Torrenty sú nebom pre všetky freebies hľadajú najnovšie filmy, televízne programy, hudbu, softvér a mnoho ďalších vecí. Existuje veľa webových stránok s torrentom, ktoré poskytujú používateľom vysoko kvalitný obsah. Tieto stránky torrent poskytujú obsah získavaním odkazov z iných hostiteľských stránok a poskytovateľov bez ich súhlasu. Napriek tomu, že je torrent skvelou voľbou na sledovanie všetkých najnovších filmov a televíznych relácií, je pirátstvo vystavené pirátstvu. preto vyžaduje najlepšiu službu VPN na striedanie. S nasadenou sieťou VPN bude vaša aktivita šifrovaná a anonymná pre poskytovateľa internetových služieb.

Hnutie proti online pirátstvu a ochrana údajov začali každým dňom získavať na sile a úrady sú v tejto špinavej hre prenasledované všetkými hráčmi. A prečo by ste si chceli nechať ujsť súkromie, keď získate zľavy na VPN a kupóny, ktoré vám ušetria ďalšie peniaze.

Prečo potrebujem najlepšiu VPN pre Torrenting?

Ochrana vášho prehliadania a prenosu z očí vášho ISP je dôležitá, ak používate torrent, online streamingové stránky alebo prístup na svoj bankový účet alebo online transakcie. Sloboda online prichádza za cenu a jedna z vecí, ktorej väčšina ľudí, ktorí používajú internet, nechápe, že virtuálna bezpečnosť je nevyhnutná.

Torrenting je zábavná, kým nezachytíte pozornosť úradov alebo sa nestanete obeťou porušenia ochrany súkromia. Torrentové stránky získavajú každý deň dostatočný objem prevádzky a veľa hackerov a úradov vždy vyhľadáva zraniteľných používateľov.

Úrady začali prenajímať agentúry na ochranu autorských práv z tretej strany a online pirátov, aby monitorovali, identifikovali a stíhali používateľov zapojených do nelegálnej hry torrentingu..

Tieto agentúry vás priamo neprichádzajú na súd, ak vás chytia, ale radšej by vás najskôr varovali, aby vás mohli žalovať za nezákonné torrentovanie so statnou pokutou. Ak sa užívateľ naďalej zapája do torrentingu, potom súd smeruje tam, kam smeruje.

Istota je istota!

Mať VPN na torrenting nie je len voľba, ale aj potreba!

Ak chcete zabrániť tomu, aby sa na vás vaši poskytovatelia internetových služieb a autority plížili, monitorovali vašu komunikáciu a prehliadali, musíte mať spoľahlivú sieť Kodi VPN!

Sieť VPN šifruje váš webový prenos a neumožňuje poskytovateľovi internetových služieb monitorovať vašu online aktivitu alebo aktivitu prehliadania. Po druhé, skryje vašu adresu IP tak, že ju zmeníte na severnú adresu, ku ktorej ste pripojení. Poskytovatelia internetových služieb tak zostanú bezradní a nedokážu zistiť, čo robíte online.

Ďalšou veľkou výhodou VPN je to, že poskytuje prístup na všetky stránky s obmedzeným geografickým umiestnením alebo stránky, ktoré sú blokované poskytovateľom internetových služieb. To znamená, že ak chcete získať prístup k torrentom, ktoré sú blokované vo vašom regióne alebo poskytovateľom internetových služieb, pomocou VPN je najlepším a bezpečným nástrojom.

VPN vám teda poskytuje úplné súkromie online a virtuálnu slobodu.

Časté otázky týkajúce sa najlepšej siete VPN pre torrenty

Mnoho používateľov nechápe, ako VPN funguje, a preto sú vždy pochybní a zmätení. Tu sú niektoré z najčastejších otázok, ktoré kladú používatelia torrentingu:

Je torrentovanie bezpečné pomocou VPN?

Áno! Torrenting je s VPN bezpečný, pretože vás chráni poskytovaním šifrovania prenosu a skrytím vašej adresy IP, aby vás chránil pred očami vášho poskytovateľa internetových služieb..

Bude VPN skryť Torrenting od ISP?

Presne tak! Torrenting s VPN vám nedá vedieť, čo robíte online Poskytuje vám slobodu prístupu k čomukoľvek a odkiaľkoľvek, bez toho, aby vám niekto dovolil špehovať.

Môže vám poskytovateľ internetových služieb povedať, či torrentujete?

Áno, ak nepoužívate sieť VPN, poskytovateľ internetových služieb môže ľahko sledovať vašu online aktivitu a prenos. Keď budete mať prístup k akejkoľvek torrent, váš ISP bude prvý, kto to vie. Preto na zabezpečenie vášho súkromia online použite sieť VPN.

Používatelia sa stále pýtajú, či vás môže chytiť torrenting alebo nie, a ja som vždy hovoril, že bez siete VPN ste vždy zraniteľní.

Funkcie, na ktoré si musíte dávať pozor v najlepšej sieti VPN na torrent

Keď sa rozhodnete, že počas torrentovania budete používať sieť VPN, prvou vecou, ​​ktorú musíte urobiť, je rozhodnúť sa, ktorú sieť VPN použijete. Nájdete online množstvo VPN, čo vás môže zmätiť.

Čo by ste mali hľadať v najlepšej sieti VPN na torrenting?

Pri výbere najlepšej siete VPN na torrentovanie by ste mali hľadať v sieti VPN niekoľko vecí:

Vlastnostipopis
rýchlosťPri používaní siete VPN na sťahovanie torrentov alebo online streamingu je rýchlosť jednou z najdôležitejších charakteristík, pretože niektoré siete VPN bránia rýchlosti prehliadania internetu, sťahovania a nahrávania. To vytvára pre používateľa nepríjemný zážitok a odrádza ho od používania VPN.
Odroda a vysoký počet serverovMať veľké množstvo serverov po celom svete je jednou z najlepších vecí, ktoré môže VPN ponúknuť. Dôvodom je, že získate prístup k akejkoľvek webovej stránke, ktorá je z geografického hľadiska obmedzená vo vašom regióne, alebo vyskúšate vysokorýchlostné servery z iných krajín.
Vysoko kvalitné šifrovanieŠifrovanie je kľúčovou funkciou, ktorú treba hľadať pri výbere najlepšej VPN na torrentovanie. VPN, ktoré ponúkajú šifrovanie AES-256, sú tou najlepšou voľbou, pretože práve táto úroveň šifrovania potrebujete. Šifrovanie je to, čo chráni vašu komunikáciu pred poskytovateľom internetových služieb a oprávneniami.
Ochrana P2PZdieľanie súborov P2P je riskantná vec, a preto mnoho antivírusových programov a niektorých sietí VPN odrádza používateľov, aby ich vyskúšali. Spoľahlivá a dobrá VPN však poskytuje ochranu pri zdieľaní p2P, ktorá používateľom umožňuje zdieľať filmy, televízne programy, hudbu, softvér a ešte oveľa viac.
Živá podporaMnoho používateľov čelí problémom pri žalovaní VPN a tieto problémy môžu byť rôzneho druhu. Na vyriešenie týchto problémov by si mal užívateľ vždy zvoliť službu VPN, ktorá ponúka nepretržitú živú zákaznícku podporu.
Žiadne úniky DNSÚniky DNS sú vždy vážnym problémom pre používateľov pripojených k serverom VPN, pretože únik DNS ohrozuje ich anonymitu. Mnoho sietí VPN tvrdí, že nemajú žiadne úniky DNS, ale nie všetky ich nároky sú pravdivé. Preto si vyberte sieť VPN, o ktorej používatelia majú dobré recenzie, alebo sami otestujte úniky DNS a IP.
Kompatibilita viacerých platforiemVPN, ktoré sú kompatibilné s mnohými platformami ako Windows, iOS, Android, FireOS atď. A zariadeniami, ako sú mobilné telefóny, televízory, smerovače, sú tie najlepšie, z ktorých si môžete vybrať, pretože sa dajú použiť s viacerými zariadeniami.
Žiadne protokolyZdôraznilo sa veľa služieb VPN, ktoré uchovávali denníky návštevnosti používateľov a tieto záznamy dokonca predával orgánom. To je dôvod, prečo má veľa ľudí problémy s dôverou v služby VPN. Najlepšie VPN pre torrenting nikdy neuchovávajú protokoly, čo zaisťuje vaše súkromie a bezpečnosť.

Funkcia, ktorú nikdy nezmeškáte v najlepšej sieti VPN na torrentovanie

Najdôležitejšou vlastnosťou, ktorú každý užívateľ vyžaduje od akejkoľvek služby VPN, je adresa IP. Poskytovateľ internetových služieb môže sledovať používateľov podľa adries IP a ľahko sledovať ich prehliadanie. Nielen váš poskytovateľ internetových služieb, ale aj mnoho ďalších agentúr tretích strán vedie vaše záznamy o sledovaní identifikáciou vašej IP adresy.

Vaša IP adresa je vaša online identita a ak nie je maskovaná, ktokoľvek môže sledovať vašu polohu a špehovať vás.

Z tohto dôvodu sa odporúča, aby online streamery a torrent používatelia používali VPN na skrytie svojich IP adries.

Sieť VPN s únikom IP môže priviesť vašu online slobodu a anonymitu k vážnym problémom, pretože orgány a piráti, ktorí sa zaoberajú pirátstvom, sú na celom svete vo všeobecnosti. Tak či onak, budete náchylní na nejaké problémy.

Pro Tip: Prečítajte si náš podrobný vpn, kde nájdete sprievodcu prvkami.

Porovnať zásady torrentov VPN

Dobre, takže teraz by ste vzali do úvahy rýchlostný test, šifrovanie a všetky vyššie uvedené charakteristiky, a to je dobrá vec!

Nie je to však tak rezané a suché!

Môžete sa prihlásiť na odber akejkoľvek siete VPN na účely torrentingu, ale musíte vedieť jednu vec skôr, nie každá sieť VPN umožňuje torrentovanie.

Prekvapený, že to počujem?

Áno, veľa sietí VPN poskytuje špičkovú ochranu a súkromie, ale neumožňuje torrentovanie prostredníctvom svojich serverov. Tieto VPN môžu byť najlepšie pre online streaming a online transakcie, ale nie pre torrenting.

Tu je zoznam sietí VPN, ktoré povolujú alebo nepovoľujú torrentovanie.

poskytovateľPovolené / nepovolenéZásady protokolovania
VPN, ktoré umožňujú torrent
PureVPNPovolenýŽiadne protokolovanie
ExpressVPNPovolenýŽiadne protokolovanie
NordVPNPovolenýŽiadne protokolovanie
IPVanishPovolenýŽiadne protokolovanie
ProtonVPNPovolenýŽiadne protokolovanie
VPN, ktoré nepovoľujú torrent
ZenmateNepovolenéŽiadne protokolovanie
TouchVPNNepovolenéNiektoré protokolovanie
PersonalVPNNepovolenéŽiadne protokolovanie
Norton VPN – súkromie VPNNepovolenéNiektoré protokolovanie
Hola VPNNepovolenéÚplné zaznamenávanie

Test najlepšej VPN pre Torrenting v reálnom čase

Každý poskytovateľ VPN vyhlasuje, že je najlepšou VPN, a tvrdí, že neprepúšťa žiadne adresy IP, DNS ani WebRTC. Nikdy však nemôžete slepo dôverovať žiadnemu poskytovateľovi VPN bez jeho testovania, pretože nároky môžu byť niekedy klamlivé.

Neverím žiadnemu poskytovateľovi VPN, a preto som vykonal testy úniku IP, aby som sa ubezpečil, že VPN, ktoré odporúčam, sa oplatí.

Stiahol som si desktopové aplikácie 3 špičkové VPN pre torrenty a prihlásili sa na odber ich mesačných plánov. Po inštalácii aplikácie a prihlásení do príslušných účtov som sa pripojil k serverom z rôznych oblastí cez každú VPN jeden po druhom a začal prehľadávať.

Počas prehľadávania som navštívil stránku https://ipleak.net/ a testoval úniky IP. Tu sú výsledky:

Odporúčané číslo 1 NordVPN na torrent

Spoločnosť NordVPN si udržala medzi užívateľmi vždy pozitívny imidž, pretože poskytuje konzistentné služby pri poskytovaní vysoko kvalitných služieb. Výber VPN je vecou spoľahlivosti a dôveryhodnosti a spoločnosť NordVPN má taký štandard, v ktorý sa jej dá dôverovať každý deň.

Na testovanie systému NordVPN som sa pripojil k americkému serveru.

najlepšie vpn pre torrenting

Výsledky boli skvelé, pretože spoločnosť NordVPN nemá žiadne úniky IP, čo zaraďuje svoje miesto medzi špičkové VPN na torrenting. Ak by pôvodná IP unikla, objavila by sa skôr skutočná adresa DNS ako zobrazená adresa „USA IP“. 

NordVPN má k dispozícii širokú škálu serverov s viac ako 5 000 servermi, čo používateľom umožňuje vychutnať si torrentovanie z ľubovoľného regiónu, ktorý si želajú. Servery NordVPN majú veľkú rýchlosť a ich konektivita je vynikajúca.

nordvpn torrent cta

Odporúčané # 2 ExpressVPN pre Torrenting

ExpressVPN bol po celom svete vysoko oceňovaný pre jeho rýchle pripojenie a vynikajúcu ochranu.

ExpressVPN vždy veril svojmu tvrdeniu o silnom šifrovaní a čistej anonymite. Jedným z mnohých dôvodov, prečo si vybrať ExpressVPN, je jeho ľahko použiteľné rozhranie. Okrem toho má ExpressVPN viac ako 2000 vysokorýchlostných a zabezpečených serverov v 94 krajinách.

Na testovanie tohto tvrdenia som sa pripojil k kanadskému serveru a skontrolujte, či nedošlo k úniku IP alebo úniku DNS.

expressvpn pre torrenting

Výsledky sa do značnej miery očakávali, pretože ExpressVPN pri prenikaní do torrentu neuniká IP ani DNS.

Jednou z vecí, na ktorú si niekoľko nových používateľov sťažuje, je cena ExpressVPN, ktorá je vyššia ako u iných konkurentov. Títo ľudia však nerozumejú, že kvalita služieb ExpressVPN je pri týchto sadzbách vysoko opodstatnená.

expressvpn cta

Odporúčané # 3 CyberGhost VPN pre Torrenting a zdieľanie súborov P2P

CyberGhost nie je taký populárny ako vyššie uvedení poskytovatelia VPN, ale to neznamená, že jeho služba nie je na rovnakej úrovni. CyberGhost má niektoré z najúžasnejších funkcií, ktoré neuvidíte u žiadneho iného poskytovateľa VPN. Najmä ak hľadáte najlepšiu VPN pre torrenting, potom CyberGhost môže byť pre vás tou najlepšou voľbou.

Doteraz je to všetko dobré, ale aby som sa ubezpečil, či je to bezpečné alebo nie, testoval som jeho únik IP a DNS a výsledky boli takéto:

cyberghost pre torrenting

Výsledky boli celkom uspokojivé, pretože nedošlo k únikom IP alebo DNS. Preto je dokázané, že CyberGhost je jednou z najlepších VPN pre Torrenting.

Má vyhradenú funkciu torrentovania pre všetkých nadšencov, ktorí sa rozhodnú pre bezpečné torrentovanie. Táto funkcia poskytuje špičkové šifrovanie prenosu, ktoré používateľom umožňuje anonymne sťahovať torrent.

cyberghost torrent cta

Odporúčaná # 4 IPVanish VPN pre zdieľanie súborov torrentov a P2P

IPVanish vstúpil do súťaže s treskom, ktorý dal dobrú konkurenciu už zavedeným priemyselným tyranom. Spoločnosť IPVanish sa postupom času stala populárnou vďaka jej vynikajúcim službám.

Na testovanie úniku IP adresy IPVanish som sa pripojil k serveru IPVanish v Nemecku a testoval som ho. Tu je výsledok:

IPVanish VPN pre Torrenting

IPVanish má na celom svete 1100 serverov, ktoré poskytujú nekompromisné zabezpečenie a veľkú rýchlosť pripojenia. IPVanish Kodi ponúka 10 súčasných pripojení, čo je skutočne viac ako ktorýkoľvek iný konkurent. Okrem toho má prísne pravidlá bez protokolov, čo z neho robí spoľahlivého poskytovateľa VPN.

Zadarmo VPN pre Torrenting

Hľadáte bezplatnú sieť VPN skôr, ako sa prihlásite na odber platenej?

Existuje online ruka plná bezplatných sietí VPN a proxy serverov, ktoré nevyžadujú žiadne predplatné a registrácie. Tu sú 3 najlepšie bezplatné VPN na torrenting.

Najlepšie bezplatné VPN pre torrenty

# 1 Schovaj ma

# 2 Štít Hotspot

# 3 Bezpečnostný bozk

Jedná sa o najvýhodnejšie bezplatné VPN, ktoré používajú mnohí používatelia torrentingu na ochranu online.

Ale sú skutočne spoľahlivé?

Napadlo vás niekedy toto napadnutie??

Bezplatná služba VPN, ktorá tvrdí, že poskytuje toľko funkcií, znie príliš dobre, aby to bola pravda!

Myslím, že je také zrejmé, že súkromie a bezpečnosť online nie sú vecou sociálnych služieb, ktorú by niekto dal svetu bez toho, aby sa niečo vrátilo..

Jednou dôležitou vecou, ​​ktorá sa dá vedieť o všetkých bezplatných sieťach VPN, je skutočnosť, že žiadna z nich neposkytuje bezpečnosť konkurencieschopnú pre vyššie uvedené siete VPN. Funkcie, ktoré tieto VPN majú, nie sú až po značku a sú to iba tvrdenia, ktoré nie sú úplne pravdivé. P2P VPN zadarmo, ktorá poskytuje špičkové zabezpečenie, je iba mýtus!

Súkromie a ochrana online je vážny matný rand, ktorý nemôže a nemal by byť ohrozený. Tieto VPN majú úniky DNS a IP a vedú záznamy, čo nie je privítané žiadnym používateľom VPN.

Neodporúčam bezplatné VPN kvôli ich slabým protokolom a nekonkurenčným štandardom. Ak ste však ochotní vyskúšať bezplatnú sieť VPN a čeliť problémom s ochranou osobných údajov, buďte mojím hosťom!

Najlepšie VPN pre Torrenting Reddit

Reddit je zábavné miesto na hľadanie riešení týkajúcich sa čohokoľvek iného, ​​ale mnohokrát narazíte na niektoré otázky, ktoré je potrebné riešiť, ako sú tieto:

Komentár z diskusie CryptoMeTento komentár z diskusie "Aká je najlepšia VPN na torrenting?".

Tento chlap nemá potuchy o rozsahu funkcií VPN. Odpoveď na tento dotaz je, že áno, VPN je možné pripojiť k viacerým zariadeniam a majú tiež viac prihlasovacích funkcií.

Navrhli ste vpn na torrenting? z pirátstva

Tento používateľ uverejnil na Reddit, že dostal správu od svojho poskytovateľa internetových služieb a teraz plánuje použitie siete VPN.

Dobrý hovor brat, nikdy nie je neskoro! Prihláste sa na odber najlepšej siete VPN na torrenting a nechajte svoju plachtiacu loď plávať.

záver

Torrenty sú nepochybne dobrým spôsobom bláznivé!

Ale torrentovanie bez VPN je doslova šialené!

Vždy by ste mali byť veľmi konkrétni o každom pohybe, ktorý urobíte cez internet, a vždy by ste mali mať pri používaní kodónových doplnkov zakryté všetky medzery. Musíte chrániť svoje dáta a svoju prevádzku tým, že budete mať najlepšie šifrovanie a súkromie.

Táto príručka je určená na poučenie o problémoch a ich riešeniach týkajúcich sa torrentingu. Pri najbližšom premýšľaní o stiahnutí torrentu nezabudnite tieto aspekty zohľadniť.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me