Nymeria Build Kodi 17.6 – Ako nainštalovať na Leia, Krypton a Jarvis

Nedávno prestali fungovať rôzne systémy Kodi, vďaka ktorým používatelia horlivo hľadajú iné alternatívy. Ak hľadáte nejaké pútavé a bez oneskorenia stavia na Kodi, potom Nymeria build je tou najlepšou voľbou pre vás!


Táto platforma Kodi je plná súčasného videoobsahu a kategórií s výnimočným rozhraním a doplnkami. Aby ste si mohli vychutnať plynulý zážitok, pre Kodi používajte vždy najlepšiu VPN. Táto zostava navyše poskytuje možnosť nainštalovať aj najlepšie doplnky na server Kodi!

Je bežné, že rôzne zostavenia a doplnky prestávajú fungovať a vytvárajú bolestivú situáciu pre používateľov. Neexistuje žiadne riešenie tohto problému, pretože väčšina budov používa pirátsky obsah, čo vedie k ich zániku zo strany orgánov porušujúcich autorské práva..

Pre používateľov Kodi sú však dobré správy, pretože zostavenie Nymeria stále funguje dobre. Aby sme poskytli najlepšie pokyny, funkcie, informácie a riešenia, testovali sme Nymeria na rôznych verziách Kodi.

Repozitár spoločnosti Nymeria Build Kodi

Ak ste veľkým fanúšikom buildov na Kodi, potom je Nymeria build pre vás tou najlepšou voľbou, pretože je založená na súbore 240 MB. Zostavenie Nymeria je jednoduché na používanie a zistíte, že je tiež veľmi ľahké nájsť videoobsah rýchlo.

nymeria build kodi repozitár

Neprekvapuje ma, či sa stane jedným z vašich obľúbených stavieb na Kodi. Vďaka svojmu ľahkému nastaveniu pracuje so zariadeniami nižšej úrovne úplne dobre, bez kompromisov vo vysokokvalitnom streamovaní. Táto zostava obsahuje aj množstvo zaujímavých doplnkov. Túto zostavu nájdete na stránke http://miniaturelife67.co.uk/rep

Zoznam doplnkov spoločnosti Nymeria Build Kodi

Nymeria Build Best Movie Add-ons

Ak ste veľkým fanúšikom komediálnych, hororových, sci-fi a akčných filmov, sledovanie doplnkov na serveri Nymeria build Kodi je pre vás ideálne!

 1. Na Flixe
 2. Železný muž
 3. Atriox
 4. Death Stream

Zoznam doplnkov spoločnosti Nymeria Build Kodi

Spoločnosť Nymeria stavia najlepšie televízne doplnky

Tí, ktorí hľadajú najlepšie doplnky pre televízne programy na serveri Nymeria Build Kodi, vám tieto doplnky veľmi pomôžu uspokojiť vaše chute v televíznych reláciách.!

 1. urán
 2. placenta
 3. E.T.V
 4. BOOM! GOLD

Spoločnosť Nymeria stavia najlepšie televízne doplnky

Spoločnosť Nymeria stavia najlepšie športové doplnky

Pomocou nasledujúcich doplnkov na serveri Nymeria Build Kodi vás informujte o svojich obľúbených športoch!

 1. SKYNET
 2. ČISTÉ ŠPORTY
 3. ATF Sports
 4. Zápas OD

Spoločnosť Nymeria stavia najlepšie športové doplnky

Spoločnosť Nymeria stavia najlepšie doplnky pre živé kanály

Veľký fanúšik živých televíznych programov? Netrápte sa, Nymeria postavená na Kodi poskytuje úžasné doplnky a doplnky IPTV Kodi pre vás!

 1. IPTV BONANZA
 2. AIRTABLE IPTV
 3. ATROIX LIVE
 4. SKYNET

Spoločnosť Nymeria stavia najlepšie doplnky pre živé kanály

Spoločnosť Nymeria stavia najlepšie doplnky pre deti

Ak stále radi sledujete svoje obľúbené karikatúry a animované série, Nymeria Build on Kodi vás bude baviť najlepším spôsobom. Nasledujúce doplnky sa odporúčajú pre deti.

 1. Boom! KIDS
 2. POKEMON
 3. ANIMANIA
 4. M-E-T-V deti

Spoločnosť Nymeria stavia najlepšie doplnky pre deti

Ako nainštalovať Nymeria Stavať na Kodi Leia verzie 18 alebo vyššej

Keďže produkt Kodi Leia verzie 18 bol oficiálne uvedený na trh a odvtedy funguje veľmi dobre, väčšina používateľov teraz prechádza na túto aktualizovanú verziu z verzie Kodi Krypton 17.6 alebo nižšej. Nasledujú kroky na inštaláciu systému Nymeria postaveného na systéme Kodi Leia:

 1. Najprv otvorte aplikáciu Kodi a vybrať „Ikona nastavenia systému“.ako nainštalovať nymeria build kodi
 2. teraz Vyberte „Nastavenie systému“ voľba.ako nainštalovať nymeria build kodi na kryptone verzie 17.6 alebo nižšej
 3. Ísť do Add-ons možnosť a Povoliť neznáme zdroje (upozorňujeme, že sa zobrazí upozornenie, kliknite na tlačidlo Áno)ako nainštalovať nymeria build kodi na jarvis verzie 16 alebo vyššej
 4. Teraz sa vráťte do hlavnej ponuky a Vyberte „Nastavenie“ možnosť Choď na “Správca súborov” voľba.Ako nainštalovať nymeria stavať kodi na firestick
 5. Vyberte možnosť „Pridať zdroj“ možnosť a typ http://miniaturelife67.co.uk/repo a Vyberte „Dobre“nymeria build kodi na stiahnutie
 6. Teraz zadajte názov zdroja “Ezzerman”.ako pridať nymeria build kodi
 7. Vráťte sa do hlavnej ponuky a Vyberte položku Doplnky voľba.nymeria build kodi chyby / nefunguje / opravy / dole
 8. vybrať Tvar poľa (doplnkový prehliadač) ikona.zostavenie kodexu z nymerie
 9. Ísť do „Inštalácia zo súboru ZIP“ možnosť a Kliknite na položku Ezzerman.nymeria build kodi configuration
 10. Prejdite do hlavnej ponuky, Vyberte položku Doplnky možnosť a potom Kliknite na ikonu v tvare poľa > Vyberte „Inštalovať z úložiska“ > Vyberte „M.E.T.V Repository“ > Kliknite na položku Doplnok programu. > Kliknite na „Sprievodca Ezzermanom“.nymeria build kodi settings
 11. Teraz počkajte na oznámenie „Doplnok nainštalovaný“.Ako nainštalovať nymeria build kodi na Leia verzie 18
 12. Prejdite do hlavnej ponuky > Vyberte položku Doplnok voľba > Vyberte položku Programové doplnky. > Vyberte sprievodcu Ezzermana > Vyberte možnosť „(Ez Wizard) Builds“ > Vyhľadať „Nymeria Build (v.15)“ > Vyberte „(Ez Wizard) Fresh Install“ (objaví sa okno, aby ste nainštalovali Nymeriu, stlačte tlačidlo Pokračovať).nymeria build kodi reviews
 13. Teraz zatvorte a znova otvorte aplikáciu Kodi, aby ste si mohli užiť zostavenie Nymerie.

Ako nainštalovať Nymeria Postavené na Kodi Krypton, verzia 17.6 alebo nižšia

Medzi verziou Krypton a Leia nie je veľký rozdiel. Rozhranie verzie Leia je veľmi podobné verzii Krypton. Preto sú kroky takmer rovnaké:

 1. Otvorte aplikáciu Kodi Leia vo vašom systéme.
 2. cvaknutie “System” voľba.
 3. Teraz kliknite na “Add-on” a zapnite sa „Povoliť neznáme zdroje“ gombík.
 4. Teraz späť do hlavnej ponuky a Kliknite na položku „Nastavenie“ a Vyberte „Správca súborov“.
 5. Teraz pridajte zdroj a typ http://miniaturelife67.co.uk/repo> pomenujte zdroj “Ezzermans”.
 6. Teraz z hlavnej ponuky Kliknite na položku „Addon“>Vyberte položku „Box-shaped (Add-on Browser)“>Vyberte „Inštalovať zo zipsu“.
 7. Prejdite do hlavnej ponuky>Vyberte symbol v tvare poľa>Kliknite na položku Inštalovať z úložiska> Kliknite na „M.E.T.V Repository“>Kliknite na položku Doplnok programu.>Kliknite na „Sprievodca Ezzermanom“ a teraz počkajte na oznámenie.
 8. Prejdite do hlavnej ponuky>vybrať Možnosť „Add-on“> Vyberte položku Programové doplnky.>Vyberte sprievodcu Ezzermana>Vyberte možnosť „(Ez Wizard) Builds“>Vyhľadať „Nymeria Build (v.15)“>Vyberte „(Ez Wizard) Fresh Install“.
 9. Teraz zatvorte Kodi a znovu ho otvorte, aby ste si mohli užiť budovanie Nymerie.

Ako nainštalovať Nymeria stavať na Jarvis verzie 16 alebo vyššej

 1. Najprv otvorte Kodi Jarvis vo vašom systéme.
 2. Priame a Kliknite na „Správca súborov“ voľba.
 3. teraz Kliknite na položku Pridať zdroj..
 4. cvaknutie “Žiadne” zadať zdroj.
 5. Zadajte alebo prilepte “http://miniaturelife67.co.uk/repo “.
 6. Teraz pomenujte zdroj “Ezzerman” v sekcii názvu.
 7. Prejdite do hlavnej ponuky>Vyberte Systém> Kliknite na položku Doplnky> Vyberte „Inštalovať zo súboru ZIP“ voľba>Vyberte sprievodcu Ezzermana.
 8. Prejdite do hlavnej ponuky, Vyberte Systém voľba >Kliknite na položku Doplnky.> Vyberte „Inštalovať z úložiska“ >Vyberte „M.E.T.V Repository“>Kliknite na položku Doplnok programu.>Kliknite na „Sprievodca Ezzermanom“.
 9. Prejdite do hlavnej ponuky>Vyberte „Systém“ voľba> Vyberte položku Programové doplnky.>Vyberte sprievodcu Ezzermana>Vyberte možnosť „(Ez Wizard) Builds“>Vyhľadať „Nymeria Build (v.15)“>Vyberte „(Ez Wizard) Fresh Install“.
 10. Teraz si Nymeria postavte na Kodi.

Recenzie Nymeria Build

Prešli sme rôznymi platformami, aby sme našli recenzie používateľov týkajúce sa stavby Nymeria Kodi. Jeden z používateľov mal problémy s ukladaním do vyrovnávacej pamäte pri streamovaní, čo by mohlo byť hlavným problémom pre všetky postavenia systému Kodi:

@nymeriabuild Pri tomto zostavení mám zlé problémy s vyrovnávaním. Máte na to nápravu? Vďaka.

– Pit Lane (@ PitLaneRadio) 7. marca 2018

Aj keď mnohí milovníci streamovania považujú Nymeriu za svoju vlastnosť a ostré farebné rozhranie ako jednu z najlepších na Kodi.

Ďakujem! Milujte zostavenie, takže pokračujte v skvelej práci. Oceňujem prácu, ktorú ste vykonali!

– Dr. Venture (@DrVentureYTube), 9. marca 2018

Nymeria Build Kodi nefunguje / chyby / problémy

Chyba pri inštalácii závislosti

Táto chyba sa vyskytne, keď sa pokúsite pridať alebo nainštalovať archív doplnkov pri používaní Nymeria Build Kodi. Väčšina používateľov si myslí, že je to kvôli Kodi VPN alebo zastaveniu zostavovania, ale nie je tomu tak.

Ako opraviť túto chybu?

Ako viete, stavať na Kodi sa čas od času aktualizuje, čo je tiež dôvod, prečo sa nepodarilo nainštalovať úložisko a vykazuje chybu závislosti. Najlepším spôsobom, ako opraviť túto chybu, je počkať. Ak sa táto chyba objaví počas pokusu o pridanie úložiska na server Nymeria Build Kodi, skúste ho nainštalovať po určitom čase po dokončení aktualizácií..

Chyba pripojenia úložiska

„Nepodarilo sa pripojiť úložisko“ je najzákladnejšia chyba pri pokuse o inštaláciu rôznych verzií. Stáva sa to, keď sa snažíte pridať adresu URL a názov zdroja na inštaláciu aplikácie Nymeria postavenej na kodi.

Ako opraviť túto chybu?

Ak chcete túto chybu vyriešiť, skontrolujte najprv internetové pripojenie. Táto chyba sa zvyčajne vyskytne po odpojení vášho internetového pripojenia. Ak pripojenie na internet funguje dobre a chyba stále nie je vyriešená, skontrolujte zdrojovú adresu URL a názov zdroja, ktorý pridávate. Ak adresa URL a názov zdroja nie sú správne, znova a znova sa objaví chyba pripojenia úložiska.

baliace Up

Zistili sme, že spoločnosť Nymeria je jednou z najzaujímavejších verzií vďaka jej doplnkom a pútavému rozhraniu. Najúžasnejšou vlastnosťou tejto verzie systému Kodi je, že poskytuje rôzne kategórie doplnkov, čo vám uľahčuje vyhľadanie doplnkov na sledovanie obľúbených filmov, televíznych relácií, živých športov, animovaných seriálov a živých televíznych kanálov..

Dúfame, že vám tento článok pomôže nájsť správneho sprievodcu a informácie týkajúce sa spoločnosti Nymeria, ktoré sú postavené na kodi. Ak však stále máte problémy s inštaláciou, môžete nás požiadať tak, že nižšie uvediete svoje otázky.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map