Súkromný prístup na internet Netflix bol jednou z najpopulárnejších VPN pre službu Netflix. Sieť VPN bola celosvetovo využívaná mnohými streamujúcimi geekmi na odblokovanie obmedzeného obsahu a obídenie geo-obmedzení. Súkromný prístup na internet sa všeobecne nazýva PIA a má 3226 serverov v 33 krajinách po celom svete.

PIA zdvihla obočie v priemysle streamovania potom, čo sa objavili správy, že PIA Netflix už nefunguje. To znamenalo, že používatelia PIA už nemohli mať prístup k knižnici USA Netflix odkiaľkoľvek inému ako v USA.

Prečo potrebujete VPN pre NetflixNetflix-knižnice-around-the-world

Netflix je skutočne najlepšia služba na svete, ktorá je k dispozícii na svete, ale skutočnosť, že veľa ľudí si toho neuvedomuje, je, že neposkytuje podobný obsah vo všetkých regiónoch. Má rôzne knižnice pre veľmi región a v každej knižnici nie je obsah podobný. URL Netflix zostáva rovnaká ako Netflix.com pre každý región. Keď sa však prihlásite, knižnica je v každom regióne iná.

Dôvodom tohto rozdielu v knižniciach Netflixu sú licenčné a regulačné obmedzenia zo strany poskytovateľov obsahu. Ako sme si všimli, knižnica USA Netflix má najviac a najlepšie relácie v porovnaní so všetkými ostatnými regionálnymi knižnicami Netflix..

Uč sa viac: Ukazuje sa pozerať na Netflix

Existujú určité populárne programy, ktoré chcú používatelia Netflixu sledovať. Ale kvôli ich nedostupnosti v knižnici sú pre nich sklamaním faktorom.

Sledovatelia nárazov sú veľmi konkrétni, pokiaľ ide o ich obsahové priority, a kvôli týmto obmedzeniam sa cítia bezmocní. Ďalšou vecou, ​​ktorej je potrebné porozumieť, je to, že používatelia nemôžu získať prístup k knižnici USA Netflix, pretože neexistuje žiadna možnosť prepínania medzi knižnicami obsahu.

Túto nedostupnosť obsahu pre používateľov Netflixu z iných regiónov je možné obísť iba pomocou VPN.

Prostredníctvom VPN sa môžete pripojiť k americkému serveru a prihlásiť sa do svojho účtu Netflix. Systém Netflix zistí vašu maskovanú americkú IP adresu a poskytne vám prístup do americkej knižnice Netflix.

Toto je skutočne najlepší spôsob, ako sledovať, ktoré programy chcete vysielať na serveri Netflix bez akýchkoľvek ťažkostí. Každá služba VPN poskytuje množstvo serverov po celom svete, čo vám umožňuje vybrať si požadovaný región.

Neexistuje žiadny iný spôsob, ako obísť geografické obmedzenia knižnice USA Netflix.

Ako Netflix blokuje VPN?

Postup používania služby VPN na streamovanie s Netflixom sa začal postupne zvyšovať a Netflix si to čoskoro všimol. Držitelia licencií a poskytovatelia obsahu zarábajú streamovaním tohto obsahu. Problémy s prístupom k tomuto obsahu prostredníctvom služieb VPN.

Poskytovatelia obsahu / licenčné strany vyvíjali tlak na Netflix, aby zabezpečili bezpečnú distribúciu svojho obsahu a blokovali takýchto proxy a VPN. Preto Netflix aktualizoval svoje systémy a začal zisťovať a blokovať proxy servery a VPN.

Servery Netflix zisťujú, či používateľ, ktorý sa pokúša získať prístup k videu, používa VPN alebo nie, a to porovnaním umiestnenia vášho DNS a vašej IP adresy. Ak sa zhodujú, server Netflix nebude schopný zistiť použitie VPN. Ak je však rozdiel medzi vašou IP adresou a umiestnením DNS, zistí použitie VPN a zobrazí chybu.

Pravdepodobnosť, že budú detekované servermi Netflix, je vysoká, ak používate bezplatné VPN a online proxy servery. Pretože niektoré smerujú vašu komunikáciu iba cez rôzne DNS, zatiaľ čo iné maskujú iba vašu IP adresu. Obidva tieto protokoly sa musia zhodovať a to neposkytujú.

Vaše súkromie a prístup zaručí použitie spoľahlivej služby VPN na prístup k inej knižnici Netflix.

Funguje súkromný prístup na internet / PIA so systémom Netflix?

Narazil som na niekoľko blogov a sprievodcov, v ktorých sa uvádza, že PIA môže obísť geografické obmedzenia knižnice Netflix.

Dovoľte mi odhaliť tento mýtus pre vás!

Súkromný prístup na internet Netflix nefunguje s odblokovaním Netflixu, pretože slúžil na poskytovanie serverov zo Silicon Valley na prístup k Netflixu a všetky tieto servery sú teraz zakázané.

aleluja!

PIA pracovala s Netflixom, ale to bolo pred časom! PIA už neposkytuje prístup k Netflixu na obídenie geografických obmedzení knižnice. Vďaka zákroku siete VPN spoločnosti Netflix, ktorý zakázal PIA poskytovať prístup k sieti Netflix.

Riešenie PIA Netflix

PIA nepracuje s Netflixom; nech sa táto skutočnosť ponorí, pretože to nie je veľký problém. Existuje metóda riešenia PIA Netflix, ktorú je možné použiť na streamovanie s Netflix, a ak to nefunguje, existuje mnoho ďalších alternatívnych sietí VPN, ktoré je možné použiť.odblokovať netflix

Postupujte podľa týchto krokov riešenia PIA Netflix:

  1. Nakonfigurujte smerovač, ktorý používate DD-WRT a potom ho pripojte k akémukoľvek serveru PIA v USA.
  2. Teraz si stiahnite PIA klienta pre Windows a pripojte sa k americkému serveru na vašom PC alebo notebooku.
  3. Po pripojení počítača a smerovača k serveru VPN sa pokúste získať prístup k sieti Netflix. Geografické obmedzenie bude obchádzané a budete mať prístup do knižnice US Netflix.

Ak sa vám toto riešenie zdá zložité, skúste použiť alternatívnu službu VPN, ako napríklad ExpressVPN, PureVPN alebo NordVPN, ktoré nevyžadujú žiadne náhradné riešenia. Servery ExpressVPN Netflix a NordVPN Netflix sú úžasné z hľadiska obchádzania obmedzení a rýchlosti.

Súkromný prístup k internetu Japonsko

Mnohí používatelia veria, že knižnica USA Netflix je najväčšou knižnicou z hľadiska množstva obsahu. Nedávno som si však uvedomil, že japonská knižnica Netflix má viac obsahu ako americká knižnica, čo z nej robí najväčšiu knižnicu obsahu Netflix na svete. V porovnaní s knižnicou USA Netflix má asi 300 ďalších titulov obsahu.súkromný prístup k internetu netflix v Japonsku

K japonskej knižnici Netflix sa dostanete ľahko pomocou súkromného prístupu na internet Netflix. Za týmto účelom stačí pripojiť na japonský server ponúkaný spoločnosťou PIA. Po pripojení k japonskému serveru PIA prejdite na stránku Netflix a prihláste sa na svoj účet. Po prihlásení sa zobrazí celá japonská knižnica Netflix.

Vychutnajte si prístup k najväčšej knižnici Netflix a pochválte sa pred svojimi priateľmi!

Súkromný prístup na internet Netflix Reddit Review

Súkromný prístup na internet Netflix čelil mnohým kritikám, pretože nedokázal svojim používateľom poskytnúť prístup do knižnice US Netflix. Tu je to, čo povedal senior viceprezident pre skúsenosti so zákazníkom v oblasti súkromného prístupu k internetu o obavách užívateľov o Reddit:

Komentár z diskusie Komentár k diskusii IaisonQ "Netflix na PIA".

Narazíte na ľudí, ktorí nevedia, čo sa deje v tomto odvetví občas, rovnako ako tento človek, ktorý nemá potuchy, že PIA už s USA Netflix nepracuje:

Komentár z diskusie stymy komentár z diskusie "Nikto sa tu nezmieňuje o súkromnom prístupe na internet, ale stále sledujem Netflix prostredníctvom ich VPN".

záver

PIA nemusí byť schopný poskytnúť prístup do knižnice US Netflix, ale spolupracuje s ostatnými regionálnymi knižnicami Netflix, pretože servery PIA sú doteraz zakázané iba v USA. PIA je v centre pozornosti vďaka svojej dobrej rýchlosti šírky pásma a konektivite, ktoré sú vysoko preferované buldozérmi.

Súkromný prístup na internet je dobrá služba VPN, ale skutočnosť, že PIA nie je s Netflixom priateľská, veľmi poškodila jeho povesť. Hovorí sa, že v USA pracujú na nastavení niektorých nových IP adries a serverov, aby používateľom poskytli prístup k US Netflix a môžeme len čakať, či to bude pravda..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me