderný Kodi box. Prehrávač médií dokáže vykresliť grafiku 4K Ultra HD s 2 GB RAM.

Toto ohromujúce zariadenie je poháňané procesorom Quad-Core Cortex A53 S905 a musí byť založené na systéme Linux.

Tento 64-bitový modul gadget umožňuje ľahkú inštaláciu Kodi na jeho 16 GB flash pamäť bez akéhokoľvek predplatného.

Balíky so zábavnou funkciou

EBox H96 PRO plus

EBox H96 PRO plus

EBox H96 Pro je zviera škatule Kodi, ktoré sa môže pochváliť výkonnými funkciami. Môžete streamovať v rozlíšení Ultra HD 4k, vychutnať si vysoký výkon vďaka procesoru Octa Core 2.0 GHz a 3 GB RAM.

EBox M8s Pro

EBox M8s Pro

Medzi rôznymi krabicami Kodi je určite potrebné zvážiť EBox M8s Pro. Vďaka úsporným cenám a výkonným funkciám ponúka M8s Pro streamovanie v HD rozlíšení, Android 7.1 Nougat a predinštalované Kodi.

EBox Zennon

EBox Zennon

Zennon je jedným z najdostupnejších boxov Kodi na streamovanie relácií, filmov, živého televízneho vysielania a rôznych ďalších obsahov.

Môžete si vychutnať prehrávanie v rozlíšení 1080p a 4K Ultra HD, so slušným výkonom z procesora Quad Core a 1 GB pamäte RAM.

T8 V4

TV skrinka T8 V4

T8 V4 je staršia generácia systému Android, ktorá ponúka značný výkon a 16 GB zabudovanej pamäte. Ponúka pripojenie SATA a štýlový dizajn.

EBox Q Android

EBox Q Android

EBox Q Android je ľahký a kompaktný box Kodi, ktorý poskytuje vynikajúci výkon. Môžete si vychutnať videá vo vysokom rozlíšení a môže sa pochváliť vnútornou pamäťou 16 GB s 2 GB pamäte RAM.

EBox Q Lite Android

EBox Q Lite Android

Balík Q Life Android je dodávaný v rôznych variantoch s rôznymi cenovkami.

Horná línia Q Lite má 8 GB pamäte, 1 GB RAM a má ľahký dizajn.

TV prijímač EBox

TV prijímač EBox

TV Stick je všestranné zariadenie na streamovanie, ktoré ponúka duálne operačné systémy (Windows 10 & Android 5.1).

TV Stick môžete zapojiť do ľubovoľnej LED TV a zmeniť ho na inteligentný TV. Televízna karta tiež ponúka vynikajúci výkon a umožňuje vám streamovať akýkoľvek obsah v zariadení Kodi, vďaka čomu je slušným boxom Kodi.

Najlepšie Kodi boxy na E-Bay

 1. Arabský IPTV Box
 2. Evanpo T95Z Plus S912
 3. H96 Pro Plus

Arabský IPTV Box

Arabský IPTV Box sa spája s televíznymi kanálmi pomocou signálov. Týmto spôsobom musíte platiť iba náklady na box bez ročného alebo mesačného poplatku.

Doplnky Kodi sú predinštalované v balení, ktoré vám umožní streamovať filmy, televízne programy a živé športy za 150 USD. Môže sa to zdať trochu drahšie, ale procesor Amlogic 4K stojí za túto cenu.

.

Najlepšie Kodi boxy na EBay

Evanpo T95Z Plus S912

T95Z Plus S912 má špeciálne funkcie pre najlepšiu krabi Kodi, ktorá zahŕňa procesor Octa s jadrom, 6,0 Android a 4K kvalitu videa.

Tento box podporuje iba doplnky Kodi, pretože Kodi je predinštalovaný so základnými štandardnými aplikáciami. Stojí to približne 70 USD, čo stojí za cenu týchto funkcií.

T95Z Plus S912 kodi box

H96 Pro Plus

H96 kodi box

H96 má najnovší operačný systém Android s názvom Android NOUGAT, ktorý je rozšírením systému Android Marshmallow. Je to vysoko výkonný a najlepší box Kodi s jadrovým procesorom Octa, ktorý maximalizuje rýchlosť hodín až 2,0 GHz. Box je však drahý na 135 USD.

Najlepšie Kodi boxy na Amazone

 1. Krabica
 2. T95N Mini
 3. GooBand Doo

Krabica

Abox je nový model, ktorý bol uvedený na trh v roku 2017 spoločnosťou GooBang Doo. Má nainštalovaný najnovší Android Marshmallow ako svoj operačný systém a so systémom Kodi dokáže streamovať neobmedzené množstvo filmov a spúšťať mnoho hier.

Ďalším jedinečným predajným riešením tohto zariadenia je jeho nový kábel HDMI 17 + 1 na rozdiel od iných káblov 15 + 1. Účelom tohto kábla je podpora videa v kvalite 4K. Vďaka týmto funkciám to stojí iba asi 45 USD.

Najlepšie Kodi boxy na Amazone

T95N Mini

T95N Mini TV box od spoločnosti Hongyu je ďalší televízny prijímač Android s štvorjadrovým procesorom a prehrávačom médií Wi-Fi. Umožňuje vám prístup k mediálnemu obsahu cez internet alebo cez Kodi. Súčasťou balenia je podpora HDMI, 2 porty USB a veľkosť, ktorá sa ľahko zmestí na vaše dlane.

Môžete zdieľať obsah so svojimi priateľmi a naučiť sa používať tento najlepší box Kodi. Dalo by sa to urobiť prostredníctvom roamingu cez jeho online fóra a prezeraním inštruktážnych videí.

.

T95N Mini kodi box

GooBang Doo

GooBang Doo predstavil nový televízny box s vlastnou značkou. Je omnoho vyspelejšia ako jeho podskupina Abox a stojí okolo 60 USD. Funkciou tohto boxu, ktorý sa odlišuje od ostatných televíznych boxov, je jeho dvojpásmové Wi-Fi. Počas ukladania do vyrovnávacej pamäte nevykonáva žiadne oneskorenia.

.

GooBang Doo kodi box

Najlepšie zariadenie Android TV v roku 2020

Je Kodi Box legálny?

V správach sa často dozvieme, že škatule Kodi sú nezákonné. Predtým, ako sa dostaneme do hĺbky správ, ktoré naznačujú, že Kodi je nezákonná, často nikdy nedostaneme šancu poznať pravdu.

Škatule Kodi sú zákonné. Používatelia Kodi majú možnosť kúpiť si krabice od rôznych spoločností a sledovať bezplatný obsah.

Atribút, ktorý robí škatuľky Kodi nezákonnými, sú však ich používatelia, ktorí sa snažia bezplatne vysielať kanály odberov.

najlepšie kodi boxy

Niektoré boxy dostupné na trhu sú upravené do tej miery, že používajú doplnky a doplnky tretích strán. To umožňuje ľuďom streamovať platený obsah zadarmo.

Tieto upravené zariadenia sú „úplne načítané“, čo znamená, že už majú zabudovaný softvér, ktorý by mohol umožniť prístup k kanálom iba na odber.

Proti týmto „úplne nabitým“ zariadeniam rozhodol aj najvyšší súd Európy. Prostredníctvom týchto zariadení ľudia sledujú pirátske filmy a živé športy, ktoré sa účtujú za Pay-Per-View (PPV).

Facebook nedávno aktualizoval svoju obchodnú politiku, kde vydal zákaz produktov, ktoré uľahčujú neoprávnený prístup k digitálnym médiám. Patria sem aj krabice „plne naložené“ od spoločnosti Kodi. Odteraz bude Facebook brániť predaju týchto zariadení zo svojej platformy.

kodi právne schránky

Pri zvažovaní všetkého chaosu, ktorý sa týka škatúľ Kodi, sa ľudia zaujímajú o zákonnosť najlepších škatúľ Kodi. Preskúmali sme najlepšie streamingové boxy pre Kodi, ktoré vás nikdy nedostanú do problémov.

Ak chcete pridať veci hore

Napriek všetkej kritike, ktorej čelí spoločnosť Kodi, je dôležité si uvedomiť, že škatule Kodi sú v mnohých krajinách zákonné. Pokiaľ nie sú krabice úplne naložené.

Používatelia Kodi musia byť informovaní o najnovších správach a trendoch vo svete Kodi. Napriek tomu by sa nedostali do problémov s orgánmi činnými v trestnom konaní.

Uviedli sme zoznam najlepších boxov Kodi na trhu vrátane samostatnej sekcie, ktorá pojednáva o plne naložených boxoch.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me