PureVPN Review 2020 – Je to dobré pre streamery Kodi? Prečítajte si Stanoviská Real USERS v komentároch

Táto recenzia sa týka služby VPN, ktorá tvrdí, že je najrýchlejšou službou Kodi VPN na svete; Správne, hovoríme o PureVPN. Niet pochýb o tom, že je to jedna z najpopulárnejších a vysoko odporúčaných služieb VPN, ale stojí za svojimi tvrdeniami?


PureVPN má sídlo v Hongkongu 2000+ serverov, ktoré poskytujú 300 000+ IP v 180+ krajinách; urobiť z neho špičkovú službu VPN.

Pokiaľ ide o zákaznícku podporu a spokojnosť, PureVPN vie, ako sa o to postarať. Oni poskytujú Podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni a 30-dňová záruka vrátenia peňazí, ktoré poskytuje iba niekoľko ďalších služieb VPN.

Poskytovanie bezpečnostných atribútov ako PPTP, L2TP, SSTP, OpenVPN & Protokoly IKEv2 s 10 simultánnymi prihláseniami, PureVPN je určite najlepšia sieť VPN na výber. Podporuje všetky hlavné operačné systémy (Windows, Android, iOS, macOS, Linux, FireStick a FireTV, Roku, RaspberryPi atď.).

Prečítajte si túto recenziu PureVPN, aby ste odhalili aktualizované špecifikácie.

Recenzia PureVPN Kodi

Výhody PureVPNNevýhody PureVPN
Môžete mať svoj vlastný vyhradená IP pre streaming s KodiŽiadne bezplatné skúšky, na rozdiel od Windscribe
2000+ servery v 180+ krajiny, ktoré majú okolo 300 000+ adries IP, môžete mať niečo z toho a streamovať so slobodouPravidlá pevného vrátenia platby
Má vyhradený doplnok Kodi (Skontrolujte ďalšie najlepšie doplnky pre kodi)
Prepínač Internet Kill Switch a NAT Firewall aby vás ochránil v prípade odpojenia od internetu počas streamovania
Záruka vrátenia peňazí 7 dní v prípade akýchkoľvek problémov alebo nespokojnosti
Podpora živého chatu 24/7/365 vždy k dispozícii
Zásady nulového záznamu chráni vaše súkromie pri streamovaní Kodi
10 simultánnych prihlásení, aby ste si mohli vychutnať streamy so svojimi priateľmi
Kompatibilné so smerovačmi, aby ste mohli chrániť svoje bezdrôtové pripojenie
Najväčšia zbierka serverov v systéme Windows Servery P2P optimalizované pre Veľkú Britániu, USA a Kanadu pre používateľov Kodi

Prehľad cien PureVPN

PureVPN má tri rôzne balíčky, mesačný, ročný a exkluzívny dvojročný. Cena za 1 mesiac je 10,95 USD mesačne, keďže jej ročný balík stojí USA $ 2,91 za mesiac. Najvyššia cena, ktorú ponúka PureVPN, je USA 2,91 dolárov mesačne za dvojročné balíčky, čo je skutočne skvelá ponuka a je lacnejšia ako expressvpn.

Pri tejto nízkej cene sa s týmito ponukami a funkciami nestretnete. Toto je určite skvelý balík a hlavný dôvod, prečo sa PureVPN vysoko oceňuje.

Prehľad serverov PureVPN

Purevpn servery po celom svete

PureVPN má viac ako 750 serverov po celom svete; ich kontinentálna distribúcia je uvedená nižšie:

Purevpn servery preskúmanie

Addure PureVPN Kodi

Jedným z dôvodov, prečo uprednostňujem PureVPN v spoločnosti Kodi pred ostatnými poskytovateľmi služieb Kodi VPN, je to, že má vyhradený doplnok Kodi VPN, ktorý môžete nainštalovať prostredníctvom svojho úložiska. Doplnok PureVPN Kodi Addon je pravidelne aktualizovaný ich vývojovým tímom, čo zaisťuje, aby používatelia Kodi mohli využívať jeho prostredníctvom tohto doplnku Kodi.

Ako nainštalovať PureVPN na Kodi

Všetci používatelia, ktorí používajú program Kodi Leia 18, podľa tohto postupu nainštalujte doplnok PureVPN Kodi na najnovšiu verziu produktu Kodi.

 1. Stiahnite si súbor zip archívu PureVPN.Ako nainštalovať VPN na Kodi Krypton 17.6
 2. Otvorené kodi na vašom zariadení> Prejdite na stránku Add-ons Ponuka.nainštalujte vpn na kodi jarvis
 3. Kliknite na ikonu Inštalátor balíka (ikona Box) > Teraz vyberte Inštalácia zo súboru zip voľba.ako nainštalovať vpn pre streamovanie kodi
 4. Otvorte stiahnutý zip súbor zip PureVPN > Počkajte na oznámenie.ako pridať vpn na kodi
 5. Návrat do Hlavné menu Kodi > Ísť do Add-ons Ponuka> Otvorené Programové doplnky > Kliknite na PureVPN> cvaknutie Nastavenia doplnku.purevpn pre nastavenie kodi
 6. Ísť do Konfigurácia VPN panel > Zadajte svoje Používateľské meno a heslo PureVPN > Kliknite na tlačidlo OK > Teraz vyberte server, ktorý chcete pripojiť zo zoznamu.

zabezpečené streamovanie s kódom vpn pre kodi

Životnosť PureVPN

PureVPN ponúka doživotnú ponuku balíkov vo sviatočnej sezóne, ale momentálne neponúka žiadny doživotný balík. Ponúka však exkluzívny 2-ročný zľavnený balík za cenu 1-ročného balíka, t. J. USA$ 2,91 / mesiac.

PureVPN zadarmo

Bohužiaľ, PureVPN free je iba podvod, pretože neponúka žiadny bezplatný balík, a preto musíme túto „bezplatnú vec“ nazvať mýtus. PureVPN napriek tomu ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, čo takmer znamená to isté.

Bezplatné alternatívy PureVPN

Bohužiaľ, ak neplánujete kúpiť PureVPN pre Kodi alebo PureVPN za paľbu a rozhodli ste sa pre bezplatnú službu Kodi VPN, potom vás musíme informovať, že sú vždy zraniteľní a nie sú tak spoľahliví. Každopádne tu sú niektoré z najlepších alternatív PureVPN:

 1. Windscribe
 2. Betternet
 3. ZoogVPN
 4. Schovaj ma
 5. Goosevpn

Poznamenajte si všetky jeho funkcie a uistite sa, že ich porovnávate s funkciami PureVPN Kodi. Získate jasný obraz, prečo vám odporúčam používať radšej PureVPN Kodi ako iného poskytovateľa VPN. Jednou z najdôležitejších vecí je, že má svoj vlastný doplnok Kodi na rozdiel od akejkoľvek inej VPN, ktorá tvrdí, že je špičková, ale nemá vyhradený doplnok Kodi..

PureVPN Trial

30-dňová záruka vrátenia peňazí je platená skúšobná verzia, ktorú ponúka PureVPN používateľom bezplatne. V prípade akejkoľvek nespokojnosti alebo problému s používaním môže užívateľ ľahko získať náhradu. V slovníku PureVPN však neexistuje nič také ako bezplatná skúšobná verzia. Verím, že keď nainštalujete PureVPN na Kodi a použijete ho, určite ho začnete milovať.

Alternatívy skúšobnej verzie PureVPN

Jednou z najlepších alternatív pre PureVPN je Celo VPN, ktorá ponúka dvojdennú skúšobnú verziu. Rovnako ako iné špičkové služby VPN neuchováva žiadne protokoly.

Zabaliť

PureVPN je najlepšia služba Kodi VPN s mnohými úžasnými funkciami za veľmi prijateľnú cenu. Inými slovami, môžeme to nazvať pôsobivou digitálnou ochranou tak lacno, ako je to možné.

PureVPN pokrýva takmer všetky aspekty, ktoré by dobrá VPN mala mať. V tomto prehľade PureVPN sme diskutovali o všetkých aspektoch a vlastnostiach PureVPN, aby sme vám uľahčili rozhodovanie o kúpe.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map