Najlepšie vidlice spoločnosti Kodi na apríl 2020 – najlepšie alternatívy spoločnosti Kodi

Vidlice sú presnou replikou pôvodnej verzie aplikácie. Vidlice sa vyvíjajú pomocou kódovania pôvodných aplikácií a ich prispôsobením podľa potrieb používateľa. Je ľahké vytvárať vidlice softvéru a aplikácií s otvoreným zdrojovým kódom.


Kodi je multimediálny prehrávač s otvoreným zdrojom, a preto je k dispozícii množstvo vidlíc Kodi. Najlepšie na týchto vidliciach je rozmanitosť platforiem, ktoré môže podporovať. Poskytli sme krátky prehľad o niektorých najlepších vidliciach Kodi, ktoré sú k dispozícii v súvislosti s ich platformami. Pokúsili sme sa urobiť tohto sprievodcu tak komplexným, ako sú najlepšie kodi addony a najlepší Kodi VPN sprievodca.

SPMC je najlepším produktom spoločnosti Kodi Fork za máj podľa prieskumu spoločnosti KodiVPN

best-kodi vidlica

Najlepšie vidlice Kodi pre Windows

Tu je niekoľko najlepších vidlí Kodi pre používateľov okien Kodi:

1) DVDFab Media Player

Stiahnite si DVDFab Media Player Kodi Fork

Je to dobre známa vidlica spoločnosti Kodi medzi populárnymi vidlicami, ktoré nájdete. Hlavným dôvodom úspechu je jeho multiplatformová platforma. Okrem okien sa dá použiť aj na platformách ako Android.

najlepšie kodi vidlice

Prehrávač DVDFab Media Player si získal reputáciu medzi vynikajúcimi vidlicami Kodi 17.3 a vidlicami Kodi 17.4. Teraz je však medzi obľúbenými vidlicami Kodi 17.6, vďaka čomu je medzi vidlicami Kodi 17 popredné meno.

2) SPMC

Stiahnite si SPMC Kodi Fork

Semper Media Center je nepochybne najpopulárnejšou vidlicou Kodi, ktorá je dnes k dispozícii. Táto vidlica Kodi, ktorá má vynikajúce vlastnosti, sa používa celosvetovo a uprednostňuje sa pred ostatnými vidlicami.

Najlepšie vidlice Kodi pre Windows

Vidlica SPMC Kodi bola vyvinutá spoločnosťou Koying; bývalý programátor androidov pre nadáciu Kodi.

3) Kato Kodi Krypton Fork

Stiahnite si Kato Kodi Fork

Kato Kodi Fork je úžasná vec, pretože je to Kodi 16 aj Kodi 17 Fork. Má veľkú podporu komunity dostupnú online, v prípade, že používateľ potrebuje pomoc.

Vidlica Kato kodi

4) LibreELEC

Stiahnite si LibreELEC pre Windows

LibreELEC je vidlica Kodi, ktorá bola navrhnutá pre používateľov systému Windows v systéme Linux. Na dokončenie systému je potrebná karta SD, ktorá funguje skvele. Jeho dostupnosť je podobná ako u Kodi a môže sa pridať aj do oficiálnej aplikácie Kodi.

libreelec kodi vidlička

Najlepšie vidlice Kodi pre Windows 10

5) Xbian

Stiahnite si Xbian

Xbian je vidlica Kodi, ktorú je možné nainštalovať na Windows, a funguje skvele, pretože je rýchla a spotrebuje menej miesta. Pôvodne bol vyrobený pre Raspberry Pi, ale dá sa použiť aj na Windows.

Najlepšie vidlice Kodi pre Windows 10

6) Alienware Alpha

Stiahnite si Alienware

Táto vidlica Kodi je jedným z najlepších vidlíc Kodi, pretože je to mediálny box alebo inými slovami konzola. Je to podobné krabiám Kodi a dá sa ľahko nainštalovať na Windows.

Najlepšie vidlice Kodi pre Amazon Fire TV / Fire stick

7) FireMC

Táto vidlica patrí medzi najlepšie vidlice Kodi, pretože ju používatelia Kodi 17.3 veľmi preferujú. FireTV Guru vyvinul FireMC a je kompatibilný s Amazon Fire TV a Fire Stick.

firemné vidlice

8) STVMC

Stiahnite si STVMC Kodi Fork

Túto vidlicu vyvinul vývojár televízie Spinz; Áno, populárny doplnok, ktorý pozná veľa používateľov Kodi. Ich doplnok bol populárny a medzi najlepšími doplnkami spoločnosti Kodi a teraz sú tu s telefónom Kodi Fork. A niet pochýb o tom, že táto vidlica Kodi patrí k najlepším vidlicom Kodi Forks.

Vidlica STMC kodi

9) Jesus Box

Stiahnite si Jesus Box pre FireTV / Fire Stick

Jesus Box je vynikajúci stroj Kodi Fork, pretože ponúka dvojtýždňovú technickú podporu a ponúka celoživotné aktualizácie. Ak plánujete vymeniť Kodi na Fire Stick alebo Fire TV, je to skvelá vidlička.

Vidlička Jesus Box kodi

Jesus Box je dokonalá vidlica Kodi 17.6, ktorá používateľom poskytuje zážitok presne ako Kodi Krypton 17.6.

10) Terárium TV

Stiahnite si TerrariumTV

V súvislosti s televíziou Terrarium existujú obavy z pirátstva, preto sa dôrazne odporúča používať sieť Firestick VPN, aby ste pri používaní tejto vidlice zostali v bezpečí. Všetci streamujúci geekovia sú oboznámení s doplnkom Terrarium Kodi, ale jeho vývojár teraz posunul krok vpred a vytvoril Kodi Fork. Aplikácia, ktorá sa správa presne ako Kodi a môže sa použiť na zábavu.

vidlice terária tv kodi

Najlepšie Kodi vidlice pre Android

11) MyGica

Stiahnite si APK MyGica Kodi Fork: https://tinyurl.com/y96vwdpj

Táto vidlica patrí medzi najlepšie vidlice Kodi 17, konkrétne vidlice Kodi 17.4. Vidlica MyGica Kodi je skonštruovaná pre zariadenia Android. Je kompatibilný so všetkými najnovšími zariadeniami Android a poskytuje skvelý zážitok.

Vidlica MyGica kodi

Nájsť vidlice Kodi nie je zvyčajne ľahké, ale my sme to pre vás urobili.

12) EBox MC

Stiahnite si EBox MC APK

Táto úžasná nová vidlica Kodi prichádza s 3 GB RAM a 32 GB úložného priestoru. Toto pole umožňuje používateľom ísť nad rámec svojich potrieb a streamovať, čo chcú. Funguje to perfektne so zariadeniami Android.

Vidlice EBox MC kodi

13) Nodi

Nodi je ďalšou vidlicou Kodi, ktorá funguje dobre na zariadeniach s Androidom, ale na rozdiel od systému MyGica nefunguje v nových verziách. Je kompatibilný so systémom Android 4.4. Nodi má svoju vlastnú cestu k adresáru rovnako ako SPMC.

nodi kodi vidlička

14) Vdub Style MC 17,6 Krypton

Stiahnite si APK so štýlom VDub

Táto vidlica Kodi sa v poslednej dobe dostáva na titulky vďaka svojej úžasnej funkčnosti, a preto ju určite umiestnime do najlepších vidlíc Kodi 2018. Túto vidlicu si môžete vychutnať na zariadeniach s Androidom. Nahraďte to Kodi a užívajte si!

Vidlica Vdub Style MC 17,6 Krypton kodi

Najlepšie Kodi Linux Forks

15) OSMC

Stiahnite si OSMC Kodi Fork pre Linux

OSMC je open source mediálne centrum, ktoré sa nazýva „mediálne centrum postavené pre ľudí ľuďmi“. Je to skutočne jeden z používateľov Kodi Forks pre Linux. Používatelia systému Linux sú zjavne na rozdiel od používateľov iných platforiem a je pre nich ťažké streamovať svoj obľúbený obsah pomocou rôznych aplikácií.

vidlica osmc kodi

16) OpenELEC

Stiahnite si OpenELEC Kodi Fork

Je to vlastne sada open source mediálnych centier, ktorá je teraz k dispozícii ako samotné mediálne centrum. Je naprogramovaný na Linuxe a je veľmi užitočný pre všetkých streamujúcich Geekovcov. Streaming Gurus tvrdil, že je inovatívnejší ako Kodi VPN, a o tom sa musíte rozhodnúť.

vidlica s otvoreným kodom

Najlepšie Kodi open source vidlice

17) MrMC

Stiahnite si MRMC Kodi Fork

Keďže Amazon odstránil Kodi z ich obchodu s aplikáciami, spoločnosť MrMC zaujala na svojom mieste a získala si dobrú povesť. MrMC je upravená forma Kodi, ktorá je otvoreným zdrojom a môže byť použitá v akomkoľvek zariadení. Má 10-stopové užívateľské rozhranie pre televízne a video prehrávače.

vidlica mrmc kodi

18) CEMC

Stiahnite si CEMC

Komunitné centrum Media Edition je otvorená vidlica slávneho spoločnosti Kodi a môže byť nainštalovaná spolu so spoločnosťou Kodi bez váhania. Vývojári CEMC nebudú mať žiadny problém ani rušenie.

Vidlica CEMC kodi

Najlepšie Kodi Raspberry Pi vidlice

19) RasPlex

Stiahnite si RasPlex

Rasplex je cenovo dostupná vidlica Kodi, ktorá vám umožní vychutnať si potoky a všetko na vašom Raspberry Pi. Je to upravená verzia Kodi, najmä pre používateľov Raspberry Pi.

Vidlička RASPLEX kodi

20) OpenPHT

Stiahnite si OpenPHT

OpenPHT nie je iba vidlica Kodi, ale je to aj vidlica spoločnosti RasPlex. Je tiež určený pre používateľov RaspberryPi, ale môže byť nainštalovaný aj na Windows, Linux a Mac.

Vidlica OpenPHT kodi

Najlepšie Kodi Vender alebo zariadenia vidlice

21) ZDMC

Stiahnite si ZDMC

ZDMC je vidlica Kodi vyvinutá výrobcami zariadení Zidoo a má čipy RK3368, na ktorých Kodi zvyčajne nefunguje. Používatelia môžu používať ZDMC na tieto čipy a nebudú mať žiadne problémy.

zdmc kodi vidlička

22) Prehrávač médií WeTek

Stiahnite si WeTek

WeTek je vynikajúce mediálne centrum a vidlica Kodi, ktorá zvyšuje dojem používateľa na vyššiu úroveň. Užívatelia si môžu užívať obaly WeTek aj softvér, rovnako ako Kodi.

wetek kodi vidlička

Najlepšie Kodi Old Forks, ktoré už nefungujú

 1. Crystalbuntu
 2. E2BMC
 3. GeeXboX
 4. iConsole
 5. OpenBricks

Kodi Forks Download

 1. Stiahnite si DVDFab Media Player Kodi Fork
 2. Stiahnite si SPMC Kodi Fork
 3. Stiahnite si Kato Kodi Fork
 4. Stiahnite si LibreELEC pre Windows
 5. Stiahnite si Xbian
 6. Stiahnite si FireMC Kodi Fork
 7. Stiahnite si STVMC Kodi Fork
 8. Stiahnite si Jesus Box pre FireTV / Fire Stick
 9. Stiahnite si TerrariumTV
 10. Stiahnite si MyGica Kodi Fork APK
 11. Stiahnite si EBox MC APK
 12. Stiahnite si Nodi APK
 13. Stiahnite si APK so štýlom VDub
 14. Stiahnite si OSMC Kodi Fork pre Linux
 15. Stiahnite si OpenELEC Kodi Fork
 16. Stiahnite si MRMC Kodi Fork
 17. Stiahnite si CEMC
 18. Stiahnite si RasPlex
 19. Stiahnite si OpenPHT
 20. Stiahnite si ZDMC
 21. Stiahnite si WeTek

Záverečné slová

Diskutovali sme o niektorých najlepších vidliciach Kodi pre používateľov, ktorí patria medzi najlepšie vidlice Kodi 2018. Tieto vidlice sú upravené formy Kodi a poskytujú iba funkčný zážitok ako Kodi. Mohli by však nastať určité úpravy a inovácie, ale môžu sa vyskytnúť aj nejaké chyby. Vyskúšajte to a dajte nám vedieť!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map