Všimli ste si niekedy podobných poskytovateľov odkazov na streamovanie v rôznych doplnkoch Kodi a zaujímalo by vás, či majú všetky doplnky rovnaký hostiteľov.?

Dôvodom opakujúcich sa streamingových odkazov je kodi URL Resolver, ktorý pracuje na pozadí a poskytuje tie najlepšie streamingové odkazy tým, že zahodí slabé alebo nepoužiteľné odkazy. Môžete použiť prekladač adries URL s najlepšou aplikáciou Kodi VPN a zaistiť plynulejšie streamovanie. Dozviete sa viac o tom a jeho postupe inštalácie pomocou tohto stručného sprievodcu.

Čo je riešenie Kodi URL Resolver?

Kodi URL Resolver je skriptový nástroj, ktorý funguje na pozadí a načíta odkazy na streamovanie z webov na hosťovanie médií. Vylepšuje a zlepšuje zážitok zo streamingu v Kodi tým, že poskytuje vysoko kvalitné a spoľahlivé odkazy na streaming.

Takmer každý doplnok má prekladač adries URL, ktorý mu umožňuje poskytovať lepších hostiteľov na streamovanie obsahu. Prekladače webových adries šetria čas vývojárom doplnkov, pretože bez nich budú musieť kompilátori zostavovať všetky resolvery samostatne, čo bude hektická vec.

Prečo potrebujem Resolver URL?

Ak si chcete vylepšiť svoj streamovací zážitok a zbaviť sa odkazov, ktoré nefungujú, budete potrebovať prekladač URL. Nielenže odstráni tieto nefunkčné odkazy, ale tiež vám poskytne spoľahlivé pracovné odkazy prostredníctvom dobrých zdrojov.

Kroky inštalácie riešenia Kodi URL Resolver

 1. Začnite stiahnutím súboru Zip Kodi URL Resolver Zip z tejto adresy URL
 2. Otvorte aplikáciu Kodi.
 3. V ponuke na ľavej strane kliknite na kartu Doplnky.
 4. Kliknite na ikonu poľa umiestnenú nad ľavým rohu.
 5. Vyberte možnosť Inštalovať zo súboru ZIP.
 6. Prejdite na cestu, kde ste stiahli súbor zip a otvorte ho.
 7. Súbor zip sa načíta a nainštaluje.

Ako aktualizovať prekladač URL v Kodi

 1. Otvorte aplikáciu Kodi
 2. Teraz kliknite na Nastavenia (ikona ozubeného kolesa)
 3. Kliknite na Nastavenia systému.
 4. Prejdite do režimu Expert
 5. Kliknite na kartu Doplnky
 6. Kliknite na správu závislostí.
 7. Kliknite na URL Resolver, aby ste prešli na nastavenia Kodi URL Resolvera a kliknite na Update.

Aké sú niektoré z populárnych prekladačov URL

URL Resolver je jedným z najväčších dôvodov, prečo sú mnohé úložiská a doplnky v komunite Kodi úspešné. Niektoré z populárnych Riešiteľov webových adries sú:

1. SuperRepo URL Resolver

SuperRepo je jedným z najobľúbenejších repozitárov vďaka svojej rozmanitosti doplnkov a kvalite doplnkov. SuperRepo má nástroj na prekladanie adries URL integrovaný s jeho doplnkami, a preto jeho doplnky fungujú tak dobre.

2. Neptún stúpajúci resolver URL

Neptune Rising je jedným z najlepších doplnkov spoločnosti Kodi, ktoré používajú technológiu URL Resolver Kodi na vylepšenie používateľského prostredia. Mnoho doplnkov spoločnosti Kodi, ktoré fungovali bez prekladača adries URL, v tomto odvetví neprežilo.

3. URL na riešenie problémov s Placentou

Placenta je skutočne najlepšia vidlica doplnku Exodus Kodi, ktorá pracuje s prekladačom adries URL spusteným na pozadí. Nie je veľa vidlíc vyvinutých natoľko, aby dokonale fungovali s takýmito doplnkovými službami a nástrojmi.

4. TVAddons URL Resolver

TV Addons je najstarším a najväčším hráčom v komunite Kodi a skutočne najlepším dodávateľom doplnkov. Poskytuje všetky najnovšie informácie týkajúce sa spoločnosti Kodi a jej doplnkov prostredníctvom vlogov a fór. TVAddons mal tiež svoje vlastné úložisko, pomenované ako „Fusion“, ktoré bolo pred nejakým časom DMCA hovno.

Doplnok URL Resolver bol dôležitým nástrojom pre mnohých používateľov Kodi v celom svete, ale keď bol nedávno stiahnutý, používatelia zostali v núdzi. Avšak, rovnako ako iné populárne doplnky Kodi, aj vidlička URL Resolvera čoskoro vyšla a prevzala komunitu. Bol pomenovaný ako „ResolveURL“ a bol vyvinutý v rovnakom kóde ako v prípade URL Resolver.

TVAdd-ons pridal ResolveURL do svojho úložiska a poskytuje ho prostredníctvom odkazu GitHub.

Záverečné slová

Riešenie problémov s adresou Kodi URL nebolo nikdy veľa prominentných a populárnych medzi mnohými používateľmi Kodi, pretože beží na pozadí. Používatelia iba radi streamujú spoľahlivé a vysoko kvalitné odkazy na streamovanie bez toho, aby si uvedomili základný nástroj, ktorý tieto odkazy pre ne zruší.

Keď bol nástroj na riešenie problémov s adresou URL zrušený a používatelia museli čeliť problémom so závislosťou, získali veľkú pozornosť. Prekladač webových adries je hlavnou zložkou úspechu mnohých doplnkov Kodi a bez neho by prežitie týchto doplnkov bolo otázne..

Avšak doplnok URL Resolver teraz funguje dobre a jeho inštalačný súbor zip nájdete na serveri Github. Stručne sme sa venovali niektorým dôležitým skutočnostiam súvisiacim s URL Resolverom, aby sme objasnili jeho dôležitosť. Pre tých z vás, ktorí hľadajú opravu riešenia Kodi URL Resolver, môžete zvoliť doplnok ResolveURL Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me