Prístup k knižnici Netflix v rôznych regiónoch už nie je problémom. Kredit patrí NordVPN, čo je skutočne jedna z najlepších služieb VPN pre riešenie Netflix. Po inovácii svojich serverov NordVPN Netflix umožnil používateľom obísť geografické obmedzenia Netflix a jej inteligentná ochrana nezistený blokátorom siete Netflix VPN. Ak sa chcete dozvedieť viac o službách NordVPN a Netflix, postupujte podľa tejto príručky alebo získajte prístup k úplnému sprievodcovi sieťou Netflix VPN, ak stále nemôžete obísť geografické obmedzenie Netflix pomocou služby NordVPN..

Netflix je teraz vládnucim kráľom streamingového sveta práve teraz vďaka svojej vysoko kvalitnej streamovacej službe a majstrovskému obsahu, ktorý je k dispozícii v knižnici, vytvára vzrušenie pri výbere najlepšej show, ktorú si môžete pozrieť na netflixe. Niekoľko konkurentov vstúpilo na streamingový trh, aby konkurovali Netflixu, ale bohužiaľ nemohli kvôli univerzálnosti obsahu, ktorý ponúka Netflix.

Jedným z najväčších konkurentov Netflixu je Amazon Prime, ktorý sa nedávno pokúsil vydať sa na Netflix. Napriek veľkému dosahu a oceneniu, ktoré dostal Amazon Prime, nedokázala prekonať najobľúbenejšiu streamingovú službu.

Najlepšie na Netflixe je jeho globálna dostupnosť v takmer 200 krajinách po celom svete. Niektoré z hlavných krajín, kde je k dispozícii Netflix, sú:

Najlepšie krajiny Netflix

AfganistanmaďarskoPortugalsko
ArgentínaIslandRumunsko
AustráliaIndiaSaudská Arábia
RakúskoIndonéziaSingapore
BangladéšIránJužná Kórea
BelgickoIrakšpanielsko
BrazíliaÍrskoSrí Lanka
BulharskoIzraelŠvédsko
KanadaTalianskošvajčiarsko
ČileJaponskoTaiwan
KolumbiaMalajziaThailand
DánskoMexikoTurecko
egyptHolandskoUkrajina
FínskoNový ZélandSpojené Arabské Emiráty
FrancúzskoNórskoSpojene kralovstvo
NemeckoPakistanSpojené štáty
GréckoFilipínyUruguaj
Hong KongPoľsko

Existujú však štyri prominentné krajiny, kde Netflix ešte nie je k dispozícii a dôvody sú stále neznáme. Ide o tieto krajiny:

 1. Čína
 2. krym
 3. Severná Kórea
 4. Sýria

Ak ste buldozér a radi trávite čas sledovaním najnovšieho a prskavého obsahu, musíte vyskúšať Netflix. Má úžasný a zábavný obsah z rôznych regiónov a najlepšie je, že Netflix má všetok obsah v kvalite HD. Po všetkom tomto je predplatné Netflixu v porovnaní s inými streamovacími službami veľmi rozumné, čo ho robí používateľmi vysoko preferovanými. Ďalšou skvelou vecou pre Netflix je to, že používatelia sa nemusia starať o problémy s prehrávaním, aké majú iné streamingové služby..

Spolupracuje NordVPN s Netflixom a American Netflix ?

Služby VPN sa stali nevyhnutným nástrojom pre sieťových manažérov už niekoľko dní, najmä pre buldozérov, ktorí využívajú služby VN pre potreby streamovania a torrentovania. Iba niekoľko služieb VPN, ktoré sa zamerali na Netflix, pretože obchádzanie geografických obmedzení Netflixu nie je ľahké, dokonca ani pre služby VPN..

Funguje NordVPN s Netflixom a American Netflix?

Na začiatku boli používatelia schopní obísť obmedzenia pomocou súkromného prístupu k internetu netflix vpn a proxy. Pretože sieť Netflix chytla inteligentných krokov blokovania proxy serverov a služieb VPN, pre mnohé služby VPN bolo takmer nemožné obísť obmedzenia..

NordVPN patrí medzi niekoľko špičkových služieb VPN, ktoré môžu obísť blokátory siete Netflix VPN a geografické obmedzenia. Používatelia na celom svete používajú technológiu NordVPN a žiadny takýto zvláštny problém pri prístupe k sieti Netflix USA nenahlásil žiadny používateľ. Používatelia skôr ocenili službu o jej rýchlosti a prepojení so spoločnosťou Netflix USA.

Ako získať American Netflix pomocou NordVPN?

Aby si používatelia mohli vyskúšať službu NordVPN US Netflix, od používateľov sa vyžaduje plán predplatného z oficiálnej stránky NordVPN. NordVPN ponúka tri rôzne balíčkové plány diferencované podľa ich časovej platnosti. Spomedzi týchto balíčkov NordVPN je 3-ročný program balíčkov taký, ktorý používatelia veľmi preferujú kvôli zľavnenej cene a exkluzívnej ponuke pre milovníkov Netflixu..

Ako získať American Netflix pomocou NordVPN?

Jednou z najlepších vecí pri určovaní cien balíkov NordVPN je to, že sú na trhu konkurencieschopné a pre každého používateľa veľmi primerané v porovnaní s inými poskytovateľmi služieb..

Na odblokovanie Netflixu používatelia v USA NordVPN budú musieť postupovať podľa týchto krokov:

 1. Navštívte oficiálnu stránku spoločnosti NordVPN a vyberte požadovaný plán balíkov.
 2. Vytvorte si účet na prihlásenie.
 3. Vyberte spôsob platby pre vybraný program.
 4. Teraz si stiahnite klienta počítačovej aplikácie NordVPN alebo ak používate akékoľvek iné zariadenie, potom si stiahnite príslušnú aplikáciu NordVPN podporovanú OS, ktorá je k dispozícii na ich stránkach..
 5. Nainštalujte aplikáciu do svojho zariadenia.
 6. Otvorte aplikáciu a prihláste sa na svoj účet NordVPN.
 7. Pripojte sa k americkému serveru. Každá služba VPN má zoznam serverov na výber a spoločnosť NordVPN má pre USA 1800+ serverov. Po prihlásení si jednoducho vyberte požadované miesto zo zoznamu serverov uvedených v aplikácii.
 8. Teraz otvorte Netflix a prihláste sa do svojho účtu, v knižnici uvidíte doplnky.

Toto je to! Teraz máte prístup do americkej knižnice Netflix.

Ako bezpečne sledovať Netflix s NordVPN ?

Binge hodinky mali vždy východisko pre splnenie svojich streamingových potrieb, aj keď museli prelomiť zákonné hranice obchádzania geo-obmedzení cez VPN a proxy. Pokúsili sa to urobiť s Netflixom a spočiatku sa im to podarilo, ale Netflix bol dosť chytrý na to, aby si to všimol a čelil mu.

Ako bezpečne sledovať Netflix s NordVPN?

Vykonal sa zákaz siete Netflix VPN a spoločnosť Netflix umiestnila inteligentný detektor a blokovač VPN, ktorý zabráni tomu, aby všetky proxy a služby VPN prelomili svoje obmedzenia. Mnoho renomovaných služieb VPN nedokázalo obísť tento zákaz siete Netflix VPN, ale zlyhalo, najmä bezplatné služby VPN. Bolo však len otázkou času, kým špičkové služby VPN, ako napríklad NordVPN, nenašli spôsob, ako prejsť detektormi VPN na rozdiel od iných lacných a nekvalitných služieb VPN. Odteraz existuje iba niekoľko služieb VPN, ktoré poskytujú užívateľovi možnosť obísť zákaz služby Netflix VPN.

Spoločnosť NordVPN má vyhradené servery pre používateľov, ktorí chcú pristupovať k sieti Netflix odkiaľkoľvek na celom svete. Sú to servery NordVPN:

Netflix USA (USA):

Servery spoločnosti NordVPN z amerického regiónu sú vynikajúce na prístup do knižnice Netflix v USA a používatelia si môžu zvoliť servery od 1800+..

Netflix Kanada (CA):

Pre používateľov, ktorí sa chcú prihlásiť do knižnice Netflix Canada, si môžu vybrať z viac ako 300 serverov NordVPN v celom kanadskom regióne.

Netflix Holandsko (NL):

Fanúšikovia Netflixu túžiaci po knižnici Netflix Europe môžu získať prístup k Netflixu cez holandské servery NordVPN, keďže spoločnosť NordVPN ponúka približne 300 serverov pre holandský región..

Netflix Japonsko (JP):

Spoločnosť NordVPN teraz zjednodušila prístup k sieti Netflix s japonským obsahom a knižnicou, pretože používateľom NordVPN ponúka viac ako 60 japonských severov..

Užívatelia VPN na platforme sociálnych médií vzniesli veľmi znepokojujúci bod týkajúci sa servera NordVPN Netflix UK, ktorý sa sťažoval, že nefunguje a používatelia nemohli získať prístup k serveru Netflix prostredníctvom serverov Spojeného kráľovstva. Tu je niekoľko tém používateľov, ktorí si sťažujú na NordVPN Netflix 2018.

Komentár z diskusie Komentár od Josh_august z diskusie "Keď sa pripojím k sieti VPN, na UK Netflix nevidím reláciu, ktorú poznám".

Komentár z diskusie .

Servery Netflix USA však fungujú v plnom prúde a užívatelia dostávajú chválu. Koniec koncov, v americkom regióne existuje viac ako 1800 serverov NordVPN. Ďalšou vecou, ​​na ktorú treba pamätať, je skutočnosť, že najviac prístupným regiónom Netflixu je Netflix USA kvôli rozmanitosti a exkluzívnemu obsahu..

Funkcie systému NordVPN Netflix

Služby VPN sú vždy porovnávané s ohľadom na ich vlastnosti, pretože používatelia sú veľmi citliví na svoje súkromie a bezpečnosť, a preto radi merajú každý aspekt skôr, ako sa rozhodnú. Vynechanie blokátora VPN Netflix nie je ľahká vec a dokáže to len niekoľko služieb VPN. Spoločnosť NordVPN, ktorá je jednou z týchto služieb VPN, má čo ponúknuť svojim používateľom.

NordVPN ponúka svojim užívateľom najmodernejšie online súkromie a ochranu bez únikov DNS a nulového vedenia záznamov. Nord

Prehľad výkonnosti a testovacej správy spoločnosti NordVPN Netflix

Spoločnosť NordVPN je známa tým, že nezasahuje do streamingových služieb, na rozdiel od iných streamingových služieb, ktoré spomaľujú rýchlosť streamingu, pretože ich servery neprechádzajú šírkou pásma dobre. Americké servery NordVPN však pri testovaní prešli veľkou šírkou pásma; rýchlosť sa pohybovala v rozmedzí od 45 do 60 Mb / s, čo je vynikajúca rýchlosť na online streamovanie obsahu v kvalite HD a vďaka tomu je NordVPN úžasnou voľbou pre streamovanie Netflix.

VPN ponúka 256-bitové šifrovanie AES s 2 048-bitovými DH kľúčmi na protokole OpenVPN. Používatelia NordVPN sa môžu pripojiť k 6 zariadeniam súčasne a mať prístup k serverom 4800+ na celom svete s úžasnou rýchlosťou pripojenia.

NordVPN Netflix Reddit

Ak navštívite Reddit, aby ste videli recenzie používateľov týkajúce sa NordVPN Netflix, uvidíte, že sú k dispozícii zmiešané recenzie. Niektorí používatelia sa sťažovali na nefunkčné servery NordVPN Netflix a iní ocenili server NordVPN Netflix 2018. Tu je niekoľko vlákien, ktoré vám poskytnú jasný obraz:

Komentár z diskusie Symbolicdeathwish komentár z diskusie "nord VPN už na systéme netflix nefunguje".

Komentár z diskusie Komentár IlexAquafolium z diskusie "nord VPN už na systéme netflix nefunguje".

Nasledujúce vlákna sú staré 6 mesiacov a títo používatelia sa sťažovali, že ich severe NordVPN nedokážu obísť blokovač VPN siete Netflix alebo obmedzenia geo.

Komentár z diskusie Komentár Cameron69er z diskusie "nord VPN už na systéme netflix nefunguje".

Toto vlákno však bolo uverejnené pred 4 mesiacmi a používateľ tvrdí, že servery pre neho pracujú. Používateľ, ktorý komentoval predchádzajúce vlákno, komentár je zverejnený nižšie, zdieľal ďalšiu dobrú myšlienku:

Komentár z diskusie Komentár KingHeenrry z diskusie "nord VPN už na systéme netflix nefunguje".

Časté otázky spoločnosti NordVPN Netflix

NordVPN nepracuje s Netflixom

Toto je najbežnejší dotaz, ktorý nájdete takmer na každom fóre. Dôvodom je skutočnosť, že servery NordVPN, ktoré sú staré a sú prihlásené do zákazovej databázy Netflix VPN, alebo servery, ktoré ľudia bežne používajú a sú prihlásení do systémovej vyrovnávacej pamäte, nedokážu obísť obmedzenia a spôsobiť problémy pre streamery..

Jednu vec však treba mať na pamäti, že servery NordVPN pre Netflix fungujú dobre a sú k dispozícii pre viacero regiónov..

Nordvpn Netflix Pomaly

Odtoky NordVPN Netflix sú zvyčajne veľmi rýchle, pretože množstvo šírky pásma, ktorú prechádzajú, je celkom úžasné. V priemere je rýchlosť, ktorá prechádza servermi NordVPN, približne 40 až 60 Mb / s, čo je skutočne dosť dobré pre akýkoľvek streamovaný geek.

Ak však stále čelíte problémom so šírkou pásma alebo rýchlosťou, mali by ste skontrolovať rýchlosť osobného pripojenia alebo sa poradiť s poskytovateľom internetových služieb..

Servery NordVPN USA Netflix, ktoré nedokážu obísť Geo Restriction

Tento dotaz je nesprávny, pretože nielen nás, ale aj veľa ľudí na celom svete skontrolovali servery NordVPN US Netflix a všetci pracujú bez problémov..

Je NordVPN Netflix k dispozícii v Číne

V Číne nie sú dostupné ani Netflix ani NordVPN. Služba Netflix je k dispozícii v stovkách krajín po celom svete, ale nie v Číne. Podobne spoločnosť NordVPN nemá servery umiestnené v Číne; skôr má servery v Japonsku, Južnej Kórei a mnohých ďalších ázijských krajinách.

Nordvpn Netflix Japonsko

nordvpn netflix Japonsko

NordVPN má okolo 63 serverov umiestnených v Japonsku, čo znamená najvyšší počet serverov NordVPN zo všetkých ázijských krajín. Na druhej strane Netflix bol uvedený na trh v Japonsku v roku 2015 a hovorí sa, že odteraz má Netflix Japonsko najväčšiu knižnicu obsahu.

Ďalšia skvelá vec na Japonsku v Netflixe je, že má tiež úžasný obsah Anime. Všetci fanúšikovia Anime majú jednoduchý prístup k serveru Netflix Japonsko pomocou serverov NordVPN Netflix Japan.

Záverečné slová

Servery NordVPN Netflix umožňujú miliónom používateľov na celom svete prístup k serveru NordVPN USA Netflix a iným serverom NordVPN Netflix na streamovanie obsahu najvyššej kvality dostupného online.

Predstavte si zážitok zo streamingu, ktorý si užívatelia užívajú kombináciou najlepšej služby online streamingu s jednou z najlepších služieb VPN a tiež s dostupnosťou viac ako 4800 serverov na celom svete.

Pretože test rýchlosti serverov NordVPN Netflix preukázal, že rýchlosť streamovania Netflix pri použití s ​​NordVPN je bezkonkurenčná a niečo, čo stojí za vyskúšanie. Jednou z najdôležitejších vecí a ocenení spoločnosti NordVPN je jej služba zákazníckej podpory, ktorá je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom live chatu. Môžete tiež pristupovať k sieti netflix na kodi. alebo získajte prístup k tisícom televíznych programov pomocou doplnkov kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me