S doplnkom Sports Devil Kodi môžete streamovať športy z viacerých kanálov a prúdy v kvalite HD pre rôzne športy.

Trend geo-obmedzujúcich tokov však rastie a preto sa dôrazne odporúča používať bezplatnú sieť VPN pre server Kodi on Firestick, ktorá je k dispozícii.

V tomto príspevku vám poskytneme pokyny pre ako nainštalovať SportsDevil na Kodi. Pozrite si nášho exkluzívneho aktualizovaného sprievodcu doplnkami kodi.

Repozitár SportsDevil Kodi

SportsDevil je k dispozícii v Kodile av záložke lite repozitár. Oba repozitáre sa hodnotia ako jeden z najlepších kodi repozitárov. Kodil je populárnym zdrojom mnohých doplnkov Kodi. Okrem SportsDevil obsahuje Kodil ďalšie doplnky, ako sú Exodus a Covenant, ktoré zobrazujú diverzifikovaný obsah, ktorý je k dispozícii pre divákov.

SportsDevil najnovšiu verziu

Zatiaľ je k dispozícii iba jedna aktualizácia SportsDevil, ktorú nájdete v úložisku Kodil. Okrem toho nie je k dispozícii žiadne iné úložisko na inštaláciu SportDevil. Tí z vás, ktorí chcú stiahnuť / nainštalovať najnovšiu verziu SportsDevil, Kodi Israel je najlepšia a jediná možnosť, ktorú máte.

Ako nainštalovať doplnok Sports Devil na Kodi – Video tutoriál

Ako nainštalovať doplnok SportsDevil Kodi na počítačoch Leia a Krypton pomocou programu Kodil Repo

Podľa nižšie uvedených krokov môžete nainštalovať SportsDevil na Kodi a začať sledovať váš obľúbený športový kanál za menej ako 5 minút:

 1. Spustiť ‘kodi‘Keď skončíte s jeho inštaláciou.ako nainštalovať sportsdevil na kodi
 2. Sa dostal do nastavenie> kliknite na Správca súborov>dvakrát kliknite na Pridať zdroj.nastavenia správcu súborov addon na kodi
 3. Zadajte alebo skopírujte tento odkaz do http://kdil.co/repo/ na miesto, kde sa hovorí .kroky konfigurácie doplnku sportsdevil addon kodi
 4. Musíš pomenujte zdroj médií, tak napíš ‘Kodil RepoA kliknite na tlačidlo OK hotový.sportsdevil kodi Addon repozitár
 5. Kliknite na , Esc ‘ sa vrátite na hlavnú obrazovku a kliknite na , Add-ons ‘>Moje doplnky >Inštalácia zo súboru ZIP.sportsdevil kodi Nastavenia súboru doplnku zip
 6. vybrať Kodil Repo> Kodil.zip> Počkajte niekoľko sekúnd.addon sportsdevil kodi
 7. Stlačením tlačidla ‘Esc“A prejdete späť do predchádzajúcej ponuky a kliknite na tlačidlo Inštalácia z úložiska >Úložisko Kodil>Doplnky videa>Športový diabol >Inštalácia.sportsdevil kodi addon záverečné kroky
 8. Inštalácia doplnku môže nejaký čas a po jeho dokončení trvať, , Zapnúť ‘ pred SportsDevil sa objaví značka
 9. Keď sa zobrazí povolená značka, prejdite na Domovská obrazovka > videá > Video Addons >SportsDevil
 10. Na streamovanie by sa zobrazil zoznam kanálov. Užite si to!

Najlepšie športové zoznamy kodi kanálov

Ako nainštalovať SportsDevil Kodi na Leia a Krypton pomocou úložiska Bookmark Lite

 1. Otvorené kodi > Klikni na Výbava ikona > Kliknite na Správca súborov > Dvojité kliknutie Pridať zdroj.ako nainštalovať sportsdevil kodi pomocou záložiek lite repozitára
 2. Zadajte toto URL: http://bliss-tv.com/lite/ > cvaknutie OK > Názov zdrojovej adresy URL ako Záložka Lite > cvaknutie OK.Ako nainštalovať sportsdevil kodi krypton verzie 17.6 alebo nižšej pomocou záložiek lite repozitára
 3. Návrat na stránku Kodi Domovská obrazovka > cvaknutie Add-ons > Kliknite na ikonu Ikona poľa > cvaknutie Inštalácia zo súboru zip > vybrať Záložka Lite > Otvorené Záložka Lite > Kliknite na repository.bookmarklite-1.6.zip > Počkajte na Doplnok je povolený oznámenia.Ako nainštalovať sportsdevil na kodi jarvis verzie 16 alebo vyššej pomocou záložiek lite repozitára
 4. Teraz kliknite na Inštalácia z úložiska > Otvorené Záložka Lite > Otvorené Doplnky videa.bookmark book lite repo download
 5. Kliknite na SportsDevil Kodi > hit Inštalácia > Počkajte, kým sa neobjaví oznámenie.

ako nainštalovať sportsdevil na firi kodi firestick pomocou záložiek lite repozitára

Ako nainštalovať SportsDevil Kodi AddOn na verziu 16 Jarvis pomocou Kodil Repo

Počas inštalácie produktu SportsDevil na server Kodi verzie 16 Jarvis zostáva celý proces rovnaký s výnimkou skutočnosti, že ikona „Nastavenia“ bola nahradená ikonou „Systém“..

Keďže ide o predchádzajúcu verziu systému Kodi, rôzne doplnky a hostitelia súborov aktualizujú svoje závislosti na najnovšiu verziu v17. Aby doplnok SportsDevil kodi fungoval bezproblémovo na vašom systéme, odporúča sa nainštalovať najnovšiu verziu Kodi 18.2 Leia alebo Krypton 17.6..

Ako nainštalovať Sports Devil Kodi na Jarvis vo verzii 16 alebo vyššej pomocou úložiska Bookmark Lite

  1. Otvorené Kodi Jarvis V16.
  2. Kliknite na systém > Otvorené Správca súborov.
  3. Dvakrát kliknite na Pridať zdroj.
  4. cvaknutie <nikto> a napíšte to URL http://bliss-tv.com/lite/ > cvaknutie hotový > Pomenujte ho
  5. zdroj ako Záložka Lite > cvaknutie hotový > cvaknutie OK.
  6. Návrat do Kodi Home > cvaknutie systém > cvaknutie Add-ons.
  7. Kliknite na Inštalácia zo súboru ZIP voľba > Otvorené Záložka Lite > cvaknutie repository.bookmarklite-1.6.zip > Počkajte, kým sa neobjaví oznámenie.
  8. Teraz kliknite na Inštalácia z úložiska > Ísť do Záložka Lite.
  9. Ísť do Doplnky videa.
  10. Kliknite na SportsDevil Kodi > hit Inštalácia > Počkajte, kým sa neobjaví oznámenie.

Sports Devil Kodi Stiahnutie

SportsDevil je najvýhodnejším doplnkom Kodi na streamovanie športových udalostí po celom svete. V poslednej dobe však platformy poskytujúce doplnok prestali fungovať. Príčina stále nie je známa, ale riešenie tohto problému je k dispozícii.

V súčasnosti je metóda priameho sťahovania tou najlepšou voľbou pre používanie doplnku SportsDevil. Ak chcete prevziať a nainštalovať doplnok SportsDevil Kodi, postupujte takto:

 1. Stiahnuť ▼ Kodil Zip vo vašom zariadení.
 2. Ísť do Add-ons> Klikni na Ikona poľa nachádza sa v ľavej hornej časti.
 3. vybrať Inštalácia zo súboru ZIP z ponuky> Navigácia – systém podľa umiestnenia systému stiahnutý súbor ZIP> vybrať Kodil.zip > Počkajte, kým sa nainštaluje súbor zip.
 4. Ísť do Inštalácia z úložiska.
 5. vybrať www.KodiIsrael.co.il alebo Úložisko Kodil > Ísť do Doplnky videa> vybrať SportsDevil> (Zobrazí sa okno s rôznymi verziami.) Vyberte Úložisko Kodil> cvaknutie Inštalácia> Počkajte na inštaláciu úložiska.

Tam to máte, bezproblémové a jednoduché!

SportsDevil Bookmark Lite Stiahnuť Kodi

  1. Stiahnite si Súbor ZIP na vašom zariadení > Ísť do kodi Domovská obrazovka > Ísť do Add-ons > Kliknite na Ikona poľa > cvaknutie Inštalácia zo súboru zip > Prejdite si stiahnutý súbor ZIP> Počkajte na Doplnok je povolený oznámenia
  2. Teraz kliknite na Inštalácia z úložiska > Otvorené Záložka Lite > Otvorené Doplnky videa.
  3. Kliknite na SportsDevil Kodi > hit Inštalácia > Počkajte na oznámenie.

Inštalácia systému SportsDevil Kodi Fire Stick

Tí, ktorí chcú na svojej Fire Stick vysielať športové prenosy, by mali mať nainštalovaný Kodi. Tu je náš sprievodca nastavením pre inštaláciu Kodi na Fire Stick. Po dokončení inštalácie produktu Kodi nainštalujte doplnok Sports Devil Kodi Fire Stick podľa týchto pokynov:

   1. beh Kodi Fire Stick > Kliknite na ikonu nastavenie ikona > Otvorené systém > Otvorené Možnosti vývojára > Tu povoľte Aplikácie z neznámych zdrojov a Ladenie ADB.
   2. Otvorené Správca súborov> Dvojité kliknutie Pridať zdroj> cvaknutie nikto> Zadajte webovú adresu http://kdil.co/repo/ > cvaknutie OK > Pomenujte tento zdroj Kodil Repo> cvaknutie OK.
   3. Teraz zamierte do Add-ons Ponuka> Kliknite na ikonu Ikona poľa.
   4. Ísť do Inštalácia zo súboru ZIP > vybrať Kodil Repo > cvaknutie Kodil.zip > Počkajte, kým sa zobrazí upozornenie.
   5. Teraz kliknite Inštalácia z úložiska.
   6. vybrať www.KodiIsrael.co.il alebo úložisko Kodil> Otvorené Doplnky videa> zvoliť SportsDevil zo zoznamu> zvoliť Úložisko Kodil z dostupných možností> cvaknutie Inštalácia> Počkajte na inštaláciu úložiska.

Teraz môžete jednoducho streamovať pomocou doplnku Kodi Fire Stick a užiť si všetky živé športové udalosti. Zostaňte inteligentní a pri streamingu cez Kodi používajte najlepší pnn na plesanie.

Inštalácia systému SportsDevil Kodi Fire Stick pomocou úložiska Bookmark Lite

beh Kodi Fire Stick > Kliknite na ikonu nastavenie ikona > Otvorené systém > Otvorené Možnosti vývojára > Tu povoľte Aplikácie z neznámych zdrojov a Ladenie ADB.

Teraz si pozrite vyššie uvedené kroky na inštaláciu SportsDevil vo verziách Kodi Leia a Krypton.

Problémy / chyby / opravy SportsDevil Kodi

Ako aktualizovať SportsDevil na Kodi

Ak chcete skontrolovať aktualizácie týkajúce sa nainštalovaných doplnkov, prejdite na stránku Domovská obrazovka > addony> Video Addons > Dostupné aktualizácie.

Ak sú k dispozícii aktualizácie pre SportsDevil, spoločnosť Kodi automaticky aktualizuje doplnok alebo bude označovať názov doplnku. Inštalácia aktualizácií môže trvať niekoľko minút.

Inštalácia SportsDevil Kodi zlyhala

Používatelia čelia mnohým problémom pri sťahovaní a inštalácii SportsDevil na Kodi. Mnohí používatelia diskutovali na fóre online o tom, že sa im zobrazila chyba „Inštalácia zlyhala“.

Dôvodom je to, že archívy, ktoré používatelia používali, sú na účely údržby rozčlenené alebo nefunkčné. Keď používate doplnok tretej strany, nejde o nič nové.

Riešenie

Najjednoduchším riešením tohto problému je vyskúšať lepší archív, ktorý je spustený a dôveryhodný. Používatelia by to mali vyskúšať Úložisko Kodi Israel (Kodil) stiahnuť SportsDevil. Toto úložisko funguje a funguje celkom dobre.

Webová požiadavka SportsDevil Kodi zlyhala

Chyba webovej žiadosti zlyhala sa zvyčajne nezobrazí, keď pristupujete k priamym prenosom. Spoločnosť Kodi niekedy nedokáže prečítať formát skriptu alebo videoobsahu prúdu a vyzve túto chybu.

Riešenie

Riešenie tejto chyby je veľmi jednoduché. Musíte to len povoliť RTMP v Kodi. Túto chybu opravte podľa týchto troch krokov:

Prejdite na stránku Ponuka doplnkov.

Otvorené Moje doplnky> Otvorené VideoPlayer InputStream.

=Kliknite na Vstup RTMP> kliknite na umožniť.

Problém je vyriešený!

Protokol o kontrole chýb Sportsdevil Kodi

Check Log error je jednou z najviac dráždivých chýb, ktorej musí užívateľ čeliť. Ak sa táto chyba objaví iba v Kodi; keď nepoužívate žiadny doplnok, mohlo to byť spôsobené hromadením vyrovnávacej pamäte. Táto chyba, ktorá sa objaví pri používaní doplnku, však znamená, že platnosť úložiska vypršala alebo sa aktualizuje.

Riešenie

Túto chybu odstránite tak, že najprv skontrolujete, či sa úložisko aktualizuje alebo nie. Ak sa neaktualizuje, znamená to, že úložisko, ktoré ste použili na inštaláciu, sa stalo zastaraným. Vyhľadajte aktualizovaný archív a nainštalujte doplnok znova z aktualizovaného archívu.

Ako opraviť SportsDevil Kodi

SportsDevil môže spôsobiť určité problémy, ktoré môžu zabrániť správnemu fungovaniu doplnku. Uviedli sme niektoré z často sa vyskytujúcich problémov spolu s ich riešeniami.

Stream Kodi Stream nie je k dispozícii

Kedykoľvek narazíte na takýto problém, znamená to, že SportsDevil nemá v danom okamihu k dispozícii žiadny živý prenos. Najlepšie je počkať na to a začne sa automaticky, keď bude k dispozícii konkrétna športová udalosť.

Sportsdevil Kodi Script Failed

Táto chyba sa môže vyskytnúť, keď nainštalovaný doplnok zlyhal pri správnom vykonaní jeho funkcie. K chybe dochádza kvôli prítomnosti staršej verzie Kodi alebo doplnku, ktorý je k dispozícii. Ak problém pretrváva, inovujte svoju verziu alebo doplnok Kodi.

Sťahovanie SportsDevil Kodi je zaseknuté

Pri inštalácii doplnku SportsDevil addon Kodi sa môže vyskytnúť problém, keď sťahovanie zlyhá ďalej a presahuje 0%. K tomu môže znova dôjsť kvôli stiahnutiu staršej verzie doplnku. Nainštalujte SportsDevil znova na Kodi, je pravdepodobné, že problém bude vyriešený.

SportsDevil Kodi Alternatívy

Okrem SportsDevil existuje nový svet v živých doplnkoch pre športové prenosy, ktoré si môžete vychutnať. Ak SportsDevil z väčšej časti nevyplní vašu chuť do jedla, stále si môžete užiť veľa ďalších doplnkov Kodi na živé vysielanie športu. Tu je zoznam niekoľkých alternatív, ktoré priamo súťažia s SportsDevil:

   1. Len šport
   2. USTVNow
   3. DexterTV
   4. Channel Pear
   5. cCloud
   6. Loader Playlist
   7. Klub hráčov

Najlepšie športové zoznamy kanálov Kodi

Po inštalácii doplnku SportsDevil budete čeliť obrovskému výberu živých športových televízií, kde môžete sledovať svoje obľúbené športy vrátane tenisu, futbalu, hokeja, NFL, UFC, golfu, kriketu a mnohých ďalších športov jediným kliknutím..

Populárny zoznam kanálov zahŕňa:

   1. Sky Sports
   2. BT Sports
   3. Sieť NFL
   4. Box Nation
   5. Byť v športoch

Ak chcete pridať veci hore

Inštalácia doplnku SportsDevil na serveri Kodi vám umožní vychutnať si sledovanie športových prenosov naživo, sledovať najdôležitejšie udalosti a recenzie na poslednú správu o zápase. Môžete si užiť sledovanie posledného zápasu na mobilnom zariadení alebo na počítači. Ako už bolo uvedené vyššie, niektoré toky v tomto doplnku sú geograficky obmedzené a na obídenie tohto obmedzenia budete musieť nainštalovať VPN na server Kodi. Môžete vyskúšať bezplatnú službu Kodi VPN a vychutnať si plynulé streamovanie.

Ak je akýkoľvek problém dostatočný, dajte nám vedieť v časti s komentármi nižšie a pozrite si náš zoznam najlepších doplnkov Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me