Najlepšie VPN pre FireStick (apríl 2020)

vpn-for-firestick


Ako užívateľ Fire TV Stick pravdepodobne sledujete filmy a televízne programy z pohodlia svojho gauča, keď ste doma uviaznutí..

Ak streamujete bezplatný obsah alebo sa snažíte získať prístup k službám USA Netflix, Hulu alebo iným streamovacím službám, potrebujete najlepšiu sieť VPN pre FireStick.

FireStick VPN udržuje vašu online identitu v súkromí, zatiaľ čo umožňuje prístup na webové stránky a aplikáciu na streamovanie z celého sveta.

V tejto príručke sa mi podarilo zostaviť zoznam najlepších sietí VPN pre Fire TV, FireStick a Fire Cube, ktoré majú vysokú rýchlosť, natívnu aplikáciu FireStick a neuchovávajú si žiadne protokoly.

Tiež som diskutoval o tom, ako nainštalovať VPN na FireStick neskôr v tejto príručke a ako by ste mohli skontrolovať, či vaša VPN pracuje na Amazon Fire TV Stick..

7 Najlepšie VPN pre FireStick

Testovali sme viac ako 60+ poskytovateľov VPN, aby sme vám priniesli tento zoznam najlepších VPN pre FireStick. Tieto siete VPN sme vybrali na základe vysokej rýchlosti, natívnej aplikácie FireStick a ľahkého nastavenia a použitia.

Tu je zoznam najlepších VPN:

1. PureVPN

2. Surfshark

3. CyberGhost

4. ExpressVPN

5. NordVPN

6. IPVanish

7. VyprVPN

1. PureVPN

PureVPN-best-vpn-for-firestick

PureVPN je náš najvyššie odporúčanie ako najlepšia VPN pre FireStick. Sídli v Hongkongu a ponúka 2 000+ serverov viac ako 140 krajín.

Ak v aplikácii FireStick prejdete nižšie, môžete sa pripojiť k streamovacím aplikáciám, ako je napríklad Netflix, Hulu, ESPN +, ITV Player, a ďalšie, ktoré začnú streamovať.

PureVPN má Amazonské hodnotenie 3,4 hviezdičiek a významne sa zvyšuje každý týždeň. Ponúka tiež 7-dňová bezplatná skúšobná verzia aj pre používateľov FireStick.

Trvá to inštalácia trvá menej ako 3 minúty jeho aplikáciu na FireStick, o ktorej budem diskutovať v tejto sekcii. Okrem toho vám to prináša rýchla rýchlosť pripojenia s 256-bitové šifrovanie.

Môžete pripojiť PureVPN k 10 zariadení súčasne. Túto sieť VPN môžete napríklad použiť napríklad v službách Fire TV, Roku, Android, iOS, Počítač, Nvidia Shield a ďalších..

PureVPN stojí 2,91 $ mesačne s a 31-dňová záruka vrátenia peňazí.

Navštívte Site31-dňovú záruku vrátenia peňazí

2. Surfshark

Surfshark-firestick-vpn

Surfshark je nepochybne najdostupnejšia služba VPN. Je to jediná VPN popri ExpressVPN, ktorá ponúka zabiť prepínač funkcie na zariadení FireStick.

V súčasnosti to ponúka 1 040 serverov ktoré vám pomôžu odblokovať streamovacie služby, zatiaľ čo sú AES-256 bitové šifrovanie Keď streamujete bezplatný obsah, vaša skutočná adresa IP sa skryje.

Má pôsobivé 4,1 hviezdičiek v obchode Amazon a inštalácia trvá menej ako 4 minúty.

Aplikácia vám povie, aké veľké zaťaženie má každý server, takže sa môžete pripojiť iba k serveru, ktorý má minimálne zaťaženie pre rýchlejšie streamovanie.

S jedným účtom Surfshark môžete pripojte sa k neobmedzenému počtu zariadení tiež. jeho Funkcia CleanWeb udržia vaše zariadenie bez akýchkoľvek pokusov o malware, vírusy alebo phishing.

Keď som povedal, že je to cenovo dostupné, naozaj som to myslel. Surfshark stojí iba $ 1,99 / mesiac s a 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Navštívte webovú záruku vrátenia peňazí za 30 dní

3. CyberGhost

CyberGhost-best-vpn-firestick

CyberGhost je pekný jednoduché nastavenie a použitie na televíznej palube Fire. Už to skončilo 5 900 serverov, čo je najväčšia sieť ponúkaná akýmkoľvek poskytovateľom služieb VPN.

Amazonské hodnotenie 3,6 hviezdičiek, čo je celkom slušné a pomocou jediného účtu CyberGhost sa môžete pripojiť 7 zariadení súčasne.

CyberGhost používa 256-bitové šifrovanie AES to nie je možné dešifrovať. Vaša internetová prevádzka prechádza týmto tunelom a udržiava vašu internetovú komunikáciu úplne anonymnú.

Má tiež Ochrana proti úniku DNS a IP, takže vaša poloha a aktivita nie sú nikdy vystavené. Na FireStick môžete bezpečne streamovať, prezerať a sťahovať čokoľvek.

Jediným kliknutím sa môžete k nemu pripojiť optimálny server a chrániť svoju online identitu.

CyberGhost je tiež cenovo dostupný, dostupný za 2,75 dolárov mesačne s 45-dňová záruka vrátenia peňazí. Inštalácia trvá asi 5 minút.

Navštívte webovú záruku vrátenia peňazí 45 dní

4. ExpressVPN

ExpressVPN-FireTVStick

ExpressVPN je vďaka FireStick skutočne najrýchlejšou VPN pre FireStick 3 000 vysokorýchlostných serverov ktoré sú k dispozícii v 94 krajín.

ExpressVPN má 4,1-hviezdičkové hodnotenie v Amazon Store, čo je zďaleka najvyššia spomedzi najlepších VPN v tomto zozname. Je najsilnejšia 256-bitové šifrovanie AES aby bol váš prístroj chránený pred akýmkoľvek poškodením.

Najlepšie na tom je, že ponúka 7-dňová bezplatná skúšobná verzia pre používateľov FireStick bez nutnosti pridávania informácií o kreditnej karte. Nie veľa sietí VPN ponúka bezplatnú skúšobnú verziu bez informácií o kreditnej karte.

Má a Funkcia Kill Switch v požiarnej televízii chýba aj veľa sietí VPN. Automaticky sa pripája pri každom opätovnom pripojení k nedôveryhodnej sieti Wi-Fi.

K službe ExpressVPN sa môžete pripojiť 5 rôznych zariadení súčasne s jedným účtom. Je to o niečo drahšie dostupné za 8,32 dolárov mesačne, ale stojí to za každý cent.

Navštívte webovú záruku vrátenia peňazí za 30 dní

5. NordVPN

NordVPN-for-FireTV

NordVPN je najbezpečnejšia VPN kvôli mnohým bezpečnostným funkciám, ktoré táto služba ponúka. Má dvojité šifrovanie VPN ktorý šifruje vašu komunikáciu nie raz, ale dvakrát.

V súčasnej dobe má Amazonské hodnotenie 4 hviezdičiek a je hodnotená aplikácia číslo 3 v kategórii zabezpečenie od Amazon Store.

Môžete sa pripojiť k NordVPN 5 600 serverov a je k dispozícii v 60 krajín. NordVPN ponúka aplikáciu FireStick P2P a zmätené servery.

Ak ste v Číne alebo v ktorejkoľvek inej krajine, kde sú prísne internetové pravidlá, môžete sa pripojiť k nejasným serverom a streamovať akýkoľvek obsah alebo web, ktorý sa vám páči..

Môžete vytvoriť jeden účet NordVPN 6 VPN pripojení súčasne. NordVPN stojí iba 3,49 dolárov mesačne a 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Navštívte webovú záruku vrátenia peňazí za 30 dní

6. IPVanish

IPVanish-firestick-vpn

IPVanish je pre používateľov FireStick najlepšou voľbou silné a silné šifrovanie. Svoje pripojenie na internet môžete zaistiť, aj keď pripojíte FireStick k bezplatnému verejnému Wi-Fi.

Amazonské hodnotenie 4 hviezdičiek, čo je mimoriadne pôsobivé a je na 1. mieste v kategórii zabezpečenia samotným Amazonom.

IPVanish ponuky 1 300 serverov naprieč 75+ miest , Ktorá vám pomôže odblokovať Netflix, Hulu, iPlayer a ďalšie aplikácie na Fire TV Stick.

Môžete pripojiť IPVanish na 10 zariadení súčasne tiež. Aplikácia IPVanish je ľahko použiteľná so všetkými možnosťami umiestnenými na ľavej strane ponuky.

IPVanish je k dispozícii za 3,25 dolárov mesačne Záruka vrátenia peňazí 7 dní. Má vysokú rýchlosť a absolútne nulové záznamy, vďaka ktorým je vaše pripojenie súkromné.

Navštívte webovú záruku vrátenia peňazí za 7 dní

7. VyprVPN

VyprVPN-Firestick

VyprVPN má jednoduché rozhranie a je to rozhranie s funkciou vypínača kill. Inštalácia je veľmi jednoduchá a má 700+ serverov v 70+ krajín. 

VyprVPN bol hodnotený 3-hviezdičky v obchode Amazon, čo je nadpriemerné. Je to jedna z mála sietí VPN, ktorá verejne vykonáva audit svojich protokolov.

Keď som testoval VyprVPN na FireStick, trvalo mi to inštalácia trvá menej ako 4 minúty. Táto sieť VPN tiež podporuje streamovanie 4 kB a neznižuje rýchlosť.

to je so sídlom vo Švajčiarsku to nie je časť krajiny s 5 očami, a to neuchováva denníky a to buď. S jeho OpenVPN 256-bitové šifrovanie, chráni vás pri streamovaní.

VyprVPN sa pripája k 5 viacerých zariadení súčasne a je k dispozícii za 2,50 USD mesačne s a 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Ako nainštalovať a používať VPN na FireStick

Existuje jednoduchá metóda inštalácie VPN na Amazon Fire TV Stick, ktorú je možné replikovať na všetky siete FireStick VPN uvedené v tejto príručke..

Ukážem si príklad PureVPN o tom, ako ho nainštalovať, nastaviť a používať v službe Fire TV. Nasleduj tieto kroky:

Krok 1: Zaregistrujte sa pomocou PureVPN

Krok 2: Otvorené FireStick Home

step-2-how-to-install-VPN-on-firestick

Krok 3: V ľavej hornej ponuke kliknite na ikonu Vyhľadávanie bar

step-3-how-to-install-VPN-on-firestick

Krok 4: Teraz napíšte PureVPN a kliknite na ktorýkoľvek z výsledkov vyhľadávania

step-4-how-to-install-VPN-on-firestick

Krok 5: vybrať aplikáciu PureVPN

step-5-how-to-install-VPN-on-firestick

Krok 6: Teraz stlačte dostať alebo Stiahnuť ▼

step-6-how-to-install-VPN-on-firestick

Krok 7: Inštalácia bude trvať niekoľko minút v závislosti od rýchlosti vášho pripojenia k internetu

step-7-how-to-install-VPN-on-firestick

Krok 8: Po inštalácii kliknite na Otvorené

step-8-how-to-install-VPN-on-firestick

Krok 9: Teraz zadajte užívateľské meno a heslo alebo kliknite na 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu

step-9-how-to-install-VPN-on-firestick

Krok 10: Po zadaní sa zobrazí rozhranie PureVPN FireStick

step-10-how-to-install-VPN-on-firestick

Krok 11: Môžeš vyberte server výberom ktorejkoľvek krajiny

step-11-how-to-install-VPN-on-firestick

Krok 12: Ak chcete nejaké odblokovať streamingová služba môžete si vybrať aj z tejto možnosti

step-12-how-to-install-VPN-on-firestick

Krok 13: Keď vyberiete server alebo streamingovú službu, požiada o požiadavku na pripojenie, takže kliknite na OK

step-13-how-to-install-VPN-on-firestick

Krok 14: Začne sa pripájať k serveru alebo k streamingovej aplikácii

step-14-how-to-install-VPN-on-firestick

Krok 15: Po pripojení je váš FireStick zabezpečený

step-15-how-to-install-VPN-on-firestick

Navštívte Site31-dňovú záruku vrátenia peňazí

Prečo potrebujete VPN pre Fire TV Stick

Existuje množstvo dôvodov, prečo budete pre svoje zariadenie Amazon FireStick potrebovať sieť VPN. Tieto dôvody sa môžu líšiť od vysokej priority po nízku prioritu v závislosti od vašej potreby:

1. Vyhnite sa Geo-obmedzeniam

geo-obmedzeniaStreamovanie aplikácií, ako sú USA Netflix, Hulu, HBO, ESPN +, BBC Player a mnoho ďalších, je v jednej krajine obmedzené a pre ostatných neprístupné..

Na odblokovanie všetkých týchto aplikácií z vašej aktuálnej polohy budete potrebovať VPN.

Ak napríklad chcete sledovať americký Netflix, ktorý má viac titulov ako ktorákoľvek iná oblasť Netflix, budete sa musieť pripojiť k americkému serveru..

To isté platí pre aplikáciu BBC iPlayer, musíte sa však pripojiť k britskému serveru.

2. Ochrana pred poskytovateľmi internetových služieb a vládnym sledovaním

Vláda-and-ISPPoskytovateľ internetových služieb a vláda tiež vie, čo vysielate na svojom zariadení Fire TV Stick.

Ak streamujete bezplatný obsah, t. J. Filmy a televízne relácie, pomocou najlepších aplikácií FireStick, lepšie sa pripravte na následky.

Alebo by ste si mohli sami vytvoriť VPN, ktorý zabezpečí, že vaša online aktivita bude úplne súkromná a anonymná.

VPN šifruje vašu komunikáciu a smeruje vaše pripojenie cez zabezpečený server, chráni vašu identitu a fyzické umiestnenie, ako aj vašu internetovú aktivitu.

3. Ochrana pred hackermi

vpn-prevenciu-hackermiVaše domáce Wi-Fi alebo verejné Wi-Fi môžu byť občas zraniteľné. Každá osoba so základnými znalosťami o hackingu sa môže do vášho zariadenia ľahko dostať a získať osobné informácie.

Pozrime sa na to týmto spôsobom. Ak ste už niekedy nainštalovali aplikáciu tretej strany alebo neoficiálnu aplikáciu, mohlo by to ohroziť aj vaše online údaje.

S cieľom zabrániť tomu, VPN vytvorí firewall medzi vašim zariadením a sieťou, ktorý nebude schopný skúsený hacker prelomiť vaše zariadenie.

4. Prístup k doplnkom Kodi

Kodi-addony-for-firestickAko všetci vieme, Kodi bola populárnou aplikáciou pre všetkých používateľov FireStick. Je to preto, že dokáže streamovať bezplatný obsah pomocou doplnkov Kodi.

Ale od svojho bezplatného fungovania je vaša online aktivita a tak aj vaša skutočná IP adresa plne odhalená. VPN nahradí vašu pôvodnú IP adresu ktorýmkoľvek z jej serverov a udržiava vašu identitu úplne anonymnú.

Môžete tiež použiť najlepšiu sieť VPN pre spoločnosť Kodi, ak sa náhodou streamujete s aplikáciou Kodi.

Ako skontrolovať, či VPN pracuje na?

Niekedy sa môže VPN odpojiť z dôvodu problémov so sieťou alebo sa môže stať, že servery neodpovedajú, ako potom skontrolujete, či vaša VPN funguje?

Aby ste sa uistili, že VPN pracuje na FireStick, musíte postupovať podľa nasledujúcich krokov:

# 1 Prejdite na nastavenie v hlavnej ponuke

# 2 Kliknite na Moja požiarna televízia alebo Zariadenie

# 3 Vyberte o voľba

# 4 Na pravej strane ponuky vidíte aktuálna IP adresa ktorá sa bude líšiť od pôvodnej adresy IP

Ako aktualizovať aplikáciu FireStick VPN

Vaša VPN s najväčšou pravdepodobnosťou zobrazí výzvu na aktualizáciu pri otvorení aplikácie. Ak sa nezobrazí výzva alebo ste to vynechali, postupujte takto:

# 1 Otvorené Firestick Home

# 2 Prejdite na aplikácia

# 3 Kliknite na Spravujte nainštalované aplikácie

# 4 Kliknite na VPN, ktorú chcete aktualizovať

# 5 Ak je aktualizácia k dispozícii, , Aktualizácia ‘ sa zobrazí ikona

často kladené otázky

Musím pre iné zariadenie získať inú sieť VPN?

Nie. Potrebujete iba jednu sieť VPN, ktorá bude fungovať na všetkých vašich zariadeniach, či už ide o mobilný telefón, počítač, Roku alebo Smart TV. Nechcete kupovať samostatnú sieť VPN pre každé zariadenie.

Aká je najlepšia bezplatná VPN pre FireStick?

Bezplatné siete VPN nie sú vždy dôveryhodné. Vedú záznamy a predávajú vaše údaje inzerentom alebo tretím stranám. Najlepšie bezplatné VPN pre FireStick sú tie, ktoré vaše údaje nekompromitujú.

Záverečné slová

Amazon Fire TV Stick je dokonalé zariadenie na streamovanie, ktoré zmení akýkoľvek bežný televízor na inteligentný televízor.

Po pripojení produktu FireStick k portu HDMI vášho televízora môžete streamovať a prehliadať čokoľvek, rovnako ako v počítači alebo telefóne..

Keďže viac ľudí ako kedykoľvek predtým sleduje filmy a televízne relácie z dôvodu zablokovania, prístupu k novým titulom Netflix, sa stali povinnými.

Preto požadujete najlepšiu VPN pre FireStick, ktorá má servery v mnohých krajinách a je tiež dostatočne rýchla na streamovanie bez problémov s vyrovnávaním.

Pre vaše pohodlie som tiež diskutoval o tom, ako nainštalovať VPN na vašom FireStick, keď sa prihlásite na odber služby.

Sieť VPN tiež skryje vašu online aktivitu počas streamovania. Povedzme, že ak streamujete bezplatný obsah, vaša aktivita bude počas tohto obdobia anonymná.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map