Netflix VPN nefunguje – konečné riešenie, ktoré funguje v roku 2019

Netflix VPN nefunguje? Musíš tam robiť niečo zlé, kamarát!


Tento problém vzniká, keď sa pokúsite získať prístup k službe Netflix pomocou služieb VPN, ktoré nepoznajú skutočný význam ochrany osobných údajov, šifrovania a zabezpečenia..

Keď dôverujete nedôveryhodným, uhryznete prach!

Zúčastnite sa tohto sprievodcu, aby ste sa dozvedeli viac o vzťahu VPN pre Netflix.

Prečo potrebujem VPN s Netflix?

Netflix má politiku ponúkania rôznych knižníc obsahu vo všetkých regiónoch z dôvodu regulačných problémov s licenciami a distribúciou obsahu. Používatelia však uprednostňujú prístup k najlepšej obsahovej knižnici, t. J. Knižnici USA Netflix, ako aj kanadskej a austrálskej knižnici USA, nemôžu to však urobiť z dôvodu zavedeného geografického obmedzenia..

Na obídenie týchto obmedzení sú používatelia nútení používať VPN a plniť svoje potreby sledovania pomocou služby VPN.

Netflix VPN nefunguje – ale prečo?

Na začiatku bol prístup ku geo-obmedzeným knižniciam Netflixu veľmi jednoduchý, pretože ktokoľvek mohol obísť obmedzenia prostredníctvom webových serverov proxy a služieb VPN. Toto sa stalo široko sledovaným trendom a takmer všetci to robili na celom svete. Táto prax používateľov však spôsobovala veľké škody na príjmoch distribútorov Netflixu a obsahu, a preto bola spoločnosť Netflix nútená blokovať používanie služieb VPN a proxy serverov..

Netflix začal krížovo porovnávať adresu servera DNS s IP adresou používateľa a kdekoľvek zistia rozpor medzi nimi, považuje Netflix za server VPN a zakazuje jeho prístup. Adresa servera je čierna a tento server už nemôže nikto použiť na prístup k Netflixu.

Mnohí poskytovatelia služieb VPN tvrdia, že poskytujú prístup do knižníc Netflix, ale všetky tieto nároky sa uložia, len čo ich blokujúci Netflix VPN zablokuje. Ak si myslíte, že vaša služba VPN neobchádza obmedzenie Netflix, znamená to, že používaný server je už detekovaný serverom Netflix a je zakázaný..

Ako obísť zákaz používania siete Netflix VPN a opraviť nefunkčné problémy siete Netflix VPN?

Úprimným návrhom v tomto ohľade je použitie spoľahlivej služby VPN, ktorá ponúka šifrovanie linky a súkromie. Uistite sa však, že poskytovateľ, ktorý ste si vybrali, má aktualizované servery; v opačnom prípade je šanca na prístup do knižnice Netflix 50/50.

Niekoľko najlepších poskytovateľov VPN, ako napríklad ExpressVPN, PureVPN a NordVPN atď., Poskytuje veľmi kvalitné maskovanie IP, takže sa uistite, že vás systém nezachytí. Títo poskytovatelia VPN majú na výber veľké množstvo vysokorýchlostných serverov a najlepšie je, že títo poskytovatelia čas od času pridávajú viac serverov..

Ak chcete obísť sieť Netflix VPN, pred prístupom na webovú stránku Netflix sa pripojte k serveru VPN a uistite sa, že vaša adresa IP a server DNS majú rovnakú adresu. Po tom, čo ste si to boli istí, prejdite na stránku Netflix a prihláste sa do svojho účtu. Uvidíte všetky obsahové tituly servera špecifickej oblasti, ktorý používate. Napr. Ak ste sa pripojili k americkému serveru VPN VPN, budete mať prístup k knižnici USA Netflix.

V prípade, že ste otestovali adresu DNS servera VPN a svoju novú adresu IP a obe sa zhodujú, ale nemáte prístup k regionálnej knižnici, musíte obnoviť pripojenie. Uistite sa, že vo vašej sieti VPN nedochádza k únikom DNS. Niekedy sa ukáže, že ide o problém.

Ďalšou vecou, ​​ako opraviť pripojenie VPN pomocou Netflixu, je skúsiť pripojenie na iný server. Servery niekedy nereagujú, čo spôsobuje problémy používateľom pri obchádzaní obmedzení systému Netflix.

Express VPN nefunguje s Netflix

Užívatelia vysoko dôverujú a uprednostňujú ExpressVPN pre obchádzanie knižnice Netflix, pretože má širokú škálu serverov, ktoré boli vysoko efektívne pri obchádzaní obmedzení. Používatelia však nedávno oznámili niekoľko problémov týkajúcich sa toho, že ExpressVPN nepracuje s Netflixom.

Dôvody, ktoré ich spôsobujú, môžu byť tieto:

 1. Konflikt adresy IP
 2. Problém s vyprázdňovaním adresy servera DNS
 3. Konfigurácia servera proxy
 4. Servery s oneskorením / odozvou

S ExpressVPN to nie je obvyklé, ale tieto chyby sa dajú ľahko opraviť. Viac informácií nájdete v našom sprievodcovi ExpressVPN Netflix. Obsahuje všetky podrobnosti o používaní Netflixu s ExpressVPN, ako aj všetky opravy chýb.

Mnoho používateľov stále hovorí, že poskytovatelia VPN sa platia príliš veľa, ale spôsob, akým to vidím, má súkromie a bezpečnosť, ktoré poskytujú, za to.

Alternatíva k VPN: Netflix Proxy nebude fungovať

Mnoho používateľov verí, že VPN sú príliš drahé, a preto sa rozhodnú pre proxy servery Netflix, pretože si myslia, že títo proxy budú dobrou alternatívou pre VPN, ale v skutočnosti ani zďaleka nie sú alternatívami..

Používatelia, ktorí sa pokúsia získať prístup k Netflixu cez proxy, dostanú túto správu:

Netflix vpn nefunguje

Táto chyba sa nezobrazí pri návšteve webu pomocou servera proxy, ale zobrazí sa pri pokuse o otvorenie názvu obsahu.

To je dôvod, prečo som vždy sked používateľov, aby nepoužívali žiadne proxy server, pretože nie sú vôbec spoľahlivé.

Niektorí používatelia sa tiež dohadujú o používaní bezplatných sietí VPN a myslia si, že môžu pracovať lepšie ako servery proxy, ale je pravda, že sú podobne zraniteľní, aby ich mohli odhaliť blokátory siete Netflix VPN..

Bezplatné služby VPN nie sú vôbec spoľahlivé z dôvodu ich neefektívneho maskovania a šifrovania IP a tiež z dôvodu serverov nízkej kvality. Toto je hlavný dôvod, prečo neodporúčam bezplatné siete VPN používateľom, ktorí sa pokúšajú získať prístup na server Netflix alebo na iné stránky s obmedzeným geografickým umiestnením..

Súkromný prístup na internet Netflix nefunguje

Súkromný prístup na internet môže byť populárnym poskytovateľom VPN, ale bohužiaľ, už neposkytuje geo-obmedzenia Netflixu na zabezpečenie prístupu do knižníc Netflix. PIA v predchádzajúcich dňoch obchádzala ge-obmedzenia Netflixu, ale odkedy si Netflix uvedomil adresy serverov PIA, celý svet na nich padal.

PIA poskytla prístup k Netflixu prostredníctvom serverov Silicon Valley, ale všetky tieto severy sú teraz na čiernom zozname a už ich nemožno používať. To spôsobilo veľké škody na reputácii súkromného prístupu na internet.

Ak však stále nájdete nejaké stránky, ktoré vám hovoria, že môžete používať program PIA pre Netflix, okamžite ho zatvorte. Na používanie systému Netflix si však môžete zvoliť NordVPN.

Rozšírenie PureVPN na obídenie zákazu VPN v sieti Netflix

PureVPN je ďalší populárny a spoľahlivý poskytovateľ VPN, ktorý bol za svoje služby vysoko cenený po celom svete. PureVPN má niekoľko úžasných funkcií a množstvo vysokorýchlostných serverov po celom svete.

netflix vpn zákaz

PureVPN je najlepšou voľbou na odblokovanie systému Netflix, pretože má vlastné rozšírenie prehliadača Chrome, ktoré umožňuje používateľom obísť geografické obmedzenia a pristupovať do knižníc systému Netflix. Toto je jedinečná vlastnosť siete PureVPN, ktorú nemožno vidieť v žiadnej inej službe VPN.

Obchádzanie zákazu VPN v sieti Netflix pomocou technológie PureVPN je veľmi jednoduché a je možné ho vykonať okamžite. Stiahnite si klienta PureVPN a prihláste sa na svoj účet PureVPN. Nainštalujte jeho rozšírenie Chrome a získajte prístup k službe Netflix. Uisťujem vás, že pri prístupe k sieti Netflix s produktom PureVPN nebudete čeliť žiadnym problémom.

V tomto scenári však existuje úlovok, že bez rozšírenia PureVPN chrome nemôžete obísť zákaz siete Netflix VPN..

Netflix VPN zadarmo

Jedna vec, ktorú každý rozumný netizen vie, je, že každá dobrá vec má zaplatenú cenu a najlepšie online veci nikdy nie sú zadarmo. Rovnaké je to v prípade služieb VPN, tie najlepšie vyžadujú predplatné, zatiaľ čo bezplatné služby nie sú spoľahlivé.

Keď hovoríme o používaní Netflixu s bezplatnou sieťou VPN, vzniká prvá obava, či by bezplatná sieť VPN mohla obísť geo-obmedzenie alebo nie. Podarilo sa mi však nájsť tri bezplatné služby VPN, ktoré je možné použiť s Netflixom:

 1. Inteligentný server proxy DNS
 2. HomebrewVPN
 3. UltraSurf

Tieto VPN boli vyskúšané a otestované pomocou Netflixu a zistilo sa, že fungujú dobre. Spoľahlivosť týchto bezplatných služieb VPN však nie je zaručená. Bezpečnosť a súkromie poskytovateľov VPN zadarmo sú vždy otázne, pretože mnohé z týchto služieb sú zapojené do protokolovania údajov a úniku informácií. Využívanie bezplatných služieb VPN je vždy riziko a nikdy tieto služby nikomu neodporúčam. Ak však nechcete platiť za svoje súkromie a chcete používať bezplatnú sieť VPN a riskovať jazdu, buďte mojím hosťom..

záver

Zákaz siete Netflix VPN bol skutočnou bolesťou pre buldozerov, pretože prístup ku geo-obmedzeným knižniciam Netflix sa pre všetkých sťažil. Zbavenie sa najlepšieho obsahu je posledná vec, ktorej by sa chceli postaviť každý biper strážca netflix kodi, a preto je potrebný výber spoľahlivého poskytovateľa VPN..

Mnoho nováčikov nerozumie tejto skutočnosti a stáva sa korisťou bezplatných služieb VPN, ktoré tvrdia, že obchádzajú obmedzenia Netflixu, ale keď ich pripojenie klesne, začnú si sťažovať, že Netflix nepracuje s VPN na mnohých sociálnych platformách..

Lepšie ako ľúto je to, čo hovoria, preto použite spoľahlivú a dôveryhodnú službu VPN s Netflixom, aby ste sa ušetrili od problémov pri obchádzaní obmedzení Netflixu..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map