Prekrásny pohľad v živote vývojára spoločnosti Kodi od tretej strany

Obrázok má vždy dve strany; škaredá a krásna a dve strany príbehu; pravda a lož. Každá strana má určitú hodnotu, ktorú nemožno v žiadnom okamihu zanedbať.


Vždy prichádzajú nejaké trendy a vytvárajú humbuk a potom príde čas, keď uštipnú prach. Najpopulárnejšou diskusiou medzi streamermi a buldozérmi odteraz je Kodi a jej doplnky od tretích strán..

Ak sa na to pozrieme, má to aj dve strany; na strane používateľov doplnku a na iných vývojárov doplnkov Kodi.

Vývojár spoločnosti Kodi

Perspektívu používateľov je možné ľahko zistiť pomocou recenzií, ktoré uverejnia na rôznych platformách, ako sú Reddit, Quora, Twitter, Facebook atď. Nikto však nepozná vývojárovú stránku príbehu. Ako sa cítia o svojich doplnkoch, o odpore orgánov a mnohých ďalších aspektoch.

Preto sme sa rozhodli objaviť príbeh vývojárov. V tejto súvislosti sme požiadali jedného z najpopulárnejších vývojárov doplnkov Kodi tretích strán Nicka, ktorý je medzi komunitou Kodi známy ako MullaFabz. Spoločnosť MullaFabz vyvinula úžasný doplnok Rising Tides Kodi; populárny pre športové prúdy.

Cesta

Každý vývojár má cestu, dlhú cestu, ktorú prešiel. Poznať prekážky, ktorým vývojár čelí, je dôležité, aby sme mali jasný obraz o tom, aké to je byť v topánkach. Vývojár musí udržiavať štandardy neustále sa meniacich trendov na trhu, pretože prostredie tohto odvetvia je veľmi dynamické.

Vývojár musí okrem toho pri vývoji doplnku pamätať na preferencie a potreby používateľa. Predovšetkým musí byť vývojár vždy pripravený falšovať akýkoľvek vzniknutý problém, či už je to zákonný alebo technický.

Začali sme s touto konverzáciou tým, že sme sa ho doposiaľ pýtali na jeho cestu vývojára spoločnosti Kodi a mal na ňu veľmi jednoduchú a skromnú odpoveď, v ktorej hovoril, že je rovnako ako každý, prežívajúci a učiaci sa každý deň. Dodal tiež, že sa vyvíja k lepšiemu, môže to naznačovať, že sa pripravuje niečo lepšie.

Podľa Mullafabza by mali mať všetci, ktorí začínajú v tomto odvetví, tri „obrovský temperament, trpezlivosť a otvorenosť k zmene“. Je zrejmé, že ide o doplnok tretej strany dev. nie je to také zábavné, pretože vyvíjate úžasné veci a nedostávate na oplátku nič, skôr je to zakázané orgánmi. Preto temperament a trpezlivosť sú dokonale korelovanou odpoveďou, pokiaľ ide o povahu odvetvia.

Rutina

zjednotený pre kodi

Pýtali sme sa ho na jeho rutinu a čo robí normálne celý týždeň a povedal nám, že trávi čas aktualizáciou úložiska, doplnkov a interakciou so svojimi nasledovníkmi. Ďalej odpovedal na otázku, že to, čo ho udržiava v ťažkých časoch, je pozitívna spätná väzba a ocenenie, ktoré dostáva za úsilie, ktoré vynaložil on a ďalší vývojári odvetvia..

Vôľa

Za posledných pár mesiacov boli najlepšie doplnky spoločnosti Kodi od tretích strán a ich vývojári pod vypnutým radarom orgánov. Každý deň sa ukladá repozitár alebo doplnok a táto vôľa zo strany úradov sa stala pre používateľov bolesťou, pretože si musia čas od času nainštalovať nový archív alebo doplnok..

Za to nemôžete viniť orgány, pretože tieto doplnky nespĺňajú nariadenia o digitálnom obsahu. Na druhej strane, určitá kompenzácia na oplátku za tvrdú prácu vývojárov by bola komunitou otvorene vítaná..

Pri diskusii o súčasných scenároch priemyslu a jeho budúcnosti sme sa ho opýtali, ako sa cíti z odporu orgánu. K tomu odpovedal s sklamaním, že táto vôľa je nezaslúžená. Vývojári do toho vynaložili veľké úsilie bez toho, aby na oplátku očakávali čokoľvek.

Vzhľadom na to sa zdal veľmi optimistický, pokiaľ ide o budúcnosť doplnkov Kodi od tretích strán a uviedol,

“Dokonca so všetkými vôľami, budú tam stále bez ohľadu na to, čo sa stane.”.

Zdal sa však trochu neistý, pokiaľ ide o budúcnosť samotného spoločnosti Kodi, pričom uviedol, že jej budúcnosť je stále neznáma, ale tak ľahko by ju nevymazal.

Na ľahšiu poznámku

Všetci sme čítali tisíce recenzií a odporúčaní na rôznych platformách. Všetci sme videli ľudí, ktorí oceňujú určité doplnky a archívy, ale stojí za to zvážiť názor vývojárov. Preto sme sa opýtali MullaFabza o jeho obľúbenom doplnku Kodi od tretej strany a úložisku, ktorému odpovedal, že neexistuje žiadny osobitný doplnok, ktorý by mohol povedať, ale repo, ktoré sa mu páči, je TVADDONSAG Repo.

Žiadne prekvapenie, TVADDONSAG bol bezpochyby najväčším úložiskom tretích strán. Mal to najlepšie doplnky pre všetko, či už ide o šport, filmy, televízne programy alebo IPTV, ale jeho vypnutie vytvorilo veľké vákuum v priemysle, ktorý sa pokúsilo zaplniť mnoho ďalších úložísk..

Televízia TVADDONSAG sa však pred niekoľkými mesiacmi vzkriesila, s rovnakou palebnou silou, akú mala, av rovnakej kvalite, akú vždy ponúkla. Nickovi musí dať, že jeho voľba je skvelá a prečo by nebolo skvelé, koniec koncov, je vývojárom! Vie veľa vecí lepšie ako používatelia.

Správa pre používateľov

Nakoniec sme sa ho opýtali, či má nejakú správu pre používateľov Kodi a povedal,

„Nestrácaj vieru v Kodi. Je spustený a podporovaný komunitou. “.

Dodal tiež, že používatelia by sa mali všetci zjednotiť a zaslúžiť si. Pretože používatelia a úrady nevedia, koľko sa kladie na vývoj doplnku.

Záverečné slová

Tento rozhovor skutočne poskytol vynikajúci prehľad o živote vývojárov. Preto sme sa rozhodli priniesť používateľom ďalšie informácie, ako sú tieto, aby mohli oceniť, čo pre nich vývojár robí. V budúcnosti budeme viesť viac rozhovorov a poskytneme ich používateľom, aby pomohli komunite.

Jediným účelom toho všetkého je spojiť vývojárov a používateľov a dokončiť obraz. Plánujeme prísť s platformou, ktorá posilní komunitu Kodi. Aby používatelia mohli oceniť a podporovať vývojárov doplnkov tretích strán, pretože práve to potrebujú. Sú životnou líniou spoločnosti Kodi a bez nich by neexistovala žiadna strana!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map